Skocz do zawartości


Zdjęcie

SkyBlock na modach!

NoPremium SkyBlock

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 daniel0811

daniel0811

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 January 2019 - 23:41

SkyMod

 

 

information.png

Był sobie kiedyś chłopak jednak nie miał on nawet 13 wiosen i miał minecraftowe marzenie aby stworzyć serwer na który osoby będą logować się osoby z uśmiechem na twarzy. Jednak że chłopaczyna się na tym nie znał i pomimo kilku prób nie stworzył niczego konkretnego co by go choćby zadowoliło to porzucił swe marzenia na długi czas. Kiedy jednak jest już blisko 18 wiosen postanowił spełnić swoje dziecięce marzenie i stworzyć serwer na kóry bedą ludzie lubili przychodzić... Tym serwerem jest www.SkyMod.com.pl (koniecznie dopisek www.), a tym chłopakiem jestem ja i chciałbym was zaprosić na serwer SkyBlock na modach... Przez kilka dni pracowałem po kilkanaście godzin przy serwerze łatając bugi, luki itp. aby wam się przyjemnie u mnie grało mam nadzieję że przyczynicie się do spełnienia mojego małego marzenia z dzieciństwa i odwiedzicie chociaż stronę, która mam nadzieję was zachęcie. Jeśli chodzi o instalacje paczki to nawet stworzyłem instalator więc nawet nie musicie się martwić czy macie rara czy zipa (aczkolwiek są linki do tych dwóch opcji).

Pomimo że serwer jest non premium, gracze premium posiadają skiny!
Dodałem również mod na pelerynki (kilka minut temu bo go wyhaczyłem) i nie wiem czy działa mam nadzieję że pomożecie mi to sprawdzić!  :D
Zapewne będę szukał kogoś na KidModa, lecz jeszcze nie teraz. Jeśli się na to zdecyduję będę szukał wśród najaktywniejszych i najlepiej komunikatywnych graczy.
Uwaga!  :D Również na start ukryłem w komodach na mapce spawnu kilku emeraldów (waluta serwera) i mogę wam podwiedzieć że aż dwa czekają na końcu parkoura, który wymaga nie małych umiejętności! 
Powodzenia i Zapraszam!  :D
www.SkyMod.com.pl
ip: SkyMod.com.pl
 

 

welcome.png


Użytkownik daniel0811 edytował ten post 31 January 2019 - 23:42


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 February 2019 - 22:00

Emm, no można jeszcze popracować, aby prezentacja chociaż się zgadzała ze wzorem (czyt. zawierała wszystkie potrzebne info).

 

As always, 24h


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 June 2019 - 11:12

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, SkyBlock