Skocz do zawartości


Zdjęcie

[BUDOWNICZY] [ADMIN] PrimeGames.pl - nowa jakość minigames w Polsce

PrimeGames minigames minigierki SkyWars SurvivalGames Arcade PartyGames

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 28 January 2019 - 15:16

PrimeGames.pl

- nowa jakosć minigames w Polsce -

 

KuRlwmH.png

 

- słowo o nas -

 

Witam!

 

Jestem głównym deweloperem nowopowstającego serwera minigames. W planach mamy zamiar zaoferować tryby SkyWars, SurvivalGames wraz z wersją Blitz, Hide'n'Seek, SkyWalls, Arcade, PartyGames, a także wiele innych, z autorskimi wzbogaceniami oraz ulepszeniami, które uważamy za słuszne. Jesteśmy otwarci na  głos społeczności i Wasze propozycje; to sugestie graczy będą w największej części decydować o kierunku, jaki nabierze rozwój naszego serwera.

 

- co nowego? -

 

To już było - powiecie. Podobnych inicjatyw było wiele - będziemy słyszeć.

Wiemy.

Ale znamy też stan polskiej sceny minigames. Serwery-giganty, gdzie gracz stanowi nicość, a wszystko podporządkowane jest zyskowi właścicieli. Może nasze słowa słyszeliście już kiedyś z ust kogoś innego, lecz gwarantujemy, że w naszym przypadku są one prawdziwe: my działamy z pasją, a pragnienie, by wzbogacić polskie serwery naszym projektem stanowi cel, z którego nie zrezygnujemy. Pragnienie, by wzbogacić rodzimą scenę serwerem, na którym to gracz jest priorytetem.

 

Na chwilę obecną posiadamy wydajny i oferujący wielkie możliwości silnik minigames, a także napisany tryb SkyWalls, powstający Hide'n'Seek, w najbliższym czasie stworzone zostaną kolejne. Idziemy jak burza, tworząc kod najwyższej próby w szybkim czasie.

Mamy środki wystarczające na prowadzenie serwera przez co najmniej parę miesięcy bez żadnego wsparcia od graczy - zapewnimy wszystko, co trzeba, od samego serwera Minecraft, po serwer Discord, a wliczając w to stronę internetową i sklepik dla donatorów.

 

- kogo szukamy? -

 

Potrzebujemy - administratorów, którzy w naszym teamie wśród samych najlepszych odnajdą swoje miejsce.

Poszukujemy budowniczych, którzy wiedzą co robią i dysponują ciekawymi projektami, głową pełną pomysłów i zapał do pracy z prawdziwego zdarzenia.

 

Oferujemy, że u nas - i z nami - staniesz się częścią być może jednego z najambitniejszych planów wśród polskich serwerów kiedykolwiek. Planu zupełnie realnego, lecz pięknego i wykonywalnego, co więcej, już tworzonego.

Oferujemy, że Twoja praca nie pójdzie na marne, a przyczyni się do wzrostu i siły naszego - Twojego i mojego - projektu.

 

- dołącz! -

 

Wszelkich zainteresowanych proszę o kontaktowanie się pod tym postem bądź pisanie na maila [email protected]

 

- screenshoty -

 

w oczekiwaniu na grę

nJnyeIH.png

 

arena SkyWalls w trakcie

Na4zeHO.pngiby91Qh.png

 

przykładowe lobby

leGLZdb.png


Użytkownik PrimeGames edytował ten post 28 January 2019 - 15:19

  • T4ku lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 T4ku

T4ku

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 29 January 2019 - 20:08

Witam. Mam na imie Jacek i gram w Minecraft'a 6 lat. Mam 14 lat oraz ogarniam komendy na helpera/administratora/moderatora. 

Pomyslalem ze wroce do gry. Mam doswiadczenie wieloserwerowe na ogarnietych serverach, takich jak: dragon-survival.eu

mc4u. oraz Megaxcore.pl . Bardzo lubie pozycje administratora lub helpera. Zawsze sprawdzalem bardzo dobrze oraz znalem komendy.

Nie zdarzalo mi sie zeby ktos ukryl cheaty a ja bym mial tego nie wykryc. Gram mniej wiecej 3/4 godz. dziennie i mysle ze to wystarczajaco. Mysle ze zaimponowalem ta odpowiedzia. 

Kontakt: T4ku#7017

Czesc.  :D


  • PrimeGames lubi to

#3 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 30 January 2019 - 12:02

Witam. Mam na imie Jacek i gram w Minecraft'a 6 lat. Mam 14 lat oraz ogarniam komendy na helpera/administratora/moderatora. 

Pomyslalem ze wroce do gry. Mam doswiadczenie wieloserwerowe na ogarnietych serverach, takich jak: dragon-survival.eu

mc4u. oraz Megaxcore.pl . Bardzo lubie pozycje administratora lub helpera. Zawsze sprawdzalem bardzo dobrze oraz znalem komendy.

Nie zdarzalo mi sie zeby ktos ukryl cheaty a ja bym mial tego nie wykryc. Gram mniej wiecej 3/4 godz. dziennie i mysle ze to wystarczajaco. Mysle ze zaimponowalem ta odpowiedzia. 

Kontakt: T4ku#7017

Czesc.  :D

Witaj! Twoja kandydatura brzmi obiecująco, prosiłbym więc o skontaktowanie się prywatnie poprzez maila.



#4 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 February 2019 - 07:19

Od administratora oczekuja umiejetnosc pisania pluginow.

Smieszne ;) Jezeli ktos chce screeny zapraszam na discorda: Gonti#2908

Od administratora oczekujemy kompetencji. Jeżeli ich nie posiadasz, forum nie jest miejscem na wyładowywanie frustracji. Śmieszne jest podejście kogoś, kto kompletnie skompromitował się przed organem rekrutacyjnym, a następnie oczekuje, że poprzez sianie fermentu zdoła nam zaszkodzić. Niedoczekanie

 

Nie szukamy nikogo do pisania pluginów, bo robimy to sami. W stworzenie samego silnika minigierek - samego silnika - włożyliśmy więcej pracy niż wkłada 90% właścicieli w Polsce na powstanie całego serwera. Część naszej ekipy oddelegowana do tworzenia oprogramowania to elita ekspertów tego zagadnienia w Polsce. Byle kto nie ma szans na samą choćby możliwość zobaczenia naszego kodu, bo jest on w wysokim stopniu chroniony.

 

Ale do rzeczy - szukamy ludzi kompetentnych. Kogoś, kto pomoże nam choćby przy stronce, przy budowaniu, i z serwerami Minecrafta ma wiele wspólnego. A ktoś, kto pisał pluginy ma doświadczenie wręcz ex definitione, bo nikt nie wie lepiej jak działa serwer, niż programista.

Stanowczo nie pozdrawiam i nie polecam tego użytkownika.


Użytkownik PrimeGames edytował ten post 01 February 2019 - 07:20

  • Yxu. lubi to

#5 LostIsland

LostIsland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 February 2019 - 17:55

Od administratora oczekujemy kompetencji. Jeżeli ich nie posiadasz, forum nie jest miejscem na wyładowywanie frustracji. Śmieszne jest podejście kogoś, kto kompletnie skompromitował się przed organem rekrutacyjnym, a następnie oczekuje, że poprzez sianie fermentu zdoła nam zaszkodzić. Niedoczekanie

 

Nie szukamy nikogo do pisania pluginów, bo robimy to sami. W stworzenie samego silnika minigierek - samego silnika - włożyliśmy więcej pracy niż wkłada 90% właścicieli w Polsce na powstanie całego serwera. Część naszej ekipy oddelegowana do tworzenia oprogramowania to elita ekspertów tego zagadnienia w Polsce. Byle kto nie ma szans na samą choćby możliwość zobaczenia naszego kodu, bo jest on w wysokim stopniu chroniony.

 

Ale do rzeczy - szukamy ludzi kompetentnych. Kogoś, kto pomoże nam choćby przy stronce, przy budowaniu, i z serwerami Minecrafta ma wiele wspólnego. A ktoś, kto pisał pluginy ma doświadczenie wręcz ex definitione, bo nikt nie wie lepiej jak działa serwer, niż programista.

Stanowczo nie pozdrawiam i nie polecam tego użytkownika.

 

Dla was Administrator musi umiec napisac prosty skrypt, musi umiec budowac oraz musi wiedziec co administrator musi robic na waszym serwerze "xD"

NIGDZIE nie napisaliscie ze od rangi Administrator wymagacie umiejetnosci w pisaniu stronki lub pisania pluginow wiec przestancie samych siebie oszukiwac ;p



#6 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 February 2019 - 19:12

Dla was Administrator musi umiec napisac prosty skrypt, musi umiec budowac oraz musi wiedziec co administrator musi robic na waszym serwerze "xD"

NIGDZIE nie napisaliscie ze od rangi Administrator wymagacie umiejetnosci w pisaniu stronki lub pisania pluginow wiec przestancie samych siebie oszukiwac ;p

Administrator powinien coś umieć. Dalsza rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu.

Info na przyszłość - jeżeli nie oferujesz nic ciekawego, nie pisz.



#7 LostIsland

LostIsland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 February 2019 - 19:21

Administrator powinien coś umieć. Dalsza rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu.

Info na przyszłość - jeżeli nie oferujesz nic ciekawego, nie pisz.

To prawda ze administrator cos powinien umiec ale nie pisanie pluginow ani budowanie poniewaz od tego jest Technik oraz Budowniczy.

Napisalem co oferuje i wy przyjeliscie mnie na range Administrator po czym mnie zaczeliscie wypytywac o pisanie pluginow po czym mnie wyrzuciliscie ;p

 

Serdecznie nie polecam serwera. Kolejny serwer ktory upadnie po miesiacu.



#8 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 February 2019 - 20:53

To prawda ze administrator cos powinien umiec ale nie pisanie pluginow ani budowanie poniewaz od tego jest Technik oraz Budowniczy.

Napisalem co oferuje i wy przyjeliscie mnie na range Administrator po czym mnie zaczeliscie wypytywac o pisanie pluginow po czym mnie wyrzuciliscie ;p

 

Serdecznie nie polecam serwera. Kolejny serwer ktory upadnie po miesiacu.

Technik? Nie znamy takiej rangi. U nas nie ma śmiesznych techników, zapewne po technikum, tylko programiści Javy. Dziecko, nie kompromituj się, nie potrzebujemy rozróżnienia na 500 rang. U nas administrator jest od zarządzania sprawami takimi jak marketing, oprogramowanie serwera - w tym nasze autorskie pluginy oraz ich rozwój, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi, kwestie finansowo-prawne oraz podejmowanie kryzysowych decyzji. Co do budowniczego, zgodzę się z Tobą, lecz z nieznanych przyczyn próbowałeś kandydować na administratora. Twoje kompetencje są zerowe xD

Możesz próbować zostać moderatorem albo ""adminem"" na serwerach obok typu gildie. Nasz serwer stawia większe wymagania. Mówisz, że upadnie po miesiącu, więc coś Ci powiem: początki tworzenia naszego silnika datuje się na sierpień ubiegłego roku, zaś od tego czasu nie tylko zdwoiliśmy, lecz wręcz potroiliśmy wysiłki. To dłużej niż miesiąc, głuptasie. Jeżeli serwer ma upaść, a Ty odszedłeś z naszego projektu, lecz prawdę mówiąc, zostałeś wyrzucony - jesteśmy o krok dalej od upadku. Wierz mi.

Odpowiadam za moich ludzi i gwarantuję ich kompetencje. Nie masz pojęcia kim jestem, lecz wiedz, że zarówno Bukkit API, jak i podstawy zarządzania mam w małym palcu. Serwer nie upadnie, bo większość serwerów w Polsce nie dysponuje ani ćwiartką moich umiejętności, a pomnóż to przez 3 głównych adminów. Żegnam. Kolejne Twoje posty w tym temacie oznaczę jako spam i zgłoszę do moderatora.


  • Katniss i Yxu. lubią to

#9 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 01 February 2019 - 21:53

Celujecie na rynek zagraniczny?

Time nie brzmi polsko :P

Minigames nie ma nic ciekawego chyba że je dobrze zareklamujecie jak inne słabe serwery których nie brak.


  • LostIsland lubi to

blak.png

 


#10 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 February 2019 - 21:57

Celujecie na rynek zagraniczny?

Time nie brzmi polsko :P

Minigames nie ma nic ciekawego chyba że je dobrze zareklamujecie jak inne słabe serwery których nie brak.

Zabawne. Nie wiem czy wiesz, ale zmiana Time na Czas to mniej niż pisanie tego postu. A język angielski jest z tego powodu, że prezentuje się lepiej, choćby ze względu na brak polskich znaków w Mc. Wersja dostępna dla ogółu będzie spolszczona, to ostatnia rzecz, o jaką się martwię. Ale dzięki za troskę.

 

Musicie tez wymyslec nowa nazwe bo domena zajeta ;D

Zajęta, owszem. Nie chcę mówić przez kogo, lecz w razie czego dodam, że zmiana nazwy bądź domeny to... nie problem? xD



#11 Majunia200

Majunia200

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Majunia200
  • Majunia200

Napisano 16 March 2019 - 11:58

Zainteresowana  :D Jestem Maja, mam 13 lat, a w minecraft gram już z może 5, 6 lat :) W minecraft najbardziej lubię budować. Jestem dobra z ortografii i interpunkcji, więc z tym nie powinno być problemów, ale mogą czasem zdarzyć się błędy  ;) Byłam już budowniczą na serwerach  :D Mam discorda. Moja ulubiona minigierka to Real Life  :P Gram kilka godzin dziennie, oczywiście z przerwami, i ogarniam komendy ;) 


Discord: Majunia200#3613


Zapraszam na mój kanał na YouTube ---> Maja Duskmountain


#12 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 22 March 2019 - 14:59

Zainteresowana  :D Jestem Maja, mam 13 lat, a w minecraft gram już z może 5, 6 lat :) W minecraft najbardziej lubię budować. Jestem dobra z ortografii i interpunkcji, więc z tym nie powinno być problemów, ale mogą czasem zdarzyć się błędy  ;) Byłam już budowniczą na serwerach  :D Mam discorda. Moja ulubiona minigierka to Real Life  :P Gram kilka godzin dziennie, oczywiście z przerwami, i ogarniam komendy ;) 


Discord: Majunia200#3613

Skontaktowałem się dsc Vincenty


Użytkownik PrimeGames edytował ten post 22 March 2019 - 15:09


#13 Yukinoshita

Yukinoshita

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • PatiXxXSD

Napisano 24 March 2019 - 10:35

Cześć! 

Jestem chętna wziąć udział w rekrutacji na stanowisko administratora. Ogólnie póki co nie jestem w stanie przeznaczać dużej ilości czasu na grę, ponieważ niedługo piszę egzaminy. Nauka odbiera mi naprawdę sporo czasu wolnego, lecz po nich będę mogła w 100% skupić się na grze. Z mojej strony chciałabym dowiedzieć się, jak na twoim serwerze wyglądają obowiązki tego stanowiska. 

Mój nick w grze to PatiXxXSD. Jestem świadoma, że ten nick nie świeci może oryginalnością, ale z uwagi na całkiem spory staż grania w tą grę (ok. 2011-2012 to lata rozpoczęcia) liczę na zrozumienie :D 

Adminowałam przez długi czas na jednym z serwerów, aktualnie nie mogę podać jego ip, bo ten od jakiegoś czasu nie istnieję, Właściciel, jak i również administracja nie miała czasu na prowadzenie go, a w tych latach zniknął także nasz zapał do gry (serwer działał z tego co pamiętam w 2016). Często, bardzo często byłam także budowniczym serwerów, ale tak jak pisałam powyżej- nie mam na to czasu. Mogę oczywiście pomagać w pracach nad budowlami. 

Komendy na pomocnika znam chyba wystarczająco? (podstawowe komendy na banicję, mute itp. i WorldEdit, WorldGuard). 

Jeżeli oczekujesz więcej, to wymień mi potrzebne komendy, a ja się ich nauczę.  

 

Uważam się za osobę miłą, oraz pomocną. Wyciągam pomocną dłoń wszystkim potrzebującym jej graczom. Szybko się uczę i potrafię działać pod presją czasu, a także interesuję się grami, swoją przyszłość wiąże z esportem, grafiką gier komputerowych. 

Kurde czuję się jakbym pisała jakiś list motywacyjny :D 
 
Kontakt e-mail : [email protected]


#14 PrimeGames

PrimeGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 29 March 2019 - 16:45

Prace nad pluginami - idą pełną parą. Start na wakacje mamy w kieszeni.

Oto parę screenów z map:

 

1. Jesień średniowiecza

SIYYF18.jpg

2. Wschód słońca nad Lóng-shén, mapką chińską.

51B2MKQ.png

 

Zapraszamy do udziału w projekcie!


Użytkownik PrimeGames edytował ten post 29 March 2019 - 16:48


#15 WorcioBambik1

WorcioBambik1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • WorcioBambik

Napisano 03 April 2019 - 17:09

Xddd
 
 

Użytkownik WorcioBambik1 edytował ten post 05 April 2019 - 14:15


#16 nonomichal

nonomichal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 05 April 2019 - 13:30

Wircio, dlaczego używasz mojego podania wgl. w podaniu innym na wspołwłaściela masz na imię Jakub tutaj Michał tam masz 16 lat, tutaj 14,5.
Jak pisałem wcześniej masz 12h na usunięcie tego podania inaczej sprawa trafi do dobrych spraw.

Nawet nie chciało tobie się zmienić szkoły tylko moja jest


Użytkownik nonomichal edytował ten post 05 April 2019 - 13:31


#17 Bilgin7

Bilgin7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • SzymeQ<3
  • Bilgin7

Napisano 08 May 2019 - 15:13

Witam

Jestem chętny na administratora

 

Wiek: Mam 14 lat

Nazywam się: Szymon

komendy: Znam prawie 95 %

aktywności: Jestem aktywny 12/7

Kontakt ze mną: Mesendzer Forum do 15 do 18 i discord

Mam dobry kontakt z innymi jestem przyjazny

Więcej informacji na priv

 

Wiem że się nie rozpisałem ale ci ukróciłem


Użytkownik Bilgin7 edytował ten post 08 May 2019 - 15:15


#18 _Rafal_

_Rafal_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 30 June 2019 - 16:50

 

PrimeGames.pl

- nowa jakosć minigames w Polsce -

 

KuRlwmH.png

 

- słowo o nas -

 

Witam!

 

Jestem głównym deweloperem nowopowstającego serwera minigames. W planach mamy zamiar zaoferować tryby SkyWars, SurvivalGames wraz z wersją Blitz, Hide'n'Seek, SkyWalls, Arcade, PartyGames, a także wiele innych, z autorskimi wzbogaceniami oraz ulepszeniami, które uważamy za słuszne. Jesteśmy otwarci na  głos społeczności i Wasze propozycje; to sugestie graczy będą w największej części decydować o kierunku, jaki nabierze rozwój naszego serwera.

 

- co nowego? -

 

To już było - powiecie. Podobnych inicjatyw było wiele - będziemy słyszeć.

Wiemy.

Ale znamy też stan polskiej sceny minigames. Serwery-giganty, gdzie gracz stanowi nicość, a wszystko podporządkowane jest zyskowi właścicieli. Może nasze słowa słyszeliście już kiedyś z ust kogoś innego, lecz gwarantujemy, że w naszym przypadku są one prawdziwe: my działamy z pasją, a pragnienie, by wzbogacić polskie serwery naszym projektem stanowi cel, z którego nie zrezygnujemy. Pragnienie, by wzbogacić rodzimą scenę serwerem, na którym to gracz jest priorytetem.

 

Na chwilę obecną posiadamy wydajny i oferujący wielkie możliwości silnik minigames, a także napisany tryb SkyWalls, powstający Hide'n'Seek, w najbliższym czasie stworzone zostaną kolejne. Idziemy jak burza, tworząc kod najwyższej próby w szybkim czasie.

Mamy środki wystarczające na prowadzenie serwera przez co najmniej parę miesięcy bez żadnego wsparcia od graczy - zapewnimy wszystko, co trzeba, od samego serwera Minecraft, po serwer Discord, a wliczając w to stronę internetową i sklepik dla donatorów.

 

- kogo szukamy? -

 

Potrzebujemy - administratorów, którzy w naszym teamie wśród samych najlepszych odnajdą swoje miejsce.

Poszukujemy budowniczych, którzy wiedzą co robią i dysponują ciekawymi projektami, głową pełną pomysłów i zapał do pracy z prawdziwego zdarzenia.

 

Oferujemy, że u nas - i z nami - staniesz się częścią być może jednego z najambitniejszych planów wśród polskich serwerów kiedykolwiek. Planu zupełnie realnego, lecz pięknego i wykonywalnego, co więcej, już tworzonego.

Oferujemy, że Twoja praca nie pójdzie na marne, a przyczyni się do wzrostu i siły naszego - Twojego i mojego - projektu.

 

- dołącz! -

 

Wszelkich zainteresowanych proszę o kontaktowanie się pod tym postem bądź pisanie na maila [email protected]

 

- screenshoty -

 

w oczekiwaniu na grę

nJnyeIH.png

 

arena SkyWalls w trakcie

Na4zeHO.pngiby91Qh.png

 

przykładowe lobby

leGLZdb.png

Siemka :)

Mam na imię Rafal i gram w Minecraft'a około 10 lat. Mam 15 lat (w grudniu 16) oraz ogarniam komendy na administratora/moderatora. 

. Mam doświadczenie wielosersowe na ogarniętych serverach

. Bardzo lubię pozycje administratora . Zawsze sprawdzałem bardzo dobrze oraz znalem komendy.

Nie zdarzało mi się żeby ktoś ukrył cheaty a ja bym miał tego nie wykryć. Gram mniej więcej 3/4 godz. dziennie i myślę ze to wystarczająco. Myślę ze zaimponowałem ta odpowiedzią

Myśle że się dostane :) 

 Kontakt: Winston#4096

 

#4096


#19 Neffu

Neffu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • n.#2742
  • Neffu

Napisano 03 July 2019 - 11:09

:witch: Witam, chciałbym zostać Administratorem na waszym serwerze. 

 

Coś o mnie:

 

Mam na imię Filip mam 13 lat a w minecrafta gram 5 lat.

Chciałbym budować comunity jakiegoś serwera dlatego pisze to podanie.

 

Moje doświadczenie:

 

Doświadczenie posiadam duże, byłem nie raz Administratorem

i nigdy nie zawiodłem serwera dla tego myślę że się do czegoś przydam

 

 

Discord: Neffu#2742


Moją pasją jest jedzenie..


#20 rembus76

rembus76

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • rembus#0000
  • Rembus

Napisano 07 July 2019 - 19:51

Cześć!

 

Chciałbym zapisać się na miejsce Admina lub Moderatora (wiem, zważając na powyższą szanowną konkurencję, będzie to trudne :P). Podczas mojej już siedmioletniej kariery przewijało się mnóstwo rang - od Helpera po Head admina. Jestem kreatywną, optymistyczną osobą, która dobrze pracuje w grupie albo organizuje pracę w niej. Znam sporo pluginów, a nawet jeśli nie będę rozumieć tego jednego, chętnie się go nauczę. Szczerze mówiąc naprawdę brakuje dobrych serwerów Minigames w Polsce, więc trzymam kciuki, aby się udał!

 

Nawet, jeśli się nie dostanę na to stanowisko, życzę powodzenia i dzięki za przeczytanie!







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PrimeGames, minigames, minigierki, SkyWars, SurvivalGames, Arcade, PartyGames