Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję [SPONSOR]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Recha55

Recha55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 30 December 2018 - 15:01

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Zacznijmy od rzeczy, która będzie najważniejsza na naszym serwerze - gildie. Po stworzeniu komendą gildii stworzy nam się wyspa na kompletnie innym świecie, na którym będą tworzyły się wszystkie gildie. Wyspa nie będzie duża, a cuboid, który będzie chronił przed atakami innych gildii (oczywiście chodzi mi o niszczenie oraz okradanie) będzie miał ustalone wymiary. Oczywiście te wymiary będzie można powiększać w menu gildii, które stworzymy w GUI. Będzie można podobnie do gildii ze zwykłego EasyHC dodawać graczy, dawać zastępcę, tworzyć sojusze. Jak będziemy się przemieszczać? Oprócz wyspy gildii będą tworzyły się nieduże platformy (łąki), na których gracze będą mogli się bić. Będzie można ze swojej gildii się budować blokami (bloki będą znikać po 24h by uniknąć syfu), oraz przelatywać elytrą (serwer 1.13.2). No dobrze, co zrobimy jak już będziemy pod inną gildią? Będziemy mogli ją bombardować TNT po np. stworzeniu wyrzutni przez graczy, albo wlecieć do gildii od góry, jeśli nie będzie zakrycia górnego. Obsydian zostanie zablokowany, ponieważ TNT niezbyt by go niszczył. W środku wyspy natomiast będzie jajko, które trzeba będzie zniszczyć trzykrotnie (co 24h) aby cuboid padł. W obronie cuboida będą mogły pomóc boty (ulepszone golemy), które będą atakować obcych graczy. Gracze bez gildii nie będą mogli teleportować się do gracza, który jest na świecie gildyjnym. Oczywiście jest też SkyBlock, o którym teraz coś napisze. Menu w GUI również powstanie do wyspy prywatnej, gdzie gracz będzie mógł dodawać, czy zwiększać jej wymiary. Rangi premium będą miały dodatkowe opcje np. zmienienie biomu, posiadanie większej ilości wysp, czy udostępnienie wyspy do oglądania. Wyspy też będzie można sprzedawać. Co na spawnie? Spawn będzie w stylu chińskim. Na nim będą humorystyczne misje, które będą tworzyły całość fabularną. Chcę, aby te misje nie były tylko dodatkiem, ale ważną częścią serwera (szczególnie na początku gry na serwerze). 
  • Oczekuję: Ciężko powiedzieć dokładnie o kwotach, wszystko możemy dogadać, czy będzie to miesięczna wpłata, czy jednorazowa. Jedno jest pewne, jestem otwarty na propozycje.
  • Oferuję: Sponsor za inwestycję otrzyma 200% swoich zainwestowanych pieniędzy - jeśli zainwestuję 100 zł, otrzyma 200zł. Dodatkowo może stać się administratorem serwera, co przełożyło by się na zarabianiu może trochę mniejszych sum, ale za to w stałych datach.
  • O mnie: Nazywam się Karol. Mam 15 lat, i od 4 lat gram w MC, od 3 lat zajmuję się tworzeniem serwerów. Mam duże doświadczenie - na wielu serwerach byłem adminem, moderatorem czy helperem. Wiele też tworzyłem, i wiem na czym polega praca właściciela. 
  • Kontakt:  Email: [email protected] Discord: GemeseQ#4399

Użytkownik Recha55 edytował ten post 25 January 2019 - 19:09


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Vidmo13

Vidmo13

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Vidmo13

Napisano 08 January 2019 - 15:58

Zysk jest gwarantowany :) ?

Użytkownik Vidmo13 edytował ten post 08 January 2019 - 15:58


#3 Recha55

Recha55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 08 January 2019 - 19:30

Nie mogę Ci powiedzieć na 100%, ale tak 90% :D Zrobię wszystko co w mojej mocy. Wszystko możemy obgadać na discordzie.


Użytkownik Recha55 edytował ten post 08 January 2019 - 19:31


#4 Igorus_XT

Igorus_XT

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 133 postów
  • Podaje tylko w nagłych wypadkach

Napisano 08 January 2019 - 20:37

Ta już ci uwierze że jak np zainwestuję ci 100 zł to niby otrzymam 200 ? Xd mało wiarygodne

Witam polecam wam najlepszy hosting minecraft oraz VPS 

możecie się zarejestrować pod tym linkiem -----> http://crafthost.pl/...x.php?id=110113


#5 Recha55

Recha55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 08 January 2019 - 21:39

Ta już ci uwierze że jak np zainwestuję ci 100 zł to niby otrzymam 200 ? Xd mało wiarygodne 

 

Heh, a bardziej wiarygodne jest 120%? Czyli dajesz 100 zł, a dostajesz 120zł? xDDDD Proszę Cię... jaki szanujący się człowiek chcę zainwestować w serwer przy zysku np. 20 zł, albo jak da 200 zł, to 40zł... to jest śmieszne. Naprawdę uważałbyś, że taka inwestycja byłaby dla Ciebie korzystna? 


Masz oryginalny, niespotykany pomysł, który jeśli dobrze się go zrobi, może naprawdę przyciągnąć wielu graczy, tylko żeby go dobrze zrobić, potrzebni są sponsorzy. Nie zależy mi na pieniądzach dla siebie, bo mam 15 lat, i nie mam do wyżywienia rodziny, więc pieniądze trafiałyby z powrotem na serwer.


Użytkownik Recha55 edytował ten post 08 January 2019 - 21:35


#6 Pierugg

Pierugg

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Samiec Alfa1921#7392
  • Pierugg

Napisano 11 January 2019 - 21:22

Siemka , byłem adminem już na 3 serwerach nie jestem już ponieważ serwery poumierały z powodu braku aktywności.

Mam 14 lat, na imię Michał. Komendy są mi bardzo dobrze znane, a sprawdzałem już ze 40 razy , a sam byłem sprawdzany ponad 20 razy.

Sam napisałem 4, a zedytowałem 7 pluginów. Potrafię się obsługiwać Java scriptem i pisać skrypty nawet w notatniku.Mam dobrą dykcję, ponieważ jestem lektorem w kościele i muszę takową posiadać.

Spokojnie mógłbym się dokładać na utrzymanie serwera. Jeżeli jesteś zainteresowany osobą jak ja, napisz do mnie na discordzie : Samiec Alfa1921#7392

 

 

 


 



#7 Igorus_XT

Igorus_XT

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 133 postów
  • Podaje tylko w nagłych wypadkach

Napisano 11 January 2019 - 21:39

Heh, a bardziej wiarygodne jest 120%? Czyli dajesz 100 zł, a dostajesz 120zł? xDDDD Proszę Cię... jaki szanujący się człowiek chcę zainwestować w serwer przy zysku np. 20 zł, albo jak da 200 zł, to 40zł... to jest śmieszne. Naprawdę uważałbyś, że taka inwestycja byłaby dla Ciebie korzystna? 
Masz oryginalny, niespotykany pomysł, który jeśli dobrze się go zrobi, może naprawdę przyciągnąć wielu graczy, tylko żeby go dobrze zrobić, potrzebni są sponsorzy. Nie zależy mi na pieniądzach dla siebie, bo mam 15 lat, i nie mam do wyżywienia rodziny, więc pieniądze trafiałyby z powrotem na serwer.



Dzieciaku czytaj ze zrozumieniem co napisałem

Witam polecam wam najlepszy hosting minecraft oraz VPS 

możecie się zarejestrować pod tym linkiem -----> http://crafthost.pl/...x.php?id=110113


#8 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 11 January 2019 - 22:03

Dzieciaku czytaj ze zrozumieniem co napisałem


Przecież to ewidentnie ty jesteś tu dzieckiem.
  • blyak lubi to

#9 KapturART

KapturART

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 18 January 2019 - 14:41

Jeśli można wątpię, żebyś znalazł potencjalnego sponsora na swój projekt, pewnie zapytasz się dlaczego?.
Większość sponsorów nie chce utopić pieniążków na byle jaki projekt :), a jak już to wchodzi coś takiego jak umowa do podpisania, taka jak to powiedzieć deska ratunkowa :). Jak serwer nie wypali to oddajesz cały wkład włożony w dany serwer powrotem sponsorowi.



#10 Recha55

Recha55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 19 January 2019 - 22:09

Tu Cię zaskoczę, bo znalazłem 2 profesjonalnych sponsorów... Co do projektu - to nie jest byle jaki projekt. Każdemu sponsorowi chodzi tylko o dobry pomysł, o serwer, którego nigdzie nie ma, i właśnie ten tryb takim jest. I nie było mowy o ŻADNYCH umowach. 



#11 KapturART

KapturART

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 19 January 2019 - 23:05

Tu Cię zaskoczę, bo znalazłem 2 profesjonalnych sponsorów... Co do projektu - to nie jest byle jaki projekt. Każdemu sponsorowi chodzi tylko o dobry pomysł, o serwer, którego nigdzie nie ma, i właśnie ten tryb takim jest. I nie było mowy o ŻADNYCH umowach. 

tacy profesjonalni a nie robią sobie ;) awaryjnego wyjścia ? dziwne :). aczkolwiek powodzenia.



#12 Recha55

Recha55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 20 January 2019 - 11:02

Dzięki :)