Skocz do zawartości


Zdjęcie

[INNE] Poszukiwany serwer do stworzenia oryginalnej minigierki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Remiqius

Remiqius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 19 December 2018 - 22:29

Witam

 

Nie wiedziałem, w którym dziale o tym napisać, ponieważ mam dość nietypową sprawę:
 

Szukam serwera (najlepiej z tematyką minigames), który byłby zainteresowany nową, nieskomplikowaną a dość oryginalną minigierką.

Nie chciałbym jej szczegółowo opisywać z wiadomych względów, choć mogę zdradzić, że mowa tu o nietypowej grze rundowej lub "ostatni wygrywa" - zbijaku z trybami Deathmatch / Team deathmatch

 

Dlaczego sam nie poszukam serwera? Szukałem i nawet znajdywałem odpowiednie ekipy ale niestety mieli tyle na głowie, że się nigdy nie mogłem doczekać, więc wolę napisać post. A nuż ktoś odpisze, bo ma niedobór minigierek na swoim serwerze :D

 

Co oczekuję: Chęci współpracy, dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami.

Co chcę za pomysł minigierki: Nic... podział praw autorskich? :D Ten projekt nigdy nie został zrealizowany, więc sam nie wiem czego się po nim spodziewać - czy minigierka będzie chętnie grywalna, czy znudzi się po paru partiach.

 

Chętnych prosiłbym o zgłaszanie się do mnie na email: [email protected] bądź na discorda Remiqius #1689



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 20 December 2018 - 14:58

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale serwer z dość klasycznymi minigrami kryje się pod nazwą cubegame.pl. Znajdziesz tam klasyczny survival games z deatchmatch.



#3 Remiqius

Remiqius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 20 December 2018 - 15:06

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale serwer z dość klasycznymi minigrami kryje się pod nazwą cubegame.pl. Znajdziesz tam klasyczny survival games z deatchmatch.

 

Byłem ale to serwer widmo...tam nikogo nie ma :D po za tym trzeba wykupić VIP-a na starcie, by móc porozumiewać się na czacie. Dramat... hahahahaha


Użytkownik Remiqius edytował ten post 20 December 2018 - 15:09


#4 PLAYEK_PL

PLAYEK_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • PLAYEK_PL

Napisano 25 January 2019 - 11:02

Ten tryb robisz przy użyciu pluginów?