Skocz do zawartości


Zdjęcie

[BUDOWNICZY] MortisRPG tworzony z pasją !

[BUDOWNICZY]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PolskiCiastek

PolskiCiastek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Anonimusowy

Napisano 17 November 2018 - 08:21

etdA8Ie.png

 

MortisRPG!

Poszukujemy budowniczych z pasją, chętnych do współpracy przy tworzeniu unikalnego serwera RPG w klimatach dark fantasy. Mamy już sporą część mapy gotową, roboty jest mało, aczkolwiek wciąż potrzebna jest pomoc. :F

 

Pełny opis serwera znajduje się

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

-> Można też poczytać newsy, które pojawiają się regularnie.

 

Jedyne czego oczekujemy to umiejętności budowniczych w klimacie średniowiecznym i sympatii do RPGów.

 

Zaoferować mogę niewiele, ale co do "nagrody" można się dogadać.

 

Kontakt: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

| Alizard#5677 -> DISCORD



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kacper9899

kacper9899

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 November 2018 - 18:12

ja jestem chętny znam się na pluginach ale mam pytanie czy mógłbym dostac rangę admin a bym budował odpisz ? :)



#3 PolskiCiastek

PolskiCiastek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Anonimusowy

Napisano 17 November 2018 - 20:06

ja jestem chętny znam się na pluginach ale mam pytanie czy mógłbym dostac rangę admin a bym budował odpisz ? :)

Nie poszukujemy administracji nie jest to serwer jak większość ench.pl itd

Jesteśmy bardzo profesjonalni w tym co robimy. Pragniemy się wyróżniać na tle innych serwerów i być unikatowi; serwer nie jest robiony pod {hajs} nie posiadamy rang jak na 99% serwerach typu Admin właściciel itd polegamy tylko i wyłącznie na autorskich pluginach pisanych na bieżąco przez odpowiednie do tego osoby.

 

W poście pisze że poszukujemy budowniczych a nie osób od pluginów. Jeśli myślisz że napiszesz że damy ci admina a budujesz to nie ten post sory nasza ekipa jest zgrana wszystko polega na hierarchii nowe osoby są najmniejsze co do rangi mogą awansować jedynie kiedy przełożony budowniczych uzna że taka osoba ciężką pracą zasługuje na awans. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [BUDOWNICZY]