Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] [Technik serwera/forum] [Administrator] POSZUKUJĘ!

Budowniczy Technik RealLife Administrator Rekrutacja Ważne Poszukuję Serwer Adminsitracja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 13 November 2018 - 17:17

CityLife

 

Aktualnie buduję serwer RealLife. Serwer ten będzie bardzo rozbudowany, szczegóły podam na dole. Niestety aktualnie serwer buduję sam... Oprócz mnie jest tylko 1 technik serwera, a on nie zajmuje się budową. 

I tu zwracam się z prośbą do was, potrzebuję porządnej administracji, nie chcę ludzi, którzy będą się tam tylko głupio bawić, a maiłem kilku takich....

Kilka słów o mnie

 

Siemka,

Jestem Witek, mam 10 lat, wiem, wiem jestem bardzo młody, ale wiek to nie wszystko! Gram w Minecraft od około 2-3 lat. Gram w piłkę nożną na pozycji bramkarza, idzie mi dosyć dobrze. Jeżeli chodzi o moją przyszłą karierę, chciałbym zostać, tym bramkarzem. Gdy byłem młodszy ćwiczyłem Kung Fu, ale rzuciłem dla piłki nożnej. Jeszcze miałem krótki okres, gdy tańczyłem breakdance. Dobrze pływam.

Lubię słuchać muzyki, głównie rapu, nie chodzi mi o polski rap, przepuszczam tylko Paktofonikę. Arle moim ulubionym raperem jest Eminem.

Nie gram z dużo gier, właściwie tylko dwie, jest to Minecaft oraz FIFA 19.

 

Czym dokładniej jest CityLife?

 

Wspomniałem tylko, ze buduję serwer RealLife, oraz, że ma być rozbudowany, ale nie wspomniałem jak.

Na naszym serwerze chcemy zrobić jak najwięcej rang, na które będzie rekrutacja. Aktualnie wymyśliliśmy 3 rangi, których nie ma zazwyczaj na serwerach RealLife:

- Urzędnik - Będzie wyrabiał dowody osobiste oraz różne serwerowe dokumenty.

- Policjant - Na naszym serwerze, będzie taryfikator banów, mandatów oraz odsiadek w więzieniu. Zadaniem policjanta będzie patrolowanie miasta, sprawdzanie graczy czy mają cheat'y, oraz czy posiadają dowód osobisty, jeżeli nie odsyłanie ich do urzędu,  oraz ogólnie pilnowanie, żeby nikt nie łamał regulaminów.

- Lekarz - Na naszym serwerze będą występowały choroby. Chcemy zrobić, żeby trzeba było podawać im leki, zależnie od choroby, robić operacje, jeszcze nie wiemy jak, ale coś wymyślimy.

Na większości serwerów RealLife są do wynajęcia tylko mieszkania, i kilka rodzajów domków jednorodzinnych. 

Na naszym serwerze chcemy dorobić jachty, domki na wodzie, jeszcze nad tym myślimy. 

Prace chcemy zrobić bardzo różnorodne, zaczynając od zwykłych drwali po ochroniarzy do wynajęcia.

Mamy głowy pełne pomysłów, ale myślę, że 3 rzeczy inne niż an innych serwerach przekonają was do tego serwera.

Kogo poszukujemy?

 

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, nie chcemy ludzi, którzy mają gdzieś serwer, chcą tylko się pobawić online.

Aktualnie poszukujemy tylko administratorów, budowniczych oraz techników serwera jak i forum.

Niestety nie płacimy, jak powyżej wspomniałem, mam tylko 10 lat, i niestety moi rodzice mi nie pozwolą mi płacić.

Gdzie składamy podania?

 

 

Podania składamy na naszym forum serwera forumcitylife.cba.pl

 

NAPISZCIE PODANIE, ZAPRASZAM!


Użytkownik Vitus27 edytował ten post 13 November 2018 - 19:45

Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 13 November 2018 - 17:22

Wstawiasz ten sam ułomny temat po raz 1213123123..

Większość osób nie będzie marnować czasu za darmo, jeśli nie umiesz zarządzać ekipą, nie licz, że projekt długo przetrwa.


  • M1Chh4l lubi to

#3 londyn000

londyn000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 November 2018 - 15:01

Zainteresowana. Jakiś kontakt?

#4 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 16 November 2018 - 16:52

Zainteresowana. Jakiś kontakt?

 

Na kogo? Budowniczy/admin czy technik?


Użytkownik Vitus27 edytował ten post 16 November 2018 - 18:09

Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


#5 londyn000

londyn000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 17 November 2018 - 14:44

Na kogo? Budowniczy/admin czy technik?


Admin, w razie co mogę coś pomóc jako budowniczy ale moje umiejętności nie powalają.

Dobra, jak coś discord monicap#6885
Najlepiej podaj ip, rzadko bywam na discordzie.
W każdym razie jestem chętna na administratorkę serwera (:
Więc jeśli mogłabym mieć tą rangę na serwerze, pisz.

Użytkownik Katniss edytował ten post 25 November 2018 - 18:51


#6 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 18 November 2018 - 17:22

Dobra, jak coś discord monicap#6885
Najlepiej podaj ip, rzadko bywam na discordzie.
W każdym razie jestem chętna na administratorkę serwera (:
Więc jeśli mogłabym mieć tą rangę na serwerze, pisz.

 

Jakbyś czytała całość, byś wiedziała, że podania piszemy na forumcitylife.cba.pl :P


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


#7 londyn000

londyn000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 18 November 2018 - 19:02

Oj  :D

Przeczytałam całe, po prostu na początku źle wpisałam link i pomyślałam, że forum zwykle nie działa. 

Właśnie odwiedziłam forumcitylife, ale gdzie mam złożyć te podanie? Nie mogę znaleźć 



#8 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 19 November 2018 - 18:32

Oj  :D

Przeczytałam całe, po prostu na początku źle wpisałam link i pomyślałam, że forum zwykle nie działa. 

Właśnie odwiedziłam forumcitylife, ale gdzie mam złożyć te podanie? Nie mogę znaleźć 

 

Ogłoszenia -> Rekrutacja na admina. 


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


#9 jakub12015

jakub12015

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 03 December 2018 - 14:48

Niby 10 lat ,ale formatowanie i sam tekst na wysokim poziomie.



#10 KIKUTEK111

KIKUTEK111

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 February 2019 - 16:46

 

CityLife

 

Aktualnie buduję serwer RealLife. Serwer ten będzie bardzo rozbudowany, szczegóły podam na dole. Niestety aktualnie serwer buduję sam... Oprócz mnie jest tylko 1 technik serwera, a on nie zajmuje się budową. 

I tu zwracam się z prośbą do was, potrzebuję porządnej administracji, nie chcę ludzi, którzy będą się tam tylko głupio bawić, a maiłem kilku takich....

Kilka słów o mnie

 

Siemka,

Jestem Witek, mam 10 lat, wiem, wiem jestem bardzo młody, ale wiek to nie wszystko! Gram w Minecraft od około 2-3 lat. Gram w piłkę nożną na pozycji bramkarza, idzie mi dosyć dobrze. Jeżeli chodzi o moją przyszłą karierę, chciałbym zostać, tym bramkarzem. Gdy byłem młodszy ćwiczyłem Kung Fu, ale rzuciłem dla piłki nożnej. Jeszcze miałem krótki okres, gdy tańczyłem breakdance. Dobrze pływam.

Lubię słuchać muzyki, głównie rapu, nie chodzi mi o polski rap, przepuszczam tylko Paktofonikę. Arle moim ulubionym raperem jest Eminem.

Nie gram z dużo gier, właściwie tylko dwie, jest to Minecaft oraz FIFA 19.

 

Czym dokładniej jest CityLife?

 

Wspomniałem tylko, ze buduję serwer RealLife, oraz, że ma być rozbudowany, ale nie wspomniałem jak.

Na naszym serwerze chcemy zrobić jak najwięcej rang, na które będzie rekrutacja. Aktualnie wymyśliliśmy 3 rangi, których nie ma zazwyczaj na serwerach RealLife:

- Urzędnik - Będzie wyrabiał dowody osobiste oraz różne serwerowe dokumenty.

- Policjant - Na naszym serwerze, będzie taryfikator banów, mandatów oraz odsiadek w więzieniu. Zadaniem policjanta będzie patrolowanie miasta, sprawdzanie graczy czy mają cheat'y, oraz czy posiadają dowód osobisty, jeżeli nie odsyłanie ich do urzędu,  oraz ogólnie pilnowanie, żeby nikt nie łamał regulaminów.

- Lekarz - Na naszym serwerze będą występowały choroby. Chcemy zrobić, żeby trzeba było podawać im leki, zależnie od choroby, robić operacje, jeszcze nie wiemy jak, ale coś wymyślimy.

Na większości serwerów RealLife są do wynajęcia tylko mieszkania, i kilka rodzajów domków jednorodzinnych. 

Na naszym serwerze chcemy dorobić jachty, domki na wodzie, jeszcze nad tym myślimy. 

Prace chcemy zrobić bardzo różnorodne, zaczynając od zwykłych drwali po ochroniarzy do wynajęcia.

Mamy głowy pełne pomysłów, ale myślę, że 3 rzeczy inne niż an innych serwerach przekonają was do tego serwera.

Kogo poszukujemy?

 

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, nie chcemy ludzi, którzy mają gdzieś serwer, chcą tylko się pobawić online.

Aktualnie poszukujemy tylko administratorów, budowniczych oraz techników serwera jak i forum.

Niestety nie płacimy, jak powyżej wspomniałem, mam tylko 10 lat, i niestety moi rodzice mi nie pozwolą mi płacić.

Gdzie składamy podania?

 

 

Podania składamy na naszym forum serwera forumcitylife.cba.pl

 

NAPISZCIE PODANIE, ZAPRASZAM!

Hej! chciałbym być policjantem lub urzędnikiem!! od zawsze jest to moje marzenie!! w domu jeżeli pożyczm komuś np kase to podpisujemy umowy. Policjant to moje marzenie zawodowe!! Gram w drużynie szkolnej w piłkę nożną na ataku. Spostrzegawczość i myślenie to najważniejsze atrybuty na tej pozycji. PS. Mam nadzieję że mnie przyjmiesz na stanowisko policjanta  :D  chciałbym wykonywać ten zawód. odezwij się jak najszybciej!! paaa :D



#11 SpringBonnieYT

SpringBonnieYT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SpringBonnieYT

Napisano 19 June 2019 - 12:01

Chciałbym złożyć podanie tu bo na stronie nie mogę.

Nick w minecraft: SpringBonnieYT

wiek: 12,5

kandytuje na: administratora

co umiem: Umiem dużo komend,hackerów szybko wykrywam,banuje. Gram w minecrafta 7 lat.

Czekam na odpowiedź

 

  Pozdrawiam







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Budowniczy, Technik, RealLife, Administrator, Rekrutacja, Ważne, Poszukuję, Serwer, Adminsitracja