Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] [Technik serwera/forum] [Administrator] (POSZUKUJĘ)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 07 September 2018 - 18:37

Witajcie,
 
Aktualnie buduję serwer RealLife. Jest sporo takich serwerów, ale ten będzie wyglądał zupełnie inaczej. Aktualnie w szczegóły nie wchodzę, bo od razu ktoś podkradnie wszystkie pomysły, i te serwer już nie będzie wyjątkowy. Oczywiście, gdy ktoś dostanie rangę dostanie wszystkie odpowiedzi na temat serwera.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Właściwie kogo szukam?
 
Aktualnie poszukuję administratorów, techników/programistów oraz budowniczych. Gdy serwer zostanie otwarty będzie dużo rozmaitych rang na, które także będzie rekrutacja. 
Wzór na admina i budowniczego jest na forum, technicy piszą do mnie na Discord. 
Tłumaczyć jakie zadania te rangi tłumaczyć raczej nie muszę, ponieważ występują one na praktycznie każdym serwerze.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Coś o mnie
 
Mam na imię Witek. Mam 10 lat, (wiem, wiem zaraz będzie pisanie: "10 latek... Ha, ha, ha. To ma być jakiś dowcip? Co ja będę tracił czas na serwerze dzieciaka"). Lecz na prawdę daję sobie z tym serwerem radę, wszystko ogarniam. Mało kto sam ode mnie odchodzi, 2 odlazło, bo uznali, że za darmo pracować nie będą (technicy serwera), a 1, bo się forum paprało, bo były jaja z hostingiem. Teraz wszyscy się mnie czepiają i krytykują. Reszta jest kupę czasu nieaktywna lub nie umie spełniać swojej roli i dlatego ich wywalam. Jestem dobry z ortografii, rzadko popełniam błędy. 
 
Więcej dowiecie się po przyjęciu.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czego oczekuję oraz co oferuję? 
Oczekuję:
Od wszystkich oczekuję przede wszystkim tego, żeby byli ogarnięci, umieli pisać poprawnie, byli dużo aktywni, posiadali Discord'a, najlepiej sprawny mikrofon (choć póki serwer nie jest otwarty nie wymagany).
Budowniczy i administratorzy mają swoje wymagania na forum. 
W sprawie techników pisać do mnie PW, lub na Discord'a 
Oferuję:
Ogarniętą administrację
Nie bierzemy ludzi z ortografią rażącą w oczy.
Łatwy kontakt
Dobrą zabawę
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt:
Discord (ja prywatnie) - Vitus27#6342
Forum: ForumCityLife.cba.pl
Pozdrawiam, Vitus27

 


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 08 September 2018 - 18:03

Temat do usunięcia. Przypadkowo napisałem kilka wątków.


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament: