Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana języka w modzie

IC² Mody Minecraft 1.12.2

Najlepsza odpowiedź Katniss , 23 August 2018 - 21:04

Podmieniłem tam w plikach en na PL ale i tak nic to nie zmieniło :/

Ale nieeee..
W środku masz tłumaczenie, to zawartość tego pliku masz zmienić, aby teksty były takie jakie chcesz (dla leni Ctrl+C, Ctrl+V z polskiego tłumaczenia), nie nazwę.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 DankiScar

DankiScar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • DankiScar

Napisano 23 August 2018 - 20:07

Cześć! 
Istnieje zmiana języka w modzie z polskiego na angielski? Patrzyłem sobie za pomocą Winrar'a w pliku industrialcraft(v.[coś tam]).jar i w sekcji lang-ic2 i był tam polski. Problem w tym, czy da się właśnie angielski w modzie IC² zamienić na polski? Jak tak to proszę o odpowiedź!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 August 2018 - 20:23

Najpierw musisz wiedzieć jakiego języka to używa natywnie, potem edytować wiadomości na polskie (lub jakiekolwiek chcesz) w odpowiednim pliku.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 DankiScar

DankiScar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • DankiScar

Napisano 23 August 2018 - 20:24

Najpierw musisz wiedzieć jakiego języka to używa natywnie, potem edytować wiadomości na polskie (lub jakiekolwiek chcesz) w odpowiednim pliku.

Z angielskiego na polski, oczywiście, ale nie wiem w jakim pliku mam to edytować :/



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 August 2018 - 20:49

Z angielskiego na polski, oczywiście, ale nie wiem w jakim pliku mam to edytować :/

W jarze w assets/lang/ powinny być pliki .lang np.: en_us.lang


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 DankiScar

DankiScar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • DankiScar

Napisano 23 August 2018 - 20:59

Podmieniłem tam w plikach en na PL ale i tak nic to nie zmieniło :/



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 August 2018 - 21:04   Najlepsza odpowiedź

Podmieniłem tam w plikach en na PL ale i tak nic to nie zmieniło :/

Ale nieeee..
W środku masz tłumaczenie, to zawartość tego pliku masz zmienić, aby teksty były takie jakie chcesz (dla leni Ctrl+C, Ctrl+V z polskiego tłumaczenia), nie nazwę.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 DankiScar

DankiScar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • DankiScar

Napisano 23 August 2018 - 21:10

Ale nieeee..
W środku masz tłumaczenie, to zawartość tego pliku masz zmienić, aby teksty były takie jakie chcesz (dla leni Ctrl+C, Ctrl+V z polskiego tłumaczenia), nie nazwę.

ahaaaa :D dobra dzięki xDD







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: IC², Mody, Minecraft, 1.12.2