Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam pluginu podobnego do GuiSignShop


Najlepsza odpowiedź Flojd , 28 July 2018 - 18:08

Może coś takiego https://www.spigotmc...1-7-1-12.40797/

https://dev.bukkit.o...cts/quickmarket

 

Ale nie wiem co wszyscy widzą w tych gui sklepach...chyba lepiej dac zwykla tabliczke z chestshopa/essentials i gracz sobie kupuje/sprzedaje ile chce a tak to klikac w tabliczke potem cos jeszcze wybierac w gui no nie wiem po co sobie gre utrudniac :)

 

W chest shop mozesz ustawiac ceny do 0.001 po przecinku w essentials chyba tak samo

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • tytanik2011

Napisano 28 July 2018 - 17:16

Witam, szukam pluginu działającego tak jak GuiSignShop, czyli, że po kliknięciu w tabliczkę otwiera nam się GUI w którym możemy wybrać ilość kupowanego przedmiotu, z tą różnicą, że potrzebuję pluginu, w którym ceny nie muszą być liczbami całkowitymi.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 28 July 2018 - 18:08   Najlepsza odpowiedź

Może coś takiego

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Ale nie wiem co wszyscy widzą w tych gui sklepach...chyba lepiej dac zwykla tabliczke z chestshopa/essentials i gracz sobie kupuje/sprzedaje ile chce a tak to klikac w tabliczke potem cos jeszcze wybierac w gui no nie wiem po co sobie gre utrudniac :)

 

W chest shop mozesz ustawiac ceny do 0.001 po przecinku w essentials chyba tak samo


Użytkownik Flojd edytował ten post 28 July 2018 - 18:15

  • Katniss lubi to

4.png


#3 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • tytanik2011

Napisano 28 July 2018 - 20:02

Może coś takiego

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Ale nie wiem co wszyscy widzą w tych gui sklepach...chyba lepiej dac zwykla tabliczke z chestshopa/essentials i gracz sobie kupuje/sprzedaje ile chce a tak to klikac w tabliczke potem cos jeszcze wybierac w gui no nie wiem po co sobie gre utrudniac :)

 

W chest shop mozesz ustawiac ceny do 0.001 po przecinku w essentials chyba tak samo

 

Też wolę sklepy przez tabliczki niż klikanie w GUI kategorii, potem itemu itd. ale GuiSignShop działa tak, że masz tabliczkę w z konkretnym przedmiotem i w GUI wybierasz tylko jego ilość jaką chcesz zakupić/sprzedać. I to jest problem sklepów z essentials itp. gdzie na tabliczce jest z góry narzucona ilość jaką gracz musi kupić. Ten drugi plugin, który podesłałeś to dokładnie to o co mi chodziło! Dzięki!


Użytkownik tytanik2011 edytował ten post 28 July 2018 - 20:16