Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jr.Moderator - ZiomMC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 M1Chh4l

M1Chh4l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Michał

Napisano 14 July 2018 - 17:48

  • Nazwa i opis projektu/serwera: ZiomMC - Jest to serwer skyblock, reklamę można znaleźć na moim profilu.
  • Oczekuję: Wchodzenia na serwer po starcie.
  • Oferuję: Rangę, miłą i przyjazną atmosferę :).
  • O mnie: Mam na imię Michał na drugie Stefan, mam 15 lat, niedługo 16, mieszkam w Suwałkach. Moimi hobby jest przede wszystkim robienie serwerów do Minecraft'a.
  • Kontakt: 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Wiem że zrobiłem taki temat... ale wolałem zrobić go od nowa.


Użytkownik M1Chh4l edytował ten post 14 July 2018 - 17:51


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 dawidek224

dawidek224

    Konik

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • TidePony#8530
  • TidePony

Napisano 14 July 2018 - 18:39

Nie powiem, ROZBUDOWANY temat, Oczekiwania KONKRETNE I DOPASOWANE, ciekawe rzeczy OFERUJESZ, nazwa serwera jak najbardziej DOBRA i PRZYJAZNA GRACZOWI, /ironia 



#3 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 14 July 2018 - 18:49

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera: ZiomMC - Jest to serwer skyblock, reklamę można znaleźć na moim profilu.
  • Oczekuję: Wchodzenia na serwer po starcie.
  • Oferuję: Rangę, miłą i przyjazną atmosferę :).
  • O mnie: Mam na imię Michał na drugie Stefan, mam 15 lat, niedługo 16, mieszkam w Suwałkach. Moimi hobby jest przede wszystkim robienie serwerów do Minecraft'a.
  • Kontakt: 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Wiem że zrobiłem taki temat... ale wolałem zrobić go od nowa.

 

Nie powiem, ROZBUDOWANY temat, Oczekiwania KONKRETNE I DOPASOWANE, ciekawe rzeczy OFERUJESZ, nazwa serwera jak najbardziej DOBRA i PRZYJAZNA GRACZOWI, /ironia 

Ambitny autor, ambitna reklama.  :kappa:



#4 M1Chh4l

M1Chh4l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Michał

Napisano 14 July 2018 - 20:19

Nie powiem, ROZBUDOWANY temat, Oczekiwania KONKRETNE I DOPASOWANE, ciekawe rzeczy OFERUJESZ, nazwa serwera jak najbardziej DOBRA i PRZYJAZNA GRACZOWI, /ironia 

Nie ja wymyśliłem nazwę... jestem tylko członkiem "Sieci ZiomMC" ze swoim serwerem Skyblock. Planuje zrobić jeszcze nową i lepszą reklamę.


Użytkownik M1Chh4l edytował ten post 14 July 2018 - 20:20


#5 dawidek224

dawidek224

    Konik

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • TidePony#8530
  • TidePony

Napisano 14 July 2018 - 22:44

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera: ZiomMC - Jest to serwer skyblock, reklamę można znaleźć na moim profilu.
  • Oczekuję: Wchodzenia na serwer po starcie.
  • Oferuję: Rangę, miłą i przyjazną atmosferę :).
  • O mnie: Mam na imię Michał na drugie Stefan, mam 15 lat, niedługo 16, mieszkam w Suwałkach. Moimi hobby jest przede wszystkim robienie serwerów do Minecraft'a.
  • Kontakt: 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Wiem że zrobiłem taki temat... ale wolałem zrobić go od nowa.

 

 

 

Nie ja wymyśliłem nazwę... jestem tylko członkiem "Sieci ZiomMC" ze swoim serwerem Skyblock. Planuje zrobić jeszcze nową i lepszą reklamę.

 

Sieci? To jeszcze lepiej, nigdzie nie jest nawet napisane, że to jest część sieci, tylko " ZiomMC - Jest to serwer skyblock" co wskazuje na samotny serwer, +warto wspomnieć, że skoro REPREZENTUJESZ wiecej niż siebie a całą sieć po części to warto napisać odrazu porządną reklame by nie psuć reputacji całej "serwerowni"....


  • M1Chh4l lubi to

#6 M1Chh4l

M1Chh4l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Michał

Napisano 15 July 2018 - 08:51

Proszę przenieść temat do kosza ;).