Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderator forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaticzekYTPL

MaticzekYTPL

    Młody Gracz

  • Użytkownik+
  • 32 postów
  • Yukine#7819 >>> https://discord.gg/Sf2pS6x
  • MaticzekYTPL
  • MaticzekYTPL

Napisano 29 June 2018 - 12:14

Witam!

Mam pytanie dotyczące pozostania moderatorem forum. Czy jest taka możliwość? Jeśli tak to jak to zrobić? Co jest wymagane? 

Proszę o odpowiedź!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 29 June 2018 - 12:17

Po co?
Forum i tak umrze.

#3 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 29 June 2018 - 12:20

Wszystko ustala administrator. Z tego co mi wiadomo, nowy moderator jest w drodze, a na twoim miejscu pierwsze zająłbym się pisaniem postów, a dopiero potem ich moderowaniem.



#4 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 29 June 2018 - 12:26

Witam,

to bardzo miłe, że chcesz pomóc dla potężnej ekipy rozwijać forum - to bardzo ważne aby nowemu narybkowi zależało na tym, co się tutaj dzieje. Popracuj nad aktywnością i postaraj się bardziej zaznajomić z forum (tylko nie za bardzo bo uciekniesz hehe) i czekaj na magiczną wiadomość od imperatora, Polaka, rodaka, bohatera, potężnego Chlitto.

Pozdrawiam,

PanCake.


  • Evoken, Hevbis i MaticzekYTPL lubią to

2AyfJ3g.png


#5 MaticzekYTPL

MaticzekYTPL

    Młody Gracz

  • Użytkownik+
  • 32 postów
  • Yukine#7819 >>> https://discord.gg/Sf2pS6x
  • MaticzekYTPL
  • MaticzekYTPL

Napisano 29 June 2018 - 12:57

Witam,

to bardzo miłe, że chcesz pomóc dla potężnej ekipy rozwijać forum - to bardzo ważne aby nowemu narybkowi zależało na tym, co się tutaj dzieje. Popracuj nad aktywnością i postaraj się bardziej zaznajomić z forum (tylko nie za bardzo bo uciekniesz hehe) i czekaj na magiczną wiadomość od imperatora, Polaka, rodaka, bohatera, potężnego Chlitto.

Pozdrawiam,

PanCake.

 

Wszystko ustala administrator. Z tego co mi wiadomo, nowy moderator jest w drodze, a na twoim miejscu pierwsze zająłbym się pisaniem postów, a dopiero potem ich moderowaniem

Na forum jestem od krótkiego czasu. Staram się być aktywnym i odpowiadać na tematy innych.



#6 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 29 June 2018 - 13:07

Na forum jestem od krótkiego czasu. Staram się być aktywnym i odpowiadać na tematy innych.

To bardzo dobrze, jesteś o krok bliżej swojego celu.



#7 MaticzekYTPL

MaticzekYTPL

    Młody Gracz

  • Użytkownik+
  • 32 postów
  • Yukine#7819 >>> https://discord.gg/Sf2pS6x
  • MaticzekYTPL
  • MaticzekYTPL

Napisano 29 June 2018 - 13:25

To bardzo dobrze, jesteś o krok bliżej swojego celu.

I mam zamiar do niego dotrzeć :) 



#8 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 29 June 2018 - 13:36

I mam zamiar do niego dotrzeć :)

W takim razie powodzenia. 



#9 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 29 June 2018 - 15:05

Możesz najpierw zostać redaktorem strony głównej, to dobry początek w tej wspinaczce po szczeblach kariery. hehe

Do tej pory trzeba było trzaskać tematy w kąciku redakcyjnym, ale akurat trwa rekrutacja, także możesz pisać bezpośrednio do pasiastego zebera (tego wyżej).

Pomijając to, że zyskasz niebywały wpływ na polską społeczność klockową i opinię publiczną, zdobędziesz dostęp do ukrytego działu dla redaktorów i (co ważniejsze) redakcyjnego serwera discord.


Użytkownik Runfis edytował ten post 29 June 2018 - 15:30

  • Somka lubi to

#10 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 29 June 2018 - 15:31

Troche słabe jest to że zarejestrowałeś się tydzień temu i już chcesz moderatora



#11 MaticzekYTPL

MaticzekYTPL

    Młody Gracz

  • Użytkownik+
  • 32 postów
  • Yukine#7819 >>> https://discord.gg/Sf2pS6x
  • MaticzekYTPL
  • MaticzekYTPL

Napisano 29 June 2018 - 16:13

Troche słabe jest to że zarejestrowałeś się tydzień temu i już chcesz moderatora

Chcę, ale się tego nie domagam 



#12 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 29 June 2018 - 16:59

Pamiętając co się działo po ostatniej akcji z powołaniem bliżej nieznanych userów pozostaje mi tylko powiedzieć że długa droga przed tobą. No i rekrutacja jest niejawna więc samo wyrażenie chęci jeszcze nic nie da bo trzeba zasłużyć (i oto jestem ja, admin z siedmioletnim stażem na forum z czego trzy lata spędziłem na permbanicji :v

Tldr nikt ci nie zagwarantuje że dostaniesz posadę nawet mimo starań.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#13 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 29 June 2018 - 18:23

Miałem napisać coś o absurdzie sytuacji jaką jest niewątpliwie to, że w ogóle mógłbyś zostać moderatorem tego forum. Pomijając fakt, że jesteś tu od tygodnia? i postów masz raptem kilka, to patrząc na twoje posty i pytania na forum mam wrażenie, że ten dzieciak na awatarze to ty (Ile masz lat?) Aleee... szczerze mówiąc to chyba każda osoba mająca chęci do udzielania się na tym forum jest na wagę złota. Lubię klocki, a to najlepsze polskie forum o klockach więc fajnie jakby pożyło jeszcze trochę... także powodzenia, udzielaj się, bądź aktywny, może kiedyś zostaniesz moderatorem ;)


  • Katniss i HelloDoggo lubią to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#14 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 30 June 2018 - 09:34

Ktoś, kto zarejestrował się, aby spamować swoim serwerem, nie jest zbyt dobrą osobą na moda. Tym bardziej że nick i że avatar.

 

Zresztą, nasz pan i władca Czilito nie jest zbyt skłonny dzielić się swoją władzą.

 

Jak cię tym obraziłem, to sorka.


Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 30 June 2018 - 09:35

  • Katniss i HelloDoggo lubią to

#15 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 30 June 2018 - 13:10

szczerze mówiąc to chyba każda osoba mająca chęci do udzielania się na tym forum jest na wagę złota.

Na pewno każda osoba?

Dzieci reklamujące serwery EasyHC na wagę złota... co?
(Jakby coś, to nie piszę tutaj o nim)

#16 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 06 July 2018 - 05:24

To wcale nie jest tak, że wlepiłem mu 3 warny za spam (mogłem nawet więcej, ale się "zlitowałem")...

 

Ktoś kto chce być moderatorem, powinien wg. mnie przynajmniej przestrzegać regulaminu.

Już nie chodzi o bycie jakimś wzorem, no nie przesadzajmy, ale dobre zachowanie mile widziane u każdego, zwłaszcza kogoś, kto chce być moderatorem.


  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#17 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 06 July 2018 - 18:47

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey