Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały AdminShop - co umieścić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 23 June 2018 - 13:10

Witam,

tworzę serwer freebuild i chciałbym żeby miał on ciekawą ekonomię. Chce zrobić AdminShop, który będzie dosyć ograniczony, żeby kwitł handel między graczami. Nie za bardzo wiem co w nim umieścić. Na początek dodałem nasiona. Na pewno odpadają sklepy z żelazem, diamentami, itp. Skupy raczej też. Raczej podstawowe przedmioty. Liczę na Wasze propozycje!

P.S. Jeżeli jesteś zainteresowany beta testowaniem serwera to pisz śmiało na PV, bo niedługo startują testy! Jesteśmy amatorami i pewnie jest tam trochę niedociągnięć, które Wy możecie zauważyć, a na start serwera jakieś budowle graczy mogą ładnie wyglądać!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 June 2018 - 13:29

Jak chcesz ciekawą ekonomię dzięki graczom to nie rób admin shop'u, który tylko sztucznie udziwni to.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 23 June 2018 - 13:33

Mam te same zdanie co Katniss, sklep jedynie wpłynie na ekonomię pomiędzy graczami, wierz mi że nawet takie nasiona w określonych sytuacjach mogą mieć znaczny wpływ na handel.

#4 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 23 June 2018 - 15:06

Rozważam całkowity brak AdminShopu, jednak z drugiej strony, wątpie że nasz serwer będzie cieszył się dużą popularnością i raczej nie będzie tak duzo graczy, żeby mogli handlować ze sobą. Rozważamy też więcej sklepów (m.in. zwierząt) na start serwera, dla peirwszych graczy



#5 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 23 June 2018 - 15:14

Też jestem za brakiem itemshop'u



#6 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 23 June 2018 - 15:29

Rozważam całkowity brak AdminShopu, jednak z drugiej strony, wątpie że nasz serwer będzie cieszył się dużą popularnością i raczej nie będzie tak duzo graczy, żeby mogli handlować ze sobą. Rozważamy też więcej sklepów (m.in. zwierząt) na start serwera, dla peirwszych graczy


Osobiście polecam plugin na aukcje, gracz może wystawić dowolny item na sprzedaż a inny gracz może później go kupić, co powoduje że nie muszą być jednocześnie na serwerze. Jedyną wadą pluginu jest to że wprowadza nową walutę do gry.