Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administrator][Opiekun Serwera] Haltess


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Haltess

Haltess

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 02 April 2018 - 22:06

Zostanę:

Administratorem lub opiekunem serwera na serwerze typu Survival, megadrop lub Hardcore(każdego rodzaju).

Najlepiej na jak najnowszej wersji.

 

Kilka słów wprowadzenia:

Nazywam się Dominik, mam 18 lat, w Minecraft gram od wersji 1.6.6 Beta, kilkukrotnie zostałem moderatorem oraz administratorem, a nawet miałem swój własny serwer, więc pewne doświadczenie posiadam. Raczej nie mam problemów z ortografią, składnią czy leksyką. Uważam się za osobę pojętną i szybko uczącą się, która jest perfekcjonistą i wszystko próbuję dopiąć na ostatni guzik. Jakie zalety posiadam? Na pewno jest nim obiektywizm, zdolności przywódcze oraz prowadzenie grupy ludzi.

 

Oferuję:

- sporą ilość czasu na prowadzenie serwera, utrzymywanie porządku na forum, w grze lub na Teamspeak 3,

- umiejętne przeprowadzanie rekrutacji na stanowiska helpera, i tym podobnych stanowisk jeżeli zajdzie taka potrzeba,

- obycie z komendami, pomoc przy konfiguracji pluginów(miałem dość długą przerwę w grze, więc jest to kwestia przypomnienia),

- utrzymywanie dobrych stosunków z graczami,

- dobry i szybki kontakt,

- profesjonalizm, pełną powagę oraz kulturę osobistą.

- przejrzystość, estetykę oraz porządek w tym co robię(nie znajdziesz u mnie na siłę wciskania kolorków i czegoś co po prostu nie pasuje do reszty).

 

Oczekuję:

- środków finansowych przeznaczonych na reklamy i zaplecze serwerowe(sam nie oczekuję zarobku, ale też nie posiadam kapitału, który mogę włożyć w serwer),

- rangi na serwerze oraz dla wygody właściciela - dostępu do plików,

- zaplecze budowniczych lub chociaż gotowy projekt serwera,

- wieku przynajmniej 16 lat(wiek nie jest dla mnie strasznie ważny, ale ciężko mi czegokolwiek oczekiwać po młodszych osobach niż ta przysłowiowa "szesnastka", ale doskonale zdaję sobie sprawę, że zdarzają się wyjątki, dlatego zaznaczyłem, że wiek nie jest tu tak ważny),

- chęci współpracy,

- stabilności serwera i to, że nie upadnie po starcie,

 

Kilka słów na koniec:

Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą, ten temat nie jest pilny, z chęcią poczekam na dobrą propozycję, więc jeżeli nie jesteś pewny to pisz śmiało, ale pokaż, że Ci zależy, bo nie ma sensu pisać, że poszukujesz kogoś na serwer, mimo iż nie masz jeszcze nawet zaplecza lub gotowego projektu. Jeżeli są jakiekolwiek pytania, to z chęcią na nie odpowiem.

 

Kontakt:

​- GG: 57032073,

- Prywatna wiadomość na forum lub post poniżej.

Postaram się za niedługo dodać e-mail.


Użytkownik Haltess edytował ten post 02 April 2018 - 22:08

  • fullfun lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Haltess

Haltess

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 03 April 2018 - 21:52

Oferta nieaktualna, do zamknięcia.