Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję pomocy przy serwerze MC

[EKIPA] [Technik] [Budowniczy] [Sponsor] [YouTuber]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PioXen

PioXen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 March 2018 - 21:01

Cześć!

Ostatnio razem z kolegami założyłem serwer MineCraft. Jest on w trakcie budowy, a temat przewodni to MMO-RPG. Staramy się jak najlepiej, ale pomyśleliśmy, że sami to tego serwera nie zrobimy nawet za rok. Piszę ten temat, aby poprosić Ciebie o pomoc.

Jak możesz pomóc?
Ɛ>  W budownictwie. Mimo że dajemy sobie radę z budowaniem, chętnie przygarniemy dodatkowe ręce na pokład. Jeżeli uważasz, że ładnie budujesz, pisz śmiało!

 

Ɛ> Technicznie. Posiadamy na serwerze kilka autorskich skryptów, ale nie wszystkie pomysły potrafimy zrealizować. Przydałaby się także pomoc z zainstalowanymi pluginami, które tylko potrzebują odpowiedniej konfiguracji. Pluginy i skrypty to dla ciebie pestka? Czekamy właśnie na Ciebie!

Ɛ>   Finansowo. Jak wszyscy wiemy, dobry serwer to zazwyczaj drogi serwer. Opłacamy go razem z kolegą już przez 4 miesiące, ale ma on bardzo małe parametry. Nie jesteśmy w stanie więcej płacić za ten serwer. Wiem, że nie jest to takie oczywiste, żeby dawać komuś pieniądze za darmo, ale ten serwer jest warty inwestycji. Jeżeli możesz sypnąć groszem, to bardzo chętnie go przyjmę i ulepszę parametry serwera.
 

Ɛ>  Nagrywając film na YouTubie. Na razie tak na prawdę nie jest nam potrzebny YouTuber, będzie on dopiero potrzebny przy otwarciu serwera. Piszę to wcześniej po to, żeby uświadomić, że będzie możliwość pomocy w ten sposób. Nie ważne ile masz subskrybentów, nawet jeśli masz 10, pisz do mnie że jesteś zainteresowany, a rozpatrzę twoją propozycję.
 

Dodaję wzór, który jest wymagany:

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Brak nazwy/ Jak już opisałem powyżej będzie to serwer MMO-RPG.
  • Oczekuję: Pomocy w wymienionych wyżej dziedzinach.
  • Oferuję: Miłą atmosferę, dużą aktywność, pomoc w każdym momencie.
  • O mnie: Co tu wiele o mnie mówić, po prostu lubię grać w różne gry komputerowe (które nie są głównym zajęciem w moim życiu). Ostatnio powróciłem do MineCrafta bo około dwuletniej przerwie. Założyłem serwer, bo kilkukrotnie zakładałem serwery MineCraft (nigdy wcześniej nie robiłem MMO-RPG). W sumie to już wszystko o mnie.
  • Kontakt: Mnie możesz znaleźć teoretycznie wszędzie. Nie będę podawał publicznie, ale prywatnie jestem w stanie podać:
    -Facebook'a
    -Discorda (jest podany na moim profilu)
    -Steam
    -TeamSpeak (znam zaufany serwer)


    To już zdecydowanie wszystko.

    Pozdrawiam,
    PioXen

Użytkownik Aziz edytował ten post 09 March 2018 - 21:27


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KarpiuTech

KarpiuTech

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 20 March 2018 - 19:57

Witam, mam takie jedno pytanie zanim podejmę decyzję czy zgłosić się na technika. Serwer jest postawiony na VPS/Dedyk czy na jakimś hostingu typu end******st.pl ?



#3 PioXen

PioXen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 March 2018 - 20:49

Witam, mam takie jedno pytanie zanim podejmę decyzję czy zgłosić się na technika. Serwer jest postawiony na VPS/Dedyk czy na jakimś hostingu typu end******st.pl ?

Dokładnie na tym hostingu, który podałeś :D



#4 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 22 March 2018 - 20:58

Czyli na Czeście nikt nie wejdzie, naj gor szy hosting..


  • Atom998 lubi to

#5 niszczycielx123

niszczycielx123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 04 April 2018 - 19:00

ja chce zostać

#6 ParufkaWarrior12

ParufkaWarrior12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 13 April 2018 - 14:59

Jaka wersja serwera? Od 1.8+ mogę robić villagershopy itp.

 

Czyli zgłaszam się na coś w rodzaju "technika"



#7 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 16 April 2018 - 17:58

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [EKIPA], [Technik], [Budowniczy], [Sponsor], [YouTuber]