Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję [Programista][Technik]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zbylu_zb

zbylu_zb

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów
  • zbylu

Napisano 28 February 2018 - 21:14

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Minecraft  1.12 survival + elementy ekonomii (sklepy, skupy surowców, sklepy na działkach graczy itp.)
  • Oczekuję: doświadczenia, wiedzy i chęci
  • Oferuję: $
  • Kontakt: [email protected]

 

  • Witam ponownie.Powracam do tematu w kwestii szukania ODPOWIEDNIEJ osoby, która postawi serwer Minecraft (najnowsza wersja, survival +  ekonomia) od zera.Do tej pory znalazłem naciągaczy, ludzi co potrafią wszystko (a potem okazuje się iż zupełnie nic) jak i innych ściemniaczy.Zatem szukam osoby, która wie co i jak, chce, potrafi i zrobi - wyceni ... i już! :)

Użytkownik zbylu_zb edytował ten post 28 February 2018 - 21:15


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Polak123zq

Polak123zq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 01 March 2018 - 18:29

zgłaszam się na budowniczego umiem ładnie budować używam do tego komend /fill itd

#3 dawidek224

dawidek224

    Konik

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • TidePony#8530
  • TidePony

Napisano 01 March 2018 - 23:28

Dziwisz się że znalazłeś samych naciągaczy skoro nawet nie napisałeś ile oferujesz $.....



#4 zbylu_zb

zbylu_zb

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów
  • zbylu

Napisano 08 March 2018 - 22:58

Dziwisz się że znalazłeś samych naciągaczy skoro nawet nie napisałeś ile oferujesz $.....

 

hmm ta sugestia to żarcik tak?

i tak ją też odbieram, bo przecież poważny człowiek rozumie zasady handlu, wyceny i negocjacji... tylko nie ogar i małolat by napisał taką sugestię na serio.

 

Mogę tu napisać listę nicków, którzy do mnie napisali, spamowali albo i chcieli znowu naciągnąć... i zrobię to jak ostrzeżenie dla innych jak i aby ktoś nie tracił czasu pisząc z nimi bo i tak z tego nic nie wynika...

 

To z innej beczki - skoro tu raczej znaczna większość to programiści uczący się z YT to może dacie proszę jakiś namiar na kogoś kto serio to kuma?

Jest na tym forum ktoś taki ? ma czas i ochotę pomóc?

 

Kwotę ustalimy na pewno... nie na forum.

Zatem? jest ktoś taki lub ktoś ma namiary na takiego kogoś?