Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jest możliwość przeniesiena flag z cuboidu?

serwer world guard plugin cuboid flag

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adupl21

adupl21

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • adek200104

Napisano 27 February 2018 - 17:45

Witam, czy jeśli mam na serwerze cuboid zabezpieczający spawn, na którym jest pełno flagów, to czy jest możliwość skopiowanie tych flagów na inny cuboid bez potrzeby przepisywania ich kolejny raz??



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 27 February 2018 - 18:17

Może jest inna mozliwość ale możesz to zrobić manualnie w pliku, stwórz normalnie cuboidy w grze nadaj jednemu flagi jakie chcesz a potem przejdz do pliku i skopiuj do każdego cuboida te same flagi, tylko ostrożnie aby się nie pomylić z niczym


4.png


#3 adupl21

adupl21

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • adek200104

Napisano 27 February 2018 - 18:26

Może jest inna mozliwość ale możesz to zrobić manualnie w pliku, stwórz normalnie cuboidy w grze nadaj jednemu flagi jakie chcesz a potem przejdz do pliku i skopiuj do każdego cuboida te same flagi, tylko ostrożnie aby się nie pomylić z niczym

Wielkie dzięki :D jednak interesuje mnie czy jest jakaś możliwość zrobienia tego za pomocą komend



#4 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 28 February 2018 - 11:28

Nie ma.


grepolis.png


#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 28 February 2018 - 14:54

Wielkie dzięki :D jednak interesuje mnie czy jest jakaś możliwość zrobienia tego za pomocą komend

Za pomocą komend nie dasz rady tego zrobić, nie jest to też trudne do rozgryzienia.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer, world guard, plugin, cuboid, flag