Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Szukam] Plugin na stworzenie przedmiotu teleportującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szogunx

Szogunx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 20 February 2018 - 21:57

Interesuje mnie plugin dzięki któremu mógłbym nadać właściwość taką by teleportował mnie na jakiś warp (Chcę zrobić przepustkę która teleportowała by do pokoju z bossem) 

I mam jeszcze jedno pytanie, czy da się zrobić tak, że powiedzmy jak gracz nie posiada jakiegoś przedmiotu np. właśnie takiej przepustki to, że nie może wejść na teren ? 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 20 February 2018 - 21:59

Mogę Ci napisać skrypt na to, jeśli nie będzie zbyt rozbudowany, ale musisz mi podać dokładnie co ma robić.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Szogunx

Szogunx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 20 February 2018 - 22:05

Interesuje mnie to, żebym za pomocą komendy mógł nadać na jakiś przedmiot właściwość teleportacyjną, czyli powiedzmy trzymam jakiś przedmiot w łapce i daję komendę dzięki której po naciśnięciu prawego przycisku myszy teleportuje mnie na jakiś stworzony wcześniej przeze mnie warp. Najlepiej jakby taki przedmiot znikał po jednym użyciu 



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 20 February 2018 - 22:33

Link > 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Uprawnienia:

 

katniss.permit.tp - uprawnia do teleportowania używając przepustki.

katniss.permit.keep - sprawia, że po użyciu przepustki zostaje ona w EQ (bez tego upr. zabiera jedną).

katniss.permit.admin - daje dostęp do komendy /permit

 

komenda:

 

/permit settp - ustawia miejsce teleportu przepustki.

/permit give <gracz> - daje graczu 1 przepustkę.

/permit save - zapisuje przedmiot w ręce jako przepustkę.

 

UWAGA!

 

Ilość przepustek w momencie wpisania komendy /permit save jest również zapisywana, wpływa to na ilość przepustek  które znikają po teleportacji jak i na ilość którą gracz otrzyma po wpisaniu /permit give <player>

Zalecam przy ustawianiu przepustki mieć w ręce tylko jeden przedmiot (ilość).

Aktualnie nie da się dawać na raz kilku przepustek (bo jestem leniem i nie chciało mi się robić).


Użytkownik Katniss edytował ten post 20 February 2018 - 22:34

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Szogunx

Szogunx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 20 February 2018 - 23:37

Link > 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Uprawnienia:

 

katniss.permit.tp - uprawnia do teleportowania używając przepustki.

katniss.permit.keep - sprawia, że po użyciu przepustki zostaje ona w EQ (bez tego upr. zabiera jedną).

katniss.permit.admin - daje dostęp do komendy /permit

 

komenda:

 

/permit settp - ustawia miejsce teleportu przepustki.

/permit give <gracz> - daje graczu 1 przepustkę.

/permit save - zapisuje przedmiot w ręce jako przepustkę.

 

UWAGA!

 

Ilość przepustek w momencie wpisania komendy /permit save jest również zapisywana, wpływa to na ilość przepustek  które znikają po teleportacji jak i na ilość którą gracz otrzyma po wpisaniu /permit give <player>

Zalecam przy ustawianiu przepustki mieć w ręce tylko jeden przedmiot (ilość).

Aktualnie nie da się dawać na raz kilku przepustek (bo jestem leniem i nie chciało mi się robić).

Dziękuję ^^



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 21 February 2018 - 09:14

@Szogunx

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Łap poprawioną wersję, możesz teraz trzymać dowolną ilość w ręce przy zapisywaniu (zapisze jako 1) oraz dawać kilka na raz.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/