Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfiguracja pluginów

konfiguracja pluginy spigot minecraft cstrike-mc.pl

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 18 February 2018 - 20:04

  • ​​Wykonam: Skonfiguruję każdy publiczny* plugin/paczkę. Dbam o ortografię, interpunkcję itp. Konfiguracja zajmuje od dnia do tygodnia, zależy od tego, ile będę miał wolnego czasu. Nie wykonuję od dłuższego czasu paczki? Napisz do mnie na Discordzie**, a udzielę Ci odpowiedzi.
  • Cena: Od 10 do 200 diaxów za plugin, zależy od wymogów zamawiającego.
  • Kontakt: Discord - @NoobLenny#7354, Steam - /id/nupleni, Skype i mój mail jednocześnie - [email protected]

*Biorę większą kwotę za niepubliczne pluginy (m. in. mcMMO - musisz mi podesłać swój plik .jar, abym mógł kontynuować - sam plugin kosztuje ponad 30 złotych, a nie wyobrażam sobie płacenia tyle za coś, co mogę teoretycznie skompilować sam). Nie konfiguruję również dodatków autorskich, póki twórca nie wyśle mi stosownej dokumentacji, z którą będę mógł kontynuować.

 

**Na Discordzie jestem aktywny (co nie znaczy, że rzeczywiście jestem - mogę np. mieć ustawiony status zaraz wracam, nie przeszkadzać itp.) ok. 16 godzin na dobę, więc jest to najszybsza forma komunikacji. Skype'a mam często wyłączonego, a na maila wchodzę stosunkowo rzadko. 

 


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 18 February 2018 - 20:24

https://craftportal....w/#entry1192835

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konfiguracja, pluginy, spigot, minecraft, cstrike-mc.pl