Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Autorski][Beta 1.7.3]MoresMod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 SaM

SaM

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 04 February 2018 - 18:41

Witam, na początku chcę napisać, że nie opiszę modyfikacji na forum, bo uważam, iż wszystko zostało dość dobrze wytłumaczone na stronie internetowej. Pracowałem nad nią dokładnie 10 miesięcy, więc mam nadzieję, że docenicie moje zaangażowanie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, jakie nowości dodałem do naszej ulubionej gry zapraszam

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

 

P.S.Właśnie pracuję nad drugą aktualizacją, czeka na was jeszcze wiele niespodzianek.

 

~~Pozdrawiam


CYnk6GR.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 04 February 2018 - 18:44

Nie wiem czy czegoś nie widzę, ale na tej stronce są pokazane tylko 2 moby i nic więcej, bieda.

Chyba nawet downloadu nie ma.

 

@Edit

Zobaczyłem, jednak jest więcej.

Po screenach, jedynie król szkielet trzyma poziom graficznie, reszta dno, popracuj nad teksturami.


Użytkownik Katniss edytował ten post 04 February 2018 - 19:59

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 04 February 2018 - 19:07

A więc zrobiłeś moda na bete który na który nie miałeś nawet pomysłu i dodawałeś losowe gó**o które w ogóle do siebie nie pasuje. Brawo.


Użytkownik MrKisiel edytował ten post 04 February 2018 - 19:07


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 04 February 2018 - 20:02

Teraz tak spojrzałem na to co to jest i wgl. I powiem, że KLAPA KOMPLETNA.

Nie dość, że na betę, na której nikt na poważnie nie gra, to jeszcze mod kompletnie bez zensu, dodający losowe gó**o, które ma ze sobą tyle wspólnego co ja z izihace.

"Prezentacja" na stronie wygląda, jakby była z generatora. W każdym mobie/przedmiocie jest to samo opisane w podpunktach, co prowadzi do kompletnie idiotycznych sytuacji. Jak np.:  "Co trzyma w dłoni: Nie posiada dłoni", "Trzeba coś przepalić aby uzyskać"... Błagam...

"Gdzie można go spotkać: w świecie zieleni" Nie ma czegoś takiego jak "Świat zieleni".

 

Do tego na deser nazwa moda - "mores mod", na początku myślałem, że to połączenie słów "ores" i "more" - "więcej rud", ale wg. tego co jest napisane na stronce, nazwą moda jest słowo "more" - "więcej" w... liczbie mnogiej ... *facepalm*

Ja rozumiem, że nie trzeba być dobrym w wymyślaniu nazw, itp., ale to już przesada, kolega chyba nie wie kiedy i po co w j. angielskim dopisujemy literkę "s" na końcu słówka.


Użytkownik Katniss edytował ten post 04 February 2018 - 20:39

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 SaM

SaM

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 05 February 2018 - 10:47

Mimo tak, iż zostałem bardzo skrytykowany dziękuję za poświęcony czas.

@Katniss Nie wiem czy wiesz, ale napisanie czegoś nawet tak "niedobrego" jak moja modyfikacja wymaga czasu, a napisanie Twojej błahej, nieprzydającej się oceny wymagało niecałe 10 minut.

Może opowiem, co miałem na myśli tworząc właśnie Twoim zdaniem "KLAPĘ KOMPLETNĄ".

- Modyfikacja ta nie miała trzymać się jednorodnej tematyki, tylko specjalnie została podzielona na różne obiekty mobilne, przedmioty, oraz bloki wymienione w prezentacji.

- Strona, fakt jest specyficzna, ale to tylko nadaje jej klimatu i charakteru. Tylko ludzie normalni tacy jak Ty tego nie dostrzegają.

- Jeżeli chodzi o literę "s" dodałem ja tylko z własnego kaprysu nie chodziło mi o zasady pisowni i mógłbyś na to przymknąć oko.

- Prezentacja, tutaj masz rację, bo faktycznie jest słaba i wygląda jakby wyszła prosto z generatora, ale skoro Twoim zdanie jest taka, to był bym Ci bardzo wdzięczny gdybyś dorzucił do niej swoje propozycje.

- Wersja, wydaje mi się, że był to dobry pomysł, gdyż przynajmniej mi fajne wrócić się do początków Minecrafta i trochę powspominać, ale jeżeli wam nie pasuję mogę to zmienić. Chociaż nie widzę w tym sensu, bo ten projekt nie będzie miał racji na tym forum tak samo jak ja.

Poznałem waszą społeczność i wiem, że nie jesteście złymi osobami. Nie będę się z wami żegnał, po to by po pary miesiącach wrócić tutaj z podkulonym ogonem i zacząć tworzyć coś innego, co zostanie zaraz skrytykowane. Może nie jestem świetnym twórcą tak jak inne osoby, ale na przestrzeni lat mogę się takowym stać. Z pomocą przyjdzie mi doświadczenie i wiedzą, których cały czas brakuje.

Jeszcze dobrze nie wyszedłem z nocnika jeśli chodzi o tworzenie(bo co to jest dwa lata) i już spotkałem się z taką falą krytyki. Mimo, że to tylko dwie opinie(tak ocena kolegi @up uznaję jako całość) bardzo mnie skrzywdziły.


  • Serpico lubi to

CYnk6GR.png


#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 February 2018 - 15:08

Mimo tak, iż zostałem bardzo skrytykowany dziękuję za poświęcony czas.

//Nie ma sprawy, lubię pomagać.

@Katniss Nie wiem czy wiesz, ale napisanie czegoś nawet tak "niedobrego" jak moja modyfikacja wymaga czasu, a napisanie Twojej błahej, nieprzydającej się oceny wymagało niecałe 10 minut.

// Moją ocenę może i pisałem te 10 minut, ale zgromadzenie informacji, przejrzenie tej Twojej stronki, itp. trwały dłużej, uwierz mi.

Może opowiem, co miałem na myśli tworząc właśnie Twoim zdaniem "KLAPĘ KOMPLETNĄ".

- Modyfikacja ta nie miała trzymać się jednorodnej tematyki, tylko specjalnie została podzielona na różne obiekty mobilne, przedmioty, oraz bloki wymienione w prezentacji.

//Obiekty mobilne"? Lol, nie prościej "Entity'e"?

- Strona, fakt jest specyficzna, ale to tylko nadaje jej klimatu i charakteru. Tylko ludzie normalni tacy jak Ty tego nie dostrzegają.

//Klimat ma wszystko, ale mógłby być lepszy, dużo lepszy.

- Jeżeli chodzi o literę "s" dodałem ja tylko z własnego kaprysu nie chodziło mi o zasady pisowni i mógłbyś na to przymknąć oko. //Nie mógłbym :P

- Prezentacja, tutaj masz rację, bo faktycznie jest słaba i wygląda jakby wyszła prosto z generatora, ale skoro Twoim zdanie jest taka, to był bym Ci bardzo wdzięczny gdybyś dorzucił do niej swoje propozycje.

// Po prostu to opisać, jakieś bazowe staty, typu życie itp. I pisać tylko wtedy jeśli dany stwór posiada tą przykładową "rękę", bo potem widzisz jakie kwiatki się tworzą.

- Wersja, wydaje mi się, że był to dobry pomysł, gdyż przynajmniej mi fajne wrócić się do początków Minecrafta i trochę powspominać, ale jeżeli wam nie pasuję mogę to zmienić. Chociaż nie widzę w tym sensu, bo ten projekt nie będzie miał racji na tym forum tak samo jak ja.

//Powspominać tak, całkowicie się zgadzam. Ale nikt normalny nie wraca "tak sobie" do wersji która nie ma połowy bloków, stworów, pzedmiotów i jeszcze większej ilości fajnych dodatków. (takich jak nowa mech. walki)

Poznałem waszą społeczność i wiem, że nie jesteście złymi osobami. Nie będę się z wami żegnał, po to by po pary miesiącach wrócić tutaj z podkulonym ogonem i zacząć tworzyć coś innego, co zostanie zaraz skrytykowane. Może nie jestem świetnym twórcą tak jak inne osoby, ale na przestrzeni lat mogę się takowym stać. Z pomocą przyjdzie mi doświadczenie i wiedzą, których cały czas brakuje.

//No pewnie, że możesz, myślisz, że po co wytykam Ci błędy? Żebyś je poprawił i może stworzył coś lepszego ;)

Jeszcze dobrze nie wyszedłem z nocnika jeśli chodzi o tworzenie(bo co to jest dwa lata) i już spotkałem się z taką falą krytyki. Mimo, że to tylko dwie opinie(tak ocena kolegi @up uznaję jako całość) bardzo mnie skrzywdziły.

//No cóż, trzeba być przygotowanym na krytykę, i to nawet ostrą wydając coś tego typu, nic na to nie poradzę. Tak to już jest.


Użytkownik Katniss edytował ten post 05 February 2018 - 15:08

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 MinecraftdeveloperPL

MinecraftdeveloperPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 March 2018 - 19:35

ja nie będę otwierać tej instalki bo może mi MENZ  zainstalować



#8 MinecraftdeveloperPL

MinecraftdeveloperPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 March 2018 - 19:46

MOD to totalna masakra to jest launcher a nie mod na dodatek w starej wersji