Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam budowniczych

Szukam Poszukuje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 xNeleqx

xNeleqx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 28 January 2018 - 20:12

SZUKAM BUDOWNICZEGO NA SERWER WIECEJ PISAC W KOM DOSTANIE RANGE BUDOWNICZY WIEK SIE NIE LICZY



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Tomson2261

Tomson2261

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 January 2018 - 22:41

Cześć mój nick to tomson468 lubię budować budowle klasyczne nowoczesne mogę ci pomóc w szukaniu budowniczego i już ci pomogłem to ja mogę nim zostać i gram minecrafta od bety wiek nie musze dawać tutaj mogę ci powiedzieć na discordzie i budowałem na craft cast był to kiedyś najlepsza ekipa budownicza budowle ich pojawiał się na cubegame lub craftcast lub na skywars jakiś tam na serwerach i youtuberzy np. skkf i mandzio i blow kiedyś brali mój projekt budowli blow do odcinka dał kiedyś gdy oceniał na odcinkach budowle i skkf budowałem spawn i hub server miał się właczyć ale nie udało się z tym bo przestał grac w minecrafta ale dawno to było mandzio budowałem mapki escape

odpisz mi Mój steam tomson2261 narka i miłego dnia. oj zapomniałem ci powiedzieć że przebywam dużo godzin na kompie i nie musisz się bać ze będzie wbijał ten budowniczy tak rzadko 

 

 

Tomson2261 

nick minecraft tomson468 :D



#3 _NinjaInPijamas_

_NinjaInPijamas_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • NinjaInPijamas

Napisano 29 January 2018 - 08:35

Ja się chcę zgłosić na budowniczego, mam na imię Kuba gram w Minecraft 3-4 lata buduje około 2 lata... I tyle więcej mogę powiedzieć na Discord jeżeli masz a jeżeli nie to na PW... 

 

 

A i Tomson2261 skoro budowałeś z Craftcast to daj jakiś dowód i jeszcze z Skkf'em :) 



#4 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 29 January 2018 - 11:50

Cześć mój nick to tomson468 lubię budować budowle klasyczne nowoczesne mogę ci pomóc w szukaniu budowniczego i już ci pomogłem to ja mogę nim zostać i gram minecrafta od bety wiek nie musze dawać tutaj mogę ci powiedzieć na discordzie i budowałem na craft cast był to kiedyś najlepsza ekipa budownicza budowle ich pojawiał się na cubegame lub craftcast lub na skywars jakiś tam na serwerach i youtuberzy np. skkf i mandzio i blow kiedyś brali mój projekt budowli blow do odcinka dał kiedyś gdy oceniał na odcinkach budowle i skkf budowałem spawn i hub server miał się właczyć ale nie udało się z tym bo przestał grac w minecrafta ale dawno to było mandzio budowałem mapki escape

odpisz mi Mój steam tomson2261 narka i miłego dnia. oj zapomniałem ci powiedzieć że przebywam dużo godzin na kompie i nie musisz się bać ze będzie wbijał ten budowniczy tak rzadko 

 

 

Tomson2261 

nick minecraft tomson468 :D

Wiesz, że na klawiaturze istnieje coś takiego jak kropka i przecinek? 


8ifkn2I.png


#5 Julka200

Julka200

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 31 January 2018 - 16:28

SZUKAM BUDOWNICZEGO NA SERWER WIECEJ PISAC W KOM DOSTANIE RANGE BUDOWNICZY WIEK SIE NIE LICZY



Hej jestem julka mam 15 lat byłam z ok 2 lata temu budowniczym.Jestem miła i pomocna bardzo lubię budować i po opiniach moich kolegów buduje nie źle.Mam własny serwer.Mam discorda skypa i snapa.

#6 MaFixPl

MaFixPl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MaFixPL

Napisano 31 January 2018 - 18:14

Siemka, mam 15 lat, mieszkam w woj. Śląsk, Lubie Budować, jestem cierpliwy i lubię pomagać graczą. Mam Kontakt podam na PW...



#7 CreX_PL

CreX_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • CreXPL

Napisano 04 February 2018 - 13:37

Siemankooo xD 
Imie: Mateusz
Wiek: 15+ (Miałem własny serwer minecraft 3x, oraz znam się na komendach minecraft oraz pluginach)
Jestem zaufaną osobą, która ma poczucie humoru jestem uczciwy, zaangażowany oraz dojrzały
Oczywiście posiadam TS3    :D
Budowanie (Umiejętność 8-9/10),

Komendy (Umiejętność 9,5/10),

 

Podanie na (Budownika, Admina, HeadAdmina)

 

PV PISZ  :)



#8 Maczos2005

Maczos2005

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Maczos2005

Napisano 05 February 2018 - 14:19

Cześć

Mam na Imię Maciej lat 12 chciałbym zostać budowniczym ponieważ zdaje mi się że potrafię ładnie budować 

Mam ts3

<podanie na Budowniczego>

Czekam na odpowiedz



#9 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 05 February 2018 - 16:25

Uzupełnij temat wg regulaminu działu - masz 24 godziny.

#10 Kubap543

Kubap543

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 06 February 2018 - 19:35

Jeżeli to jest jeszcze aktualne ja mogę zgłosić na budowniczego.

Mam Discorda i Skype.