Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ekipa Budowniczych] [Grafik] [Sponsor] [Technik] [Programista]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 DarkBodryS

DarkBodryS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • DarkBodryS

Napisano 22 January 2018 - 11:44

  • Nazwa i opis projektu/serwera: minigraj.pl | Bardzo rozbudowane połączenie Real Life i GTA Online
  • EKIPA BUD:
  • Oczekuję: Wybudowania ładnej mapki (ładnej i dość obszernej)
  • Oferuję:Pernamętną rangę na serwerze i wynagrodzenie pieniężne w granicach rozsądku.
  •  
  • SPONSOR:
  • Oczekuję: Sponsoring serwera.
  • Oferuję: Prenamentnąrangę na serwerze i duży procent zysków serwera
  •  
  • Technik/Programista:
  • Oczekuję: Zaprogramowanie serwera, skryptów, i innych rzeczy... |[BEZ BACKDOORÓW]|
  • Oferuję: Pernamentną rangę na serwerze i wynagrodzenie pieniężne w granicach rozsądku.
  •  
  • GRAFIK:
  • Oczekuję: Zrobienia grafik, i texturepacka na server.
  • Oferuję: Pernamentną rangę na serwerze i wynagrodzenie pieniezne w granicach rozsądku.

O mnie: Jestem Tomek, mam 15 lat i serwerami zajmuję się od zawsze. Obecnie mam VPS za 250zł na 10 lat. Na nim mam serwer. Chcę zrobić unikalny serwer, którego w Polsce jeszcze nie ma.

Kontakt: skype: darkbodrysgaming

NIE ODBIERAM WIADOMOŚCI NA FORUM!!!!

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 miki456

miki456

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • kapitan_mx

Napisano 22 January 2018 - 16:32

Zapraszam na PV lub pisz mail na [email protected]  ;)



#3 DarkBodryS

DarkBodryS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • DarkBodryS

Napisano 23 January 2018 - 11:24

Zapraszam na PV lub pisz mail na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  ;)

Powiedz kim chcesz zostać

na moim skype


Użytkownik DarkBodryS edytował ten post 23 January 2018 - 11:24


#4 miki456

miki456

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • kapitan_mx

Napisano 23 January 2018 - 14:26

Ok już wysłałem zaproszenie



#5 MrCombi

MrCombi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 January 2018 - 19:58

a mozna jakiegos tsa czy discorada niz skype 



#6 Julka200

Julka200

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 31 January 2018 - 16:40

  • Nazwa i opis projektu/serwera: minigraj.pl | Bardzo rozbudowane połączenie Real Life i GTA Online
  • EKIPA BUD:
  • Oczekuję: Wybudowania ładnej mapki (ładnej i dość obszernej)
  • Oferuję:Pernamętną rangę na serwerze i wynagrodzenie pieniężne w granicach rozsądku.
  • SPONSOR:
  • Oczekuję: Sponsoring serwera.
  • Oferuję: Prenamentnąrangę na serwerze i duży procent zysków serwera
  • Technik/Programista:
  • Oczekuję: Zaprogramowanie serwera, skryptów, i innych rzeczy... |[BEZ BACKDOORÓW]|
  • Oferuję: Pernamentną rangę na serwerze i wynagrodzenie pieniężne w granicach rozsądku.
  • GRAFIK:
  • Oczekuję: Zrobienia grafik, i texturepacka na server.
  • Oferuję: Pernamentną rangę na serwerze i wynagrodzenie pieniezne w granicach rozsądku.
O mnie: Jestem Tomek, mam 15 lat i serwerami zajmuję się od zawsze. Obecnie mam VPS za 250zł na 10 lat. Na nim mam serwer. Chcę zrobić unikalny serwer, którego w Polsce jeszcze nie ma.
Kontakt: skype: darkbodrysgaming
NIE ODBIERAM WIADOMOŚCI NA FORUM!!!!</p></p>


Hej jestem Julka
Mam 15 lat.
Chciałabym zostać budowniczym.
Pełniłam juz kiedys tę rangę .
Jestem miła i pomocna.
Z opini ludzi na serwerze ładnie buduje.
Mam nadzieje że będzie ok
A jeśli chodzi o wynagranodzenie pieniężne nie potrzebuje go.

Użytkownik Julka200 edytował ten post 31 January 2018 - 16:42


#7 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 04 February 2018 - 20:20

Cześć jestem Jakub, mam 14 lat, interesuje mnie tutaj stanowisko technika, mogę stworzyć jakieś pluginy / skripty które wychodzą mi lepiej, miałem swój serwer, miał 2 lata, był to dedykowany VPS miał 2 lata grało nawet 30 osób, ale było to chwilowo, zwykle 7-11 osób to był standard, potrafię obsługiwać się bardziej w notepad ++ i dlatego wolę pisać skripty, pełniłem tą funkcję jednak wlasciciel albo był po prostu 9 latkiem który oferował rangę a tak na prawdę oszukał Cię, dobrze mi idzie pracowanie w grupie, jeśli inne osoby potrafią grać to ja też, jestem osobą raczej łatwo wierną dlatego wymagam zawsze prawdy co do właściciela, mikrofonu nie mam lecz szybko piszę, nie używam miko bo nie jest mi on potrzebny, skripty oferuję różne, jednak czasami muszę podpatrzeć coś z internetu przynajmniej początek gdyż nie potrafię napisać zaawansowanych skriptów, lecz takie podstawy jak blokady komend albo same komendy jak /pomoc /menu w gui czy nie w gui umiem, skripty na drzewka, wiadomości, konkursy, vouchery IZI. Nie potrzebna mi jest zapłata, wymagam akceptacji wieku oraz braku mikrofonu oraz minimalnej znajomości pluginów ze strony właściciela, nie lubię osób które nic nie potrafią tylko ty im zrób a oni tylko żerują. Dziękuję za przeczytanie, kontakt skype, lub discord albo i PW na forum! 


blak.png

 


#8 piodio

piodio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • kszontek
  • piodio

Napisano 19 February 2018 - 18:46

Witam mam na imię piotr jestem zainteresowany budowniczym wraz z kolegą nie oczekuje wynagrodzenia buduje z przyjemnosci bylem budowniczym na serwerze ktory zbankrutowal na serwerze pewnie przydalo by sie wiecej budynkow prosze o kontak (ts podaj jaki) lub e-mail piotrczyzewski@ Spoko .pl jestem pomocny i cierpliwy to ważne przy budowaniu



#9 KKuzz

KKuzz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • KKuzz

Napisano 23 February 2018 - 16:56

Jestem Kacper buduję ładnie ale mistrzem nie jestem. Chciałbym być budowniczym. Najwyżej bym pomagał tym lepszym budowniczym i sam coś wymyślał. Ocena gracy na serwerach Creative 8/10 Discord:KKuzz#7831


Użytkownik KKuzz edytował ten post 23 February 2018 - 16:56