Skocz do zawartości


Zdjęcie

Abonament Serwerowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 XxLeoPLxX

XxLeoPLxX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 376 postów
  • LeoPL#5715
  • SantoryoMC

Napisano 20 January 2018 - 16:59

Czeeść! Dzisiaj do Was z takim zapytaniem. Nikt z nas nie lubi serwerów P2W. Co myślicie o takim serwerze, gdzie nie ma P2W, ale serwer zarabia na siebie poprzez abonament? Abonament byłby nie wielki (1 zł przelew, paypal, blik / 2 zł SMS) na miesiąc, ale wcześniej dostajemy wersję DEMO na 96h od wejścia na serwer, po tym czasie trzeba kupić abonament. Oczywiście premium, sponsorzy, YouTuberzy, streamerzy nie płacą abonamentu :P Piszcie! 

 

//Oczywiście serwer musiałby być świetnie dopracowany i przez pierwsze 1 miesiąc od otwarcia każdy gra za darmo ;)


  • Neksu lubi to

Discord serwera mc.VoidCraft.pl -> https://discord.gg/Yghx9eD

 

Dotacje na serwer VoidCraft
Hevbis - 50 diaxów - gitara
Niker738 - 1 diax


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 20 January 2018 - 17:34

Nie wypali. Chyba że jesteś Youtuberem pokroju RoxMB lub Verteza.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 20 January 2018 - 17:37

Świetnie dopracowany serwer nie potrzebuje czegoś takiego, bo utrzymywałby się z dotacji, bo byłby mega popularny.

Nie wiem co byś musiał wymyślić, aby prześcignąć z jakością chociażby serwery takie jak Mineplex lub Hypixel


  • Zeus1970 lubi to

e

 

 


#4 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 20 January 2018 - 17:51

Jest zagraniczny serwer, na którym jest abonament 20$ miesięcznie za przeskoczenie półgodzinnej kolejki i serwer w ten sposób zarabia na utrzymanie kosztującej ponad tysiąc dolców miesięczne maszyny, więc się da. Przynajmniej poza Polską...

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 20 January 2018 - 17:52


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#5 XxLeoPLxX

XxLeoPLxX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 376 postów
  • LeoPL#5715
  • SantoryoMC

Napisano 20 January 2018 - 17:55

No właśnie nie bardzo wiem jak to jest z tymi dotacjami, bo cebula raczej nie daje ich ;v. Według mnie po jakimś czasie dodawam płatną rejestrację dla graczy NoPremium ;)


Discord serwera mc.VoidCraft.pl -> https://discord.gg/Yghx9eD

 

Dotacje na serwer VoidCraft
Hevbis - 50 diaxów - gitara
Niker738 - 1 diax


#6 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 20 January 2018 - 18:23

Dopóki cały hajs idzie na utrzymanie serwera, jasne. Jeśli procent idzie dla właściciela, jest to nielegalne.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#7 XxLeoPLxX

XxLeoPLxX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 376 postów
  • LeoPL#5715
  • SantoryoMC

Napisano 20 January 2018 - 18:32

@Aziz wiesz co dopóki serwer nie zostanie opłacony na kolejny rok (450 zł) to nie będę nic brać, bo i tak jeszcze podatek, więc z 1 zł zostanie pewnie 60 gr :P


Discord serwera mc.VoidCraft.pl -> https://discord.gg/Yghx9eD

 

Dotacje na serwer VoidCraft
Hevbis - 50 diaxów - gitara
Niker738 - 1 diax


#8 CheckeR

CheckeR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • CheckeR #0823
  • CheckeR

Napisano 20 January 2018 - 18:40

W sumie to w polsce nie wypali..

Na zagranicznych serwerach jakoś bardziej są zdolni do zapłacenia za jakieś usługi na serwerze więc tam jest mniej serwerów, które upadają.



#9 XxLeoPLxX

XxLeoPLxX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 376 postów
  • LeoPL#5715
  • SantoryoMC

Napisano 20 January 2018 - 19:21

CheckeR ;(


Discord serwera mc.VoidCraft.pl -> https://discord.gg/Yghx9eD

 

Dotacje na serwer VoidCraft
Hevbis - 50 diaxów - gitara
Niker738 - 1 diax


#10 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 20 January 2018 - 20:05

Dopóki cały hajs idzie na utrzymanie serwera, jasne. Jeśli procent idzie dla właściciela, jest to nielegalne.


Należałoby dodać, że nielegalne w tej dokładnej formie (ToS wymaga, aby wszyscy za dostęp płacili tyle samo).

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#11 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 20 January 2018 - 21:14

Abonament? Hmm... Serwer powinien się utrzymać, na reklamę też powinno starczyć. Pewnie mniej będzie grać niepoważnych ludzi i cheaterów, ale większość typowych graczy nie chce płacić przymusowo za grę, szczególnie że to będzie jedyny serwer w Polsce z abonamentem (jak narazie). Może rozważysz opcję wprowadzenia płatnych zmian kosmetycznych?

Ps. Cieszę się że coś wyszło z tego projektu

#12 XxLeoPLxX

XxLeoPLxX

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 376 postów
  • LeoPL#5715
  • SantoryoMC

Napisano 01 February 2018 - 10:12

Abonament? Hmm... Serwer powinien się utrzymać, na reklamę też powinno starczyć. Pewnie mniej będzie grać niepoważnych ludzi i cheaterów, ale większość typowych graczy nie chce płacić przymusowo za grę, szczególnie że to będzie jedyny serwer w Polsce z abonamentem (jak narazie). Może rozważysz opcję wprowadzenia płatnych zmian kosmetycznych?

Ps. Cieszę się że coś wyszło z tego projektu

Somka właśnie nie dawno w moim projekcie dodaliśmy kosmetyczne zmiany ;)


  • Somka lubi to

Discord serwera mc.VoidCraft.pl -> https://discord.gg/Yghx9eD

 

Dotacje na serwer VoidCraft
Hevbis - 50 diaxów - gitara
Niker738 - 1 diax


#13 creepek_

creepek_

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 713 postów
  • creepek#7535
  • creepek

Napisano 23 February 2018 - 00:56

Nie wypali, ludzie wolą grać bez przymusu

Potrzebujesz pomocy z serwerem?
Napisz do mnie na PW! Chętnie ci pomogę ;)
Zapraszam również na discord: creepek#7535

DONEJTY

- Od: Szogunx | Wiadomość: | Ilość: 8

- Od: Grzesiek11 | Wiadomość: Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze | Ilość: 5

- Od: jahumen | Wiadomość: Jahumen to król | Ilość: 1
- Od: grepolis | Wiadomość: Daj mnie do sygnatury | Ilość: 1
- Od: psiki | Wiadomość: CHCE DO SYGNATURY :P | Ilość: 1


#14 Togz

Togz

    Puchałked

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 02 March 2018 - 18:24

Powiem tak - serwerów jest masa a większość graczy to dzieciuchy, które pójdą na jeden z setek milionów "IZI HA CE" gdy tylko zobaczą słowo "abonament". Za granicą masz szanse, ale nie u nas.



#15 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 02 March 2018 - 18:33

Dobre serwery potrafią się same utrzymać z donacji. Serwer żułtookiego endermana w czapce mikołaja, który jest właścicielem konkurencji, może nie cały czas, ale w okresach większej aktywności z donacji pokrywał koszty hostingu jak i reklam.


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#16 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 02 March 2018 - 18:52

Jak by to był jakiś bardzo dobry serwer z innowacjami i wystarczajacym czasem aby gracz poznał serwer i wkręcił się w rozgrywkę to myślę że abonament 2-5zł sms na miesiąc nikogo by nie zbawił. Ale tak jak piszę serwer musiał by być zrobiony perfekt i przyciągać dużą liczbe graczy(oraz posiadać to "coś") a to nie jest takie proste !


4.png


#17 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 02 March 2018 - 18:56

Wracając, do serwera prowadzonego przez żułtookiego endermana w czapce mikołaja, który jest właścicielem konkurencji, to na serwerze kilka osób dobrowolnie płaciło cyklicznie na poziomie nawet 30 PLN miesięcznie w zamian za satysfakcję i trzy złote dolary za nickiem.


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#18 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 02 March 2018 - 19:03

Ale jego serwery właśnie posiadają to "coś" !


4.png


#19 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 02 March 2018 - 20:57

Wracając, do serwera prowadzonego przez żułtookiego endermana w czapce mikołaja, który jest właścicielem konkurencji, to na serwerze kilka osób dobrowolnie płaciło cyklicznie na poziomie nawet 30 PLN miesięcznie w zamian za satysfakcję i trzy złote dolary za nickiem.

 

Te kilka osób było fanatycznymi fanami owego serwera, nie liczy się.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"