Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tłumacze Poszukiwani

pluginy plugin pluginów tłumacz tłumaczenie tłumacze tłumaczenia polonizacja serwer serwera

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 mat41997

mat41997

    Nowy

  • Zbanowany
  • 11 postów

Napisano 18 October 2017 - 05:03

Szukamy tłumaczy do polonizacji kilku topowych pluginów
 
150px-Parrot_yellow_blue.png
 
  Czego oczekujemy?
  • Braku uprzedzeń wiekowych i ideologicznych
  • Zaangażowania ( min. 2h tygodniowo )
  • Stałego kontaktu poprzez discord'a

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  • Znajomości języka angielskiego oraz gramatyki języka polskiego.
  • Konta na githubie
  • Uprzejmości
  Opcjonalnie
  • Tłumaczenie na inne języki ( nie obejmuje wyznaczonych 2h )
  Co oferujemy?
  • Range tłumacza posiadającą uprawnienia svipa lub wyższe
  • Stały kontakt z zespołem naszego serwera i odpowiednią pomoc
  • Gwarantujemy że twoja praca nie pójdzie na marne
  • Możesz lepiej poznać język angielski i jego niuanse
  • Środowisko testowe, do weryfikacji poprawności tłumaczenia
  • Napisz co jeszcze możemy dla ciebie zrobić
Jesteś zainteresowany / Jak to wygląda?
 
Tłumaczenie oryginalne

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Tłumaczenie przykładowe

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
 
+ kopiujesz oryginalne tłumaczenie, np. do notatnika ( polecam notepad++ )
+ tłumaczysz ( możesz używać tłumacza google )
+ wrzucasz tłumaczenie na githuba

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

+ zgłaszasz autorowi pluginu swoje tłumaczenie poprzez pull requesta lub issues

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

+ kontaktujesz się z nami
 
 
 
Chcesz coś obgadać? Pisz już teraz na pw lub
 
discord : KonoroHimarie#2881

Użytkownik mat41997 edytował ten post 18 October 2017 - 17:38


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 18 October 2017 - 06:03

Jesteś śmieszny. Ktoś ma ileś czasu harować nad tym, a jest to niemało pracy a ty w zamian oferujesz rangę i ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA. Szanujmy się dobrze?
  • mat41997 i MrCubica lubią to

#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 18 October 2017 - 06:46

Jesteś śmieszny. Ktoś ma ileś czasu harować nad tym, a jest to niemało pracy a ty w zamian oferujesz rangę i ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA. Szanujmy się dobrze?

 

Tłumacze filmy na YT, bez gotowego tekstu angielskiego (aby przetłumaczyć od razu) i jakoś mi nie przeszkadza to, że nic nie dostaje z tego.


  • Evoken i mat41997 lubią to

e

 

 


#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 18 October 2017 - 07:53

Tłumacze filmy na YT, bez gotowego tekstu angielskiego (aby przetłumaczyć od razu) i jakoś mi nie przeszkadza to, że nic nie dostaje z tego.


Tak ale ten tu typ będzie z tego czerpał zyski (a jak jest pazerny to pewnie jeszcze będzie to sprzedawał to innym. Zawsze może spróbować swoich sił i ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE
  • mat41997 lubi to

#5 mat41997

mat41997

    Nowy

  • Zbanowany
  • 11 postów

Napisano 18 October 2017 - 10:15

Tak ale ten tu typ będzie z tego czerpał zyski (a jak jest pazerny to pewnie jeszcze będzie to sprzedawał to innym. Zawsze może spróbować swoich sił i ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE

Czy gdybym chciał zostawić tłumaczenie tylko dla siebie to pisałbym "+ wrzucasz tłumaczenie na githuba"
Jak wtedy miałbym sprzedawać tłumaczenie które jest dostępne dla wszystkich za darmo?

 


Jesteś śmieszny. Ktoś ma ileś czasu harować nad tym, a jest to niemało pracy a ty w zamian oferujesz rangę i ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA. Szanujmy się dobrze?

Nagrody w postaci "SVip'a" na serwerze mają charakter motywacyjny i urozmaicający. Nie jest to praca, toteż o pensji nie może być mowy.

Nie rozumiem czemu się wypowiadasz w tym temacie skoro nie chcesz mieć z tym projektem nic wspólnego? Dla mnie to totalnie bez sensu.. Napisz coś mądrego żebym miał o tobie lepsze zdanie.


Użytkownik mat41997 edytował ten post 21 October 2017 - 07:47


#6 AgeRoNiN

AgeRoNiN

    Znawca

  • Użytkownik
  • 297 postów
  • AgeRoNiN

Napisano 18 October 2017 - 14:17

Czy gdybym chciał zostawić tłumaczenie tylko dla siebie to pisałbym "+ wrzucasz tłumaczenie na githuba"
Jak wtedy miałbym sprzedawać tłumaczenie które jest dostępne dla wszystkich za darmo?

 

 

Popieram benio, jest to całkowicie bez sensu że oferujesz jedynie range. Coś czuje że nikt się nie zgłosi, a czemu mogłem to napisać? ponieważ to jest forum a nie ,gazeta z ofertą pracy. Tutaj można się wypowiadać pod każdym tematem.


  • mat41997, MrCubica i benio1394 lubią to

#7 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 18 October 2017 - 16:38

Ja jestem chetny
  • mat41997 lubi to

B6MXVSV.png


#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 20 October 2017 - 20:57

Inteligentnie i przemyślanie próbujesz zdobyć wiele korzyści nie dając w zamian praktycznie nic. Ranga na serwerze i zdobycie doświadczenia - brzmi jak prosty żart z PRL gdzie byli wysocy i wyżsi:

 

- Chcesz coś dla mnie zrobić?

- Chętnie, dostanę coś w zamian?

- Pewnie, coś dostaniesz, a nagrodą będzie nikomu nie przypadająca, znacząca od wysiłku i zaangażowania lub nawet nie przydatna w dalszym życiu wprawa w to jak mi pomogłeś

- Przecież to bez sensu

- Jak bez sensu? Przecież mogę cię wyruchać w du**ę i przy następnej okazji gdy zgodzisz się mi pomóc zrobisz to lepiej. Przecież nawet nie wiem czy po paru słówkach z angielskiego od razu zostaniesz tłumaczem w wielkim biurze. Przecież to ma istotny sens! Jesteś mechanikiem a nauczyłeś się dwóch słów, resztę roboty odwalił za ciebie tłumacz, ale to nie ważne że zapomnisz, muszę mieć wymówkę, że nic ci nie oferuję

- Interesujące, może się rozmyślę

- Ale poczekaj... zawsze jest jeszcze drugie rozwiązanie - Svip na moim serwerze (lub kogoś kogo znam/promuję) tak abyś cieszył się z prefixu, a w rzeczywistości promował serwer. Zarobię na tobie gratis idioto.

 

Pozdrawiam, autor wyjaśniony.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 21 October 2017 - 09:53

Pozdrawiam, autor wyjaśniony.

Przez to ostatnie zdanie prawie wyplułem płatki.

 

Nadinterpretujecie słowa autora. Kumulujecie chmurę niepotrzebnej gó**o burzy, powstałej jedynie z waszych domysłów, a niemającej poparcia w tekście.

  1. Jak jest to napisane w głównym poście, autor tłumaczeń może opublikować swoje pracę. Nie ma więc mowy o czerpanie zysków przez założyciela tematu.
  2. Ile wy chcecie za 2h pracy tygodniowo, minimalną stawkę?! Z niewielkim wkładem własnym, tłumacz może zaangażować się w powstawanie serwera i otrzymać dość znaczącą i wyróżniającą go rangę. Svip to tak mało? Z resztą jest wspomniane, że może być to ranga wyższa.
  3. Dla osoby zainteresowanej ofertą jest to dobry pretekst, do zdobywania doświadczenia i innych korzyści. To nie jest próżne gadanie. Z tematu wynika, iż autor może robić ze swoim tłumaczeniem dosłownie wszystko np. udostępnić go twórcy pluginu, by tłumaczenie zostało uznane za oficjalne.

  • mat41997 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#10 mat41997

mat41997

    Nowy

  • Zbanowany
  • 11 postów

Napisano 27 October 2017 - 11:19

@ref



#11 mat41997

mat41997

    Nowy

  • Zbanowany
  • 11 postów

Napisano 07 November 2017 - 14:19

@ref



#12 mat41997

mat41997

    Nowy

  • Zbanowany
  • 11 postów

Napisano 09 November 2017 - 14:03

@ref



#13 mat41997

mat41997

    Nowy

  • Zbanowany
  • 11 postów

Napisano 14 November 2017 - 16:55

@ref







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pluginy, plugin, pluginów, tłumacz, tłumaczenie, tłumacze, tłumaczenia, polonizacja, serwer, serwera