Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft- projekt FlashMob


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 thd552

thd552

    ParaCraft !

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 26 January 2011 - 15:08

To tak a'propos maski, którą można wykonać z pomocą mojego poradnika.


Skoro jest już maska...
może by tak flash mob?
jakby co


więc omówmy szczegóły!
wymagać to będzie kilku osób (min. 2)
po prostu jedna lub więcej ma maski creeper'a, a reszta krzyczy
"oooo shiiiiit, creeeeeper!"
można też zrobić sobie koszulki z napisem minecraft.net

notch z pewnością się ucieszy, jak fani wypromują jego produkt ;)

A teraz pewno pytanie "on nas nakłania do odwalania głupot, może sam to zrobi?"

ja z ghostem (ghostjtj na forum) wypróbowaliśmy- spoko pomysł, ludzie zszokowani, ale co tam nas to obchodzi. Potem zlewka z tego co uczyniliśmy. Dwa razy łącznie uciekał ghost przede mną

pozdrawiam i życzę dobrej zabawy


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 26 January 2011 - 15:15

Niezły pomysł, ale niestety dosyć specyficzny humor i wątpię, żeby ktokolwiek poza nami samymi zrozumiał, o co chodzi. W naszym kraju prędzej by nas wariatami i dziećmi okrzyknięto, bo "tylko dzieci grają w gry" i "po co to komu" :D Ale dla samego nagrania i uznania w społeczności MC warto :D

PS koduj linki (url).

#3 warmen

warmen

    v. 2.0 fixed

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 26 January 2011 - 15:24

specyficzny...no to co. zawsze można przebrać kilku ludzi [siebie i kumpli] za creepery i ganiać ludzi. i oczywiście SssSssSssyczeć :D
w wakacje pewnie tak zrobimy

#4 thd552

thd552

    ParaCraft !

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 26 January 2011 - 15:29

mnie i ghosta nie nazwali
a już 2 razy odwaliliśmy.
ale jak ktoś nazwie, to mamy ciętą ripostę


#5 adamowski10

adamowski10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 26 January 2011 - 16:22

A w jakim mieście? :D

#6 MaszWarna

MaszWarna

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 26 January 2011 - 19:00

Będę się z kumplem przebranym za creepera przechadzał po centrum handlowym :D

#7 GhostJTJ

GhostJTJ

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 26 January 2011 - 21:29

Jak to nas nie nazwali. Wszystko ci się miesza. A te dwa ludki co z nami do klasy chodzą to nas nie ,,krytykowali"? A zaczepka na przerwie: gracie w majnkrafta (to chyba raczej dobrze, gorzej że potem poleciały ich żałosne teksty :P ). Btw, codziennie po szkole odwalamy. Póki policji jakiś moher nie naśle to możemy się bawić.

#8 Lewandowski

Lewandowski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 26 January 2011 - 21:54

Pomysły fajne, ale nie zapominajcie o tym, żeby zorganizować jakikolwiek Flash Mob z późniejszą publikacją filmu z tego przedsięwzięcia należy posiadać pisemną zgodę zarządcy/właściciela budynku, np. centrum handlowego.
Jak się naprawdę zorganizujecie, to nie powinno być problemu o takie pozwolenie.

Jeśli jednak, to zawsze pozostają miejsca publiczne do robienia Flash Mobów... ;-)
Wspó?za?o?yciel i administrator Minecraft Wiki Polska
Kontakt: [email protected]

#9 thd552

thd552

    ParaCraft !

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 27 January 2011 - 10:10

mi to wisi
jak to często określam

a film mogę potem nagrać
mam nawet parę zdjęć, które udokumentowały flash mob'a, ale są one na telefonie kolegi (tego co tak "krytykował")

#10 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 27 January 2011 - 15:15

flash moby są ciekawe i zgadzam się, co mnie obchodzi zdanie nieznanych mi ludzi. Gdy zgarnie się ekipę np 200 osób i pozwolenie właściciela budynku, to można zrobić prawdziwą zabawę( ooo shit creeper! - to nie jest fajne), w stylu:
centrum(dworzec kolejowy), każdy gdzieś śpieszy, a tu 5 osób 'nawala' się palcami, wkrótce coraz więcej itp. Co ciekawe losowi przechodnie także często dołączają, co daje na prawdę fajny efekt.
Dobry flash mob potrzebuje dobrego scenariusza i reżysera :D.

#11 thd552

thd552

    ParaCraft !

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 27 January 2011 - 15:34

@czasnafilm

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Mi też to wisi co ludzie myślą, w końcu dzieci z nimi chrzcić nie będę :D
To fakt, że scenariusz musi być, bo dobry reżyser może sobie potłuc całe przedstawienie o kant tyłka, jak scenariusz leży i kwiczy.

A tu mała propozycja odnośnie dobrego scenariusza (spoiler, żeby ci, którzy także chcą coś wymyślić nie zauważyli i robili coś bez inspirowania się tym)


#12 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 27 January 2011 - 16:11

hmmm... dobre, albo np



#13 thd552

thd552

    ParaCraft !

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 27 January 2011 - 16:18

Dobre, ale jakby dodać creeper'a, który wybiegłby z tłumu, założył maskę, zaczął syczeć i z kopa rozwaliłby domki "graczom" to byłoby dobre zakończenie. "Gracze" potem stwierdziliby, że na tym serwie nie da rady grać i poszliby do następnego parku/dworca.

btw. jeśli park jest własnością gminy/miasta, to wydaje mi się, że można umieścić na drzewach te kartony, ale nie wolno uszkadzać drzew ( tzn. łamać gałęzi, ale można zbierać z ziemi ). Wydaje mi się tak na 92%.

#14 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 27 January 2011 - 19:17

Mhm.. jak powiedzieliście o tych kartonach to mi się Tibijczycy przypomnieli. Raz z kolegami zobaczyliśmy takich, ubranych w kartonowe "zbroje", idących ulicą, ale zaczęli uciekać jak nas zobaczyli :D Chciałbym, żeby MC nie był kojarzony tylko z młodszymi graczami.

#15 thd552

thd552

    ParaCraft !

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 28 January 2011 - 18:06



a kartony, to chyba najodpowiedniejszy materiał na "klocki", bo łatwo go zdobyć, jest lekki i w razie ataku JP, daje +2 do obrony ;)