Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Technik] Napiszę plugin na Twój serwer!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 23 January 2017 - 21:05

Zostanę: Technikiem

Oferuję: 100% zaufanie, informowanie na bieżąco co się dzieje w danej chwili z pluginem, przed zapłatą jest możliwość pokazu pluginu przy użyciu udostępniania ekranu na skype.

Oczekuję: Jeżeli masz zamiar rezygnować z moich usług, napisz mi to.. Już kilka razy po tym, jak napisałem plugin osoba nie utrzymywała ze mną więcej kontaktu.

O mnie: Urodziłem się 2 listopada 2001 roku. Interesowałem się wieloma dziedzinami w swojej "karierze".. Tworzenie grafik 2d, modelowanie (3d), animowanie (2d i 3d), ogólnie mówiąc.. Interesowałem się rzeczami ciekawymi jak na mój wiek, bo przygodę z informatyką zacząłem już 8/9 lat temu. Za programowanie wziąłem się nie tak dawno, bo ok. 1/2 lata temu. Zacząłem wtedy naukę javy (Specjalnie pod bukkita) pisałem jakieś tam swoje pluginy, jeden z nich nawet opublikowałem, był to plugin Sprawdzam (po tym czasie dochodzę do wniosku, że plugin ten jest słabo napisany, ale jak mówię.. Zaczynałem) i w obecnej chwili ma ok. 1000 pobrań.

Jeżeli chodzi o inne projekty, to teraz właśnie skończyłem pisać plugin polegający na tworzeniu grup sojuszy i sztuczne nawodnienie steve'a, poświęciłem trochę czasu na ten plugin (bo tworzenie scoreboardów bywa kłopotliwe). Pluginy piszę na zamówienie tylko po to, by uzbierać na swój nowy, wymarzony komputer.. Lepsze robienie coś w tym celu, niż użalanie się, że nie mam stałego zarobku, a rodzice nie chcą mi zafundować takiego sprzętu.

Kontakt: Aktualnie wolałbym publicznie nie podawać skype, więc można pisać na PW, tam już się jakoś dogadamy co do skype.

 

Jeszcze jedno.. Cenę pluginu zawsze ustalamy na początku współpracy. Chcę uniknąć takich sytuacji, jaka przytrafiła mi się jakiś czas temu, gdzie mieliśmy się dogadać jak skończę pisać plugin i okazało się, że za śmieszną kwotę musiałem sprzedać swój plugin. (Nie doszło to do skutku, zakończyłem już z nim współpracę). A co do metod płatności, to się jakoś dogadamy, jednak wolałbym przelewem, bo na koncie są pieniądze, które zbieram na nowego kompa. (Już mam wymarzoną maszynkę :D).

 

@Edit

Interesuje mnie tylko zapłata, nie obchodzi mnie procent z twojego serwera. Dlaczego? Proste.. Zrobię plugin, a ty zrobisz słaby serwer z którego nie ma żadnego przychodu, więc ja trace na tym.


Użytkownik AlanOGL edytował ten post 23 March 2017 - 21:49

  • KACARE lubi to


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 15 February 2017 - 22:06

Ogarniasz zaawansowaną jave?

#3 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 16 February 2017 - 14:26

Ogarniasz zaawansowaną jave?

Do pewnego stopnia.



#4 Sanzki

Sanzki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Sandruloxdc

Napisano 17 February 2017 - 07:58

Ile chcesz kasy ?

#5 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 17 February 2017 - 13:18

Ile chcesz kasy ?


Zależy od pluginu, przeważnie malo biorę za pluginy, opisz mi go na prywatnej wiadomości, to ci powiem


#6 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 21 February 2017 - 15:14

Dane mi było współpracować z mówcą. Bardzo porządna firma. Na początku trochę bałem się ze względu na wiek ale okazało się ,że nie gra on większej roli. Podchodzi do swojej pracy z profesjonalizmem. Nie ma żadnych problemów w komunikacji. Słucha co się do niego mówi. Nie ma problemu z krytyką bierze wszystko na klatę i po prostu działa. Na pewno jeszcze nie raz odezwę się do niego w sprawie jakiegoś pluginu. :) (no chyba ,że sam sie naucze :D ) Co do ceny na pewno można się z nim dogadać. :) Ja za swój plugin zapłaciłem naprawdę grosze. A jest zrobiony idealnie, tak jak chciałem. :) Co do czasu realizacji projektu zależy od jego zaawansowania. Powiem tak ja na swój długo nie czekałem. :)
Serdecznie polecam. Zgłaszać się do niego. :)


  • AlanOGL lubi to

#7 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 14 March 2017 - 19:38

Otrzymałem plugin, w miarę szybko zrobiony i działa w 100 %. Użytkownik AlanOGL nie oszukuje. :)


Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).


#8 V0rt

V0rt

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 24 March 2017 - 23:28

Dałbyś radę napisać plugin zmieniający mechanikę gry?


- Gracz po sekwencji klawiszy wzlatuje w powietrze i przemieszcza się w danym kierunku.
- Jeśli natrafi na drugiego gracza i:

== jeden wykona blok a drugi zaatakuje to obaj odbiją się od siebie.
== oboje wykonają blok lub oboje zaatakują lub oboje nic nie zrobią to uderzą o siebie i spadną
== jeden zaatakuje, a drugi nic nie zrobi to ten co nic nie zrobi ma dostać stuna, a ten co zaatakował może się od niego odbić i polecieć jeszcze wyżej.

- Gracz w zależności od miejsca uderzenia otrzymuje zróżnicowane obrażenia i nakładane są różne efekty:
== Głowa -> dekapitacja, natychmiastowa śmierć z szansą 30% v 70% na zwiększone obrażenia o 2.3*
== Ręka -> 30% na brak możliwości noszenia coś w niej/korzystania z niej 70% szans na obrażenia zmniejszone o 0.2*
== Noga -> 30% na spowolnienie w przypadku jednej + 30% na stuna w przypadku obu.


- Algorytm ewolucji gospodarczej. (Plugin na zbalansowaną, wolnorynkową gospodarkę świata gry)
- Plugin do strumieniowania dźwięku z servera do klientów.



#9 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 March 2017 - 11:51

Dałbyś radę napisać plugin zmieniający mechanikę gry?
- Gracz po sekwencji klawiszy wzlatuje w powietrze i przemieszcza się w danym kierunku.
- Jeśli natrafi na drugiego gracza i:
== jeden wykona blok a drugi zaatakuje to obaj odbiją się od siebie.
== oboje wykonają blok lub oboje zaatakują lub oboje nic nie zrobią to uderzą o siebie i spadną
== jeden zaatakuje, a drugi nic nie zrobi to ten co nic nie zrobi ma dostać stuna, a ten co zaatakował może się od niego odbić i polecieć jeszcze wyżej.
- Gracz w zależności od miejsca uderzenia otrzymuje zróżnicowane obrażenia i nakładane są różne efekty:
== Głowa -> dekapitacja, natychmiastowa śmierć z szansą 30% v 70% na zwiększone obrażenia o 2.3*
== Ręka -> 30% na brak możliwości noszenia coś w niej/korzystania z niej 70% szans na obrażenia zmniejszone o 0.2*
== Noga -> 30% na spowolnienie w przypadku jednej + 30% na stuna w przypadku obu.
- Algorytm ewolucji gospodarczej. (Plugin na zbalansowaną, wolnorynkową gospodarkę świata gry)
- Plugin do strumieniowania dźwięku z servera do klientów.


Za bardzo nie rozumiem o co chodzi, wątpię że chcialbym cos takiego pisać


#10 MrMatx79

MrMatx79

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 27 March 2017 - 15:11

Wykonanie: Szybkie. :)

Działanie: Nawet jeśli coś nie działa za pierwszym razem rozwiązuje problem aby nie było się do czego przyczepić.

Zapłata $$: Adekwatna do pluginu.

 

Podsumowując 10/10

 

Myślę że pisze pluginy bardzo dobrze jak na swój młody wiek. Aż boję się pomyśleć co będzie później.

Jak najbardziej polecam.

 

Dzięki za współpracę.



#11 TheKapitanPL

TheKapitanPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • TheKapitanPL

Napisano 19 April 2017 - 17:47

Witam

Oferta nadal aktualna?

Jeżeli tak to proszę o odpowiedz.

Dziękuję i pozdrawiam.



#12 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 20 February 2018 - 20:45

Witam.
Widzę, że jesteś osobą, której szukam.
Zapraszam do zapoznania się z tym tematem:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#13 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 17 April 2018 - 17:58

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
InneArchiwumjCraftArchiwum
do
Serwery Minecraft - KopalniaStanowiskaZostanę


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#14 zbylu_zb

zbylu_zb

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów
  • zbylu

Napisano 24 April 2018 - 10:34

AlanOGL

 

POLECAM!

Szybko, za przystępną cenę i do tego pomocny!

Na pewno skorzystam z jego wiedzy i umiejętności nie raz.



#15 Jaca097

Jaca097

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Jaca097

Napisano 06 May 2018 - 19:15

Plugin wykonany według moich wymagań, wszystko działa tak jak należy. Kontakt z Wykonawcą bezproblemowy. Cena, jak ktoś wyżej napisał, adekwatna do rozbudowania pluginu, także polecam pana ;)

#16 Kalioskyy

Kalioskyy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Nick Burkhardt#0382

Napisano 28 August 2018 - 14:29

Polecam, dobry programisty, plugin napisał szybko i bez żadnego problemu, a gdy chciałem żeby coś w nim z edytował zrobił to pomimo tego że wcześniej mu już zapłaciłem. 

Gorąco polecam


  • AlanOGL lubi to

#17 yourcube

yourcube

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Fvtmoo

Napisano 13 March 2019 - 16:33

Zapraszam do zapoznania się z tematem na forum i kontaktu!
https://craftportal....erwer-skyblock/



#18 UaSiCa

UaSiCa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 June 2019 - 14:56

Hejka, czy nadal aktualne ? Jestem zainteresowana :D mam nadzieje ze odpiszesz.



#19 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 15 April 2020 - 09:00

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum