Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy posiadasz legalną kopię gry?

Ankieta Piractwo Minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy posiadasz legalną kopię Minecrafta (konto Mojang z grą Minecraft)? (38 użytkowników oddało głos)

Czy posiadasz legalną kopię Minecrafta (konto Mojang z grą Minecraft)?

  1. Głosowano Tak, posiadam. (30 głosów [78.95%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 78.95%

  2. Nie, nie posiadam i nie gram w Minecrafta. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Głosowano Nie, nie posiadam - gram na piracie. (niektórzy nazywają to "Non-Premium") (8 głosów [21.05%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.05%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 14 August 2017 - 21:07

Ankieta była po prostu źle zrobiona i tyle.

 

A co do serwera - jeżeli skreślasz go tylko dlatego, że jakiś tam plugin na skórki nie działa tak, jak byś tego chciał to nie licz, że będę traktował ciebie i twoje poglądy (które swoją drogą są nieco dziwne moim zdaniem) poważnie.

 

Nie skreśliłem serwera, tylko napisałem ci co jest nie tak jak powinno, a ty mnie zbyłeś. Po tym, gdzie masz moje opinie, po prostu nie chce mi się wchodzić na ten serwer - tyle.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 16 August 2017 - 17:56

Nie wiem, czy ktoś już zauważył, ale sam Veriael (twórca tematu) nie miał premki jeszcze miesiąc temu, a teraz jak ją już ma to szpanuje i zakłada tematy typu: "czy masz legal version gry?".

...

..

XD


  • Zeus1970 i HelloDoggo lubią to

#23 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 17 August 2017 - 00:45

@up I owszem. Coś tam mówił i się wypierał ale...
s1BmJHW.jpg
@topic Nie, nie mam, a ta ankieta mnie jeszcze zniechęca do kupna. Zresztą, gdzieś na Tłiterze widziałem post któregoś z twórców, że zgadzają się z taką "formą dystrybucji" gry, więc piractwem bym tego nie nazwał.
  • HelloDoggo lubi to

#24 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 18 August 2017 - 22:48

Nie wiem, czy ktoś już zauważył, ale sam Veriael (twórca tematu) nie miał premki jeszcze miesiąc temu, a teraz jak ją już ma to szpanuje i zakłada tematy typu: "czy masz legal version gry?".
...
..
XD



Mam wtedy, kiedy gram. Pierwszy raz posiadałem ją jakieś dwa lata temu. I owszem - święty nie jestem, bo kiedy wcześniej nie dało się kupić gry za takie śmieszne pieniądze jak teraz, to piraciłem jak i wy. Teraz nie gram nigdy bez konta, jak sprzedam to później gdy wracam, kupuję nowe. Sam zarzut jeden post wyżej jest co najmniej śmieszny - kupiłem konto z nickiem zmienionym tego samego dnia, a "ZomaVans" z pewnością nie było nazwą, którą chciałbym się chwalić, tak samo zresztą, jak nie chwalę się posiadaniem gry, bo od "redystrybucji" do piractwa krótka droga... Krótka, ale zawsze.

A... I jeszcze jedno, Porshtinie, czy jak ci tam. Jeśli próbujesz cytować to, co napisałem, to nie rób tego jakimś "ponglishem", tylko językiem, którego uzywam. Bądźmy poważni, naprawdę. Chyba nikogo to już nie bawi... (oprócz ciebie, jak mniemam)

Użytkownik Veriael edytował ten post 18 August 2017 - 23:00






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ankieta, Piractwo, Minecraft