Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy posiadasz legalną kopię gry?

Ankieta Piractwo Minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy posiadasz legalną kopię Minecrafta (konto Mojang z grą Minecraft)? (38 użytkowników oddało głos)

Czy posiadasz legalną kopię Minecrafta (konto Mojang z grą Minecraft)?

  1. Głosowano Tak, posiadam. (30 głosów [78.95%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 78.95%

  2. Nie, nie posiadam i nie gram w Minecrafta. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Głosowano Nie, nie posiadam - gram na piracie. (niektórzy nazywają to "Non-Premium") (8 głosów [21.05%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.05%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 12:37

Postanowiłem stworzyć wersję ankiety przystosowaną do "niepełnosprytnych" (błagam, to najmniej ofensywne określenie, jakie przyszło mi do głowy) użytkowników tego forum (a może w końcu przestaną płakać nad swoim losem pirata i wypełnią ankietę poprawnie)... Dzięki.


Użytkownik Veriael edytował ten post 13 August 2017 - 12:45


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 13 August 2017 - 12:43

Tak, jestem szczęśliwym posiadaczem legalnej wersji gry zakupionej przeze mnie 2 dni temu pod jakże niezłym adresem minecraft.net.


  • Veriael, HelloDoggo i NoobLenny lubią to

#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 August 2017 - 12:44

Zamiast zmienić nazwę tematu, jego treść i ankietę, postanowiłeś założyć drugi taki sam temat.

Brawo. Gratuluję inteligencji. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 12:45

Zamiast zmienić nazwę tematu, jego treść i ankietę, postanowiłeś założyć drugi taki sam temat.

Brawo. Gratuluję inteligencji. 

Treść jest zmieniona mózgu... Poprzednia ankieta stała się pożywką dla trolli i tamte wyniki można od razu wyrzucić do kosza, bo mają się nijak do prawdy.


Użytkownik Veriael edytował ten post 13 August 2017 - 12:46


#5 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 August 2017 - 12:53

Treść jest zmieniona mózgu... Poprzednia ankieta stała się pożywką dla trolli i tamte wyniki można od razu wyrzucić do kosza, bo mają się nijak do prawdy.

Trollami nazywasz osoby, które nie zgadzają się z twoim zdaniem? Hmm... dosyć korzystne podejście do opinii innych. Dphz dobrze podsumował całą twoją wypowiedz i wyjątkowo (bo nie zdarza się to często) się z nim zgadzam.

 

 

Darmowe posty, hehe.

Racja, twój post można chyba nazwać "darmowym", ze względu na jego bezużyteczność w tej dyskusji x'D


Użytkownik Hevbis edytował ten post 13 August 2017 - 12:54

  • DarknessXIII i HelloDoggo lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#6 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 12:58

Trollami nazywasz osoby, które nie zgadzają się z twoim zdaniem? Hmm... dosyć korzystne podejście do opinii innych. Dphz dobrze podsumował całą twoją wypowiedz i wyjątkowo (bo nie zdarza się to często) się z nim zgadzam.

Trollami nazywam osoby, które nie potrafią rozszyfrować oczywistych odpowiedzi i udzielić tych poprawnych, tylko wolą wykłócać się o swoje racje. (kosztem ankiety oczywiście, bo po co udzielić rzetelnych odpowiedzi, jak można zrobić na złość)


Użytkownik Veriael edytował ten post 13 August 2017 - 13:03


#7 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 13 August 2017 - 13:12

Może i posiadam, chociaż nie wiem po co ci ta ankieta. Nie wiem po co ci wiedzieć ile ludzi ma l e g a l n ą wersję gry. Chcesz stworzyć serwer premium, czy co? :\

#8 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 13:13

Może i posiadam, chociaż nie wiem po co ci ta ankieta. Nie wiem po co ci wiedzieć ile ludzi ma l e g a l n ą wersję gry. Chcesz stworzyć serwer premium, czy co? :\

Do niecnych celów - nigdy się nie dowiesz, Doggo.  :>



#9 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 13 August 2017 - 13:15

Ogólnie to te dwa tematy były niepotrzebne. Masz nie masz, legalna czy pirat - kogo to obchodzi. 

 

Ponadto, zakładając konto na tym forum, jest taka jakby pewność, że użytkownik ma i gra, grał w Minecrafta, więc pytanie typu "Czy masz Minecrafta" jest bez sensu xD


  • HelloDoggo lubi to

#10 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 13 August 2017 - 13:16

Do niecnych celów - nigdy się nie dowiesz, Doggo.  :>

Skąd możesz wiedzieć, że nigdy się dowiem?

#11 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 13:18

Ogólnie to te dwa tematy były niepotrzebne. Masz nie masz, legalna czy pirat - kogo to obchodzi. 

 

Ponadto, zakładając konto na tym forum, jest taka jakby pewność, że użytkownik ma i gra, grał w Minecrafta, więc pytanie typu "Czy masz Minecrafta" jest bez sensu xD

No... Mnie to obchodzi. xD



#12 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 13 August 2017 - 13:19

Skąd możesz wiedzieć, że nigdy się dowiem?

A co jeżeli on zbiera informacje kto ma piracką wersje? Pójdzie na policje i nakabluje



#13 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 13:20

A co jeżeli on zbiera informacje kto ma piracką wersje? Pójdzie na policje i nakabluje

 

O kurcze, zostałem zdemaskowany!  ;s


  • Vebros lubi to

#14 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 13 August 2017 - 13:21

Mmmm mamy tu iście komediową scenę.

 

Zgadzam się w pełni z tym, co napisał Hevbis w poście #6

 

Postanowiłem stworzyć wersję ankiety przystosowaną do "niepełnosprytnych" (błagam, to najmniej ofensywne określenie, jakie przyszło mi do głowy) użytkowników tego forum (a może w końcu przestaną płakać nad swoim losem pirata i wypełnią ankietę poprawnie)... Dzięki.

Nawet nie potrafisz się przyznać do błędu, ehhh...

 

Treść jest zmieniona mózgu... Poprzednia ankieta stała się pożywką dla trolli i tamte wyniki można od razu wyrzucić do kosza, bo mają się nijak do prawdy.

Poprzednia ankieta była dziwacznie zbudowana, a twój sposób myślenia zachęcił np. mnie do wypowiedzenia się. 

 

 

Twoje zachowanie przypomina mi czasy Memento Meme, kiedy próbowałem udowodnić ludziom czterobitowość soundtracka Undertale x'-D

Teraz mniej więcej widzę, jak wielkim idiotą byłem.

a to pech


  • HelloDoggo lubi to

#15 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 August 2017 - 13:24

 

Ogólnie to te dwa tematy były niepotrzebne. Masz nie masz, legalna czy pirat - kogo to obchodzi. 

 

Ponadto, zakładając konto na tym forum, jest taka jakby pewność, że użytkownik ma i gra, grał w Minecrafta, więc pytanie typu "Czy masz Minecrafta" jest bez sensu  xD

Nienawidzę twierdzeń takich jak "kogo to obchodzi".

Zgodnie z tym zdaniem, wszystkie tematy w "Dyskusjach o grze", blogi, statusy itd. nie powinny istnieć. Jeśli coś cię nie interesuje, nie musisz udzielać się w danym temacie.

 

A co jeżeli on zbiera informacje kto ma piracką wersje? Pójdzie na policje i nakabluje

Mojang nie walczy z piractwem. Sama piracka wersja jest uznawana przez społeczność za "NonPremium". 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#16 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 13:29

Mmmm mamy tu iście komediową scenę.

 

Zgadzam się w pełni z tym, co napisał Hevbis w poście #6

 

Nawet nie potrafisz się przyznać do błędu, ehhh...

 

Poprzednia ankieta była dziwacznie zbudowana, a twój sposób myślenia zachęcił np. mnie do wypowiedzenia się. 

 

 

Twoje zachowanie przypomina mi czasy Memento Meme, kiedy próbowałem udowodnić ludziom czterobitowość soundtracka Undertale x'-D

Teraz mniej więcej widzę, jak wielkim idiotą byłem.

a to pech

Zrozum, że tak naprawdę nie miałem na celu tworzenia zapalnika, który tak cię rozjuszy, że aż no.. będziesz musiał (!) zmasakrować mój pogląd o piractwie i przysłonić go swoim, tylko pozyskanie informacji od użytkowników tego forum. Gdybym mógł, to komentarze bym po prostu wyłączył, pozostałaby sama ankieta... Błąd popełniłem nie biorąc pod uwagę tutejszej mentalności, co sprostowałem w treści TEGO tematu, bynajmniej nie było to nazewnictwo ankiety i odpowiedzi na nią, które sformułowałem w zgodzie ze swoim poglądem i sobą. Bo kto lubi tak ostatnio popularną "poprawność polityczną"? Jeśli piszę o piracie, to piracie - nie zasłaniam tego jakimiś wymyślonymi "no premium".

 

*Zresztą to i tak nie ta ankieta bezpośrednio na ciebie wpłynęła, tylko moja niekorzystna opinia o twoim serwerze... Oj, jaka szkoda, że nie każdy potrafi zachować chłodną głowę pomiędzy tematami...


Użytkownik Veriael edytował ten post 13 August 2017 - 13:45


#17 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 13 August 2017 - 14:31

Posiadam premium od paru lat, lel.

B6MXVSV.png


#18 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 13 August 2017 - 17:03

Też posiadam minecraft premium od lat i polecam ;) 



#19 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 August 2017 - 17:13

Ogólnie to te dwa tematy były niepotrzebne. Masz nie masz, legalna czy pirat - kogo to obchodzi.

 

Ponadto, zakładając konto na tym forum, jest taka jakby pewność, że użytkownik ma i gra, grał w Minecrafta, więc pytanie typu "Czy masz Minecrafta" jest bez sensu xD

 

A kogo obchodzi, jaki styl budowlany najbardziej lubisz? Taka ankieta też przecież jest.


  • HelloDoggo lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#20 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 14 August 2017 - 20:26

Zrozum, że tak naprawdę nie miałem na celu tworzenia zapalnika, który tak cię rozjuszy, że aż no.. będziesz musiał (!) zmasakrować mój pogląd o piractwie i przysłonić go swoim, tylko pozyskanie informacji od użytkowników tego forum. Gdybym mógł, to komentarze bym po prostu wyłączył, pozostałaby sama ankieta... Błąd popełniłem nie biorąc pod uwagę tutejszej mentalności, co sprostowałem w treści TEGO tematu, bynajmniej nie było to nazewnictwo ankiety i odpowiedzi na nią, które sformułowałem w zgodzie ze swoim poglądem i sobą. Bo kto lubi tak ostatnio popularną "poprawność polityczną"? Jeśli piszę o piracie, to piracie - nie zasłaniam tego jakimiś wymyślonymi "no premium".

 

*Zresztą to i tak nie ta ankieta bezpośrednio na ciebie wpłynęła, tylko moja niekorzystna opinia o twoim serwerze... Oj, jaka szkoda, że nie każdy potrafi zachować chłodną głowę pomiędzy tematami...

Ankieta była po prostu źle zrobiona i tyle.

 

A co do serwera - jeżeli skreślasz go tylko dlatego, że jakiś tam plugin na skórki nie działa tak, jak byś tego chciał to nie licz, że będę traktował ciebie i twoje poglądy (które swoją drogą są nieco dziwne moim zdaniem) poważnie.


  • HelloDoggo lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ankieta, Piractwo, Minecraft