Skocz do zawartości


Zdjęcie

[NIEAKTUALNE!] Czy masz Minecrafta?

Ankieta Minecraft Piractwo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [NIEAKTUALNE!] Czy masz Minecrafta? (26 użytkowników oddało głos)

Czy masz Minecrafta?

  1. Tak, mam. (22 głosów [84.62%])

    Procent z głosów: 84.62%

  2. Nie mam i nie gram. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie mam, gram na piracie. (4 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

  4. Nie mam, ale w ciągu kilku następnych dni (nie miesięcy, ani lat...) kupuję. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 12 August 2017 - 22:19

@up
Wyraźnie pisze tam "Migrate your old Minecraft *Premium* account" :v

Jest napisane* i jak sam wspomniałeś - old Minecraft Premium. O ile kiedykolwiek mojang stosował tę nazwę, o tyle to już przeszłość.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 13 August 2017 - 11:09

Ok, może teraz inaczej.

 

1. Pytanie na pewno powinno brzmieć inaczej. Proponuję "Czy kupiłeś Minecrafta?", gdyż pytanie "Czy masz Minecrafta" możemy zrozumieć jako posiadanie gry na dysku komputera lub innym nośniku danych.

 

2. Twój cytat

Tu chodzi o posiadanie, nie granie. Jak możesz posiadać coś, co tak naprawdę nie jest twoje? Wersja piracka to wersja piracka, nie masz do niej konta ani niczego takiego. Tym różni się od oryginalnej gry.

Minecraft tak naprawdę należy chyba do Microsoftu/Mojangu, nie?

 

3. Twój cytat

Ok, od ogólnej statystyki trzeba odjąć głąbów, którzy nie zrozumieli pytania... xD

Nazywanie połowy ankietowanych głąbami tylko dlatego, że interpretują pytanie inaczej niż ty. Nie no, fajny gość z ciebie.

 

4. Cytat Hevmisia

To również jest błędnie skonstruowane pytanie, ponieważ coś takiego jak Minecraft Premium nie istnieje. Podział na NonPremium i Premium to wymysł graczy. Istnieje jedynie Minecraft piracki i oficjalny, to że nazwiemy te dwie wersje inaczej, nie zmieni jakkolwiek tego faktu.

 

Nie boli mnie piractwo, tylko osoby niepotrafiące odróżnić cracka od oryginału. Sam długi okres czasu grałem na nieoficjalnym launcherze.

Wg mnie zaproponowane przeze mnie pytanie jest bardziej zrozumiałe. Skoro jest to wymysł graczy, a sama ankieta jest dla graczy, to naprawdę nie rozumiem problemu. Skoro wymyśliliśmy takie nazewnictwo, to już raczej tego nie cofniemy.

 

No i co tam masz? Jestem zalogowany i u mnie w posiadanych grach wyświetla się "Minecraft", a nie "Minecraft Premium".

No, nazwa "Minecraft Premium" wyglądałaby nieco dziwnie.

 

W ankiecie chodzi o udzielenie odpowiedzi, a nie czepianie się za słówka i za wszelką cenę dowodzenie, że pirata można "posiadać".

Odpowiedzi udzieliłem. A jak ktoś ma pirata no to ma pirata, jakby nie miał to by nie grał. Nie da się nie mieć i grać, to jest nielogiczne ;-P

 

Wiesz, jak ja to widzę? Taki Minecraft, jak go nazywasz, tak naprawdę nie istnieje.

Co?

 

Dlaczego? Bo nie masz żadnej gwarancji tego czegoś posiadania, czytaj konta czy pudełka. I nie wyjeżdżaj mi z żadnym dyskiem, bo to robi się śmieszne...

To jak jesteś taki mądry to wytłumacz mi, jakim cudem ktoś nie posiada tej gry, skoro jej pliki są u niego na dysku i sobie włącza i gra?

 

Nie da się posiadać pirackiej wersji gry?

Skoro da się posiadać normalną wersję gry, to jak możliwe jest to, że wersja piracka nie może być posiadana?

Logika jest dla ciebie śmieszna?


  • Hevbis, HelloDoggo i Vebros lubią to

#23 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 12:27

Ok, może teraz inaczej.

 

1. Pytanie na pewno powinno brzmieć inaczej. Proponuję "Czy kupiłeś Minecrafta?", gdyż pytanie "Czy masz Minecrafta" możemy zrozumieć jako posiadanie gry na dysku komputera lub innym nośniku danych.

 

2. Twój cytat

Minecraft tak naprawdę należy chyba do Microsoftu/Mojangu, nie?

 

3. Twój cytat

Nazywanie połowy ankietowanych głąbami tylko dlatego, że interpretują pytanie inaczej niż ty. Nie no, fajny gość z ciebie.

 

4. Cytat Hevmisia

Wg mnie zaproponowane przeze mnie pytanie jest bardziej zrozumiałe. Skoro jest to wymysł graczy, a sama ankieta jest dla graczy, to naprawdę nie rozumiem problemu. Skoro wymyśliliśmy takie nazewnictwo, to już raczej tego nie cofniemy.

 

No, nazwa "Minecraft Premium" wyglądałaby nieco dziwnie.

 

Odpowiedzi udzieliłem. A jak ktoś ma pirata no to ma pirata, jakby nie miał to by nie grał. Nie da się nie mieć i grać, to jest nielogiczne ;-P

 

Co?

 

To jak jesteś taki mądry to wytłumacz mi, jakim cudem ktoś nie posiada tej gry, skoro jej pliki są u niego na dysku i sobie włącza i gra?

 

Nie da się posiadać pirackiej wersji gry?

Skoro da się posiadać normalną wersję gry, to jak możliwe jest to, że wersja piracka nie może być posiadana?

Logika jest dla ciebie śmieszna?

Mów do słupa, słup stoi jak du*a.



#24 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 12:38

Proszę - ankieta z mam nadzieję mniejszą pożywką dla trolli:

https://craftportal....alną-kopię-gry/



#25 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 August 2017 - 17:16

 

Proszę - ankieta z mam nadzieję mniejszą pożywką dla trolli:

https://craftportal....alną-kopię-gry/

 

pieczywo czosnkowe



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#26 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 17 August 2017 - 00:48

Mów do słupa, słup stoi jak du*a.


Lepszej odpowiedzi nie znalazł, pan "żyd" miał zbyt mocne argumenty.
  • HelloDoggo lubi to

#27 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 18 August 2017 - 23:06

Lepszej odpowiedzi nie znalazł, pan "żyd" miał zbyt mocne argumenty.


Jako trzynastolatek (tak właściwie to dwunastolatek, z tego co widzę na twoim profilu), też wykrzykiwałbym się do upartego - ale nie mam już trzynastu lat i nie będę nikomu powtarzał dziesięć razy tego, co powinien był zrozumieć już za pierwszym - wolę pozwolić mu pomyśleć samemu.
Temat jest nieaktualny, wyczerpany, więc nie piszcie tu już więcej, błagam.

Użytkownik Veriael edytował ten post 18 August 2017 - 23:13


#28 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 18 August 2017 - 23:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ankieta, Minecraft, Piractwo