Skocz do zawartości


Zdjęcie

GRAFIK - POMYSŁODAWCA - DUŻY SERWER

minecraft serwer ekipa sklad hype4u woodland survival dzialki grafik pomyslodawca

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 01 August 2017 - 16:22

WSTĘP

Witam, z tej strony właściciel serwera WoodLand. WoodLand jest nowo powstającym serwerem, w którego rozwój jest zaangażowane wiele osób. Czołowym założeniem serwera jest stworzenie sieci serwerów począwszy od Survival’a. Aktualnie w naszym składzie znajduje się wiele kluczowych osób, mimo to brakuje nam właśnie Ciebie!

 

ROZWINIĘCIE

Po wejściu na serwer gracz otrzyma zestaw, w którym dostanie podstawowe wyposażenie. Potwory będą silniejsze, a ich ilość zostanie zwiększona.

Przedmioty będzie można zdobyć na różnorakie sposoby począwszy od zabijania potworów kończąc na wymianie przedmiotów. Działki będą oddalone od gracza na odległość 30 kratek. Walka w tych miejscach będzie zablokowana, a potwory będą mogły atakować. Każdy gracz posiada własną działkę, a ich możliwości zarządzania są rozbudowane. Na serwerze znajduje również się sklep, który został dopracowany na własnym skrypcie od ekonomii.

Nasz serwer, czyli aktualnie Survival jest oparty na wersji 1.12. W niedalekiej przyszłości ilość trybów będzie stopniowo zwiększana. Tryb będzie połączony z działkami. Na ten moment tyle możemy ujawnić, oczekujcie na aktualizacje.

 

ZAKOŃCZENIE

Rekrutacja jest otwarta na poszczególne stanowiska:

1. Nasz serwer nie obędzie się bez wszelkiego rodzaju grafik. Zadanie to powierzamy osobom doświadczonym w programach graficznych.

2. Potrzebujemy również osób z głową otwartą na pomysły, zarówno dotyczących serwera jak i samej rozgrywki.

Posiadasz inną umiejętność niż wyżej wymienione? Napisz do nas, Ciebie również przyjmiemy!

 

Q&A (questions and answers)

1. Dlaczego poprzedni projekt upadł?

Tak wyszło.

2. Dlaczego mamy Wam teraz zaufać?

- Nasz skład zmienił się, a głównym technikiem została inna osoba.

3. Kiedy otwarcie serwera?

- Ciężko nam odpowiedzieć na to pytanie, nie chcemy rzucać słów na wiatr.

4. Dlaczego my?

- Każdy w naszym składzie jest zaangażowany w powstanie serwera,

- Posiadamy VPS na hostingu,

- Atmosfera panująca na naszym discord’zie jest przyjazna,

- W celu uzyskania informacji można się z nami skontaktować,

 

Doszedłeś aż tutaj? Gratulacje!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Crevsers edytował ten post 03 August 2017 - 20:52


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 01 August 2017 - 16:27

Poprzedni projekt upadł, bo nikt nic nie robił oprócz Ixidiego piszącego plugin i mnie piszącego zaklęcia. Wystarczyło, żebym poszedł i wszystko się posypało. Ba, nawet bez tego gó**o by z tego wyszło.
  • Ixidi i Crevsers lubią to


#3 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 01 August 2017 - 17:05

Poprzedni projekt upadł, bo nikt nic nie robił oprócz Ixidiego piszącego plugin i mnie piszącego zaklęcia. Wystarczyło, żebym poszedł i wszystko się posypało. Ba, nawet bez tego gó**o by z tego wyszło.

 

Oczywiście, nikt nic nie robił prócz Ixidi. Serwer sam z siebie się utrzymywał, osoby same się rekrutowały, a spam i ciągłe pytania samoczynnie były rozwiązywane. Oczwywiście, byłeś jedynym pomysłodawcą, wcale nie mieliśmy drugiego pomysłodawcy. On tak na dobrą sprawę rozpisał większość rzeczy, nie Ty. Skoro tak to postrzegasz to bez odbioru.



#4 matifajnyK

matifajnyK

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • matifajnyK

Napisano 01 August 2017 - 20:53

Może zostanę grafikiem ale chyba moje prace ci się nie podobają :/ (NOWE PRACE)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#5 Creative Wodzio

Creative Wodzio

    Znawca

  • Użytkownik
  • 304 postów
  • Wodzio#3623
  • _Wodzio_

Napisano 02 August 2017 - 13:13

Grafik na zlecenie - portfolio w profilu


EAKSLkh.png


#6 Daniel0s1

Daniel0s1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • Daniel0s

Napisano 03 August 2017 - 23:40

Brak informacji o możliwości zapłaty czyli mam sądzić że ludzie będą pracować za darmo.
lub za "Współwłaściciela"


571245_print-trimmed-1.png?resize=max_si


#7 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 04 August 2017 - 19:33

Brak informacji o możliwości zapłaty czyli mam sądzić że ludzie będą pracować za darmo.
lub za "Współwłaściciela"

 

Nie, jeżeli ktoś wykonuje pracę dobrze to jesteśmy w stanie zapłacić. Wspomniałeś też o rangach, nie rozdajemy ich za nic.

U nas trzeba się starać, aby otrzymać awans. Tak na koniec, za pracę się płaci.



#8 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 August 2017 - 17:14

>Poszukuję

>Pomysłodawca

Wybierz jedno



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#9 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 14 August 2017 - 17:54

>Poszukuję

>Pomysłodawca

Wybierz jedno

Jeżeli nie potrafisz czytać bądz jesteś ślepy i nie rozumiesz sensu tego tematu to się nie wypowiadaj.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, serwer, ekipa, sklad, hype4u, woodland, survival, dzialki, grafik, pomyslodawca