Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagrajmy na Kafejce!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaszczyk

Kaszczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Kacper6446

Napisano 29 July 2017 - 21:46

Heja!
 
Ostatnimi czasy kupiłem serwer do pogrywania głównie z dwójką znajomych,
jednak 3 osobowa ekipa nam nie starcza, wiec kieruje zaproszenie do ciebie!
Wymagania? Proszę bardzo:

-Wiek jest nam obojetny, byleś był ogarnięty

-TeamSpeak 3 (opcjonalny)

-Discord

-Minecraft 1.12 (nie musi być premka)

-Uczciwość

-Sprawny Mikrofon

 

Kazde zgloszenie prosimy kierować na discorda 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(Nie trzeba pobierac, mozna uzywac w przegladarce)

 

Serwer:

Survival Bukkit 1.12

 

O nas:

Głownie 3 osoby grające wspólnie od kilku miesięcy. Przedział wiekowy 13-14. Kazdy z nas umie budowac w miare ładnie, dobrze sie dogadujemy i nie cheatujemy.

 

Szewczyk (ja), Lewonier i Ziomeczek006


Użytkownik Kaszczyk edytował ten post 01 August 2017 - 10:55

  • milkywayshawn lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 30 July 2017 - 10:43

Polecam :)


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 30 July 2017 - 11:12

Jak nie będzie faworki to ok.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 31 July 2017 - 10:39

Zgłoszenie wysłane ;) Mam nadzieje że nie ma faworki i będzie fajnie :D



#5 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 31 July 2017 - 11:18

NIE POLECAM, ban za nic.... tylko pisałem na czacie i nie obrazalem nikogo... stracony czas tylko

 

@edit

jeszcze znalazłem szybko diaxy i moze za to ze bylem lepszy...


Użytkownik Kox_Bartek edytował ten post 31 July 2017 - 11:23


#6 RycerzJanek

RycerzJanek

    Fan Dragon Balla i Tokyo Ghoul

  • Użytkownik+
  • 181 postów
  • Wolfie_v1#7172
  • Wolfie_v1

Napisano 31 July 2017 - 14:04

prosze o unbana, to jest podobno survival! Administracje nie powinno obchodzic to czy ktos stracil ity czy nie


ten serwer jest do du*y! dostalem bana za zabicie gracza!


  • Kox_Bartek lubi to

#7 Kaszczyk

Kaszczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Kacper6446

Napisano 31 July 2017 - 16:23

BartexHD Ban za irytujące zachowanie.

RycerzJanek. Przeczytaj wyzej, Oczekujemy uczciwosci. Nie kradzieży. Wbiles na serwer nic nie robiac przez ponad godzine po czym okradles jednego z naszych ;) Ban nie jest za nic



#8 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 31 July 2017 - 17:08

BartexHD Ban za irytujące zachowanie.

RycerzJanek. Przeczytaj wyzej, Oczekujemy uczciwosci. Nie kradzieży. Wbiles na serwer nic nie robiac przez ponad godzine po czym okradles jednego z naszych ;) Ban nie jest za nic

 

Irytujące zachowanie to pisanie na czacie .... Czat został stworzony do komunikacji ale jak wy uważacie że nie można pisać na czacie to nie wiem co to jest za serwer.... RycerzJanek dokładnie to ujął serwer do du*y i tyle w temacie ;)


  • RycerzJanek lubi to

#9 RycerzJanek

RycerzJanek

    Fan Dragon Balla i Tokyo Ghoul

  • Użytkownik+
  • 181 postów
  • Wolfie_v1#7172
  • Wolfie_v1

Napisano 31 July 2017 - 17:14

Ale administracji nie powinno obchodzić czy ktoś stracił itp czy nie... Nie rozumiecie?
Ten serwer to jak Polska w czasie 2 wojny światowej... Wszystko monitorowane... Brakuje jeszcze żywności na papierki...
Ten serwer to jak Polska w czasie 2 wojny światowej... Wszystko monitorowane... Brakuje jeszcze żywności na papierki...
  • Kox_Bartek lubi to

#10 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 31 July 2017 - 17:15

Ale administracji nie powinno obchodzić czy ktoś stracił itp czy nie... Nie rozumiecie?
Ten serwer to jak Polska w czasie 2 wojny światowej... Wszystko monitorowane... Brakuje jeszcze żywności na papierki...
Ten serwer to jak Polska w czasie 2 wojny światowej... Wszystko monitorowane... Brakuje jeszcze żywności na papierki...

 

xD Zgadzam się.... Przecież jak znalazłem diaxa to oni już myśleli że mam xray'a pewnie ktoś mnie nawet podglądał na vanishu xD


  • RycerzJanek lubi to

#11 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 31 July 2017 - 17:19

@up2 żywność na kartki* była za komuny, PO 2 wojnie światowej.


#12 RycerzJanek

RycerzJanek

    Fan Dragon Balla i Tokyo Ghoul

  • Użytkownik+
  • 181 postów
  • Wolfie_v1#7172
  • Wolfie_v1

Napisano 31 July 2017 - 17:20

Dobrze ale wiadomo o co chodzi...

#13 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 31 July 2017 - 19:29

prosze o unbana, to jest podobno survival! Administracje nie powinno obchodzic to czy ktos stracil ity czy nie


ten serwer jest do du*y! dostalem bana za zabicie gracza!

W wymaganiach na serwer podana jest uczciwość Janku... Ty mnie okradłeś, a potem zabiłeś, więc się nie dziw że zbanowali -_-

Nawet nie wiesz, jak się źle czułem przez to. Przyszedłem sobie do kafejki, żeby spokojnie pograć i pobudować, nie użerać się z jakimiś dzieciaczkami-złodziejaszkami, którzy nie potrafią sobie uczciwie zapracować na rzeczy i atakują słabszych (mój ląd był dużo słabszy od znajdującej się obok wioski).

Kaszczyk sam napisał, że pierwotnie serwer był do gry ze znajomymi.

Jeżeli grając kiedyś ze znajomymi okradaliście się nawzajem i ogólnie zachowywaliście się jak ty na mojej ziemi, to chyba jest coś z tobą nie tak...

 

@topic

Sam serwer jest zarąbisty, polecam wszystkim graczom szukającym miejsca do spokojnego budowania, gadania i dobrej zabawy :D



#14 RycerzJanek

RycerzJanek

    Fan Dragon Balla i Tokyo Ghoul

  • Użytkownik+
  • 181 postów
  • Wolfie_v1#7172
  • Wolfie_v1

Napisano 31 July 2017 - 21:16

Administrację nie powinno obchodzić to czy ktoś kogoś zabił czy coś ale ok

#15 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 31 July 2017 - 21:38

W wymaganiach na serwer podana jest uczciwość Janku... Ty mnie okradłeś, a potem zabiłeś, więc się nie dziw że zbanowali -_-

Nawet nie wiesz, jak się źle czułem przez to. Przyszedłem sobie do kafejki, żeby spokojnie pograć i pobudować, nie użerać się z jakimiś dzieciaczkami-złodziejaszkami, którzy nie potrafią sobie uczciwie zapracować na rzeczy i atakują słabszych (mój ląd był dużo słabszy od znajdującej się obok wioski).

Kaszczyk sam napisał, że pierwotnie serwer był do gry ze znajomymi.

Jeżeli grając kiedyś ze znajomymi okradaliście się nawzajem i ogólnie zachowywaliście się jak ty na mojej ziemi, to chyba jest coś z tobą nie tak...

 

@topic

Sam serwer jest zarąbisty, polecam wszystkim graczom szukającym miejsca do spokojnego budowania, gadania i dobrej zabawy :D

 

Nie żeby coś wszystko ok poza tym że  zbanowaliście mnie za to że pisałem na czacie.... wszystko by było ok a nawet bym nagrał serię na YT ale was "Irytuje"....


Użytkownik Kox_Bartek edytował ten post 31 July 2017 - 21:38


#16 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 31 July 2017 - 21:58

Nie żeby coś wszystko ok poza tym że zbanowaliście mnie za to że pisałem na czacie.... wszystko by było ok a nawet bym nagrał serię na YT ale was "Irytuje"....


Hmm, im dłużej czytam twoje posty w tym temacie tym jestem coraz bardziej przekonany, że podjęto tam słuszną decyzję.
A co do porównania z drugą wojną światową Rycerz Janek to polecałbym najpierw posiąść nieco bardziej szczegółową wiedzę (*jakąkolwiek) a potem szafować takimi argumentami błyskotliwymi.

Użytkownik benio1394 edytował ten post 31 July 2017 - 21:58

  • milkywayshawn lubi to

#17 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 01 August 2017 - 08:47

Po dwóch dniach grania jednak nie polecam, wszystko co się stanie admin zgania na kogoś, do niego nie można się nawet odzywać jedynie co to jego jakiż kuzynek może to niego pisać wszystko. Ogólnie Admin to porażka, nie polecam (nawet nie umie skonfigurować essentials dobrze :P)


  • Kox_Bartek lubi to

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#18 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 01 August 2017 - 09:33

Hmm, im dłużej czytam twoje posty w tym temacie tym jestem coraz bardziej przekonany, że podjęto tam słuszną decyzję.
A co do porównania z drugą wojną światową Rycerz Janek to polecałbym najpierw posiąść nieco bardziej szczegółową wiedzę (*jakąkolwiek) a potem szafować takimi argumentami błyskotliwymi.

 

No widzisz, mam taki charakter i tego nie zmienię ;)



#19 Kaszczyk

Kaszczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Kacper6446

Napisano 01 August 2017 - 10:32

Eee na tym serwerze nie gra zaden moj kuzyn. Padles ofiarą trolla i przestales grac na serwerze, zemsciles sie na mnie, chociaz troll byl niekoniecznie odemnie xD
Jesli chodzi o Essentials to sam nie mogles sobie z nim poradzic ;) Wiec po ch*j mowisz ze ja nie potrafie skoro sam lepszy nie jestes. 

 

 

Po dwóch dniach grania jednak nie polecam, wszystko co się stanie admin zgania na kogoś, do niego nie można się nawet odzywać jedynie co to jego jakiż kuzynek może to niego pisać wszystko. Ogólnie Admin to porażka, nie polecam (nawet nie umie skonfigurować essentials dobrze  :P)

 


Użytkownik Kaszczyk edytował ten post 01 August 2017 - 10:33


#20 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 01 August 2017 - 10:35

 

Eee na tym serwerze nie gra zaden moj kuzyn. Padles ofiarą trolla i przestales grac na serwerze, zemsciles sie na mnie, chociaz troll byl niekoniecznie odemnie xD
Jesli chodzi o Essentials to sam nie mogles sobie z nim poradzic ;) Wiec po ch*j mowisz ze ja nie potrafie skoro sam lepszy nie jestes. 

 

 

 

 

Akurat ja wiedziałem ale ty powiedziałeś że nie, wolisz robić od nowa. To jak nie kuzyn to bliski kolega ;). Nie pod ofiarą trolla, pod innym powodem ale nie chcę go mówić tutaj


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................