Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem EpicBoss

epicboss problem eb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 McSamuraj

McSamuraj

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • McSamuraj

Napisano 12 July 2017 - 01:36

Witam,

napotkałem się z problemem... Mianowicie po zainstalowaniu na serwer Enderchest pluginu EpicBoss on po prostu nie działa... 

po wpisaniu /plugins w grze normalnie wyświetla się plugin na zielono, wpisuje /eb i ukazuje mi się taki komunikat

 

/eb

  <list/search/load/id/save/show/reason/time/delete/cancel>

 

Nie wiem jak to naprawić :(

 

Czekam i liczę na pomoc 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 BonheuR

BonheuR

    Technik/Budowniczy CraftSite oraz innych ludzi

  • Użytkownik+
  • 140 postów
  • BonheuR

Napisano 12 July 2017 - 07:18

To nie jest błąd geniuszu -,-. Wpisujesz potem /eb list , /eb search.


MySquare

Server tworzony z pasją dla innych. Nasze tryby: RPG, Piłka Nożna, TicTacToe. Start już niebawem :)

Top Donate:

 


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 12 July 2017 - 07:21

Naucz sie używać tego pluginu.
  • BonheuR lubi to


#4 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 12 July 2017 - 08:45

Tutaj chodzi o to ze po użyciu komendy /eb wyświetla ci taką małą pomoc jakich komend możesz użyć.
A więc wpisujesz /eb <komenda z tej listy> (np. /eb list).

Never lose hope.


#5 McSamuraj

McSamuraj

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • McSamuraj

Napisano 12 July 2017 - 11:48

To nie jest błąd geniuszu -,-. Wpisujesz potem /eb list , /eb search.

Widzę że z ciebie taki sam geniusz jak ze mnie... /eb list   i  /eb search nie działa :) Wiec pozdro dla cb, na tyle to sam wpadłem, przeczytałem co mi się ukazało i nie działało dlatego napisałem tutaj...
 

 

Naucz sie używać tego pluginu.

Tak, chce się nauczyć używać tego pluginu dlatego piszę tutaj bo żadna z tych komend nie działa która mi się ukazała.. Nie wiem po co taki zbędny komentarz bo po tym co napisałem widzę że nie tylko Ja nie umiem tego pluginu używać....

 

Tutaj chodzi o to ze po użyciu komendy /eb wyświetla ci taką małą pomoc jakich komend możesz użyć.
A więc wpisujesz /eb <komenda z tej listy> (np. /eb list).

Jedyny sensowny komentarz z wszystkich 3ech... tylko niestety to nie działa, już to robiłem przed napisaniem postu na forum... 

Co chwile otrzymuje takie coś:

 Usage: list <player> 

pod player wpisywałem bossy i graczy, nic się nie dzieje...

Jeszcze drugi komunikat:

 You aren't editing a ban

 

Jedynie tutaj N0rbit4 chciał mi pomóc normalnie jak człowiek bo reszta po komentarz to widzę że zwykłe raki tego forum i nic więcej ... Piszą sobie takie z du*y bez sensu komentarze żeby te śmieszne Diaxy nabijać... brawo dla was -,-



#6 BonheuR

BonheuR

    Technik/Budowniczy CraftSite oraz innych ludzi

  • Użytkownik+
  • 140 postów
  • BonheuR

Napisano 12 July 2017 - 12:45

Po 1. Te diaxy do niczego są niepotrzebne. Po drugie po co tu się pytasz? Nie możesz iść na główny spigot.org i tam poszukać tego pluginu i mieć poradnik a nie zatruwasz dup*e.


MySquare

Server tworzony z pasją dla innych. Nasze tryby: RPG, Piłka Nożna, TicTacToe. Start już niebawem :)

Top Donate:

 


#7 McSamuraj

McSamuraj

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • McSamuraj

Napisano 12 July 2017 - 12:52

Po 1. Te diaxy do niczego są niepotrzebne. Po drugie po co tu się pytasz? Nie możesz iść na główny spigot.org i tam poszukać tego pluginu i mieć poradnik a nie zatruwasz dup*e.

Właśnie widzę kto tu zatruwa du**ę kolejnymi POMOCNYMI komentarzami :) Brawo dla ciebie! Takich właśnie osób potrzebują w sejmach, pi******ą bez sensu i się z tego cieszą jak głupi do sera... 



#8 BonheuR

BonheuR

    Technik/Budowniczy CraftSite oraz innych ludzi

  • Użytkownik+
  • 140 postów
  • BonheuR

Napisano 12 July 2017 - 12:55

Ogarnij się typie napisałem ci, że masz to wszystko na spigot.org na domyślnej stronie tego pluginu tak trudno ?


MySquare

Server tworzony z pasją dla innych. Nasze tryby: RPG, Piłka Nożna, TicTacToe. Start już niebawem :)

Top Donate:

 


#9 McSamuraj

McSamuraj

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • McSamuraj

Napisano 12 July 2017 - 13:05

Ogarnij się typie napisałem ci, że masz to wszystko na spigot.org na domyślnej stronie tego pluginu tak trudno ?

Ja jestem ogarnięty... Ty zacząłeś pisanie komentarzy do du*y... Proszę o pomoc a ty jakieś z du*y odpowiedzi wysyłasz.. Nie wiem czy to Cię satysfakcjonuje czy co że takie odpowiedzi wysyłasz... Lepiej żebyś ty się ogarnął niż dodawanie komentarzy bez sensu.. 



#10 BonheuR

BonheuR

    Technik/Budowniczy CraftSite oraz innych ludzi

  • Użytkownik+
  • 140 postów
  • BonheuR

Napisano 12 July 2017 - 13:32

Napisałem tylko, że popełniasz błąd, że to źle wpisujesz.


MySquare

Server tworzony z pasją dla innych. Nasze tryby: RPG, Piłka Nożna, TicTacToe. Start już niebawem :)

Top Donate:

 


#11 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 12 July 2017 - 13:35

Skoro plugin nie działa prawidłowo to spróbuj pobrac starsza/nowsza wersje pluginu, być może wersja którą posiadasz ma jakiś błąd.
Sprawdź też czy plugin nie wymaga jakiś dodatkowych pluginów do działania.
Jeśli nie sprawdź czy przy włączeniu serwera plugin nie wyświetla jakiś informacji.

Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 12 July 2017 - 13:38

Never lose hope.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: epicboss, problem, eb