Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy][Profesjonalny]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 08 July 2017 - 14:08

                                                                                              Dinnez Profesjonalne usługi Budownicze

Co Oferuję:

-Profesjonalnie wykonane zlecenie

-Profesjonalne podejście do sprawy

-Wykończenia na ostatnią godzinę

Na co mnie stać ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

-Potrafię zbudować wszystko style : (Medieval,modern,future,oasian,arab,elder,orcish,fantasy itp)

-Drzewa Customowe dla mnie to nie problem

Ceny:

Za swoje usługi nie biorę nie wiadomo jak ogromnych kwot są one raczej niskie i na każdą kieszeń.

 

Kontakt :

Skype: gewisu92

discord : ELDV#0457


Użytkownik Dinnez edytował ten post 13 July 2017 - 16:00

  • HyperTails lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 08 July 2017 - 14:34

Jakieś screeny bez shaderów? Bo jak tak sobie w wyobraźni je wyłączam, to straszna lipa te budowle. ;)



#3 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 08 July 2017 - 14:36

Ciężko ocenić twoje budowle bo strasznie kiepsko je widać na podanych ss.

#4 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 08 July 2017 - 15:12

SS'y muszą wyglądać jakoś aby zachęcić ,a nie każdy myśli tak jak ty ,że gotową mape z internetu pobierze ale wiesz.Wcześniej też ją ktoś musiał zbudować.



#5 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 08 July 2017 - 15:14

Nikt nie będzie płacił gigantycznych cen za spawn.. skoro można go mieć z neta.
 

 
 

 
I wszystko jasne.

cennik dość nieprecyzyjny nie mniej jednak kwoty są dość niskie.

#6 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 08 July 2017 - 16:23

Post został edytowany dodałem do niego min.: Spawn pod serwer SV+Frakcje oto link

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 



#7 FroGiS

FroGiS

    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • _FroGiS_

Napisano 08 July 2017 - 16:49

Nawet gó**o w mc z shaderami będzie dobrze wyglądać daj bez shaderow i w tedy będzie dało się ocenić

www.animowane-gify.com-gify-rozne-buzki-


#8 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 12 July 2017 - 20:45

Aktualne

#9 Xepio

Xepio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 13 July 2017 - 17:30

Dla mnie to jest masakra, zaczynać reklamować się jako "Profesjonalny Budowniczy" i już brać Kr.@# kasę za budowanie, mnie to zaczyna szlag trafiać, chcenie dobrą kasę zarabiać to idźcie do roboty za 9zł/h i potem sobie cenniki ogarniajcie.. Masakra jest z wami i tymi cenami.. gram w minecrafta od 2009 a budowanie na serwerach zaczynałem może od 2011/2012 i nie brałem ani gorsza i nie będę.. Rozumiem że ktoś chce sobie zarobić pieniążka ale to jest już przesada.. Każda osoba która tak robi (Nie mówię o tych co sobie na miano "Profesjonalnych" zasłużyli) Jest dla mnie zerem :)


Użytkownik Xepio edytował ten post 13 July 2017 - 18:30

  • HomeMc lubi to

#10 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 13 July 2017 - 17:45

Dla mnie to jest masakra, zaczynać reklamować się jako "Profesjonalny Budowniczy" i już brać Kr.@# kasę za budowanie, mnie to zaczyna szlak trafiać, chcenie dobrą kasę zarabiać to idźcie do roboty za 9zł/h i potem sobie cenniki ogarniajcie.. Masakra jest z wami i tymi cenami.. gram w minecrafta od 2009 a budowanie na serwerach zaczynałem może od 2011/2012 i nie brałem ani gorsza i nie będę.. Rozumiem że ktoś chce sobie zarobić pieniążka ale to jest już przesada.. Każda osoba która tak robi (Nie mówię o tych co sobie na miano "Profesjonalnych" zasłużyli) Jest dla mnie zerem :)

Po 1.Ludzie kupują mapy ,chcą ,potrzebują aby serwer był lepszy

2.Chcą być fer

3.Siedzieć nad mapą parę tygodni i nic nie dostawać w zamian to też jest masakra

I jeżeli chcesz wyskakiwać z takim tekstem to najlepiej nie wyskakuj :) Bo przed nikim się nie popisałeś . 



#11 Xepio

Xepio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 13 July 2017 - 18:43

Po 1.Ludzie kupują mapy ,chcą ,potrzebują aby serwer był lepszy

2.Chcą być fer

3.Siedzieć nad mapą parę tygodni i nic nie dostawać w zamian to też jest masakra

I jeżeli chcesz wyskakiwać z takim tekstem to najlepiej nie wyskakuj :) Bo przed nikim się nie popisałeś . 

A po co mam się popisywać? to nie ja sprzedaje swoje "profesjonalne usługi" w profesjonalny sposób, profesjonalnym ludziom na profesjonalny serwer. Żeby się wyceniać to trzeba jednak coś osiągnąć, trzeba czasu i siły by ludzie cie kojarzyli z dobrej strony, a nie z takiej co zrobisz spawn za 200 zł :D Jeżeli bym szedł tym tokiem myślenia co ty, To na serwerze który aktualnie buduje, bym musiał zażyczyć około 20Tyś zł :D (buduje od roku) Fajnie nie ?


  • HomeMc lubi to

#12 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 14 July 2017 - 19:46

Czyżby xepio atakował ,,ceniących się'' budowniczych w obawie przed tym że niedługo braknie budowniczych którzy chcieliby by dołączać do Ma Team z dobrego serca ?.



#13 Xepio

Xepio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 14 July 2017 - 23:20

Czyżby xepio atakował ,,ceniących się'' budowniczych w obawie przed tym że niedługo braknie budowniczych którzy chcieliby by dołączać do Ma Team z dobrego serca ?.

Tak :) Bo szkoda że nie buduje z pasji, bo by osiągną w ten sposób więcej ... a teraz jest więcej ludzi co by brało kase a nie potrafią budować.. Co nie Simon ?:D 



#14 dennijs

dennijs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Dennijs

Napisano 15 July 2017 - 02:43

Najpierw zrobię mały offtop, bo trzeba wyjaśnić parę spraw użytkownikowi @xepio:
 

Dla mnie to jest masakra, zaczynać reklamować się jako "Profesjonalny Budowniczy" i już brać Kr.@# kasę za budowanie, mnie to zaczyna szlag trafiać, chcenie dobrą kasę zarabiać to idźcie do roboty za 9zł/h i potem sobie cenniki ogarniajcie.. Masakra jest z wami i tymi cenami.. gram w minecrafta od 2009 a budowanie na serwerach zaczynałem może od 2011/2012 i nie brałem ani gorsza i nie będę.. Rozumiem że ktoś chce sobie zarobić pieniążka ale to jest już przesada.. Każda osoba która tak robi (Nie mówię o tych co sobie na miano "Profesjonalnych" zasłużyli) Jest dla mnie zerem  :)

 

Tak :) Bo szkoda że nie buduje z pasji, bo by osiągną w ten sposób więcej ... a teraz jest więcej ludzi co by brało kase a nie potrafią budować.. Co nie Simon ? :D

|
Gratuluję podejścia. Rozumiem, że gdy widzisz ofertę pracy to dzwonisz do tego człowieka aby poinformować, że w sumie to szkoda, że bierze za to pieniądze. Przecież mógłby pracować z pasji. Skoro chce na tym zarabiać, nie widzę żadnych przeszkód aby to robił. Natomiast to zdanie:
 

gram w minecrafta od 2009 a budowanie na serwerach zaczynałem może od 2011/2012 i nie brałem ani gorsza i nie będę

 
To jest twoje sprawa. Nie narzucaj woli innym, bo ty coś kiedyś w taki czy inny sposób robiłeś. Świat nie kręci się do okoła ciebie.
 

chcenie dobrą kasę zarabiać to idźcie do roboty za 9zł/h i potem sobie cenniki ogarniajcie

 
Tego to już nawet nie skomentuję. Generalnie ograniczasz komuś wolność, względem swoich doświadczeń. Polecam ci zajrzeć na pewną stronę na facebooku i ochłonąć. Powstał funpage z cytatami osób takich jak ty.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 
 

A po co mam się popisywać? to nie ja sprzedaje swoje "profesjonalne usługi" w profesjonalny sposób, profesjonalnym ludziom na profesjonalny serwer. Żeby się wyceniać to trzeba jednak coś osiągnąć, trzeba czasu i siły by ludzie cie kojarzyli z dobrej strony, a nie z takiej co zrobisz spawn za 200 zł  :D Jeżeli bym szedł tym tokiem myślenia co ty, To na serwerze który aktualnie buduje, bym musiał zażyczyć około 20Tyś zł  :D (buduje od roku) Fajnie nie ?


Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Rozumiem o co ci chodzi, ale po prostu nie masz racji. Człowiek może się cenić, ma prawo liczyć na zapłatę. Nie musi być profesjonalistą i nie ma to nic wspólnego z budowaniem marki. Jak chce to może brać nawet 1000 zł za spawn, a tobie tu nic do tego. To on jako freelancer narzuca ceny, ty możesz je zaakceptować i dojść z nim do porozumienia, albo nie... tyle. Może się nazywać profesjonalistą, może się nazywać super, hiper i to jest jego sprawa.

 

Koniec offtopu.

 

@Dinezz Co do oferty. Według mnie twoje budowle są spoko. O cenach się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem. Dla jednego to dużo, dla innego mało. Na pewno widać postęp w budowaniu jaki zaszedł w społeczności mc na przestrzeni lat. Powodzenia z takimi osobnikami (patrz wyżej). W życiu będzie ich naprawdę dużo.

 

comment_2brGzeA5rxtB0dqnSA7DlvjZeWzdNCzM


Użytkownik dennijs edytował ten post 15 July 2017 - 03:08


#15 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 17 July 2017 - 13:01

ref



#16 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 17 July 2017 - 18:24

 

                                                                                              Dinnez Profesjonalne usługi Budownicze

Co Oferuję:

-Profesjonalnie wykonane zlecenie

-Profesjonalne podejście do sprawy

-Wykończenia na ostatnią godzinę

Na co mnie stać ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

-Potrafię zbudować wszystko style : (Medieval,modern,future,oasian,arab,elder,orcish,fantasy itp)

-Drzewa Customowe dla mnie to nie problem

Ceny:

Za swoje usługi nie biorę nie wiadomo jak ogromnych kwot są one raczej niskie i na każdą kieszeń.

 

Kontakt :

Skype: gewisu92

discord : ELDV#0457

 

 

Wypowiadasz się w moim temacie więc zrobię to samo.

 

- Nie "budownicze" tylko budowlane.

- Pisałeś o mojej oprawie graficznej że jest robiona przez amatora a sam żadnej nie masz.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Ciekawe.

- Jakoś epicko nie budujesz a żądasz za swoje usługi nie wiadomo jakiej kwoty.

 

Sam napisałeś w moim sam to zacząłeś. 


uPPv1pd.png]


#17 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 17 July 2017 - 21:50

Co mam powiedzieć życie no nic nie poradzę na to xd



#18 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 17 July 2017 - 21:55

Wypowiadasz się w moim temacie więc zrobię to samo.
 
- Nie "budownicze" tylko budowlane.
- Pisałeś o mojej oprawie graficznej że jest robiona przez amatora a sam żadnej nie masz.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Ciekawe.
- Jakoś epicko nie budujesz a żądasz za swoje usługi nie wiadomo jakiej kwoty.
 
Sam napisałeś w moim sam to zacząłeś.



Lepiej się skup na swoim, jakby kazdy pisal cos pod postami osob ,które zostawilby mu negatywną opinię to forum to byłaby jedna wielka drama.
  • Pitbull i Dinnez lubią to

#19 -Avalon-

-Avalon-

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 124 postów

Napisano 21 July 2017 - 09:49

Profesjonalny, wiesz jak to słowo kuje każdego budowniczego, a jak jeszcze zerknie się na screeny, no w których poziom jest mocno amatorski... 



#20 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 23 July 2017 - 20:44

xDDD Wypowiedzi bardzo profesjonalnych budoflancuf w jednym gronie. Ahh, profesjonalizm zostawmy w Polsce na bok plox xD
Tak po za tym, niech chłopak robi co chce, czepiacie się każdego już, a szkoda, dobrych budowlańców w Polsce to można policzyć na jednej ręce.
A skoro Twoim myśleniem wiesz, że ktoś słabo buduje i nie stanowi dla Ciebie konkurencji, po co już komentować? xD Zbyt bardzo chyba się nudzi.
Fakt faktem, teraz wstanie gromada ludzi: MYDEFELKFO, PO TO FOŁUM RZEBY KOMENTŁOWAĆ
> ??

Btw. co do tematu fajnie, że coś tam budujesz. Pamiętaj, że cały ten syf w kategorii budowlanej toczy się wokół ciekawych struktur. Staraj się budowlami odchodzić od prowizorycznych czterech ścian i zacznij
coś kombinować z fajnymi kształtami - polecam jakieś inspirujące obrazki z grafiki etc.

Szkoda tylko, że pierwsze komentarze pod tym tematem to totalny bullshit i obrzucanie gówna. Wystarczył 1 komentasz: Ej gościu cennik jest nie adekwatny, spróbuj to tamto sramto poprawić nad swoim budowaniem i wtedy zacznij coś zarabiać.
Pozdrawiam