Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12][NP][Survival] GoldAge.pl - "Złoty wiek"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 07 July 2017 - 13:12

Nowa edycja Piątek (08.06.2017) o godzinie 18:00, serdecznie zapraszamy!

mUjNAHs.png

» IP serwera: GoldAge.pl

» Tryb: Survival + Królestwa

Wersja: 1.12

» TeamSpeak3: McHusi.tasrv.com

» Drop: Z rudy

» Autoryzacja: NoPremium / Premium

 

Głównym celem rozgrywki jest stworzenie najpotężniejszego królestwa.
Największa i silnego pod każdym względem, najważniejszym punktem królestwa jest główny teren tam gdzie znajduje się nexus (magiczna latarnia). Gdy wróg zaatakuje ten teren może przejąć cały majątek królestwa. Żeby skutecznie bronić tych terenów trzeba wydać dużo ilość punktów na wieżyczki, ulepszenia championa, jednakże najważniejszą role odgrywają członkowie twojego królestwa.
 

INFORMACJE OGÓLNE

 

» Nether: Włączony
» End: Włączony
» Poziom: Hard
» Brak faworyzacji
» Większy respawn potworów
» Dobra maszyna zapewnia nam brak lagów na serwerze
 
Dodatki:
» Możliwość siadania na schodkach
» Rozbudowany system królestw
» Realistyczne krwawienie
» System umiejętności (McMMo)
» Ilość HP nad głową
» Statystyki śmierci/zgonów
VLIu8Il.png
2017-01-12_19075910786437.png
2017-01-12_19074710786438.png
2017-01-12_19092710786464.png
 
 

Poradnik dot. królestw:



Użytkownik Ask3r edytował ten post 06 September 2017 - 14:07

Daj diamencika <3

4.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 07 July 2017 - 15:32

Ech, mcmmo jest już do bólu nudne...

A zwycięski plugin z tej ankiety [http://www.strawpoll.me/13307332/r] mało kto zna.

 

Mam nadzieję, że to nie wszystko co jest na serwerze, bo jeśli tak to to jest kolejne McHusi.


  • Aysel_ i Zioomkox lubią to

Loli to nie pedofilia.


#3 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 07 July 2017 - 15:51

Ech, mcmmo jest już do bólu nudne...

A zwycięski plugin z tej ankiety [http://www.strawpoll.me/13307332/r] mało kto zna.

 

Mam nadzieję, że to nie wszystko co jest na serwerze, bo jeśli tak to to jest kolejne McHusi.

To jest McHusi, że zmienioną nazwą :)

Jednak ulepszona wersja z zachowaną esencją survivalu

 

Co do ankiety to wiem co wygrało. Skills Pro będzie wprowadzone póżniej, gdy wykonam spolszczenie

Będzie kilka nowości typu: Nowe potwory ale to z czasem gdy mythicmobs będzie wspierało 1.12

 

Dodatkowo mam zamiar dodać nowe umiejętności i narzędzia do McMMo, więc może być ciekawie.


Użytkownik Ask3r edytował ten post 07 July 2017 - 15:53

Daj diamencika <3

4.png


#4 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 08 July 2017 - 16:05

Za 56 minut start serwera ;)

Daj diamencika <3

4.png


#5 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 10 July 2017 - 10:28

,,esencja surviwalu" W zasadzie nie macie tam nic oryginalnego tylko parę nudnych dodatków ,które jakoś grywalności nie zmieniają.

#6 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 10 July 2017 - 11:08

Szkoda, ze właściciel serwera zrezygnował z wielu ciekawych elementów, które moim własnym zdaniem, przyciągnęłyby wielu graczy.
No cóż, można to nazwać tylko kolejną, ale odnowioną edycją MChusi.



#7 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 10 July 2017 - 11:16

Szkoda, ze właściciel serwera zrezygnował z wielu ciekawych elementów, które moim własnym zdaniem, przyciągnęłyby wielu graczy.
No cóż, można to nazwać tylko kolejną, ale odnowioną edycją MChusi.

 

Napisałem w starym temacie, że serwer nie będzie zrealizowany w najbliższym czasie :)

 

W przeciągu miesiąca dodam tryb "Realistic survival" i właśnie ten serwer będzie miał wiele nowości.

 

 

 

Aktualizacja:

◽Problem z otchłanią został naprawiony

◽Dodaliśmy plecaki oraz drop monet z mobów

◽Usprawniliśmy działanie serwera


Użytkownik Ask3r edytował ten post 11 July 2017 - 12:19

Daj diamencika <3

4.png


#8 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 11 July 2017 - 12:19

,,esencja surviwalu" W zasadzie nie macie tam nic oryginalnego tylko parę nudnych dodatków ,które jakoś grywalności nie zmieniają.

 

Masz racje lepiej dodać mase dodatków pasujące na easyhc typu /efekt, /drop i tak dalej.

 

Oferujemy oryginalny tryb. Na polskiej społeczności jest prawdopodobnie 8 serwerów z podobym trybem :)

Serwer jest cały czas rozwijany więc "dodatki" które zachowują esencję survivalu będą dodawane, np nowe potwory.


Użytkownik Ask3r edytował ten post 11 July 2017 - 12:23

Daj diamencika <3

4.png


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 11 July 2017 - 12:41

Masz racje lepiej dodać mase dodatków pasujące na easyhc typu /efekt, /drop i tak dalej.

 

Oferujemy oryginalny tryb. Na polskiej społeczności jest prawdopodobnie 8 serwerów z podobym trybem :)

Serwer jest cały czas rozwijany więc "dodatki" które zachowują esencję survivalu będą dodawane, np nowe potwory.

 

Nowe potwory to nie esencja survivalu tylko modyfikowanie gry w taki sposób, że nie jest ona w ogóle podobna do survivalu. Ludzie nie chcą grać na modach tylko na survivalu, więc daj im się nacieszyć nową wersją bez niepotrzebnych nikogo nie interesujących, przeszkadzających dodatków.


  • Aysel_ lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#10 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 11 July 2017 - 12:56

Nowe potwory to nie esencja survivalu tylko modyfikowanie gry w taki sposób, że nie jest ona w ogóle podobna do survivalu. Ludzie nie chcą grać na modach tylko na survivalu, więc daj im się nacieszyć nową wersją bez niepotrzebnych nikogo nie interesujących, przeszkadzających dodatków.

Przez dodanie nowych potworów rozgrywka staje się trudniejsza i ciekawsza. Dzięki czemu nie znudzi się po kilku godzinach gry :)

Cieplutko pozdrawiam

 

@edit

Od samego rana do godziny 21:41 na serwerze utrzymywała się frekwencja +20 graczy! :o


Użytkownik Ask3r edytował ten post 12 July 2017 - 11:35

Daj diamencika <3

4.png


#11 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 12 July 2017 - 14:26

Masz racje lepiej dodać mase dodatków pasujące na easyhc typu /efekt, /drop i tak dalej.

Oferujemy oryginalny tryb. Na polskiej społeczności jest prawdopodobnie 8 serwerów z podobym trybem :)
Serwer jest cały czas rozwijany więc "dodatki" które zachowują esencję survivalu będą dodawane, np nowe potwory.



Oryginalny?
Na tym forum codziennie tego typu serwery sie reklamują. Według cb wszystko co oryginalne kojarzy Ci się z easyhc? Zostawię to co napisałeś bez komentarza.

#12 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 12 July 2017 - 15:05

Oryginalny?
Na tym forum codziennie tego typu serwery sie reklamują. Według cb wszystko co oryginalne kojarzy Ci się z easyhc? Zostawię to co napisałeś bez komentarza.

A umiesz czytać, że zrozumieniem? Podałem kilka rzeczy pasujących na easyhc.

 

Tak, tryb jest oryginalny :) Na forum są bodajże dwa tematy podobne do mojego. Jednak na każdym z nich utrzymuje się bardzo niska liczba graczy.

 

19959432_1884803198447203_28427990516069


Użytkownik Ask3r edytował ten post 13 July 2017 - 19:12

Daj diamencika <3

4.png


#13 ErykS_1983

ErykS_1983

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 128 postów
  • Eryk

Napisano 14 July 2017 - 11:11

Znajomy wczoraj mnie namówił na pogranie na tym serwerze w ramach odmiany. Po niedługim czasie się odechciało... Cóż, może po prostu nie lubię easyHC, ktoś inny może lubi, więc oszczędzę wszystkim tutaj wywodów na temat ulubionych trybów.

 

Niemniej jednak chciałbym zwrócić uwagę na niezgodność prezentacji z rzeczywistością. Obiecuje ona wysoki poziom trudności, a sam serwer nie jest niczym więcej niż easyHC. Mimo że unika się jak ognia tej nazwy, by nie narazić się na skojarzenia z serwerem-łatwizną, to jednak fakty mówią same za siebie:

  • Tutaj w ogóle chyba nie da się zginąć. Prezentacja obiecuje "większy respawn potworów". Hmm... nawet nie miałem okazji tego sprawdzić. Ledwo się wyjdzie na łąkę, by ponaparzać się w nocy, to ktoś zarzuci na czacie "Można dzień?" i moderator bez żadnego "ale" włączy dzień. No, załamka... Żeby to chociaż po jakimś głosowaniu (co i tak z hard-survivalem nie miałoby nic wspólnego, bo noc to noc i radź sobie), ale nie - sam już dla jaj zarzuciłem takim tekstem i z miejsca zrobił się dzień... Wystarczy więc jedna prośba.
  • Jeżeli "potwory" objęte większym respawnem to krowy, owce, świnie i kurczaki, to fakt - biega tego tyle, że aż gdyby to zabijać, to by z samych skrzyń zapełnionych jedzeniem dało się pałac zbudować. Tylko że się nawet polować nie chce. Po co, skoro i tak głód praktycznie nie doskwiera.
  • Teleporty dostępne zawsze i wszędzie. Po co komu stół do zaklęć? Ba, po co komu stół rzemieślniczy?! Wystarczy komenda /spawn, a potem /k home. Orientować się w terenie? Pamiętać drogę do domu? Wracać do niego z podróży, by przynieść cenne trofea i ryzykować śmierć od potworów albo innych Graczy? Po co? "/k home" i po sprawie.
  • Nexusa można karmić byle czym. Po co zbierać jakieś cenne surowce, skoro nexus łyka bruk jak młody pelikan. Mięso zombie, kości, nasiona z trawy, deski z drzew, a nawet patyki... Takie "bogactwa" decydują o potędze "królestw".
  • Samo słowo "królestwa" jest tu mocną przesadą, chociaż to akurat nie wina administracji, a używanego przez nich pluginu. Ja wiem, że "Kingdoms" brzmi majestatycznie i kojarzy się z rozległymi państwami, ale nic z tych rzeczy. Na 1 osobę jest limit 5 chunków :/ W królestwie może być 10 osób, co daje w sumie 50 chunków. Za punkty można zwiększyć limit członków królestwa (domyślnie w configu do 30, ale nie wiem, jak tutaj ustawiono), co daje max. 150 chunków. Obszar 10x15 chunków, czyli 160x240 kratek to nie królestwo. Małą osadę ledwie zmieścisz, a przypominam, że mówimy o maximum, gdy za punkty zwiększy się liczbę członków do 30!

Jedyne, co jest prawdą z obietnic Autora tematu, to fakt, że tablista rzeczywiście wykazuje jakąś frekwencję. To akurat jednak nie dziwi, bo easyHC ciągle jest bardzo popularne, nawet jeśli nazwa jest maskowana.

Życzę wszystkiego dobrego w rozwoju serwera, ale w imieniu Graczy proszę o poprawienie bardzo mylącej prezentacji obiecującej trudną grę i powodującej rozczarowanie.


Użytkownik ErykS_1983 edytował ten post 14 July 2017 - 11:16

  • Egzequtor lubi to

#14 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 14 July 2017 - 11:54

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy.

Główny Oficer z naszego Imperium sam przyznał, że ten serwer nie jest godny uwagi i gry. Autor obiecywał trudne wyzwania, ulepszenie mobów, a w ostateczności nie wywiązał się z obietnicy.

Ostatecznie naszego Oficera Prowincji, którego chcieliśmy przenieść właśnie tutaj przenieśliśmy na MPspot, gdzie założy frakcję i rozpocznie rekrutację, nasza kolonia nie spocznie już na GoldAge, pod warunkiem, że serwer stanie się przyzwoity. Miłego poprawiania serwera, no chyba, że lubisz towarzystwo dzieci na serwerze, które u ciebie przesiadują w ilościach nawet 40.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#15 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 14 July 2017 - 12:13

Znajomy wczoraj mnie namówił na pogranie na tym serwerze w ramach odmiany. Po niedługim czasie się odechciało... Cóż, może po prostu nie lubię easyHC, ktoś inny może lubi, więc oszczędzę wszystkim tutaj wywodów na temat ulubionych trybów.

 

Niemniej jednak chciałbym zwrócić uwagę na niezgodność prezentacji z rzeczywistością. Obiecuje ona wysoki poziom trudności, a sam serwer nie jest niczym więcej niż easyHC. Mimo że unika się jak ognia tej nazwy, by nie narazić się na skojarzenia z serwerem-łatwizną, to jednak fakty mówią same za siebie:

  • Tutaj w ogóle chyba nie da się zginąć. Prezentacja obiecuje "większy respawn potworów". Hmm... nawet nie miałem okazji tego sprawdzić. Ledwo się wyjdzie na łąkę, by ponaparzać się w nocy, to ktoś zarzuci na czacie "Można dzień?" i moderator bez żadnego "ale" włączy dzień. No, załamka... Żeby to chociaż po jakimś głosowaniu (co i tak z hard-survivalem nie miałoby nic wspólnego, bo noc to noc i radź sobie), ale nie - sam już dla jaj zarzuciłem takim tekstem i z miejsca zrobił się dzień... Wystarczy więc jedna prośba.
  • Jeżeli "potwory" objęte większym respawnem to krowy, owce, świnie i kurczaki, to fakt - biega tego tyle, że aż gdyby to zabijać, to by z samych skrzyń zapełnionych jedzeniem dało się pałac zbudować. Tylko że się nawet polować nie chce. Po co, skoro i tak głód praktycznie nie doskwiera.
  • Teleporty dostępne zawsze i wszędzie. Po co komu stół do zaklęć? Ba, po co komu stół rzemieślniczy?! Wystarczy komenda /spawn, a potem /k home. Orientować się w terenie? Pamiętać drogę do domu? Wracać do niego z podróży, by przynieść cenne trofea i ryzykować śmierć od potworów albo innych Graczy? Po co? "/k home" i po sprawie.
  • Nexusa można karmić byle czym. Po co zbierać jakieś cenne surowce, skoro nexus łyka bruk jak młody pelikan. Mięso zombie, kości, nasiona z trawy, deski z drzew, a nawet patyki... Takie "bogactwa" decydują o potędze "królestw".
  • Samo słowo "królestwa" jest tu mocną przesadą, chociaż to akurat nie wina administracji, a używanego przez nich pluginu. Ja wiem, że "Kingdoms" brzmi majestatycznie i kojarzy się z rozległymi państwami, ale nic z tych rzeczy. Na 1 osobę jest limit 5 chunków :/ W królestwie może być 10 osób, co daje w sumie 50 chunków. Za punkty można zwiększyć limit członków królestwa (domyślnie w configu do 30, ale nie wiem, jak tutaj ustawiono), co daje max. 150 chunków. Obszar 10x15 chunków, czyli 160x240 kratek to nie królestwo. Małą osadę ledwie zmieścisz, a przypominam, że mówimy o maximum, gdy za punkty zwiększy się liczbę członków do 30!

Jedyne, co jest prawdą z obietnic Autora tematu, to fakt, że tablista rzeczywiście wykazuje jakąś frekwencję. To akurat jednak nie dziwi, bo easyHC ciągle jest bardzo popularne, nawet jeśli nazwa jest maskowana.

Życzę wszystkiego dobrego w rozwoju serwera, ale w imieniu Graczy proszę o poprawienie bardzo mylącej prezentacji obiecującej trudną grę i powodującej rozczarowanie.

 

 

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy.

Główny Oficer z naszego Imperium sam przyznał, że ten serwer nie jest godny uwagi i gry. Autor obiecywał trudne wyzwania, ulepszenie mobów, a w ostateczności nie wywiązał się z obietnicy.

Ostatecznie naszego Oficera Prowincji, którego chcieliśmy przenieść właśnie tutaj przenieśliśmy na MPspot, gdzie założy frakcję i rozpocznie rekrutację, nasza kolonia nie spocznie już na GoldAge, pod warunkiem, że serwer stanie się przyzwoity. Miłego poprawiania serwera, no chyba, że lubisz towarzystwo dzieci na serwerze, które u ciebie przesiadują w ilościach nawet 40.

Dziękujemy za obszerne oceny serwera, na pewno dołożymy wszelkich starań do poprawy naszej sieci. Ciepło pozdrawiamy `Ekipa GoldAge


Daj diamencika <3

4.png


#16 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 18 July 2017 - 13:05

Przepraszam za refresh przed 24h. Pózniej nie będę miał jak odświeżyć


Daj diamencika <3

4.png


#17 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 18 July 2017 - 16:07

Prezentacja taka se powiedzmy, zmień czcionkę.
A sam serwer?
Regulamin to jest czyste złoto.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Sory, że screen w linku, ale no jest dość sporych rozmiarów.

Aha, i podbiłem kontrast na maxa, bo na tabliczkach nic nie widać d;

Dobrze, lecimy dalej. Krwawienie jest tak realistyczne, że krew tryskała nad psem (gdy go atakowałem).

Wiadomości o śmierci są zbugowane, zamiast nazw mobów niejednokrotnie wyświetlają się serduszka.

Spawn jest za duży i nic na nim nie ma.

Warto też wspomnieć o ItemShopie Pay2Win.

No ale jeżeli nie przeszkadzają wam te wady, to serwer jest w sumie całkiem ok.



#18 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 19 July 2017 - 14:25

Prezentacja taka se powiedzmy, zmień czcionkę.
A sam serwer?
Regulamin to jest czyste złoto.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Sory, że screen w linku, ale no jest dość sporych rozmiarów.

Aha, i podbiłem kontrast na maxa, bo na tabliczkach nic nie widać d;

Dobrze, lecimy dalej. Krwawienie jest tak realistyczne, że krew tryskała nad psem (gdy go atakowałem).

Wiadomości o śmierci są zbugowane, zamiast nazw mobów niejednokrotnie wyświetlają się serduszka.

Spawn jest za duży i nic na nim nie ma.

Warto też wspomnieć o ItemShopie Pay2Win.

No ale jeżeli nie przeszkadzają wam te wady, to serwer jest w sumie całkiem ok.

Uważam, że nieco przesadzasz ;)
Regulamin jest dobry, lecz pisany przez dziecko, które budowało tego spawna.
Wiadomości nie da się odbugować, plugin wykorzystuje nazwy, aby wyświetlać ilość życia mobków, dlatego to wyskakuje. 
Spawn nie jest aż tak wielki. Znajduje się na nim wszystko co potrzebne, mianowicie:
-losowetp
-administracja
-craftingi
-regulamin
-pokój szlachty
-informacje na temat serwera
-adresy www/ts3

ItemShop pay2win hmmm, z czegoś serwer musi się utrzymywać, ale nie uważam że jest to serwer typu pay2win. Punkty królestw łatwo lecą, bo niedawno zwiększyliśmy i jeszcze zwiększymy łatwość ich zdobycia (Surowce/pkt).
Magnaci dostaję zbroje prot 3 i miecze 3/1, enchantowane narzędzia i po 2 koxy raz na tydzień, to chyba nie przesada, a za coś płacą :P
Mimo wszystko dziękujemy za opinie i pozdrawiamy :) `Ekipa GoldAge.pl



 


Daj diamencika <3

4.png


#19 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 July 2017 - 14:34

ItemShop pay2win hmmm, z czegoś serwer musi się utrzymywać, ale nie uważam że jest to serwer typu pay2win. Punkty królestw łatwo lecą, bo niedawno zwiększyliśmy i jeszcze zwiększymy łatwość ich zdobycia (Surowce/pkt).
Magnaci dostaję zbroje prot 3 i miecze 3/1, enchantowane narzędzia i po 2 koxy raz na tydzień, to chyba nie przesada, a za coś płacą :P
Mimo wszystko dziękujemy za opinie i pozdrawiamy :) `Ekipa GoldAge.pl

 

Możesz mi wytłumaczyć co robią u ciebie na serverze w wersji 1.12 koxy? Koxy zostały usunięte w wersji 1.9, dlaczego wciąż są na twoim EasyHC?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#20 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 19 July 2017 - 14:44

Możesz mi wytłumaczyć co robią u ciebie na serverze w wersji 1.12 koxy? Koxy zostały usunięte w wersji 1.9, dlaczego wciąż są na twoim EasyHC?

Egzequtor wiadomo mi, że lubisz zaczynać niepotrzebnie problemy, zauważyłem to już na serwerze. Jest to survival + Królestwa, nie EasyHC i tak proszę nazywać ten serwer.
Nazewnictwo jest ważne, jeżeli nie potrafisz tego uszanować - proszę nie wypowiadaj się w tym temacie.

Koxy zostały usunięte - faktycznie. Jednak my daliśmy po 2 magnatom, gracze również dostaną możliwość zdobywania ich za pomocą craftingu.
Koxy to już nie to samo co dawniej za czasów 1.7-1.9, że przez minutę latałeś nieśmiertelny. Tu tą absorpcję (Nie nieśmiertelność!) dają jedynie na 10-15 sekund ;)
Gracze również mają możliwość zdobycia koxów nawet i teraz. Organizujemy masę przeróżnych event'ów, w tym także na magnatów i ich kity, więc nie są niedozdobycia ;)


Daj diamencika <3

4.png