Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer Cobblex.pl - 1.8 - 1.12 [Survival + Gildie]

1.8 NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Frajero

Frajero

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Froud

Napisano 04 July 2017 - 16:04

Witam wszystkich,
 

Chciałbym was serdecznie zaprosić na serwer Cobblex.pl.
 

IP: Cobblex.pl
Tryb: Survival + Gildie
Wersja: 1.8 - 1.12
Nasze Motto: Cobblex! | Mały A solidny!

 

Opis:
Serwer jest zaopatrzony w system gildyjny. Aby stworzyć gildię potrzeba 50000$ waluty i 64x diamentów. Po stworzeniu gildii nie da się jej powiększyć ale można w około niej stworzyć 5 regionów które są oznaczone jako teren gildii. Zarówno na serwerze jest system ekonomii dzięki któremu gracz otrzymuje wirtualną walutę za granie na serwerze. Pewnie zastanawiacie się jak zdobyć walutę na stworzenie gildii. To proste!. Na serwerze znajduje się komenda /sklep gdzie można Kupować/Sprzedawać różne przedmioty. Teraz kwestia dropu. Drop na serwerze jest bardzo nisko oprocentowany ponieważ serwer nie ma być tak jak każdy inny EasyHC lub MegaDrop, dzięki temu gracz może się bardziej zintegrować z innym graczem, na przykład wymieniając się itemami.

Administracja:
Do tej pory w administracji znajduje się:
2 - Właścicieli
1 - Admin
1 - Moderator
2 – Helper’ów

Nasza Administracja jest bardzo pomocna, miła i nigdy się nie wyżywa na graczu. Staraliśmy się dobrać jak najlepszą administracje aby udogodnić graczom pobyt na serwerze, nigdy nie faworyzujemy graczy no chyba ze jednocześnie cały serwer w postaci Pandory dla każdego gracza!

Próbujemy być w jak najlepszym kontakcie z graczami po przez założenie strony i grupy na Facebook, tworząc stronę internetową i założenie serwera TeamSpeak3.

Linki:
FB:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


WWW:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


TS: ts.cobblex.pl

 
banner.gif
 
xxx.gif

Użytkownik Frajero edytował ten post 05 July 2017 - 19:10


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 04 July 2017 - 16:07

Czyli żadnych konkretów, brzydka prezentacja i stara wersja. Nie warto tam nawet zaglądać

#3 Frajero

Frajero

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Froud

Napisano 04 July 2017 - 17:10

Czyli żadnych konkretów, brzydka prezentacja i stara wersja. Nie warto tam nawet zaglądać

Teraz więcej konkretów.



#4 digitalcrow

digitalcrow

    DidzitalKroł

  • Użytkownik+
  • 134 postów
  • PanJanekk

Napisano 04 July 2017 - 18:03

Napisałeś "Halper'ów"...

 

Wersja 1.8-1.12, nie lepiej się zdecydować na 1 wersję? :v Trybu nie skomentuję,,,

Dodatkowo Adf.ly użyty na stronie... Serwer mało zachęcający. Zmieńcie wersję i tryb, naprawdę.



#5 Frajero

Frajero

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Froud

Napisano 04 July 2017 - 18:32

 

Napisałeś "Halper'ów"...

 

Wersja 1.8-1.12, nie lepiej się zdecydować na 1 wersję? :v Trybu nie skomentuję,,,

Dodatkowo Adf.ly użyty na stronie... Serwer mało zachęcający. Zmieńcie wersję i tryb, naprawdę.

 

 

Tak wiem co napisałem "Helper" nie jest polskim słowem dlatego dodałem "'ów"

A co komu przeszkadza że jest więcej wersji. Dzięki temu gracz grający na innym serwerze z inną wersją np. 1.9 nie musi zmieniać wersji jak by chciał wejść do nas.

No proszę skomentuj tryb bo jak na razie nic nie wynika z twojego komentarza po za tym że ze jest adfly na stronie.


Użytkownik Frajero edytował ten post 04 July 2017 - 18:38


#6 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 04 July 2017 - 20:14

Prezentacja jest słaba. Nic więcej.
Co do regulaminu - jest dość ciekawy. Możemy dowiedzieć się, że:
6. Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za itemy stracone podczas walki, przez bugi oraz w wyniku oszustwa. Pamietaj, nie ufaj niezaufanym! Administracja nie oddaje itemow.[/size]
Serwer się zbugował i straciłeś przez to itemy? Trudno.
> Gracz OBOWIAZKOWO musi posiadac dzialajacy program Skype. Sprawdzajacy moze dac dodatkowy czas na instalacje programu. Nie moze jednak on byc dluzszy niz 5 minut.[/size]
Nie każdy ma superszybki internet i komputer z NASA. Skype nie instaluje się zbyt szybko.
Ale ogólnie regulamin wygląda w miarę profesjonalnie, aż jestem zaskoczony. Spodziewałem się kilkupunktowego zlepku zdań w stylu "admin ma zawsze racje" czy "admin to nie taxi".
 
A sam serwer? Cóż, typowy Survival+Gildie. Przynajmniej nie EasyHC i wykonany w miarę sensownie. No i jeszcze ten bajer w postaci wielu obsługiwanych wersji.
Mniej wymagającym graczom lub młodszym serwer mogę polecić.
 
PS Używanie wulgaryzmów w opisach przedmiotów i samych ich nazwach jest trochę nie za bardzo, gdyż zabraniacie graczom posiadania wulgarnych nicków. A podobno (wg waszej strony) jesteście:

- Profesionalni

- Wszechstronni

- Perfekcyjni

- Lojalni

(nie bijcie za pisownię, słowa skopiowane z ich strony)
 



#7 digitalcrow

digitalcrow

    DidzitalKroł

  • Użytkownik+
  • 134 postów
  • PanJanekk

Napisano 05 July 2017 - 11:34

Tak wiem co napisałem "Helper" nie jest polskim słowem dlatego dodałem "'ów"

A co komu przeszkadza że jest więcej wersji. Dzięki temu gracz grający na innym serwerze z inną wersją np. 1.9 nie musi zmieniać wersji jak by chciał wejść do nas.

No proszę skomentuj tryb bo jak na razie nic nie wynika z twojego komentarza po za tym że ze jest adfly na stronie.




To pisze się "Halper", czy "Helper"... Sam już nie wiem...

Co do trybu, według mnie jest to typowe siedlisko osób poniżej 12 roku życia, którzy znają na pamięć każdy tekst na temat Twojej mamy. Jest pełno "Koksuf PvP"
Ale cóż od takich osób łatwiej jest wyciągnąć pieniążki ;). Jedynie co Was odróżnia to wersja. Dodatkowo banda "Hakeruf i cziteruf". Serwery tego typu spadły na same dno... Pozdrawiam i życzę powodzenia z serwerem ;)

#8 zaikoski

zaikoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 05 July 2017 - 12:00

Wszedłem. Zobaczyłem jakieś stoniarki (Na chust to komu na survivalu i gildiach), po czym zobaczyłem obowiązek posiadania skype i wyszedłem.

No wybaczcie, ale nie będę instalował jakiegoś syfu aby móc zagrać na kolejnym, zwykłym surv+gildie.


"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą."

Gerald "Pani Jeziora"

 

"Wolę kapłanów, którzy są grubi, skorumpowani i cyniczni(...). Takich, którzy lubią siedzieć na miękkich, atłasowych poduszkach, zajadać słodycze i chędożyć małych chłopców. To ci, którzy wierzą w swojego boga, powodują kłopoty."

Tyrion Lannister "Taniec ze Smokami"






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, NoPremium