Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żaden launcher nie działa!

Minecraft launcher nie działa niedziała launcherniedziała launcher nie działa nic nie działa nic niedziała luncher

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 01 July 2017 - 19:37

Cześć! tutaj znowu nie ja :( Żaden launcher mi nie działa, ogólnie to Mojang gdy byłem u kolegi zjadł mi premkę i chciałem sobie zainstalować modyfikowaną wersję minecraft (klienta) przed chwilą i po tym mi wszystkie launchery NP przestały działać, chodzi o te normalne, bo na crystal-launcher nie zadziała modyfikowany klient, który ja wyszukałem w necie i pobrałem, a z zyczu i sposobów gynwobóży (błędy specjalnie :P) nie będę korzystał...
testowałem SkyLand Launcher, SKLauncher i Shiginime, macie jakiś inny korzystający z .minecraft? Nic nie craszuje, tylko SK się nie chce załadować, Shiginima nie chce załadować wersji, a Sky-Land jak się załaduje gra to się nie pojawia okienko z grą tylko zostaje launcher. Chciałem przetestować KeiNett (Starą Shiginime), pobrałem z komputerświat i instalator mi zjadł laptopa, zlagował, że musiałem CTRL+ALT+DEL i wylogować się aż, i tak samo z GTA:SA na SA-MP, tylko wtedy robiłem twardy reset - co do instalatora był na pełny ekran, był typowy jak typowe instalatory które dopiero pobierają instalator i proszą o zainstalowanie wirusa co ja odznaczam, bo nie jestem idiotom :) Za instalatorem (raczej pobieratorem wtf) był jakiś obrazek i gdy się włączył instalator to miał brak odpowiedzi i - że był na pełny ekran nie mogłem nawet alt+tab zrobić, bo wyskakiwał pasek zadań, a inaczej było np. z CS 1.6, bo mogłem jak był brak odp. :P



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 01 July 2017 - 19:46

Ta czcionka tak boli w oczy...

 

Co do Shiginimy, możesz podać log gdy próbujesz odpalić grę, tak samo ze Sky-Landem.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#3 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 01 July 2017 - 20:03

@UP Tylko nie z shiginimy, bo jak wchodzę w plik latest.txt za pomocą jakiegokolwiek narzędzia np. sublime text to jest log z gry gdy grałem na serwerze ******mc.p* na freebuild, nie ma logów z ładowania wersji chyba :P Mam jave 8 w minecraft, ale mam zainstalowaną betę javy 9 i mogę zainstalować jave 7 oraz 6 i popróbować choć wątpię by coś podziałało.. Testuję ze SkyLandem i nie ma także nic z niego w logu latest ani nie ma żadnego logu z tego dnia, bo dziś nie grałem wgl, przestało działać ;-; Testuję z SK... Nie chce się załadować jak pisałem w temacie, powyżej napisałem, że mam jave 8 oraz 9 i mogę zainstalować 7 i 6.



#4 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 01 July 2017 - 20:12

Spróbuj zainstalować Jave 7, raczej to nic nie pomoże, ale warto spróbować. Podaj również specyfikacje laptopa skoro na instalacji launchera ci go zawiesiło.


Użytkownik MrCubica edytował ten post 01 July 2017 - 20:12

1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#5 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 01 July 2017 - 20:18

Okay, Celeron N2830 2.16GHz, Intel® HD Graphics, 4GB RAMu oraz... co najlepsze... 1000000000000000000000000000000000000 programów zainstalowanych przez wspaniałego zasyfiacza pc - Adriana! Aha, a te zainstalowane programy z 4GB Ramu zrobiły mi niecałe 2GB, więc pozdro, ale będę może czyścił :P


Użytkownik adrianCK edytował ten post 01 July 2017 - 20:23


#6 Piotrek :P

Piotrek :P

    Ten przystojny z GlowTeamu

  • Użytkownik+
  • 152 postów

Napisano 01 July 2017 - 20:28

Okay, Celeron N2830 2.16GHz, Intel® HD Graphics, 4GB RAMu oraz... co najlepsze... 1000000000000000000000000000000000000 programów zainstalowanych przez wspaniałego zasyfiacza pc - Adriana! Aha, a te zainstalowane programy z 4GB Ramu zrobiły mi niecałe 2GB, więc pozdro, ale będę może czyścił :P

 

Ohh te okropne teorie spiskowe, zrób po prostu format dysku to ci nie będzie "zabierało" ramu. Poza tym, mógłbyś zainwestować w lepsze podzespoły, za kwotę 1000-1500 złotych mógłbyś złożyć bardzo dobry komputer.


  • MrCubica i adrianCK lubią to

#7 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 01 July 2017 - 20:34

Ohh te okropne teorie spiskowe, zrób po prostu format dysku to ci nie będzie "zabierało" ramu. Poza tym, mógłbyś zainwestować w lepsze podzespoły, za kwotę 1000-1500 złotych mógłbyś złożyć bardzo dobry komputer.

Piotrku, niestety jestem za biedny na dobry komputer, ale do CS:Source, CS 1.6 i Minecrafta mi wystarcza o ile to ostatnie się odpali :)



#8 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 02 July 2017 - 05:14

Po pierwsze Java to wolny język programowania, więc nie porównuj odpalania CSa do odpalania Minecrafta. Po drugie, sformatuj laptop skoro uważasz, że masz niezliczoną ilość programów zjadających ram. Po trzecie, nie dziw się że na tym celeronie nie odpala ci minecrafta, skoro mi na starym intelu i3 2100, 4gb ramu i geforce 500 chodzil w 70 fpsach. Nie powinieneś mieć takiego sprzętu skoro nie potrafisz tego zrozumieć sam.

1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#9 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 02 July 2017 - 11:46

Po pierwsze Java to wolny język programowania, więc nie porównuj odpalania CSa do odpalania Minecrafta. Po drugie, sformatuj laptop skoro uważasz, że masz niezliczoną ilość programów zjadających ram. Po trzecie, nie dziw się że na tym celeronie nie odpala ci minecrafta, skoro mi na starym intelu i3 2100, 4gb ramu i geforce 500 chodzil w 70 fpsach. Nie powinieneś mieć takiego sprzętu skoro nie potrafisz tego zrozumieć sam.

Nie będę porównywał, dobrze. Laptopa formatować mi się nie opłaca, bo mam na nim wiele płatnych i darmowych programów, które mi się przydają np. IVONA Reader czy FL Studio 12 w pełnej wersji, a na tym celeronie wcześniej mi się odpalał w nawet 100 fps, jak Tobie na starym i3 w 70 ;-; A ja nie mam geforce tylko mam intel hd graphics, to jeszcze lepiej, że 100fps mi ciągnie chociaż.

A co do Minecrafta i nie działania jego to gram na crystal-launcher i działa wszystko ok, a tamte launchery są jakieś zrąbane lulz. idę na serwer Soli, a temat do zamknięcia.


Użytkownik adrianCK edytował ten post 02 July 2017 - 11:47


#10 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 02 July 2017 - 11:51

Nie będę porównywał, dobrze. Laptopa formatować mi się nie opłaca, bo mam na nim wiele płatnych i darmowych programów, które mi się przydają np. IVONA Reader czy FL Studio 12 w pełnej wersji, a na tym celeronie wcześniej mi się odpalał w nawet 100 fps, jak Tobie na starym i3 w 70 ;-; A ja nie mam geforce tylko mam intel hd graphics, to jeszcze lepiej, że 100fps mi ciągnie chociaż.

A co do Minecrafta i nie działania jego to gram na crystal-launcher i działa wszystko ok, a tamte launchery są jakieś zrąbane lulz. idę na serwer Soli, a temat do zamknięcia.

Mówiłem o 70 fpsach w trybie Multiplayer przy zapełnionym serwerze. Poza tym, istnieją takie urządzenia jak Pendrive lub Dysk zewnętrzy abyś mógł przenieść te twoje jakże potrzebne programy z komputera. W sumie śmiem wątpić w to, czy w ogóle znasz jakieś podstawy korzystania z komputera czy laptopa.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#11 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 29 July 2017 - 21:31

Mówiłem o 70 fpsach w trybie Multiplayer przy zapełnionym serwerze. Poza tym, istnieją takie urządzenia jak Pendrive lub Dysk zewnętrzy abyś mógł przenieść te twoje jakże potrzebne programy z komputera. W sumie śmiem wątpić w to, czy w ogóle znasz jakieś podstawy korzystania z komputera czy laptopa.

No to ja mam na takim hajpikselu z 5 fps'ów na lobby, ale w grze jak gram z kolegom na jakimś team build battle to jakoś chodzi ;p
Ja jestem niemyślącym dzieciakiem i nie pomyślałem o pendrive czy dysku przenośnym, jakby wujek nie miał focha to by mógł za kilka miesięcy na moje urodziny mi dać jaki dysk przenośny dość duży albo jakiś większy pendrive, chociaż 1 terabajt, bo ja tyle instaluję programów, że nie pomieściłoby się się na dysku 300GB lol.
W sumie ja znam jakiekolwiek podstawy korzystania z komputera, ale teraz się bardziej zajmuję nie podstawowym korzystaniem z komputera tylko muzyką ;p







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, launcher, nie działa, niedziała, launcherniedziała, launcher nie działa, nic nie działa, nic niedziała, luncher