Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9-1.12] [SKYBLOCK] Go2Play.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacan

kacan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Kacan

Napisano 28 June 2017 - 22:41

Prezentacja2017.png

IP: go2play.pl

 

Event Świąteczny aktywny od 19 Grudnia do 19 Stycznia!

 

Zapraszamy!


Użytkownik kacan edytował ten post 20 January 2018 - 13:08


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Piotrek :P

Piotrek :P

    Ten przystojny z GlowTeamu

  • Użytkownik+
  • 152 postów

Napisano 28 June 2017 - 22:56

Serwer jak każdy inny, tylko błagam, nie nazywajcie swoich pluginów unikalnymi, bo z tego co sprawdziłem, to połowa z nich jest po prostu ogólnodostępna, a pisanie, że Waszych stoniarek nie znajdziemy nigdzie indziej jest zwykłym głupstwem, bo taki skrypt można napisać w 5 minut a na innych stronach są wstawione.

 

5/10


  • adrianCK lubi to

#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 21 July 2017 - 15:03

Ranking ,,nolife" nie należy do najinteligentniejszych, być może dlatego występuje na serwerach rzadko.

Nie piszcie, że te rankingi, achievmenty i inne rzeczy są profesjonalne, zaawansowane, bo to nie jest ani to ani to, to jedynie pluginy, dobrze wyszukane w necie.

 

Sklep z NPC to sztuczny morderca rywalizacji. Wieśniak, który stoi i nie gra jako gracz nie odmówi przyjmowania 100 staków ziemniaków, zdobytych w ciągu 15 minut, za które można kupić diamentowe rzeczy. Normalny gracz by odmówił, bo nic by nie uzyskał. Sugerowałbym wymieniarki na spawnie. Własne sklepy, realne i korzystne dla obu stron: sprzedawców i klientów są dostępne jedynie dla rang płatnych, wiec chodzi jeszcze P2W.

 

Aukcje to akurat ciekawa rzecz.

 

MobArena, Parkour i arena PvP to coś pozytywnego na serverze. Sprawiają, że graczom się nie nudzi.

 

Ogólnie nie przepadam za Skyblockami, ale ujęliście masę fajnych rzeczy, nie do końca dostępnych dla każdego, więc chociaż graczom się wszystko od razu nie znudzi.

 

Moja ocena to 6/10


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 10 August 2017 - 10:38

Jedyne co mi sie tutaj podoba to, ze jest parkour i inny wyglad wysp (chociaz to juz standard), ale brawo za checi xd


Użytkownik LoxiXD_ edytował ten post 10 August 2017 - 10:39

B6MXVSV.png


#5 Krystek1717

Krystek1717

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 August 2017 - 20:28

Zacznę od prezentacji. Standardowo. Bardzo ładnie wykonana prezentacja z świetną grafiką. Uważam, iż jest to jeden z lepszych publicznych serwerów SkyBlock, ponieważ posiada wiele urozmaiceń. Atmosfera przyjemna, idealnie dopasowuje się do gry. Według mnie obecny spawn jest zbyt duży, niewyklucza to jednak, żejest że jest brzydki. Utrudnia to poruszanie się po nim, mam na myśli, że trzeba kawałek przejść aby dostać się do sklepu itp. Poza tym nie mam zastrzeżeń.


Użytkownik Krystek1717 edytował ten post 27 August 2017 - 20:29


#6 MrPastor97

MrPastor97

    Legendarny Gracz

  • Użytkownik+
  • 38 postów
  • Goldej

Napisano 10 September 2017 - 15:27

wyspa startowa piękna, chyba zagram, mam jeszcze pytanie, jest keepinventory xddd


4.png


#7 kacan

kacan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Kacan

Napisano 10 September 2017 - 18:27

Zacznę od prezentacji. Standardowo. Bardzo ładnie wykonana prezentacja z świetną grafiką. Uważam, iż jest to jeden z lepszych publicznych serwerów SkyBlock, ponieważ posiada wiele urozmaiceń. Atmosfera przyjemna, idealnie dopasowuje się do gry. Według mnie obecny spawn jest zbyt duży, niewyklucza to jednak, żejest że jest brzydki. Utrudnia to poruszanie się po nim, mam na myśli, że trzeba kawałek przejść aby dostać się do sklepu itp. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Dziękuję za opinię. Fakt spawn jest dość niepraktyczny wymaga używania komend inaczej poruszanie po nim jest sporą stratą czasu. W przyszłości postaramy się o bardziej praktyczny spawn.

 

 

wyspa startowa piękna, chyba zagram, mam jeszcze pytanie, jest keepinventory xddd

Na serwerze nie ma keepinventory, spadniesz = zginiesz oraz stracisz swoje przedmioty.

 

##Dlaczego odpowiadam dopiero teraz?

Myślałem, że nie mogę odpowiadać po refie tematu ale z regulaminu wynika co innego a ja przeoczyłem ten pkt poprzednio.


Użytkownik kacan edytował ten post 10 September 2017 - 18:28


#8 MrPastor97

MrPastor97

    Legendarny Gracz

  • Użytkownik+
  • 38 postów
  • Goldej

Napisano 15 September 2017 - 19:46

Na serwerze nie ma keepinventory, spadniesz = zginiesz oraz stracisz swoje przedmioty.

z tym keepinventory to było dla jaj xdd


4.png


#9 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 27 September 2017 - 17:43

focAXEi.png

#Adnotacja do "CO TO JEST" - zdaję sobie sprawę że jest tu wiele osób (ja chyba też, cnie?) które biorą większość rzeczy dosyć dosłownie, dlatego też spieszę z wytłumaczeniem. 

Chodzi tu nie tylko o to że nie widać za cholerę co tam jest napisane przez co umieszczenie tego obrazka jest całkowicie bezsensowne... no chyba że... "o tu można dać obrazek to dam jakiś ranking na którym nic nie widać - będą musieli przybliżać i się zastanawiać o co chodzi hyhy, to wzbudzi zainteresowanie"

Następnym razem sugeruję robienie zdjęcia tego typu przy lepszym zestawieniu koloru tła jak i tekstu, trochę kontrastu nikomu nie zaszkodziło.

 

#Adnotacja do "PONADTO" - Zdaję sobie sprawę że mogło też chodzić o "ponad to" w znaczeniu "więcej niż to" ale w składni całego zdania wg. mnie bardziej pasuje ponadto. Więc uznajmy że do tego się nie czepiam.

 

O, chcę jeszcze coś napisać o "Same wyspy są naprawdę spore i można je powiększyć do jeszcze większych rozmiarów"...

Dlaczego? Otóż "powiększyć do jeszcze większych rozmiarów" rani mój wzrok. Powiększyć coś można tylko do większych rozmiarów więc pisanie pełnej wersji tego stwierdzenia jest zbędne.

Czytając to można się poczuć jak w czwartej klasie szkoły podstawowej, gdzie wszystko się tłumaczy.

 

To tyle jeśli o prezentacje chodzi. 

Co do serwera to się nie wypowiem, bo nienawidzę tego typu serwerów (chodzi mi tu o typ gry - skyblock)

 

Moja opinia to nie "hejt" a rada bądź podpowiedź co można poprawić w reklamie następnej edycji Waszego serwera. Ogólnie nie wypadło to źle, ale jak już wcześniej wspomniałem, jest kilka rzeczy które mogliście zrobić i napisać lepiej :)


Użytkownik needpvp edytował ten post 27 September 2017 - 18:11

  • deaphuz, Katniss i kaczmarq lubią to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#10 MrPastor97

MrPastor97

    Legendarny Gracz

  • Użytkownik+
  • 38 postów
  • Goldej

Napisano 05 October 2017 - 14:22

epicki serwer grałem i jestem zadowolony z rozgrywki ;)


4.png


#11 kacan

kacan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Kacan

Napisano 19 December 2017 - 16:11

Event Świąteczny aktywny od 19 Grudnia do 19 Stycznia!

 

Zapraszamy!



#12 kacan

kacan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Kacan

Napisano 27 March 2018 - 20:52

Do zamknięcia, długa przerwa. Serwer aktualnie off.



#13 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 28 March 2018 - 07:13

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey