Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hosting


Najlepsza odpowiedź Prokos , 19 June 2017 - 13:56

Dziękuje wszystkim za pomoc. Ostatecznie wybrałem ofertę https://lvlup.pro/oferta/vps/za 19,90PLN ale mam kod rabatowy -20% więc mogę na nim postawić serwer MC i TS3. Tak więc jeszcze raz pozdrawiam i dziękuje ;)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Prokos

Prokos

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 53 postów

Napisano 18 June 2017 - 09:36

Witam! Mam do was pytanie. Jaki hosting będzie najlepszy do grania ze znajomymi?

Podam moje wymagania aby łatwiej było wam go określić :v

- 5 slotów (w przyszłości chciałbym, aby była możliwość rozbudowania go do 10 slotów)

- ItemShop, Dotacje są dla mnie zbędne

- Jeżeli byłaby możliwość opłacenia go SMS'em to bym prosił o taki hosting, jeżeli nie będzie to nie wymagam

- Będą na nim działać commandblocki

- Możliwość wgrania trzech pluginów (AuthMe, WorldEdit, WorldGuard)

- WhiteList, NoPremium

- i przede wszystkim ma być tani (najlepiej aby zmieścić się w 15zł miesięcznie).

Pozdrawiam! Prokos



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Joshii Tv

Joshii Tv

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 316 postów
  • loglinw

Napisano 18 June 2017 - 09:41

hm polecam mój 

Slotex.pl luknij :D



#3 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 18 June 2017 - 09:44

Enderchest- proffesional jest za 15zł. Możesz tam wgrać dużo pluginów jest strona internetowa, można wgrać dynmapę, są dotacje i sklep (itemshop)


Użytkownik MichaelCS edytował ten post 18 June 2017 - 09:44

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#4 Piotrek :P

Piotrek :P

    Ten przystojny z GlowTeamu

  • Użytkownik+
  • 152 postów

Napisano 18 June 2017 - 09:54

Witaj,

 

Jeżeli potrzebujesz niezbyt wymagającego serwera, polecam Ci hosting enderchest.pl <-- jest teraz coś w rodzaju wakacyjnej promocji, dzięki której możesz kupić serwery o 40% taniej, zamykając się w podanej przez Ciebie kwocie 15zł/msc można kupić serwer 2,5gb ramu z nielimitowaną ilością slotów.

 

Jest także możliwość opłacenia go za pomocą SMS, aczkolwiek pamiętaj o prowizji ~ 50%



#5 Joshii Tv

Joshii Tv

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 316 postów
  • loglinw

Napisano 18 June 2017 - 09:58

Witaj,

 

Jeżeli potrzebujesz niezbyt wymagającego serwera, polecam Ci hosting enderchest.pl <-- jest teraz coś w rodzaju wakacyjnej promocji, dzięki której możesz kupić serwery o 40% taniej, zamykając się w podanej przez Ciebie kwocie 15zł/msc można kupić serwer 2,5gb ramu z nielimitowaną ilością slotów.

 

Jest także możliwość opłacenia go za pomocą SMS, aczkolwiek pamiętaj o prowizji ~ 50%

Dlatego pisze na slotex.pl prowizja sms 20%



#6 ziomx

ziomx

    :D

  • Użytkownik
  • 380 postów

Napisano 18 June 2017 - 10:08

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 hosting Będzie Ci odpowiedał. 10zł miesięcznie, sklep itd. 



#7 Gość_Jqmey_*

Gość_Jqmey_*
  • Gość

Napisano 18 June 2017 - 11:56

Na OVH jest VPS za 14,95, który udźwignie znacznie więcej niż piszesz w 1. poście. Powinien udźwignąć min. 15 osób, możesz na nim postawić serwer WWW z itemshopem, a wszystkie inne rzeczy sobie skonfigurować. Link

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(podane jest 11,99, ale dodając VAT wychodzi 14,95).

Użytkownik Jqmey edytował ten post 18 June 2017 - 11:58


#8 Prokos

Prokos

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 53 postów

Napisano 18 June 2017 - 12:05

hm polecam mój 

Slotex.pl luknij :D

 

Miałem kiedyś serwer na Slotexie. Totalna porażka, mnie chcieli dosłownie "wydoić" z kasy.

Enderchest- proffesional jest za 15zł. Możesz tam wgrać dużo pluginów jest strona internetowa, można wgrać dynmapę, są dotacje i sklep (itemshop)

 

 

Witaj,

 

Jeżeli potrzebujesz niezbyt wymagającego serwera, polecam Ci hosting enderchest.pl <-- jest teraz coś w rodzaju wakacyjnej promocji, dzięki której możesz kupić serwery o 40% taniej, zamykając się w podanej przez Ciebie kwocie 15zł/msc można kupić serwer 2,5gb ramu z nielimitowaną ilością slotów.

 

Jest także możliwość opłacenia go za pomocą SMS, aczkolwiek pamiętaj o prowizji ~ 50%

 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 hosting Będzie Ci odpowiedał. 10zł miesięcznie, sklep itd. 

Mam pytanie do tych hostingów. Czy jeżeli jest zero graczy na serwerze to on po jakimś czasie się wyłącza?


Na OVH jest VPS za 14,95, który udźwignie znacznie więcej niż piszesz w 1. poście. Powinien udźwignąć min. 15 osób, możesz na nim postawić serwer WWW z itemshopem, a wszystkie inne rzeczy sobie skonfigurować. Link

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(podane jest 11,99, ale dodając VAT wychodzi 14,95).

Całkiem spoko oferta.

A co sądzicie o lvlup.pro (wiem, wiem przekracza po za budżet (chodzi o

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

2GB ramu) ale mam kod rabatowy -20% taniej)?



#9 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 18 June 2017 - 18:14

Mam pytanie do tych hostingów. Czy jeżeli jest zero g

 

 

 

 

 

Mam pytanie do tych hostingów. Czy jeżeli jest zero graczy na serwerze to on po jakimś czasie się wyłącza?


 

Nie


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#10 OzelotXD

OzelotXD

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 18 June 2017 - 21:38

Do grania ze znajomymi, polecam pukawka.pl. Można dostosować ilość ramu, jest tanio, łatwy itemshop, wygodne WebFtp, support odpisuje w bardzo krótkim czasie.

#11 Piotrek :P

Piotrek :P

    Ten przystojny z GlowTeamu

  • Użytkownik+
  • 152 postów

Napisano 18 June 2017 - 22:41

@Prokos

 

Na endercheście krążą legendy, że jeżeli przez dłuższy czas serwer stoi pusty to sie freezuje, ale sam się nigdy nie spotkałem.

 

Jeżeli potrafisz postawić serwer na vpsie z itemshopem, to polecam jak pisali powyżej ovh za 15zł



#12 gtagta3

gtagta3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 31 postów

Napisano 19 June 2017 - 07:28

TitanAxe najlepszy jak według mnie można łatwo też założyć tam domene .pl jest itemshop i wyrobisz się z 13 zl miesiecznie 

enderchest to gó**o


Użytkownik gtagta3 edytował ten post 19 June 2017 - 07:29

Hej przyjacielu jak ci się spodobałem♥ możesz dać mi donate,a Diaxem osoby które dadzą mi określoną ilość diaxów dodaje do top donatorów

 

Junior Diaxnator = 1-50 diax

Diaxnator = 51-100 diax

Diaxnator+ = 101-200 diax

Super Diaxnator = 201-999999999 diax

 

                                                                                                   Wydatki

                                                                                      1. Użytkownik+ = -50 diax

​                                                                                                   Diaxnatorzy

​                                                                                             1. Junior Diaxnator ​Beczuk - nic nie napisze (3 diax)

                                                                                             2. Junior Diaxnator ​karawaniarz - Polecam dawać diaxy (2 diax)

 

​                                                                                                 


#13 Prokos

Prokos

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 53 postów

Napisano 19 June 2017 - 13:56   Najlepsza odpowiedź

Dziękuje wszystkim za pomoc. Ostatecznie wybrałem ofertę

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

za 19,90PLN ale mam kod rabatowy -20% więc mogę na nim postawić serwer MC i TS3. Tak więc jeszcze raz pozdrawiam i dziękuje ;)