Skocz do zawartości


Zdjęcie

1.13 Co nowego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1144 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowe tekstury (109 użytkowników oddało głos)

Które tekstury wolisz?

  1. Głosowano Stare (59 głosów [54.13%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 54.13%

  2. Głosowano Nowe (50 głosów [45.87%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 45.87%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#421 luc78

luc78

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów
  • luc78

Napisano 29 November 2017 - 16:25

Albo kończą mu się pomysły na tekstury.  :P



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#422 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 29 November 2017 - 18:23

Albo jutrzejsze zdjęcia będą przedstawiały większość tekstur (nie nastawiałbym się na to)



#423 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 29 November 2017 - 19:21

Albo kończą mu się pomysły na tekstury.  :P

Niby jakie pomysły? Nie tworzy nowych konceptów, tylko je odnawia. To jest bardziej zależne od jego umiejętności, niż od kreatywności. W ogóle ciekawi mnie, dlaczego tworzenie grafik mu tyle zajmuje. Przecież to przeciętne tekstury 16x16, które można wykonać w kilka minut.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 29 November 2017 - 19:22

  • Zeus1970 i HelloDoggo lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#424 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 30 November 2017 - 18:57

Tekstury:

DP5FzIWXUAEPUUl.jpg

DP5GkNLWkAATSg6.jpg



#425 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 30 November 2017 - 19:20

Zwierzęta wyglądają dobrze. Nie odstają zbytnio od oryginału, a zyskały kilka drobnych cieni.

Arbuz znacznie różni się od tego, który widzieliśmy do tej pory. Mimo to, prezentuje się całkiem fajnie.

Zombie nadal jest gównem.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#426 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 30 November 2017 - 19:45

Przecież to przeciętne tekstury 16x16, które można wykonać w kilka minut.

 

zrób lepsze

 

Melon został arbuzem, okay?


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#427 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 30 November 2017 - 22:11

DP5FzIWXUAEPUUl.jpg

Pierwsza myśl: Skąd kaktus nad rzeką?

Druga myśl: Co to właściwie...

Trzecia myśl: Nie no, ten arbuz to chyba żart jest


  • Hevbis i Somka lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#428 luc78

luc78

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów
  • luc78

Napisano 01 December 2017 - 11:39

Chociaż w rzeczywistości melony mogą być podobnie zielone jak arbuzy, to widać u nich żółć. Tym melonom tego brakuje.
Zarośnięty bruk też wygląda nieźle jak reszta tekstur.
Najbardziej cieszę się, że tekstury liści będą faktycznie się różnić, a nie samą barwę.

Użytkownik luc78 edytował ten post 01 December 2017 - 11:51


#429 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 01 December 2017 - 13:37

Nowy pająk jest ruchable.



#430 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 01 December 2017 - 14:42

Nastąpią zmiany w teksturach:

-melon (YES)

-w żwirze będą trochę większe kawałki, by nabrało to kontrastu 



#431 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 02 December 2017 - 11:45

Nie rozumiałem i nadal nie rozumiem ekscytacji nowymi teksturami. Pierwszy aspekt, o którym wspominałem to konserwatyzm - skoro ktoś jest przywiązany do oryginalnych tekstur, w jakim celu ma ulec "propagandzie" i rzucać się na "ulepszone" tekstury, skoro przez ileś miesięcy / lat, owe oryginalne były tak dobre.

Nie dostrzegałem i nie dostrzegę zapewne uroku, jaki dają owe oryginalne tekstury - nie wiem, jeżeli moc komputera pozwala na to, dlaczego tkwić w świecie tekstur oryginalnych, skoro można legalnie, bezpłatnie zmienić na lepsze?

 

Stworzyłem nawet na szybkiego projekt MinePies, który miał pokazać, jakie pikselowe piękno może być... khem, nie-piękne?

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • Zeus1970 lubi to

#432 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 December 2017 - 12:29

@up
Tak, wszyscy już wiedzą, jak bardzo nie lubisz oryginalnych tekstur i jak wielką wagę przywiązujesz do grafiki w grze, która miała być prosta i brzydka. Przestaniesz nam to wciąż przypominać?
  • luc78 lubi to


#433 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 02 December 2017 - 13:18

@up
Tak, wszyscy już wiedzą, jak bardzo nie lubisz oryginalnych tekstur i jak wielką wagę przywiązujesz do grafiki w grze, która miała być prosta i brzydka. Przestaniesz nam to wciąż przypominać?

 

A kto powiedział, że grafika miała (lub ma) być prosta i brzydka? Czy właśnie jedną z zalet wersji java nie jest (nie ma być) dowolna modyfikacja (w tym wyglądu). Czy ja jestem jedyny, który używa tekstur i / lub shaderów?



#434 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 02 December 2017 - 14:44

Ja jeśli już gram to używam domyślnych tekstur (bo mi się podobają) i shaderów SEUS. Nowe tekstury są spoko, ale obrazek z psem widoczny wyżej idealnie pokazuje na co wg mnie cierpią.



#435 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 02 December 2017 - 18:11

@up
Tak, wszyscy już wiedzą, jak bardzo nie lubisz oryginalnych tekstur i jak wielką wagę przywiązujesz do grafiki w grze, która miała być prosta i brzydka. Przestaniesz nam to wciąż przypominać?

 

A czy ty przestaniesz w końcu przypominać, jak bardzo lubisz nowe tekstury i jak wielką uwagę przywiązujesz do tego, aby każdy komu nie podoba się każda najdrobniejsza zmiana pozostał na starej wersji, ale aby nikt nie pozostawał na starych wersjach ponieważ są infantylne?



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#436 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 02 December 2017 - 18:32

A czy ty przestaniesz w końcu przypominać, jak bardzo lubisz nowe tekstury i jak wielką uwagę przywiązujesz do tego, aby każdy komu nie podoba się każda najdrobniejsza zmiana pozostał na starej wersji, ale aby nikt nie pozostawał na starych wersjach ponieważ są infantylne?

co


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#437 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 December 2017 - 18:44

A czy ty przestaniesz w końcu przypominać, jak bardzo lubisz nowe tekstury i jak wielką uwagę przywiązujesz do tego, aby każdy komu nie podoba się każda najdrobniejsza zmiana pozostał na starej wersji, ale aby nikt nie pozostawał na starych wersjach ponieważ są infantylne?

Kiedyś przypominałem, że podobają mi się nowe tekstury? Nie wydaje mi się, przypominałem jedynie, że nie podoba mi się bezpodstawne narzekania na nowe wersję i ich zawartość.
  • HelloDoggo lubi to


#438 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 02 December 2017 - 19:04

Nowy cobblestone wygląda jak w texturpack'u Faithul 32x32.



#439 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 02 December 2017 - 22:17

Kiedyś przypominałem, że podobają mi się nowe tekstury? Nie wydaje mi się, przypominałem jedynie, że nie podoba mi się bezpodstawne narzekania na nowe wersję i ich zawartość.

 

Dlaczego uważasz, że narzekania są bezpodstawne? Czy oznacza to, że jest jedyny słuszny gust? W takim przypadku również nie można wyrażać zdania, że dany film się nie podoba, bo musi się podobać i już. Gdzie jest prawo do własnych wyborów i przede wszystkim, gdzie jest idea forum, które nazywało się kiedyś "dyskusyjne" - dyskusja nie bardzo ma miejsce, kiedy wszyscy mają takie same zdanie, bo o czym wtedy dyskutować?


  • Zeus1970 lubi to

#440 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 December 2017 - 22:27

Dajcie spokój, wszyscy wiemy, że nagła zmiana tekstur ze starych na nowe nie powinno mieć miejsca, a przynajmniej podczas jednego update.


  • HelloDoggo lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg