Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modowanie minecrafta classic


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mallo

mallo

    Jak by tu dziś spamić... ?

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 25 January 2011 - 20:08

Witam, chcę wiedzieć jak można modować minecrafta classic (creative) mniej więcej tak jak betę. W googlach nic nie mogę znaleźć.
Kiedyś chyba wirtualność mi mówił (WTF wirtualność MÓWIŁ WTF) że jakaś/iś Asiekierka potrafi, ale ja nic nie znalazłem.
Więc chciałbym dodać nowe blocki do MC classic.
Wiem o minecraft coder pack ale to tylko do alphy/bety, wiem bo próbowałem.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 mallo

mallo

    Jak by tu dziś spamić... ?

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 30 January 2011 - 22:25

Taka próba czy dostanę za to warna...

Odświeżam temat!

#3 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 31 January 2011 - 18:36

1. Stosuj zasady Netykiety -
2. Przed napisaniem nowego posta/wątku użyj opcji szukaj.
3. Zabrania się publikowanie treści +18 i sprzecznych z prawem.
4. Nie popieramy piractwa.
5. Nie reklamuj serwerów Hamachi.
6. Nie "doubluj" postów. Użyj opcji edytuj (Wyjątek jest tylko wtedy kiedy minęło min. 3 dni od ostatniego postu)
7. Nie cytuj pierwszego postu w wątku.
8. Nie reklamuj innych stron internetowych o podobnej tematyce.
9. Administrator ma prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników.
10. Każdy dział może mieć swój własny regulamin który dotyczy tylko w obrębie działu.

To zaiste przykre, że modzi sami regulaminu nie znają. Użytkownik, zgodnie z podpunktem 6 pierwszego punktu naszego regulaminu ma prawo "zBUMPować"(Bring Up My Post) po co najmniej 3 dniach. Wyznaczony termin minął, co oznacza, że nie ma żadnej szkodliwości społecznej.

Co do tematu, to mi nie znane są żadne sposoby moddingu classica, on działa chyba trochę inaczej. Gdy creative zostanie przeniesiony do bety, stanie się to możliwe. Na razie buduj w becie, są edytory, które dodadzą Ci klocki.



EDIT (nie wiem, czy pojawi się to pod czy nad notatką, ale wolałbym pod):

Wiem, dlatego tylko zwracam uwagę i jestem litościwy :D. A i dobrze, że jest zasada bumpowania, gdyż gdyby nie to, to mielibyśmy 10 takich samych tematów.

Tak, pomyliłem się. Ot stare przyzwyczajenia - na starej chacie był okres miesiąca od napisania ostatniego postu. Tu są to zaledwie 3 dni. //Kostek667
W takim razie ja przepraszam, regulaminu starej chaty nie znałem, każdemu się zdarza, dobrze, że się banami nie skończyło, bo bym pomagał koledze wnieść apelację :D.

#4 Adshi

Adshi

    Założyciel

  • Użytkownik
  • 436 postów

Napisano 31 January 2011 - 22:57

Nie sądzę. Classic nie jest przyjazny dla moderów (dla gry Singleplayer). Możesz uruchomić MCLawa (albo inne tego typu rzeczy) na serwerze i będziesz miał mnóstwo modyfikacji.