Skocz do zawartości


Zdjęcie

[sponsor][technik][administrator] Zasponsoruję serwer i wspomogę technicznie

sponsor technik administrator darmo cebuladeals vps admin maszyna serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 23 May 2017 - 12:56

Witaj! Jeżeli czytasz ten wątek to prawdopodobnie przyciągnął Cię tutaj tytuł i szukasz sponsora i technika. Jeżeli tak jest, to świetnie się składa.

 

Po jakimś czasie wspierania różnych serwerów i/lub tworzenia od zera na zlecenia postanowiłem, że zakręciłbym się za jakąś współpracą na stałe, gdyż operowanie jednym serwerem powoli staje się nużące. Niestety, ale oferty osób szukających sponsora lub technika nie przypadły mi w pełni do gustu, tak więc postanowiłem wystawić ogłoszenie. Moje wymagania są dosyć wygórowane, jednakże oferowany przeze mnie wkład pracy daje mi raczej prawo do mocnej selekcji, prawda? Część moich wymagań jest nie do ruszenia z różnych powodów, które opiszę niżej, a reszta jest tylko sugestią i jeżeli Twoja wizja serwera nie do końca pokrywa się z moimi wymaganiami, ale umiesz ciekawie opisać swój pomysł - pisz śmiało!

 

Moimi podstawowymi wymaganiami co do których nie ma pola do negocjacji są:

  • Wersja sponsorowanego serwera musi być wersją 1.11.2, bez wsparcia jakichkolwiek starszych wersji ( ponieważ wspieranie starych wersji, które jak sama nazwa wskazuje - są stare, zachęca graczy do pozostawania na starociach, co może zniechęcać twórców do rozwoju gry, a także sprawia to często trudności przy administrowaniu serwerem ).
  • Serwer ma obsługiwać nowy system walki, niezależnie od swojego trybu.
  • Serwer nie powinien opierać się na systemie Pay2Win - nie zależy mi na dochodach serwera, zależy mi na dobrym serwerze gdzie grać może każdy na wyrównanym poziomie.
  • Powyższa zasada dotyczy również rang dla "youtuberów" - najlepiej aby takiej rangi w ogóle nie było, ale jeżeli już koniecznie musi być to nie powinna ona dawać jakichś znacznych benefitów.
  • Znajomość ortografii na dobrym poziomie i ogólnie poziom konwersacji na znośnym poziomie. Nie oceniam tylko Twojego pomysłu, ale również Twoją osobę. Jeżeli ciężko będzie mi się z Tobą dogadać, to ciężko będzie współpracować.

Wymagania co do których dopuszczam odstępstwa, o ile jest to faktycznie dobry pomysł:

  • Serwer powinien odbiegać trybem od

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  • Serwer ma być na czystą wersję gry, tj. nie ma być serwerem na modach
  • Częstej obecności na komunikatorze

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

    .

Listy mogą być rozszerzane.
Wszelka reklama serwera leży w gestii sponsorowanego, lecz jeżeli dotrą do mnie informacje o reklamach w formie wiadomości na innych serwerach sponsoring zostanie zerwany.
Lepiej w moich oczach wypadają serwery bez dodatków płatnych, prowadzone dla zabawy z prowadzenia a nie z chęci dorobienia czegokolwiek - to głównie takim serwerom, moim zdaniem, należy się sponsoring.

NIE ZAMIERZAM DOPŁACAĆ DO SERWERA NA INNYM HOSTINGU

 

Oferuję:

  • Serwer VPS z hostingu LVLUP.pro z

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

      z opcją dobraną przeze mnie na podstawie obserwacji zachowania serwera na maszynie testowej.
  • Na czas prac nad serwerem hosting na mojej maszynie ogólnej z niższymi parametrami niż maszyna docelowa - w końcu serwer testowy nie potrzebuje tak wydajnej maszyny jak gotowy.
  • Pełne skonfigurowanie maszyny - nie musisz w ogóle się znać na obsłudze serwerów vps, wszystko zrobię za Ciebie, uproszczę obsługę tak bardzo, jak to możliwe i wszystko co będzie trzeba - wytłumaczę.
  • Napisanie prostych, podstawowych pluginów ( dopiero zaczynam zabawę z javą i bukkitAPI ).
  • Napisanie skriptów i optymalizację istniejących, o ile to możliwe (lecz opcji ze skriptami radzę nie nadużywać, bo bardzo drogiej maszyny na malutki serwer z masą skriptów nie zafunduję ).
  • Postawienie i obsługę forum na silniku MyBB.
  • Drugi, mniejszy serwer testowy do np sprawdzania działania nowych pluginów przed wgraniem na serwer ( na maszynie zbiorczej ).
  • Ewentualny zakup domeny, lecz myślę że powinno to leżeć w gestii sponsorowanego.
  • Postawienie i skonfigurowanie serwera TeamSpeak na 32 sloty ( ponieważ tylko na tyle pozwala bezpłatna licencja ).

 

Jeżeli przebrnąłeś przez cały post i jesteś zainteresowany współpracą - napisz do mnie, daj mi znać i opisz swój pomysł, a ja gwarantuję, że Ci odpiszę i powiem co o nim myślę!

Metody kontaktu ułożone w kolejności preferowanej ( im wyżej się znajduje, tym szybciej i częściej przeważnie odpisuję ):

GG: 43044525
Discord: @Bopke#1309
Steam:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


E-Mail: [email protected]

PW na forum
W wypadku nawiązania współpracy może zostać udostępniony również mój numer telefonu.

 

Jeżeli coś jeszcze nie jest dla Ciebie wystarczająco klarowne lub masz jakieś dodatkowe pytania to zapraszam do zadawania ich na wymienionych wyżej kanałach komunikacji lub w tym wątku. Wszelkie zadane pytania, dla uproszczenia, będą dopisywane do poniższej listy, aby każdy mógł skorzystać z odpowiedzi :)

 

FAQ

 

Użytkownik bopke edytował ten post 24 May 2017 - 23:44


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 23 May 2017 - 14:27

Nie rozumiem konieczności towrzenia serwera z nowym trybem walki. Jeśli przykładowo ,ktoś otwiera serwer minigames to osoba z lepszym ekwipunkiem na przypadklowo sg lub sw ma niemal 100% szans na wygranie stracia 1vs1 jeśli dojdzie do pojedynku na miecze. Chyba ,że z gory zakładasz ,że nie sponsorujesz np serwerów minigame lub HC. I ostatnie pytania czy twoje sponsorowanie opiera sie tylko na wykupieniu maszyny czy również na opłaceniu reklam, autorskich pluginów itp itd bo porównując cene maszyny z resztą kosztów wcale nie jest to duży wkład w serwer.

#3 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 23 May 2017 - 15:07

Nie rozumiem konieczności towrzenia serwera z nowym trybem walki. Jeśli przykładowo ,ktoś otwiera serwer minigames to osoba z lepszym ekwipunkiem na przypadklowo sg lub sw ma niemal 100% szans na wygranie stracia 1vs1 jeśli dojdzie do pojedynku na miecze.

Konieczność ta wynika z mojej preferencji, która zakłada potrzebę myślenia przy walce a nie tylko bezmyślnego klikania kto szybciej będzie bił mieczem. W nowym systemie jeżeli ktoś potrafi wykorzystać mechanikę pvp to bez problemu jest w stanei pokonać gracza z lepszym ekwipunkiem.

 


Chyba ,że z gory zakładasz ,że nie sponsorujesz np serwerów minigame lub HC.

Sponsoruję każdy serwer który wystarczająco mnie zaciekawi i spełnia warunki.

 


I ostatnie pytania czy twoje sponsorowanie opiera sie tylko na wykupieniu maszyny czy również na opłaceniu reklam, autorskich pluginów itp itd bo porównując cene maszyny z resztą kosztów wcale nie jest to duży wkład w serwer.

Wszystko to zostało opisane w ogłoszeniu. "Wszelka reklama serwera leży w gestii sponsorowanego". Uważam, że dobry serwer jest w stanie obronić się sam i nie potrzebuje do tego reklamy za duże pieniądze. Ja daję szansę wystartować osobom których na to nie stać a mają dobry pomysł. Gdybyś przeczytał dokładnie ogłoszenie to dowiedziałbyś się, że ja piszę proste pluginy i skrypty które są w stanie pokryć większość zapotrzebowania. Wprawny technik nie potrzebuje autorskich pluginów do zrobienia czegoś innowacyjnego. Fakty są takie, że 90% osób podających się za techników do serwera nie zgłębia wiedzy na temat nawet bardzo standardowych pluginów i dorzuca jakieś dziwne rozwiązania które często są dostępne nawet w samym silniku.

 

Oferta jest skierowana głównie do osób które chcą poprowadzić serwer i móc spróbować swoich sił z własnym pomysłem ale brakuje im wiedzy lub kapitału aby wystartować. Reklama nie jest elementem niezbędnym, sporo serwerów idzie tylko na darmowej reklamie na forach i chociażby na przykładzie mojego serwera, ma się on względnie dobrze.



#4 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 23 May 2017 - 15:23

Czytałem dokładnie i czytałem ale jest napisane ze tylmo drobne pluginy czasami potrzrea czegoś dużego ,żeby wprowadzić fajne rozwiązanie a to wiąże sie z kosztami. Co do promocji serwera, wszystko zalezy jaki serwer chcesz otworzyć maly na którym ma grać 30-150 osób, średni na którym ma grac w okolicach 400 czy bardzo duzy powyzek 1000. Myślę ,że bez platnej proporcji mało prawdopodobne jest zrobienie średniego serwera w mojej skali nie mówiąc o dużym. Wnioskuje z twojej odpowiedzi ,że celujesz w małe serwery.

#5 PronaK

PronaK

    Właściciel Wszystkiego

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 23 May 2017 - 15:31

Witam witam! Szukam właśnie takiej osoby otóż mam pomysł na server. Kojarzysz Wyścig z czasem? To będzie coś takiego RolePlay <-- Wyścig z czasem. Więcej PW



#6 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 23 May 2017 - 16:06

Czytałem dokładnie i czytałem ale jest napisane ze tylmo drobne pluginy czasami potrzrea czegoś dużego ,żeby wprowadzić fajne rozwiązanie a to wiąże sie z kosztami. Co do promocji serwera, wszystko zalezy jaki serwer chcesz otworzyć maly na którym ma grać 30-150 osób, średni na którym ma grac w okolicach 400 czy bardzo duzy powyzek 1000. Myślę ,że bez platnej proporcji mało prawdopodobne jest zrobienie średniego serwera w mojej skali nie mówiąc o dużym.

Każdy serwer jakoś zaczynał. Mało który serwer powstaje i od razu staje się duży - tak jest głównie z serwerami dużych youtuberów, lecz te serwery sąkolosami na glinianych nogach z administracją skłóconą wewnętrznie i tam wewnątrz dzieją się straszne rzeczy.

 


Wnioskuje z twojej odpowiedzi ,że celujesz w małe serwery.

W zasadzie właśnie tak jest, ale jeżeli przyjdzie ktoś z pomysłem na coś większego to również mogę wziąć pod swoje skrzydła :)


  • Zioomkox lubi to

#7 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 23 May 2017 - 20:26

Kolos na glinianych nogach to idealne określenie serwerów wielu yotuberow ale z tym ,że kazdy serwer od czegos zaczynal ,żeby stac sie wiekszym zgodze sie tylko wtedy jeśli zarobione pieniądze pakowali w reklamy :)

#8 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 23 May 2017 - 21:02

Oczywiście, że tak. Pracowałem niegdyś przy kilku serwerach sporych youtuberów i to co się tam działo wewnętrznie skutecznie mnie zniechęciło od pracy z takimi ekipami. Nawiązałem znajomości i wiem, że prawie każdy serwer youtubera ma masę problemów wewnętrznych ze względu na to, że ekipa to nie jest grupa która się złożyła spontanicznie tylko została odgórnie narzucana, no bo youtuber to załatwi robote koledze, który nic nie umie a znosić go trzeba :/ Dlatego właśnie nie chce mi się z tym bawić i wolę raczej zakręcić się przy czymś mniejszym, co jeżeli ma urosnąć, to zrobi to powoli a nie nagłym zastrzykiem dziesiątek tysięcy wejść przez największych youtuberów ;)



#9 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 31 May 2017 - 12:05

Ze względu na masę trolli przychodzących do mnie z ogłoszenia na tym forum, proszę o usunięcie tematu.



#10 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 23 July 2017 - 09:35

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sponsor, technik, administrator, darmo, cebuladeals, vps, admin, maszyna, serwer