Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.10.2] [NP] [MODY] [50s] ancap.pl - serwer z modyfikacjami

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ukaż.

Ukaż.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Klerk

Napisano 14 May 2017 - 15:55

Witaj w prezentacji pierwszej edycji ancap.pl opartej na modyfikacjach, będącej kontynuacją serwerów tempuscraft.pl oraz mody.ancap.pl. Serwer działa na wersji 1.10.2 i zapewnia kilkadziesiąt modyfikacji gwarantujących wiele godzin ciekawej rozgrywki. Wśród nich znajdują się utrudnienia survivalu, całkiem nowe możliwości techniczne i magiczne, a nawet wiele nowych bloków dekoracyjnych i możliwości upiększania otaczającego świata - oto najważniejsze z nich:

  • Immersive Engineering, dzięki któremu stworzysz imponujące fabryki i maszyny będące odwzorowaniem urządzeń które spotkasz w rzeczywistości. W pakiecie jest dodatek pozwalający na stworzenie własnej rafinerii oraz wydobycie ropy naftowej!
  • Mekanism, dodający zaawansowaną, wręcz futurystyczną maszynerię - utlenianie, elektroliza czy redukcja połączone z reaktorami fuzyjnymi czekają!
  • Cały pakiet Thermal (Foundation, Expansion, Dynamics) zapewniający prostsze w obsłudze maszyny i kable, o wiele lepsze dla początkujących technologów!
  • OpenComputers, czyli mod idealny dla informatyków, pozwalający na zbudowanie i zaprogramowanie własnego komputera wewnątrz Minecrafta przy użyciu języka Lua!
  • Cyberware, dodający możliwość modyfikacji własnego ciała i przemianę w cyborga. W pakiecie z WIRED, dodającym więcej modyfikacji oraz Sync, pozwalającym na klonowanie!
  • Botania, umożliwiająca na manipulację roślinami i dodająca pewną dozę magii do "normalnego" świata,
  • HarvestCraft pozwalający na hodowlę tuzinów nowych rodzajów roślin, jak i przygotowanie ogromnych ilości nowych potraw!
  • Grimoire of Gaia, dodający multum niespotykanych dotychczas potworów. Ich wartości ataku zostały obniżone tak, by nie były uciążliwe dla gracza - poza pewnymi bardzo potężnymi wyjątkami...
  • Animania, dodająca zupełnie nową, niespotykaną do tej pory hodowlę zwierząt w Minecraft!
  • TinkersContruct, dodający niezliczone ilości nowych narzędzi, materiałów oraz co najważniejsze unikatową kuźnię, pozwalającą na odlewanie i ulepszanie narzędzi. Od teraz możesz stworzyć swój idealny kilof!
  • Chisel, dodający niezliczone ilości nowych bloków. Wraz z Chisel & Bits umożliwiającym rzeźbienie w dowolny sposób w blokach i ArchitectureCraft, dodającym takie herezje jak balustrady, stożki czy kule do Minecrafta.
  • Oraz wiele modów utrudniających lub urozmaicających rozrywkę - od pór roku i pragnienia, poprzez możliwość odtwarzania samodzielnie stworzonej muzyki (tak, można odtwarzać dowolne utwory - nie tylko te z Minecrafta!) do realistycznej ciemności w podziemiach czy ulepszonego AI mobów i wielu innych dodatków!

Aby w prosty sposób rozpocząć rozgrywkę polecamy skorzystanie z naszego launchera:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, możliwa jest także ręczna instalacja paczki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

 

--

 

Stara prezentacja

Użytkownik Ukaż. edytował ten post 02 December 2017 - 19:29

Mój post/temat okazał się interesujący, bądź przydatny? Kliknij like i podeślij diaxa. ;)

KbLmriS.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 May 2017 - 16:09

Jedno słowo: niemożliwe.

 

PS jest forum? :)



#3 Ukaż.

Ukaż.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Klerk

Napisano 14 May 2017 - 16:12

PS jest forum? :)

 

Serwer już działa ponownie od dłuższego czasu, tylko nie było prezentacji na CraftPortal. Forum oczywiście jest, adres taki sam jak serwera :)


Mój post/temat okazał się interesujący, bądź przydatny? Kliknij like i podeślij diaxa. ;)

KbLmriS.png


#4 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 16 May 2017 - 18:14

Na chwilę obecną jeden z najlepszych serwerów Survival+Cuboidy.

Polecam! 8.75/10



#5 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 16 May 2017 - 18:31

Na chwilę obecną jeden z najlepszych serwerów Survival+Cuboidy.

Polecam! 8.75/10

Tak z ciekawości - czym się wyróżnia?

Dotąd widziałem tylko 2 tego typu serwery, które miały coś autorskiego, niepowtarzalnego...

 

Zwykle serwery tego pokroju różnią się tylko... społecznością i administracją...


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 16 May 2017 - 18:31

Loli to nie pedofilia.


#6 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 16 May 2017 - 22:09

Tak z ciekawości - czym się wyróżnia?

Dotąd widziałem tylko 2 tego typu serwery, które miały coś autorskiego, niepowtarzalnego...

 

Zwykle serwery tego pokroju różnią się tylko... społecznością i administracją...

1. ancap żyje długo (teraz trochę nie żyje, ale mi to tam nie przeszkadza)

2. ancap jest fajny bo nie jest serwerem f*****.pl

3. bopke to spoko ziomek

4. na ancapie masz Jobs

5. na ancapie gra PiotrekSkywalker, którego prawdopodobnie nikt nie zna ale jest looźny ziomal

6. na ancapie masz odblokowaną komendę /suicide

Tak w sumie można jeszcze długo wymieniać.


Użytkownik dphz edytował ten post 24 June 2017 - 06:48


#7 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 17 May 2017 - 05:21

To to nadal żyje? Grałem ale mi się znudziło, lecz serdecznie polecam.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#8 Ukaż.

Ukaż.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Klerk

Napisano 18 May 2017 - 20:21

To to nadal żyje? Grałem ale mi się znudziło, lecz serdecznie polecam.

 

Po przerwie funkcjonuje. Zapraszamy, może Ci się spodoba ponownie po paru zmianach ;)


Mój post/temat okazał się interesujący, bądź przydatny? Kliknij like i podeślij diaxa. ;)

KbLmriS.png


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 May 2017 - 22:22

Myślałem, że Ancap to rozłam na dwa serwery. No nic, widocznie jest jakaś podróba na podobieństwo powtórki.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#10 Ukaż.

Ukaż.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Klerk

Napisano 14 June 2017 - 15:42

Wczoraj nastąpiła zmiana silnika serwera na wersję 1.12! W ciągu najbliższych dni uzupełnimy serwer o strefę rozrywki ze spleefem, parkourem i areną pvp! Dodamy również obszerniejszą, tekstową prezentację serwera urozmaiconą zdjęciami i grafikami :)


Użytkownik Ukaż. edytował ten post 14 June 2017 - 15:45

Mój post/temat okazał się interesujący, bądź przydatny? Kliknij like i podeślij diaxa. ;)

KbLmriS.png


#11 Ukaż.

Ukaż.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Klerk

Napisano 15 June 2017 - 17:43

Prezentacja serwera została zaktualizowana :)


Mój post/temat okazał się interesujący, bądź przydatny? Kliknij like i podeślij diaxa. ;)

KbLmriS.png


#12 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 16 June 2017 - 21:10

1. ancap żyje długo (teraz trochę nie żyje, ale mi to tam nie przeszkadza)
2. ancap jest fajny bo nie jest serwerem f*****.pl
3. bopke to spoko ziomek
4. na ancapie masz Jobs
5. na ancapie gra PiotrekSkywalker, którego prawdopodobnie nikt nie zna ale jest looźny ziomal
6. na ancapie masz odblokowaną komendę /suicide
Tak w sumie można jeszcze długo wymieniać.

Dlaczego podajesz subiektywne opinie jako fakty mające udowodnić wyjątkowość serwera?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#13 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 16 June 2017 - 22:42

Dlaczego podajesz subiektywne opinie jako fakty mające udowodnić wyjątkowość serwera?

Zapłacili mi.
Ciężko powiedzieć, dlaczego ancap jest wyjątkowy. Może dlatego, że nie ma niepotrzebnych utrudnień (np. systemu wagi), działa na najnowszej wersji gry i jest tam dużo mniejsze prawdopodobieństwo zobaczenia nicka zaczynającego się na "L", a kończącego na "ibter" niż na pewnym konkurencyjnym serwerze. Może dlatego, że społeczność i administracja naprawdę są na wysokim poziomie humoru. Może sama "marka" kojarzy się z wysoką jakością zarówno społeczności, jak i samego serwera od strony technicznej. Na ancapie czuć jakąś taką "magię". Niby zwykły survival z cuboidami, ale coś sprawia, że jednak niezwykły.

To jest ancap. Tego nie ogarniesz :P


Użytkownik dphz edytował ten post 24 June 2017 - 06:49

  • Ukaż. lubi to

#14 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 17 June 2017 - 12:26

Zapłacili mi.
1. Ciężko powiedzieć, dlaczego ancap jest wyjątkowy. Może dlatego, że nie ma niepotrzebnych utrudnień (np. systemu wagi), działa na najnowszej wersji gry i
2. jest tam dużo mniejsze prawdopodobieństwo zobaczenia nicka zaczynającego się na "L", a kończącego na "ibter" niż na pewnym konkurencyjnym serwerze.
3. Może dlatego, że społeczność i administracja naprawdę są na wysokim poziomie humoru.
4. Może sama "marka" kojarzy się z wysoką jakością
4a. zarówno społeczności,
4b. jak i samego serwera od strony technicznej.
5. Na ancapie czuć jakąś taką "magię". Niby zwykły survival z cuboidami, ale coś sprawia, że jednak niezwykły.To jest ancap. Tego nie ogarniesz :P

Podzieliłem tekst na punkty, żeby odpowiedź była bardziej zrozumiała.
1. Nie mogę się nie zgodzić.
2. Zgaduję, że autor zapominiał tutaj skreślenia, ale jeśli pisał serio to nienawiść do określonej osoby nie stanowi żadnego argumentu.
3.


4a. Większość społeczności albo nie potrafi napisać poprawnego zdania w języku polskim albo zaczyna używać wulgaryzmów zamiast interpunkcji jak tylko okaże się, że na serwerze nie ma żadnych adminów.
4b. Prawda , serwer ma bardzo dobrze skonfigurowane Otherdrops i FunnyGuilds bardzo wiele dobrych pluginów, ale czy to jednak nie zbyt dużo jak na serwer uznający się za anarchokapitalistyczny?
5.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 17 June 2017 - 12:29


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#15 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 17 June 2017 - 13:10

1. :-)

2. Zaletą ancapa jest to, że nie jest (serwer Libtera na literkę f).

3. Mi nic nie zrobili, więc jestem zadowolony. Może jeszcze za krótko gram. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie jest dobrze.

A co do tych cheaterów - tu się zgodzę, faktycznie z cheaterami są jakieś tam problemy, ale z drugiej strony też nie rozumiem ludzi, którzy grają na cheatach na tego typu serwerach. To nie ma sensu moim zdaniem.

4a. Wygląda na to, że cały czas grałem z "mniejszością".
4b. Nie wiem, dla mnie ten serwer to Survival z cuboidami, nic więcej.

5. Może.


Użytkownik dphz edytował ten post 17 June 2017 - 13:12


#16 Ukaż.

Ukaż.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Klerk

Napisano 17 June 2017 - 16:21

@Rohen

1. Każdy ocenia według własnego zdania
3. Administracja obecnie ma zakaz używania przywilejów dla ułatwienia prywatnej rozgrywki. Pisze to w prezentacji serwera. Mapa jest nowa, więc nie ma nawet śladu po tamtej farmie szkieletów. Obecnym właścicielem serwera jestem ja i Bobek. Admin atakujący graczy z creativa (nie grałem chyba wtedy jeszcze) nie ma już posady w administracji serwera.
4b. Wymienionych przez Ciebie pluginów nie ma. Pluginy staramy się konfigurować dobrze

Użytkownik Ukaż. edytował ten post 17 June 2017 - 16:25

Mój post/temat okazał się interesujący, bądź przydatny? Kliknij like i podeślij diaxa. ;)

KbLmriS.png


#17 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 23 June 2017 - 22:25

@Rohen

1. Każdy ocenia według własnego zdania
3. Administracja obecnie ma zakaz używania przywilejów dla ułatwienia prywatnej rozgrywki. Pisze to w prezentacji serwera. Mapa jest nowa, więc nie ma nawet śladu po tamtej farmie szkieletów. Obecnym właścicielem serwera jestem ja i Bobek. Admin atakujący graczy z creativa (nie grałem chyba wtedy jeszcze) nie ma już posady w administracji serwera.
4b. Wymienionych przez Ciebie pluginów nie ma. Pluginy staramy się konfigurować dobrze

 

1. Nie kwestionowałem punktu 1.

2. Ale jednak miałeś sam problem z prędkością gracza ustawioną na 0, co da się uzyskać tylko za pomocą komend. A więc albo sam przestawiłeś sobie ją w celu przyśpieszenia podróży i wpisałeś coś powyżej górnego limitu, albo ktoś inny z administracji przestawił ci ją dla żartu. Tak czy siak, ktoś nadużył uprawnień. Co do nowej mapy to niewiele ma to wspólnego z moim argumentem - chodziło mi jedynie o przykłady nadużycia uprawnień administratora.

4b. Te pluginy nie były na serio, nawet użyłem [s].

 

1. :-)

2. Zaletą ancapa jest to, że nie jest (serwer Libtera na literkę f).

3. Mi nic nie zrobili, więc jestem zadowolony. Może jeszcze za krótko gram. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie jest dobrze.

A co do tych cheaterów - tu się zgodzę, faktycznie z cheaterami są jakieś tam problemy, ale z drugiej strony też nie rozumiem ludzi, którzy grają na cheatach na tego typu serwerach. To nie ma sensu moim zdaniem.

4a. Wygląda na to, że cały czas grałem z "mniejszością".
4b. Nie wiem, dla mnie ten serwer to Survival z cuboidami, nic więcej.

5. Może.

1. :-)

2. Nawet nie chce mi się tego kopiować, proszę przeczytać ten sam punkt z mojego poprzedniego posta.

3. :-)

4a. Może coś się zmieniło, ale raczej po prostu albo nie zwracasz na to uwagi.

4b. PLUGIN JOBS

5. :-)


Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 23 June 2017 - 22:30


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#18 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 24 June 2017 - 06:46

1. :-)

2. Nawet nie chce mi się tego kopiować, proszę przeczytać ten sam punkt z mojego poprzedniego posta.

3. :-)

4a. Może coś się zmieniło, ale raczej po prostu (yyy?) albo nie zwracasz na to uwagi.

4b. PLUGIN JOBS

5. :-)

2. Serio z nim coś jest nie tak. Banuje z byle powodu osoby na polskim forum Skripta ;P Może i wyrażałem się nie za dobrze o nim, ale robiłem to na Discordzie, nie na tym forum. No ale cóż, jego sprawa.

Aha, i mój pierwszy post był pisany trochę dla żartu. Przyznam się, że zapomniałem odpowiedniej czcionki, aby to zaznaczyć.

4a. :-)

4b. Jobsy są miłym dodatkiem i w sumie prawie nic nie zmieniają. I tak rzeczy do kupienia w "sklepie Jobsa" nie jest jakoś dużo i nie są to jakieś badziewia typu grass czy dirt tylko elytry czy inne shulker boxy.



#19 OzelotXD

OzelotXD

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 24 June 2017 - 08:21

Serwer nawet fajny, ale polecałbym zablokować komendy typu /pl i dodać coś autorskiego

#20 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 July 2017 - 14:06

2. Serio z nim coś jest nie tak. Banuje z byle powodu osoby na polskim forum Skripta ;P Może i wyrażałem się nie za dobrze o nim, ale robiłem to na Discordzie, nie na tym forum. No ale cóż, jego sprawa.
Aha, i mój pierwszy post był pisany trochę dla żartu. Przyznam się, że zapomniałem odpowiedniej czcionki, aby to zaznaczyć.
4a. :-)
4b. Jobsy są miłym dodatkiem i w sumie prawie nic nie zmieniają. I tak rzeczy do kupienia w "sklepie Jobsa" nie jest jakoś dużo i nie są to jakieś badziewia typu grass czy dirt tylko elytry czy inne shulker boxy.


2. Z bopke coś jest nie tak. Banuje bez powodu na forum ancapa.
4b. To, że nie są to badziewia właśnie udowadnia, że jobsy mają duży wpływ na rozgrywkę.

Acha i w prezentacji jest:

“Nie korzystamy z przywilejów, gramy wszyscy razem!”

A tym czasem na forum serwera:
rfHNi67.jpg
Nazywanie itemów z kolorami możliwe jest tylko i wyłącznie za pomocą komend lub poprzez edycję plików save'a. W kowadle coś takiego nie działa.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium