Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

He - Hezron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 23 April 2017 - 20:27

Hej, jako lider drużyny zespołu Symphony, chcielibyśmy wam przedstawić nasz projekt (jednocześnie zamówienie dla klienta)

He - Hezron
Więcej zdjęć znajdziecie na: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



mafMsJB.png

l2cX4vf.png

 


  • kacper_o i PanCake lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mutro

Mutro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 23 April 2017 - 21:20

Good. Całość całkiem fajnie się prezentuje. Smokeł mógłby mieć troszkę inne skrzydełka. Cała reszta w porządku. Czepiał bym się jeszcze tylko tego opisu... Zawiera kilka błędów stylistycznych i interpunkcyjnych ;x

#3 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 23 April 2017 - 21:55

Good. Całość całkiem fajnie się prezentuje. Smokeł mógłby mieć troszkę inne skrzydełka. Cała reszta w porządku. Czepiał bym się jeszcze tylko tego opisu... Zawiera kilka błędów stylistycznych i interpunkcyjnych ;x

Dzięki mutro za opinię ;x



#4 Oskej

Oskej

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 117 postów
  • Brak

Napisano 23 April 2017 - 22:23

Gdybym wiedział, że jesteś tak zdolnym budowniczym to zatrudniłbym Cię w mojej mega rozwiniętej ekipie budowniczych Xant. Bardzo ładne, wręcz śliczne.


Użytkownik Oskej edytował ten post 23 April 2017 - 22:24


#5 spider131

spider131

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • przemekb123

Napisano 26 April 2017 - 08:20

Jak dla mnie budowla 10/10! Robiłeś/aś ją przy pomocy np. worldedita?



#6 Gość_Jqmey_*

Gość_Jqmey_*
  • Gość

Napisano 18 May 2017 - 20:57

Hej, jako lider drużyny zespołu Symphony, chcielibyśmy


To ty jako lider prezentujesz czy cała drużyna prezentuje?
Czy rozdwojenie osobowości :kappa:

#7 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 18 May 2017 - 21:06

To ty jako lider prezentujesz czy cała drużyna prezentuje?
Czy rozdwojenie osobowości nzx2PBq.png

Wypowiedź w stylu: ,,nie potrafię się odnieść do budowli  więc przy*****(cenzuren fest) się wobec tak de facto niczego co jest istotne'' To podchodzi pod nabijanie postów i niekonstruktywną krytykę,



#8 Gość_Jqmey_*

Gość_Jqmey_*
  • Gość

Napisano 18 May 2017 - 21:13

Wypowiedź w stylu: ,,nie potrafię się odnieść do budowli  więc przy*****(cenzuren fest) się wobec tak de facto niczego co jest istotne'' To podchodzi pod nabijanie postów i niekonstruktywną krytykę,


Od osoby będącej w redakcji można chyba oczekiwać umiejętności poprawnego użycia języka. I cytat z Wikipedii:

Konstruktywna krytyka – rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce.


Zasugerowałem poprawienie błędu, inteligentna osoba powinna to wywnioskować z mojego postu.

#9 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 18 May 2017 - 22:42

Od osoby będącej w redakcji można chyba oczekiwać umiejętności poprawnego użycia języka. I cytat z Wikipedii:


Zasugerowałem poprawienie błędu, inteligentna osoba powinna to wywnioskować z mojego postu.

Redagowanie tekstów na potrzeby witryny poświęconej grze ,,minecraft'' raczej nie zobowiązuje do bycia profesjonalistą.

Odnosząc się do kwestii (nie)konstruktywnej krytyki pragnę zauważyć że jest ona niepotrzebna zwłaszcza że temat został napisany ponad dwa tygodnie temu i do momentu pańskiej wypowiedzi był nieuczęszczany (tak zwany odkop zabroniony przez regulamin), i do tej pory błąd jaki popełnił Mydełko nie został przez nikogo dostrzeżony toteż nie stanowił dla nikogo problemu. Trochę szukanie na siłę dziury w całym. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.



#10 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 20 May 2017 - 23:36

Od osoby będącej w redakcji można chyba oczekiwać umiejętności poprawnego użycia języka. I cytat z Wikipedii:Zasugerowałem poprawienie błędu, inteligentna osoba powinna to wywnioskować z mojego postu.



Ty to tak na serio? XDDD