Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.11.2][NP][MMORPG] CrazyRPG.pl - Nowy wymiar RPG!

NoPremium Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 17 April 2017 - 06:48

JEŚLI NIE MOŻESZ POŁĄCZYĆ SIĘ PRZEZ GŁÓWNĄ DOMENĘ POŁĄCZ SIĘ PRZEZ

CRAZYRPG.GA

Aktualnie występują problemy z główną domeną.

 

rpg.png

 

gif3.gif

 

Strona serwera: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Paczka zasobów (txt): 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Wersja serwera: 1.11.2

 

Adres serwera: crazyrpg.pl

 

Discord: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 



Użytkownik RikoDEV edytował ten post 27 June 2017 - 11:53

  • Dziobax, GPDragon i Ilmirtien lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Olidan

Olidan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Olidan

Napisano 18 April 2017 - 21:31

Świetnie skomponowany serwer, miła i uprzejma administracja, wspaniałe budowle a przede wszystkim serce włożone w przygotowanie tego wszystkiego daje o sobie znać na każdym kroku w trakcie zwiedzania serwera :-)

 

Autorska paczka zasobów wraz z ścieżką dźwiękową jest super i jako szeregowy szary gracz mogę zdecydowanie stwierdzić, że jest na co czekać!

 

HYPE!

 

Pozdrawiam,

Olidan


  • RikoDEV i Ilmirtien lubią to

#3 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 20 April 2017 - 16:38

Świetnie skomponowany serwer, miła i uprzejma administracja, wspaniałe budowle a przede wszystkim serce włożone w przygotowanie tego wszystkiego daje o sobie znać na każdym kroku w trakcie zwiedzania serwera :-)

 

Autorska paczka zasobów wraz z ścieżką dźwiękową jest super i jako Dziszeregowy szary gracz mogę zdecydowanie stwierdzić, że jest na co czekać!

 

HYPE!

 

Pozdrawiam,

Olidan

Dziękujemy za pozytywną opinie na temat serwera. Dokładamy wszelkich starań, by wszystko wyglądało jak najlepiej.  :)



#4 Hubon

Hubon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • HuboneQ

Napisano 20 April 2017 - 21:24

Póki co nie mam nic do zarzucenia. Zobaczymy w dniu startu


  • RikoDEV i Ilmirtien lubią to

#5 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 24 April 2017 - 20:42

Wszedłem wczoraj na serwer, pograłem parę godzin.

Moje zastrzeżenia:

-> na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma.

-> serwer to typowy sklejka pluginów

-> serwer nazywa się "Najlepszym serwerem RPG (w Polsce?)", a nie ma nawet na nim questów - to jest typowy serwer survival + frakcje z mcmmo i spieprzonymi. iks de

-> widziałem wczoraj jakąś odzywkę któregoś z adminów (chyba shader) do jakiegoś gracza, nie wiem jakiego, bo chciał, aby coś tam naprawili i napisał: "jak sie nie podoba to nie graj". Cóż za wspaniałe podejście administracji serwera.

 

 

Mogę tak wymieniać, ale nie chce mi się, chyba że ktoś się podejmie polemiki.


Loli to nie pedofilia.


#6 Ilmirtien

Ilmirtien

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Ilmirtien

Napisano 25 April 2017 - 07:53

,,na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma."

-> Jak sam napisałeś pograłeś parę godzin, i w tym czasie administracja miała rzucić wszystkie prace na serwerze, aby uwinąć się z antylogoutem, zanim pójdziesz pisać jak to nic nie robią, opierając się przy tym na jednym przykładzie, do tego niezbyt trafionym?

 

,,serwer to typowy sklejka pluginów"

-> Nie widziałem drugiego takiego serwera, podaj przykład takowego, albo rozwiń tą wypowiedź bo niewiele z tego wynika co tu napisałeś.

 

,,widziałem wczoraj jakąś odzywkę któregoś z adminów (chyba shader) do jakiegoś gracza, nie wiem jakiego, bo chciał, aby coś tam naprawili i napisał: "jak sie nie podoba to nie graj". Cóż za wspaniałe podejście administracji serwera"

-> Nie pamiętasz nicku gracza, i co chciał, nie potrafisz przytoczyć poprawnego nicku admina. Jedyny konkret który udało ci się zapamiętać to słowa wyrwane z kontekstu, z bardzo niewielką ilością konkretnych danych które "całkiem przypadkiem" wygodnie pasowały aby oczernić administrację.

 

Jeśli krytykujesz, rób to tak aby krytyka ta miała jakąś wartość i wynikało z niej coś, co pozwoli poprawić jakość serwera.


Użytkownik Ilmirtien edytował ten post 25 April 2017 - 08:14

  • RikoDEV lubi to

#7 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 25 April 2017 - 12:01

Serwer jest bardzo dobry jednak brakuje jednego elementu, mianowicie zadań.

Drugim minusem jest to, że rozgrywka po zrobieniu kilofa 5/3/3 jest bardzo łatwa


  • RikoDEV i Ilmirtien lubią to

Daj diamencika <3

4.png


#8 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 25 April 2017 - 14:37

,,na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma."

-> Jak sam napisałeś pograłeś parę godzin, i w tym czasie administracja miała rzucić wszystkie prace na serwerze, aby uwinąć się z antylogoutem, zanim pójdziesz pisać jak to nic nie robią, opierając się przy tym na jednym przykładzie, do tego niezbyt trafionym?

 

,,serwer to typowy sklejka pluginów"

-> Nie widziałem drugiego takiego serwera, podaj przykład takowego, albo rozwiń tą wypowiedź bo niewiele z tego wynika co tu napisałeś.

 

,,widziałem wczoraj jakąś odzywkę któregoś z adminów (chyba shader) do jakiegoś gracza, nie wiem jakiego, bo chciał, aby coś tam naprawili i napisał: "jak sie nie podoba to nie graj". Cóż za wspaniałe podejście administracji serwera"

-> Nie pamiętasz nicku gracza, i co chciał, nie potrafisz przytoczyć poprawnego nicku admina. Jedyny konkret który udało ci się zapamiętać to słowa wyrwane z kontekstu, z bardzo niewielką ilością konkretnych danych które "całkiem przypadkiem" wygodnie pasowały aby oczernić administrację.

 

Jeśli krytykujesz, rób to tak aby krytyka ta miała jakąś wartość i wynikało z niej coś, co pozwoli poprawić jakość serwera.

No bo jaki macie/mają pluginy autorskie gwałtownie zmieniające rozgrywkę?

Nie pamiętam, bo po co? Mam zapamiętywać nicki wszystkich graczy/administracji serwerów na jakich grałem/pisałem opinię?

Skoro już mówisz o kontekście to go przytocz, bo chyba byłeś, skoro go podważasz - ja jedynie pamiętam, że ten gość oburzył się, bo administracja czegoś tam nie zrobiła. (pewnie chodziło o ten logout, ale nie pamiętam)

 

Nie napisałem, że nie ma drugiego takiego serwera, ale jest unikatowy - lagi były jak grałem w momencie NISZCZENIA klocka, a spadków nie miałem - VSYNC na OptiFine z ~150 FPS, ping ~70. A to, że jest sklejka to nie jest kwestią tego, że jest drugi taki indentyczny serwer - pewnie, że jest, o niektórych pewnie nie słyszałem - chodzi o to, że macie same pluginy-gotowce tak jak 90%+ survival+frakcje.

 

Czym się to różni od sv+f i dlaczego to zaliczacie do RPG... bo w resource packu jest muzyka ze Skyrima?

Jedyną dobrą kwestią jest ewentualnie ten mały drop ze stone i umiarkowany exp w mcmmo.

 

 

//edit: dodałem ping.


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 25 April 2017 - 14:43

Loli to nie pedofilia.


#9 Eclair

Eclair

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Lightning

Napisano 25 April 2017 - 17:18

"-> na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma."

daj mi magiczne puzderko spowolnienia czasu to zrobię 1000 rzeczy w dwa dni tak jak tego oczekujesz. fajnie jest wybrać sobie jedną z wielu rzeczy które miały być zrobione a jeszcze nie zostały a zignorować wszystko co zrobione jest, bo tak jest łatwiej kogoś błotem obrzucić

 

"-> serwer to typowy sklejka pluginów"

ok biorę się już za pisanie całego serwera od nowa, nie będzie żadnego plugina za to poczekasz jakieś 10 lat aż skończę, zadowolony? nie masz pojęcia ile kodu napisanego przeze mnie leży pod tym wszystkim więc daruj sobie

 

-> serwer nazywa się "Najlepszym serwerem RPG (w Polsce?)", a nie ma nawet na nim questów - to jest typowy serwer survival + frakcje z mcmmo i spieprzonymi. iks de

questów nie ma ponieważ w tworzeniu questów mają uczestniczyć gracze, każdy może dodać cegiełkę od siebie, stawiamy na dobre community a nie na sztywną murzyńską robotę po to żeby potem komuś się to i tak nie spodobało.

 

"-> widziałem wczoraj jakąś odzywkę któregoś z adminów (chyba shader) do jakiegoś gracza, nie wiem jakiego, bo chciał, aby coś tam naprawili i napisał: "jak sie nie podoba to nie graj". Cóż za wspaniałe podejście administracji serwera."

fajnie by było gdybyś jeszcze zacytował nieco kontekstu, jak to przez godzinę kumple tego "jakiegoś gracza" brali udział w wojnie na czacie

"[22:45:19] [Server thread/INFO]: [T] [Przybysz]◊BogateTrio luk3953: Mówię, serwer nieskończony po prostu

[22:45:19] [Server thread/INFO]: [KRÓL] Shaded: jak Ci coś nie pasuje możesz nie grać" fajnie jest sobie zmienić całość zdania tak zeby brzmiało jak najgorzej prawda? super

 

Sorry za brak jakiejkolwiek poprawności językowej tego co piszę ale naprawde cztery dni bez snu, spędzone na olanych totalnie próbach zapewnienia ludziom rozrywki, to nie jest przyjemna sprawa.

 

Pozdrawiam

 

//edit śpię więc kawałek zdania uciąłem


Użytkownik Eclair edytował ten post 25 April 2017 - 17:38


#10 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 25 April 2017 - 18:12

"-> na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma."

daj mi magiczne puzderko spowolnienia czasu to zrobię 1000 rzeczy w dwa dni tak jak tego oczekujesz. fajnie jest wybrać sobie jedną z wielu rzeczy które miały być zrobione a jeszcze nie zostały a zignorować wszystko co zrobione jest, bo tak jest łatwiej kogoś błotem obrzucić

 

"-> serwer to typowy sklejka pluginów"

ok biorę się już za pisanie całego serwera od nowa, nie będzie żadnego plugina za to poczekasz jakieś 10 lat aż skończę, zadowolony? nie masz pojęcia ile kodu napisanego przeze mnie leży pod tym wszystkim więc daruj sobie

 

-> serwer nazywa się "Najlepszym serwerem RPG (w Polsce?)", a nie ma nawet na nim questów - to jest typowy serwer survival + frakcje z mcmmo i spieprzonymi. iks de

questów nie ma ponieważ w tworzeniu questów mają uczestniczyć gracze, każdy może dodać cegiełkę od siebie, stawiamy na dobre community a nie na sztywną murzyńską robotę po to żeby potem komuś się to i tak nie spodobało.

 

"-> widziałem wczoraj jakąś odzywkę któregoś z adminów (chyba shader) do jakiegoś gracza, nie wiem jakiego, bo chciał, aby coś tam naprawili i napisał: "jak sie nie podoba to nie graj". Cóż za wspaniałe podejście administracji serwera."

fajnie by było gdybyś jeszcze zacytował nieco kontekstu, jak to przez godzinę kumple tego "jakiegoś gracza" brali udział w wojnie na czacie

"[22:45:19] [Server thread/INFO]: [T] [Przybysz]◊BogateTrio luk3953: Mówię, serwer nieskończony po prostu

[22:45:19] [Server thread/INFO]: [KRÓL] Shaded: jak Ci coś nie pasuje możesz nie grać" fajnie jest sobie zmienić całość zdania tak zeby brzmiało jak najgorzej prawda? super

 

Sorry za brak jakiejkolwiek poprawności językowej tego co piszę ale naprawde cztery dni bez snu, spędzone na olanych totalnie próbach zapewnienia ludziom rozrywki, to nie jest przyjemna sprawa.

 

Pozdrawiam

 

//edit śpię więc kawałek zdania uciąłem

 

Niezły refleks, skoro napisał kilkadziesiąt liter w ciągu jednej sekundy, ale może burdel w logach. 

Questy niektóre są z tego co wiem, tylko nie zaimplementowaliście ich, bo ludzie pisali.

 

A co do twojego generowanego kodu, to chyba masz na myśli (nie mam pojęcia jakiej jakości, więc nie sugeruję :/) skrypty, przez które serwer jest obciążony, a to z kolei skutkuje ścinkami podczas gry.

======================

Przecież ja was nawet nie obrzucam błotem, napisałem tylko negatywną opinię, ty się wdałeś w dyskusję, to wyciągam coraz więcej rzeczy.

(piszę to do tekstu niżej*

 

<< "-> na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma."

daj mi magiczne puzderko spowolnienia czasu to zrobię 1000 rzeczy w dwa dni tak jak tego oczekujesz. fajnie jest wybrać sobie jedną z wielu rzeczy które miały być zrobione a jeszcze nie zostały a zignorować wszystko co zrobione jest, bo tak jest łatwiej kogoś błotem obrzucić >>

 

Kolejną rzeczą, którą zauważyłem, bo już nie chciało mi się o tym pisać, jest ogromny pay2win w postaci nawet 100% zwiększonego expa o ile się nie myle na "najwyżej randze, dającą mikropłatności".


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 25 April 2017 - 18:13

Loli to nie pedofilia.


#11 Eclair

Eclair

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Lightning

Napisano 25 April 2017 - 18:28

Mówie ci śpię, z tego loga miał być tylko tekst Shadeda.

 

Co do skryptów - nie mów mi co mam na myśli. Programuję od lat w masie języków ale co tam przecież łatwiej jest na kogoś pomyje wylać jak się napisze swoje widzi mi się.

 

Serwer nie jest niczym obciążony mogę ci wygenerować obciążenie procesora tylko po co ja mam ci coś udowadniać. Twój "lag" podczas kopania o którym pisałeś jest spowodowany niezgodnością pluginu przeciw cheatom pozwalającym na szybsze kopanie z mcmmo, naprawimy to. Ale co ja tam wiem przecież pan typowy wie wszystko o wszystkim.

 

co do p2w pisałem wiele razy że na serwerze nie będzie absolutnie niczego czego nie da się zdobyć grając a tylko wyciągając portfel



#12 ShadedPL

ShadedPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • https://discord.gg/Gsqqnkm
  • Shaded

Napisano 25 April 2017 - 18:29

-> na serwerze tylko obiecują, a jak antylogouta mieli zrobić to tak go nadal nie ma.

Niczego nie obiecywaliśmy, mówiliśmy, że będzie w tym tygodniu i prawdopodobnie tak będzie.
Uwielbiam takie komentarze graczy, którzy nie mają bladego pojęcia o tym jak się prowadzi serwer i myślą że zainstalowanie plugina to kwestia kopiuj-wklej. Nie, kolego, to złożony process, tym bardziej, że nie robimy fuszerki i wszystko dokładnie ustawiamy, jak i robimy stresstesty. Należy też pamiętać, że jest nas dwójka, ja pracuję po 10h i cały pozostały czas poświęcam narzeczonej i serwerowi. Eclair też ma życie, całe pozostałe poświęca pluginom, stronie technicznej dedyka i budowie. 

 

-> serwer to typowy sklejka pluginów

Nie dość, że mamy autorskie pluginy, to każdy plugin wgrywany jest mocno konfigurowany lub nawet przekompilowany jak nie pasuje do naszej natury serwera. Dodatkowo wszystkie pluginy spolszczamy, nieraz jest to po 1000 linijek kodu i robimy wszystko, by graczom było jak najlepiej. Ponadto wszystkie bugi bierzemy pod uwagę i robimy wszystko co w naszej mocy, by wszystko jak najszybciej było naprawione. 

Poświęcamy wiele, żeby serwer stał na nogach i miał się idealni, a takie komentarze to po prostu ignorancka odzywka kogoś, kto nie ma bladego pojęcia o tym jak się prowadzi serwer. Dlatego też nie mam specjalnego zamiaru się tym przejmować. Bo ja wiem jak jest i doceniło ten wysiłek setki graczy.

 

-> serwer nazywa się "Najlepszym serwerem RPG (w Polsce?)", a nie ma nawet na nim questów - to jest typowy serwer survival + frakcje z mcmmo i spieprzonymi. iks de

Serwer nazywa sie CrazyRPG, a to że ktoś pisze, że jest "Najlepszy w Polsce" to zwykła opinia, bazująca na wielu zdaniach graczy, zwyczajna opinia i każdy ma swoje zdanie. Zachęcam do wyrobienia własnego. :) Mamy oryginalny styl, mamy dalekosiężne myśli związane z serwerem i wiadomo, że nie każdemu to spasuje, chciałby mieć wszystko na tacy i może jak wbije za 5 lat to tak będzie :) Za rok pewnie serwer będzie wyglądał zupełnie inaczej niż teraz. Gracze z wcześniejszych edycji potwierdzą.

 

-> widziałem wczoraj jakąś odzywkę któregoś z adminów (chyba shader) do jakiegoś gracza, nie wiem jakiego, bo chciał, aby coś tam naprawili i napisał: "jak sie nie podoba to nie graj". Cóż za wspaniałe podejście administracji serwera.

Tak jak już Eclair pisał zdanie wyrwane kompletnie z kontekstu. Może nie najlepiej dobrałem wtedy słowa ale jak mówiłem, ręce opadają na taką ignorancję.

Tyle z mojej strony, nie zamierzam dłużej drążyć tematu i karmić trolli, także całej reszcie życzę miłej rozgrywki w dobrej atmosferze bez jadu i hejtu ;)

Pozdrawiam serdecznie,

~Shad


  • RikoDEV lubi to

#13 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 25 April 2017 - 18:53

Podzielam opinie administracji serwera w osobach Shaded i Eclair. Administracja ma też swoje życie (starsi gracze wiedzą o czym mówię). Nikt nie jest w stanie stworzyć tak dużego projektu serwera w kilka dni. To co napisałeś "sklejka pluginów" to starannie dobrane pluginy które NIE lagują serwera. Jedynym problemem który jest znany jest AntyCheat który nie jest w 100% kompatybilny z mcmmo i wywołuje tego typu bugi. Shaded też ma prace, też ma własne życie i nie może stać nad serwerem 24/7, zapewne jako 14-16 letni człowiek lub po prostu nowy gracz (nie chce Cię urazić) nie zdajesz sobie sprawy z tego ile czasu i pracy zostało poświęcone na ten projekt.

 

Jednak dziękuje za własną opinie. Pozdrawiam, RikoDEV.


Użytkownik RikoDEV edytował ten post 25 April 2017 - 18:56

  • Ilmirtien lubi to

#14 Hejtnick

Hejtnick

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 10 postów

Napisano 28 April 2017 - 19:33

Tak jak obiecałem - wystawiam opinię na temat tego żałosnego serwera.
 
 
Widzę, że nie tylko ja zauważyłem niedokończony serwer, więc nawiązując do trafnych wypowiedzi wyżej:
Serwer nadal nie ma antylogouta - od momentu powstania serwera, administrator nie ma czasu napisać/ściągnąć taki skrypt, ale oczywiście pisać na Discordzie po 2 godziny i więcej ma. Czy to jest jakaś paranoja?
Serwer nie jest sklejką pluginów - tutaj obiektywizm nakazuje mi zaprzeczyć - po prostu administracja postanowiła pójść łatwiejszą drogą i zamiast robić serwer od zera, co jest bardzo czasochłonne, pościągała większość pluginów (oczywiście darmowych, bo heh, po co mieć coś nieraz lepszego i płatnego z dobrym supportem od autora) i je skonfigurowała pod swój serwer według własnych "potrzeb".
 
 
No właśnie - własnych. Niestety, ale serwer jest stworzony chyba pod administrację. Dlaczego?
Na serwerze administracja blokuje wszelkie możliwości obrony po zrobienie muru do 100y z piasku, aż po stawianie obsydianu. Tutaj sobie nie zrobisz nawet portalu do netheru. Ciekawostka: możecie użyć enchant table'ów, które ma jeszcze większe właściwości ochronne, o ile się nie mylę, niż obsydian, a administracja to potraktuję dwudziestym piątym punktem, znajdującym się pod komendą /rules 3 - mówi ona o nieuczciwych zagrywkach. Nieuczciwe zagrywki to takie, które administracja za takie uzna. Co może jeszcze być nieuczciwą zagrywką? Wymyślcie sobie (oczywiście nie piszę do administracji, bo zaraz przyjdzie z płaczem mnie zhejtować, jaki to ja nie jestem).
Nawiązując do pierwszego zdania - mcmmo expi się tak wolno, że nie opłaca się tego w ogóle robić.
Transkrypcja (w tym przypadku przetłumaczone teksty z np. kodu) są wykonane niestarannie, a co najważniejsze-  WPROWADZAJĄ W BŁĄD.
Jakiś gracz podczas starcia ze mną (swoją drogą - pozdrawiam, miło się potem gadało na Discordzie) odniósł tego szkody - nie działał skrypt, który powinien przydzielić mu 4 serca więcej, co zakończyłoby się moją śmiercią, ale oczywiście jako iż nie działał ja zwyciężyłem na końcówce życia.
Te rzeczy, które sprawiają, że serwer nie jest skończony - nieprawidłowo wykonana transkrypcja, regulamin chroniący administrację, a nie graczy, jak i nawet ten brak antylogouta sprawiają, że nie warto nawet wchodzić na ten serwer.
 
Mój bardzo dobry kolega niestety ucierpiał na tym, bo:
Zaprosił swojego znajomego na serwer, który miał za zadanie dokonać infiltracji pewnej wrogiej gildii. Udało mu się. Nie mógł jednak wbić w nocy, aby zniszczyć ich bazę (już pobudek nie będę opisywał, bo chyba by miejsca nie starczyło). Więc Nieogar (taki ma nick) zalogował się za jego dobrowolnym pozwoleniem na konto, bo dostał od niego hasło. Dokonał tego co miał dokonać, oczywiście sprawdzając wcześniej, czy nie ma w regulaminie czegoś, co mogłoby tego zabraniać. Nie było. Ale i tak został zbanowany permanentnie za multikonto.
Sprawdźmy zatem nawet tę definicję multikonta (ale to przecież nie jest multikonto, tylko współdzielenie konta, np. gra League of Legends zezwala na multikonta, ale uniemożliwia współdzielenia kont - to dwa różne pojęcia. Niestety, dla administracji serwera jest to dosyć trudne do pojęcia.
Definicja: 
Multikonto - posiadanie dwóch lub więcej profili przez tego samego użytkownika. Zjawisko to występuje m.in. na forach internetowych, w grach multiplayer, w serwisach typu wiki.
Źródło: pierwszy wynik frazy "multikonto - wiki": 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.
Oczywiście został cały czas zlewany przez administratora, mimo celnych argumentów - np. takiego, że nie było żadnej mowy o tym, że takie zagranie jest zabronione.
 
 
Swoją drogą śledzę scenę RPG-ów cały czas, a nigdy nie słyszałem o

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.
A i spokojnie - to tylko shadery na najwyższej grafice. Na takich detalach nawet największe gó**o będzie przynajmniej nieźle się prezentować.
 

 

Serwer nazywa sie CrazyRPG, a to że ktoś pisze, że jest "Najlepszy w Polsce" to zwykła opinia, bazująca na wielu zdaniach graczy, zwyczajna opinia i każdy ma swoje zdanie.


 
Może kolega się dał nabrać albo nie chciał drążyć tematu z takimi ludźmi, ale ja chętnie powiercę nawet przez 5 stron.
To nie jest opinia, BO SIĘ POD TYM HASŁEM REKLAMUJECIE. Czy wy naprawdę tak mylicie pojęcia, czy robicie to specjalnie, aby kogoś nabrać.
Nie wiem w co celujecie, ale macie tu, ci którzy jeszcze nie wierzą w niewydolność serwera, screenshota:
 
 
 
grxKnpY.jpg
 
Skoro już wam wypunktowałem następne kłamstwo, to przejdę dalej:

 
 

co do p2w pisałem wiele razy że na serwerze nie będzie absolutnie niczego czego nie da się zdobyć grając a tylko wyciągając portfel

 
Znowu kłamiesz. Jako, że grałem na serwerze ponad 25h ciągłej rozgrywki to powiem wam - I WSZYSCY MOGĄ SIĘ PRZEKONAĆ - że serwer jest pay to win - płacisz i wygrywasz z każdym, przy małej machinie.
Wbijcie sobie teraz na ten serwer (przepraszam, że was nakłaniam do tego - więcej grzechów nie pamiętam) i poczytajcie książki o RANGACH.
Zobaczcie jaką przewagę one dają, ile czasu zaoszczędzicie. Najwyższa ranga zaoszczędza aż 50% czasu, bo 50% więcej expi na tym już i tak spieprzonym mcmmo (domyślne/standardowe, jak to woli, jest dosyć zbalansowane - wystarczy ewentualnie równomiernie zmniejszyć liczby).
Ma dostęp do komend i innych pomocy, które inni nie mają i nie mogą mieć, o ile nie wpłacą przymusowej (przymusowej, no bo musisz zapłacić, jeżeli chcesz być jednym z najlepszych)  kasy na konto skorumpowanej administracji. 
 
 
A teraz o mnie - zostałem zbanowany za oto taki powód: Admin ma zawsze rację. 
No kurcze. Czy to jest easyHC czy - cytuję: - "Najlepszy serwer RPG w Polsce!"???
Odpowiedzcie sobie sami. Dla mnie to pytanie retoryczne w chwili, której piszę ten tekst.
 
 
Questów jak nie było, tak i nie ma. Istnieją, bo tworzyli je gracze (akurat mogę się nawet podeprzeć screenshotami z Discorda, ale obecnie nie widzę potrzeby w szukaniu ich przez kilkaset linijek). Po prostu nikt ich nie implementuje, bo administracja nie ma czasu, no bo co robią? Walą sobie konia? Zarabiają na serwerze? No nawet tego nie, bo ten serwer nie ma żadnej reklamy.
Właśnie. Co do reklamy. Nie ma jej! Hah. :D
Administracja nawet nie wiedziała gdzie mogą się zareklamować, bo aż napisałem na początku, przed startem pełen optymizmu, gdzie mogą do Shadeda. Nie mają bladego pojęcia o marketingu. Zero funduszy na jakąkolwiek reklamę sprawia, że maksymalna liczba graczy na serwerze w tygodniu PO ŚWIEŻYM STARCIE SERWERA PRZYPOMINAM (co dopiero musi być, np. za miesiąc!), ma jedynie cyfrę jedności (1-9).
Na starcie jakby ktoś chciał wiedzieć to liczba nie przekroczyła ani razu 20-25 osób (piszę to w takim przedziale, aby nie skłamać i nie dawać punktu zaczepienia pewnym osobom, zapewne ta liczba była o 5 mniejsza).
 
 

Bo ja wiem jak jest i doceniło ten wysiłek setki graczy.

 
Setki graczy? Tutaj gra kilkanaście osób. Chyba, że mówisz o setkach graczy, którzy tylko weszli na serwer i po 5 sekundach wyszli. (tak często tak było, bo na serwerze nie istnieje żaden tutorial). 
Czekasz tylko RÓWNE 10 minut, stojąc. Masz tylko czytać ponad 70 stron książek. Super zabawa, prawda? Też tak myślę.
 
 
Administracji nawet nie chciało się zmieniać trailera (to jest stary 3-letni serwer ponoć), bo jest ona z 2014 roku. (serwer nie stoi tyle, tylko miał masę edycji. Każda z nich oczywiście upadła, bo czego można było się spodziewać).
A co do trailera - w 76 sekundzie widzimy napis "Wielka surowcowa". No po prostu IKS DE. 
Ta surowcowa jest bardzo mała. Wiecie dlaczego? Bo jest tam jedna mapa! Tak. Nether, te wszystkie lokacje, odludzie (tam gdzie się zakłada gildie, ogromny prawie bezużyteczny w większości obszar, zabierający miejsce surowcowej)  są na jednej mapie! 
I wiecie co? Jest przekopana na wszelkie możliwe sposoby, bo drop  jest ze stone oczywiście. Nie znajdziesz tu swoich kochanych ród.
Kopiesz 5 minut i natkniesz się na co najmniej 1 tunel (a tak naprawdę czasem kilka). Ale czekajcie - jest resetowana co miesiąc! 
 
 
Nie wiem jak to mogę jeszcze skomentować, więc przejdę dalej.
W prezentacji są zamieszczone takie słowa "Zacznij od wyboru klasy, których jest aż 14 (...)".
No spoko, że jest ich 14. Szkoda, że są wszystkie, heh, niezbalansowane. Dużo rzeczy nie działa i sporo rzeczy nie jest nawet w najmniejszy sposób przemyślanych.
Poza tym te klasy to nie takie TYPOWE klasy, które spotkacie na RPG-u. To klasy typu: "dostajesz stack jajek wilka oraz stack ocelotów i bonusowy exp do mcmmo z mocą z nimi związaną (taming?)". No po prostu majstersztyk. 
 
 
Ja się pytam, jakim prawem wy się nazywacie RPG-iem? 
To jest typowy serwer, jak ktoś wspomniał, SV+F. Nie ma tu questów, rozbudowanych klas, fabuły, nawet tych dobrych budowli - to zwyczajny efekt shaderów.
 Co do lagów - są one bardzo często spowodowane jaskiniami wykopanymi przez graczy, w których respi się ~20 mobów na jednym chunków i tak w kółko, co około 3 minuty.
 
IXDtXSb.jpg
 
Programista pluginów? Chyba "twórca SKRYPTÓW".
 
 
Wracając do gildii znowu - bo zapomniałem - na serwerze wystarczy oclaimować dookoła teren, wzbić się w powietrze i twoja baza jest nietykalna. Dlaczego się pewnie zapytacie? Ano dlatego, że nasza administracja, tfu, szalonego "RPG" stwierdziło, że po wybuchu TNT, creeperów (plugin creeperheal też was autorski? xD) będzie odnawiać codziennie o BODAJŻE (słowa administratora) codziennie o 6 rano. Czyli albo wbijasz na maxa i zabijasz wszystkich (nie ma antylogouta, możesz równie dobrze wyjść z serwera, bo wszystko się odbuduje), albo możesz kopać ciągle diamenty z nadzieją, że leniwa administracja w końcu zrobi obiecywaną już dawno fabułę. Warto zauważyć, że nie ma tu żadnej blokady w budowaniu i po uszkodzeniu dynamitem czyjejś bazy CI NADAL MOGĄ SIĘ ZABUDOWYWAĆ.
Reasumując: nie da się w teorii przegrać takiej wojny.
Nie rozumiem - co to za zwyczaj wystawiania niedokończonego serwera.
 
 
Oczywiście serwer jest również niezgodny z "End-user license agreement". Szkoda tylko, że Microsoft ma to obecnie w poważaniu, bo bym z chęcią wam tym przez ten P2W dokopał.
 

A ten cały resourcepack serwerowy... to jest po prostu żałosne. Pisaliście że własnoręcznie go stworzyliście, tak? Że jest autorski.
Jak to wyglądało... Wklejaliście po kolei fragmenty z różnych texturepacków, by po prostu nie zerżnąć całości z jednego.
Zrobiliście to w tak nieumiejętny sposób, przy schodzeniu do podziemi każdy kto używa waszego resourcepacka widzi zauważy nagłą różnicę stylów. To wygląda tak ohydnie, że podczas rozgrywki na waszym serwerze wolałem używać klasycznego texturepacka z minecrafta, gdyż na nim lepiej wyglądały lokacje na tym serwerze. No i jeszcze to zbeszczeszczenie dzieła Bethesdy... Wrzuciliście soundtrack z arcydzieła na arenie gier rpg "The Elder Scrolls V : Skyrim" i co... nigdzie nie napisaliście, że muzyka nie jest waszego autorstwa.
Pomimo tego, nic wam nie szkodziło, żeby doić pieniądze z graczy nieświadomych tak chamskiej kradzieży intelektualnej.
Jak dla mnie, powinniście napisać, że muzyka nie jest waszego autorstwa i po prostu powiedzieć, że.... ukradliście ją.
Gdybyście byli serwerem non-profit może przymknąłbym na to oko, ale to już przesada.
Nie wy spędziliście w studiu dziesiątki godzin, więc nie wy powinniście czerpać korzyści z tych utworów.
Wklejenie muzyki to kilka minut roboty, a ludzie co chodzą pracować, spędzają w pracy 8 godzin dziennie, dlatego jest to zwykłe złodziejstwo. Resourcepack jest jedną z przyczyn niskiej ilości graczy na waszym serwerze. Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, uświadomię wam.
Skyrim jest wspaniałą grą, w którą poświęcone zostały setki, tysiące godzin, a gdy słyszę ten soundtrack w minecraft to... mam ochotę go wyłączyć i pójść grać w Skyrima.

 

NIE POLECAM.


Użytkownik Hejtnick edytował ten post 28 April 2017 - 20:06


#15 Ilmirtien

Ilmirtien

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Ilmirtien

Napisano 29 April 2017 - 01:55

,,Widzę, że nie tylko ja zauważyłem niedokończony serwer, więc nawiązując do trafnych wypowiedzi wyżej:
Serwer nadal nie ma antylogouta - od momentu powstania serwera, administrator nie ma czasu napisać/ściągnąć taki skrypt, ale oczywiście pisać na Discordzie po 2 godziny i więcej ma. Czy to jest jakaś paranoja?
Serwer nie jest sklejką pluginów - tutaj obiektywizm nakazuje mi zaprzeczyć - po prostu administracja postanowiła pójść łatwiejszą drogą i zamiast robić serwer od zera, co jest bardzo czasochłonne, pościągała większość pluginów (oczywiście darmowych, bo heh, po co mieć coś nieraz lepszego i płatnego z dobrym supportem od autora) i je skonfigurowała pod swój serwer według własnych "potrzeb"."


Administrator spędził ten czas na chacie, odpisują wam, a gdy nie uzyskaliście satysfakcjonującego was wyniku, usuwając spam i blokując konta z których nigdy wcześniej nie była wysłana żadna wiadomość, i z których wy, lub wasi znajomi spamowaliście i wyzywaliście administrację oraz innych użytkowników.




Pisanie pluginów które spełniały by takie same zadania jak te które już istnieją i są dostępne za darmo, nie wniosło by niczego na serwer. Nikt kto ma co robić w życiu i nie ma ważnych powodów by to czynić raczej nie wymyśla czegoś co już wymyślono i nie poświęca wielu godzin aby stworzyć coś co już jest.


,,No właśnie - własnych. Niestety, ale serwer jest stworzony chyba pod administrację. Dlaczego?
Na serwerze administracja blokuje wszelkie możliwości obrony po zrobienie muru do 100y z piasku, aż po stawianie obsydianu. Tutaj sobie nie zrobisz nawet portalu do netheru. Ciekawostka: możecie użyć enchant table'ów, które ma jeszcze większe właściwości ochronne, o ile się nie mylę, niż obsydian, a administracja to potraktuję dwudziestym piątym punktem, znajdującym się pod komendą /rules 3 - mówi ona o nieuczciwych zagrywkach. Nieuczciwe zagrywki to takie, które administracja za takie uzna. Co może jeszcze być nieuczciwą zagrywką? Wymyślcie sobie (oczywiście nie piszę do administracji, bo zaraz przyjdzie z płaczem mnie zhejtować, jaki to ja nie jestem)."


Ludzie grając na CrazyRPG tworzą swoje siedziby tak, aby wyglądały ładnie, i były klimatyczne, stąd istnienie zakazu tworzenia czegoś co wygląda tak:

image.png
Budowanie siedziby która jest jednocześnie ładna, i trudna do zdobycia było nie możliwe na wszystkich serwerach z frakcjami na którym grałem poza CrazyRPG. Na tym serwerze zostało to rozwiązane poprzez odnawianie mapy po wybuchach, które tak bardzo ci przeszkadza, i pomimo którego w ciągu 25 godzin które tu spędziłeś zniszczyłeś jedną frakcję, i dwa razy pokonałeś drugą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można brać udział w efektownych bitwach na murach twierdz, po czym w przypadku odparcia przeciwnika nie trzeba martwić się utratą dzieła które często jest efektem długotrwałej pracy wielu ludzi którzy chcą czegoś więcej niż typowe minecraftowe PvP. Sposoby obrony frakcji których ci brakuje są możliwe do stosowania na zdecydowanej większości serwerów z SV+F, do których grona CrazyRPG się nie zalicza. Według mnie lepsze są bitwy o forty,zamki czy miasta, niż wyzywanie się pomiędzy graczami, gdy jedna drużyna chcę dostać się do siedziby frakcji (którą najczęściej stanowi bunkier z obsydianu zalany wodą)  i zakładanie w tym celu multikont oraz stosowanie innych dziwnych metod.


Regulamin nie chroni administracji, lecz atmosferę panującą na serwerze i "to coś" co sprawiło, że gracze z niecierpliwością czekali na reaktywację serwera, za którą (jak również za to, że nie musieliśmy czekać dłużej) jesteśmy administracji wdzięczni.


,,Nawiązując do pierwszego zdania - mcmmo expi się tak wolno, że nie opłaca się tego w ogóle robić."


Z doświadczenia wiem, że kiedy mcmmo expi się za szybko, gra staję się pozbawiona sensu, a w skrajnych wypadkach wręcz komiczna.


,,Transkrypcja (w tym przypadku przetłumaczone teksty z np. kodu) są wykonane niestarannie, a co najważniejsze-  WPROWADZAJĄ W BŁĄD."

Osobiście nie spotkałem się z wprowadzającym w błąd tłumaczeniem.


,,Jakiś gracz podczas starcia ze mną (swoją drogą - pozdrawiam, miło się potem gadało na Discordzie) odniósł tego szkody - nie działał skrypt, który powinien przydzielić mu 4 serca więcej, co zakończyłoby się moją śmiercią, ale oczywiście jako iż nie działał ja zwyciężyłem na końcówce życia."


Błąd o którym piszesz zaistniał niedawno (z tego co mi wiadomo w przeddzień twojego starcia z owym grazem) i jest jednym z niewielu z którymi się spotkałem.



,,Te rzeczy, które sprawiają, że serwer nie jest skończony - nieprawidłowo wykonana transkrypcja, regulamin chroniący administrację, a nie graczy, jak i nawet ten brak antylogouta sprawiają, że nie warto nawet wchodzić na ten serwer."


Antylogout, jak można przeczytać kilka postów wyżej, prawdopodobnie będzie w tym tygodniu. Serwer jest tworzony z pasjii ,nie stanowi on źródła utrzymania administracji przez co nie można oczekiwać, że wszystko będzie zrobione natychmiast, jak może to mieć miejsce w "większych" serwerach, czy też sieciach serwerów, w których szczerze mówiąc nie czuje się życia, nie spotyka administracji i których część stosuje praktyki pozyskiwania graczy, za które moje nastawienie do nich jest ogólnie negatywne.


Na temat bana kolegi nie będę się rozpisywał, nie jestem administratorem, a temat był omówiony z graczem na chacie, przy czym administrator i kilka innych osób zostało znieważonych przez podejrzane konta "kolegów" o których już wspominałem.


,,Swoją drogą śledzę scenę RPG-ów cały czas, a nigdy nie słyszałem o marne promo z 2k wyświetleń przez ~3 lata.
A i spokojnie - to tylko shadery na najwyższej grafice. Na takich detalach nawet największe gó**o będzie przynajmniej nieźle się prezentować."


Promo serwera CrazyRPG jest najlepszym promo serwera jakie kiedykolwiek widziałem, mała ilość wyświetleń wynika z przerwy w działaniu serwera przed którą powstało, promo istnieje od ~3 lat, ale serwer reklamowany jest od niedawna.

Shadery tylko wspomagają efekt, bez shaderów, mapa również prezentuje się świetnie.


,,Znowu kłamiesz. Jako, że grałem na serwerze ponad 25h ciągłej rozgrywki to powiem wam - I WSZYSCY MOGĄ SIĘ PRZEKONAĆ - że serwer jest pay to win - płacisz i wygrywasz z każdym, przy małej machinie.
Wbijcie sobie teraz na ten serwer (przepraszam, że was nakłaniam do tego - więcej grzechów nie pamiętam) i poczytajcie książki o RANGACH.
Zobaczcie jaką przewagę one dają, ile czasu zaoszczędzicie. Najwyższa ranga zaoszczędza aż 50% czasu, bo 50% więcej expi na tym już i tak spieprzonym mcmmo (domyślne/standardowe, jak to woli, jest dosyć zbalansowane - wystarczy ewentualnie równomiernie zmniejszyć liczby).
Ma dostęp do komend i innych pomocy, które inni nie mają i nie mogą mieć, o ile nie wpłacą przymusowej (przymusowej, no bo musisz zapłacić, jeżeli chcesz być jednym z najlepszych)  kasy na konto skorumpowanej administracji."

Książka jest pozostałością po czasie przed reaktywacją, nie mającą związku z obecnym stanem rzeczy.


,,A teraz o mnie - zostałem zbanowany za oto taki powód: Admin ma zawsze rację.
No kurcze. Czy to jest easyHC czy - cytuję: - "Najlepszy serwer RPG w Polsce!"???
Odpowiedzcie sobie sami. Dla mnie to pytanie retoryczne w chwili, której piszę ten tekst."

Złamałeś 4 punkty regulaminu, poza tym, to co przedstawialiście sobą razem ze znajomymi, psuło grę większości zarówno "starych" jak i "nowych" graczy, co jest powodem dla którego większość społeczeństwa skópionego wokół serwera była za tym banem. Ban był za całokształt waszej działalności, nie za to, że ,,Admin ma zawsze rację".


,,Questów jak nie było, tak i nie ma. Istnieją, bo tworzyli je gracze (akurat mogę się nawet podeprzeć screenshotami z Discorda, ale obecnie nie widzę potrzeby w szukaniu ich przez kilkaset linijek). Po prostu nikt ich nie implementuje, bo administracja nie ma czasu, no bo co robią? Walą sobie konia? Zarabiają na serwerze? No nawet tego nie, bo ten serwer nie ma żadnej reklamy."

Sprawa questów była omówiona w postach wyżej, tych obecnie stworzonych przez graczy jest niewiele, prawdopodobnie zaimplementowana zostanie większa ich ilość naraz aby oszczędzić sobie zabawy.


,,Administracja nawet nie wiedziała gdzie mogą się zareklamować, bo aż napisałem na początku, przed startem pełen optymizmu, gdzie mogą do Shadeda. Nie mają bladego pojęcia o marketingu. Zero funduszy na jakąkolwiek reklamę sprawia, że maksymalna liczba graczy na serwerze w tygodniu PO ŚWIEŻYM STARCIE SERWERA PRZYPOMINAM (co dopiero musi być, np. za miesiąc!), ma jedynie cyfrę jedności (1-9).
Na starcie jakby ktoś chciał wiedzieć to liczba nie przekroczyła ani razu 20-25 osób (piszę to w takim przedziale, aby nie skłamać i nie dawać punktu zaczepienia pewnym osobom, zapewne ta liczba była o 5 mniejsza)."

Co do liczby graczy, w samej frakcji do której należę jest 15 aktywnych, w większości "nowych" graczy.


 
,,Setki graczy? Tutaj gra kilkanaście osób. Chyba, że mówisz o setkach graczy, którzy tylko weszli na serwer i po 5 sekundach wyszli. (tak często tak było, bo na serwerze nie istnieje żaden tutorial).
Czekasz tylko RÓWNE 10 minut, stojąc. Masz tylko czytać ponad 70 stron książek. Super zabawa, prawda? Też tak myślę."
 

Odkąd ten serwer funkcjonuje, przewinęło się przez niego więcej graczy niż sobie wyobrażasz, część z nich nie ma czasu, część zapomniała, a część zwyczajnie wyrosła z tej gry. Te 70 stron wyjaśnia o co chodzi na serwerze, a 10 minut można wykorzystać aby zapoznać się z nim i  z opisami klas, których wybór nie zawsze jest łatwy.


,,
Administracji nawet nie chciało się zmieniać trailera (to jest stary 3-letni serwer ponoć), bo jest ona z 2014 roku. (serwer nie stoi tyle, tylko miał masę edycji. Każda z nich oczywiście upadła, bo czego można było się spodziewać).
A co do trailera - w 76 sekundzie widzimy napis "Wielka surowcowa". No po prostu IKS DE.
Ta surowcowa jest bardzo mała. Wiecie dlaczego? Bo jest tam jedna mapa! Tak. Nether, te wszystkie lokacje, odludzie (tam gdzie się zakłada gildie, ogromny prawie bezużyteczny w większości obszar, zabierający miejsce surowcowej)  są na jednej mapie!
I wiecie co? Jest przekopana na wszelkie możliwe sposoby, bo drop  jest ze stone oczywiście. Nie znajdziesz tu swoich kochanych ród.
Kopiesz 5 minut i natkniesz się na co najmniej 1 tunel (a tak naprawdę czasem kilka). Ale czekajcie - jest resetowana co miesiąc!"

Trailer jest dobry i jak najbardziej aktualny. Od tamtej pory minęło 0 edycji. Serwer został reaktywowany.

Rozmiar surowcowej nigdy mi nie przeszkadzał, i nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś może użyć go jako argumentu przeciw serwerowi, szczególnie, że nie widziałem żebyś zgłaszał co do surowcowej jakieś zastrzeżenia administracji. Nie uświadczyłem śladów szczególnego "przekopania". Jeśli twoim zdaniem, na serwerze RPG mapa zabiera miejsce surowcowej, to widocznie pomylił ci się typ serwera kiedy tu przyszedłeś. Co do umieszczenia wszystkiego na jednej mapie, mi, i nie tylko mi podoba się koncepcja umieszczenia wszystkiego na jednej mapie. Dzięki temu stąpa się po ziemiach jednej krainy która stanowi całość, a nie skacze ze świata na świat.


,, Nie wiem jak to mogę jeszcze skomentować, więc przejdę dalej.
W prezentacji są zamieszczone takie słowa "Zacznij od wyboru klasy, których jest aż 14 (...)".
No spoko, że jest ich 14. Szkoda, że są wszystkie, heh, niezbalansowane. Dużo rzeczy nie działa i sporo rzeczy nie jest nawet w najmniejszy sposób przemyślanych.
Poza tym te klasy to nie takie TYPOWE klasy, które spotkacie na RPG-u. To klasy typu: "dostajesz stack jajek wilka oraz stack ocelotów i bonusowy exp do mcmmo z mocą z nimi związaną (taming?)". No po prostu majstersztyk."

Nie spotkałem się z żadną inną niedziałającą rzeczą w klasach poza problemem u toporników, o którym pisałem już wcześniej. Mi te ,,nie takie TYPOWE klasy" odpowiadają. Grałem na serwerach rpg w mc, i tam były typowe klasy, które w wersji minecraftowej wypadały nie najlepiej i szybko się nudziły.


,,Ja się pytam, jakim prawem wy się nazywacie RPG-iem?
To jest typowy serwer, jak ktoś wspomniał, SV+F. Nie ma tu questów, rozbudowanych klas, fabuły, nawet tych dobrych budowli - to zwyczajny efekt shaderów."

Sprawa questów była już omawiana, klasy według mnie są dobre, fabułą zajmuje się administracja, a budowle, jak już zaznaczałem są bardzo dobre, a na shaderach nie grałem nigdy.


Wina lagów nie leży po stronie serwera, ja mam wyjątkowo małe lagi na tym serwerze, pomimo bardzo marnego internetu, z jakiego korzystam.


,,Programista pluginów? Chyba "twórca SKRYPTÓW"."

Nie masz pojęcia o czym piszesz.


,,Wracając do gildii znowu - bo zapomniałem - na serwerze wystarczy oclaimować dookoła teren, wzbić się w powietrze i twoja baza jest nietykalna. Dlaczego się pewnie zapytacie? Ano dlatego, że nasza administracja, tfu, szalonego "RPG" stwierdziło, że po wybuchu TNT, creeperów (plugin creeperheal też was autorski? xD) będzie odnawiać codziennie o BODAJŻE (słowa administratora) codziennie o 6 rano. Czyli albo wbijasz na maxa i zabijasz wszystkich (nie ma antylogouta, możesz równie dobrze wyjść z serwera, bo wszystko się odbuduje), albo możesz kopać ciągle diamenty z nadzieją, że leniwa administracja w końcu zrobi obiecywaną już dawno fabułę. Warto zauważyć, że nie ma tu żadnej blokady w budowaniu i po uszkodzeniu dynamitem czyjejś bazy CI NADAL MOGĄ SIĘ ZABUDOWYWAĆ.
Reasumując: nie da się w teorii przegrać takiej wojny."

Moim zdaniem to rozwiązanie jest bardzo dobre, a ty wyolbrzymiasz negatywne skutki jego działania, zresztą nie tylko to zostało tu wyolbrzymione. Zarzucanie administracji lenistwa jest co najmniej niepoważne. Poświęcają prywatny czas, za darmo po to, żeby gracze którzy to docenią mogli cieszyć się wyjątkowym serwerem, pomimo tego, że niektórzy nie potrafią tego zauważyć i docenić, i wyżywają się na forach w ramach zemsty. Każdy kto ma oczy powinien dostrzec czym jest powyższy post. Klasyczny, choć wyjątkowo wredny i zacięty akt zemsty dokonany na serwerze za bana.


,,Nie rozumiem - co to za zwyczaj wystawiania niedokończonego serwera."

Serwer jest ciągle rozwijany, przez co mogą występować błędy, jednak nie oznacza to, że serwer jest niedokończony.

,,Oczywiście serwer jest również niezgodny z "End-user license agreement". Szkoda tylko, że Microsoft ma to obecnie w poważaniu, bo bym z chęcią wam tym przez ten P2W dokopał."

Żadne P2W nie ma tu miejsca, a książka którą czytałeś jest nie usuniętą pozostałością z czasów z przed reaktywacji i sprzed EULA.


Nie używałeś tego resource packa dość długo, żeby dostrzec wyjątkowe tekstury, niektóre w 3D, a problemów ze różnicą stylu nie uświadczyłem.

Kiedy ja słyszałem muzykę w Skyrim, myślałem sobie ,,kiedy ta reaktywacja".

 

Z góry przepraszam za wszelkie błędy, ale pisałem to późno i szybko, gdyż nie mogłem tego tak zostawić.


Użytkownik Ilmirtien edytował ten post 29 April 2017 - 02:02

  • Gewar i RikoDEV lubią to

#16 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 29 April 2017 - 06:00

@Hejtnick

Dodam że razem z kolegami po banie zamiast przyznać się do błędu wyzywałeś administracje w tym Eclaira tekstem "Eclair ty k[**]". Serwer jest dopracowany, szkoda że takie osoby jak ty nie rozumieją tego i "płaczą" z powodu bana. Używanie konta innego użytkownika jest traktowane w wielu grach jako multikonto. Następnym razem pilnuj swojego konta. Nazywasz serwer g[***], ciekawe czy zbudowałbyś takie g[***] sam. Gracze na serwerze zdecydowali że jesteś toksyczny. Nie chcemy takich osób w naszej społeczności. 

 

Na koniec dodam: Z ADMINISTRACJĄ można się dogadać, nie wyzywając przy tym całego serwera i admina. Shaded jak i Eclair jest otwarty na propozycje. Ty złamałeś regulamin. Programista skryptów powiadasz? Większość pluginów na serwerze jest "dopasowana" przez Eclaira. Nie piszemy skryptów i nigdy nie pisaliśmy. To co nazywałeś lagami jest błędem spigota który został zgłoszony. Sam dedyk jest cały czas w uśpieniu.

Sam pisałeś, że na każdym serwerze dostajesz bany i wszyscy wiemy za co. Zachowujesz się jak dziecko, bez kultury osobistej pisząc "J[***] cały serwer i administracje". W paczce txt jest informacja o źródłach muzyki, wystarczy otworzyć.

 

Temat jest zakończony, dostałeś perma na serwerze.


Użytkownik RikoDEV edytował ten post 29 April 2017 - 06:05

  • Ilmirtien lubi to

#17 Thorgard Vaedhor

Thorgard Vaedhor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Thorgard_Vaedhor

Napisano 29 April 2017 - 11:07

@Hejtnick
Problemem nie jest serwer, ale Ty. Więc może dla pełnego obrazu sytuacji poczytajmy trochę o Tobie. Na Discordzie Anty(ja), na serwerze Thesty a tutaj Hejtnick. Odkąd się pojawiłeś (najpierw na Discordzie później niestety też na serwerze) zaczeło robić się nieprzyjemnie. Ciągłe kłótnie i dyskusje pozbawione sensu, które prowadziłeś by zaspokoić swoją wewnętrzną potrzebę tworzenia chaosu. Nie potrafisz wpasować się w klimat choćby odrobinę (pięknie popisałeś się na kanale roleplay), wygląda to tak jakbyś chciał wszystko poustawiać według siebie. Jak już Ci kiedyś pisałem, brakuje Ci pokory i takiej umiejętności życia wśród ludzi. Tak jakbyś czuł się lepszy i mądrzejszy od innych co z resztą udowodniłeś, pisząc komuś na czacie, że jest ,,podludziem" czy ,,podgatunkiem homo sapiens". Nie dość, że nabłociłeś brudnymi buciorami na serwerze to teraz roznosisz to błoto dalej, jak widać sprawia Ci to przyjemność. Mówisz, że to nie jest rpg, a powiedz proszę czy ten kloc, który ulepiliście nadawałby się na jakiekolwiek rpg

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Odniosę się jeszcze do p2w. Na poprzedniej edycji nie zapłaciłem ani złotówki, a nie przeszkodziło mi to w byciu na wysokich miejscach w mctop oraz w niszczeniu wrogich gildii nawet w pojedynkę. Musiałeś nieźle wysilić wyobraźnie, żeby napisać te wypociny, ale może powinieneś przyjrzeć się sobie i tam poszukać błędów a dopiero później wytykać je innym. I radzę Ci więcej myśleć, przy podejmowaniu decyzji, bo życie da Ci jeszcze wiele razy po d**ie. I pomyśl sobie jak muszą się czuć ludzie, którzy spędzili bardzo, bardzo wiele godzin by stworzyć moim zdaniem coś tak wspaniałego jak CrazyRPG a przyczłapuje taki jeden mądrala i wszystko stara się zniszczyć. Bo on wie lepiej.
Pozdrawiam serdecznie.
  • Ilmirtien lubi to

#18 Hejtnick

Hejtnick

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 10 postów

Napisano 29 April 2017 - 12:10

Dzień dobry, coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc powtórzę jeszcze raz;

 

 

Administrator spędził ten czas na chacie, odpisują wam, a gdy nie uzyskaliście satysfakcjonującego was wyniku, usuwając spam i blokując konta z których nigdy wcześniej nie była wysłana żadna wiadomość, i z których wy, lub wasi znajomi spamowaliście i wyzywaliście administrację oraz innych użytkowników.

Po pierwsze, ja nikogo nie zapraszałem na serwer, kto wyzywał. Ja nigdy nie wyzywałem administracji, co najwyżej paru użytkowników - oczywiście w odwecie, a nie jak na ulicy podchodzę do kogoś (jak to na tym serwerze ma miejsce) "zjep" (błąd celowy, pokazujący poziom serwera).



Pisanie pluginów które spełniały by takie same zadania jak te które już istnieją i są dostępne za darmo, nie wniosło by niczego na serwer. Nikt kto ma co robić w życiu i nie ma ważnych powodów by to czynić raczej nie wymyśla czegoś co już wymyślono i nie poświęca wielu godzin aby stworzyć coś co już jest.

I tutaj się mylisz, jest masa pluginów płatnych, które zastępują darmowe i są o wiele lepiej zoptymalizowane, no ale co ty możesz wiedzieć o serwerze. 

No i widzisz, przyznałeś mi rację. Skoro nie poświęcają czas na rozwój serwera, tylko kopiują pluginy z internetu i konfigurują je "pod własne potrzeby", zmieniając je co chwila, wywołując bugi np. z topornikiem, to ja nie mam pytań. Naprawdę.

 

 

Ludzie grając na CrazyRPG tworzą swoje siedziby tak, aby wyglądały ładnie, i były klimatyczne, stąd istnienie zakazu tworzenia czegoś co wygląda tak:

Jakbyś chciał wiedzieć, to administracja i tak zamierzała usunąć tę bazę. My się dowiedzieliśmy o tym po fakcie i co ciekawe - to ja pokazałem administracji ten mur.

 

 

Budowanie siedziby która jest jednocześnie ładna, i trudna do zdobycia było nie możliwe na wszystkich serwerach z frakcjami na którym grałem poza CrazyRPG. Na tym serwerze zostało to rozwiązane poprzez odnawianie mapy po wybuchach, które tak bardzo ci przeszkadza, i pomimo którego w ciągu 25 godzin które tu spędziłeś zniszczyłeś jedną frakcję, i dwa razy pokonałeś drugą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można brać udział w efektownych bitwach na murach twierdz, po czym w przypadku odparcia przeciwnika nie trzeba martwić się utratą dzieła które często jest efektem długotrwałej pracy wielu ludzi którzy chcą czegoś więcej niż typowe minecraftowe PvP. Sposoby obrony frakcji których ci brakuje są możliwe do stosowania na zdecydowanej większości serwerów z SV+F, do których grona CrazyRPG się nie zalicza. Według mnie lepsze są bitwy o forty,zamki czy miasta, niż wyzywanie się pomiędzy graczami, gdy jedna drużyna chcę dostać się do siedziby frakcji (którą najczęściej stanowi bunkier z obsydianu zalany wodą)  i zakładanie w tym celu multikont oraz stosowanie innych dziwnych metod.

Naprawdę, nie chce mi się odpisywać na twój tekst bez żadnych cytatów, argumentów, no ale muszę, skoro jest trzech na jednego.

Nie zniszczyłem żadnej frakcji - baza brunatnych to nie moje dzieło (swoją drogą śmieszne kolesiostwo na serwerze, że administracja wam to back-upuje!)

unicestwiłem tylko 3 ludzi z waszej frakcji z Nieogarem, po czym przyszliście z prawdopodobnie sklonowanymi setami (no x5 enchantów te same niedoróbki, podobna wytrzymałość na skraju, jasne). 

Poza ty to nie było multikonto. Czy ty człowieku potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie przedstawiłem definicję multikonta, ale ty umyślnie to olewasz, pisząc takie bzdury, że to się w pale nie mieści. Infiltracja jest normalną zagrywką taka, jak każda inna.

 

 

Regulamin nie chroni administracji, lecz atmosferę panującą na serwerze i "to coś" co sprawiło, że gracze z niecierpliwością czekali na reaktywację serwera, za którą (jak również za to, że nie musieliśmy czekać dłużej) jesteśmy administracji wdzięczni.

Mylisz się. Ten nieskończony regulamin chroni administrację na każdy sposób. Świadczy o tym 25 punkt, który mówi o tym, że jak administracji się nie spodoba coś, to może cię zbanować bezpowrotnie (CO CIEKAWE TO MIAŁO DOTYCZYĆ TYLKO CHEATÓW, BUGÓW, EXPLOITÓW ETC.) i jedyne co możesz zrobić to napisać prawdę na forum, gdzie się reklamujecie.

 

 

Z doświadczenia wiem, że kiedy mcmmo expi się za szybko, gra staję się pozbawiona sensu, a w skrajnych wypadkach wręcz komiczna.
A czy ja chcę, aby mcmmo leciało szybko? Gościu, ty to robisz naprawdę specjalnie? Ja chciałem tylko, aby to wszystko było zbalansowane. No ale czego się spodziewać po takim SZALONYM "RPG". Pomijając fakt, że standardowe mcmmo jest dobre. 
 

 

Osobiście nie spotkałem się z wprowadzającym w błąd tłumaczeniem.
To gratuluję, że nie czytałeś opisów tych klas. Zaprawdę, zaoszczędziłeś sporo czasu. RikoDEV, naprawdę - co ty miałeś z j. angielskiego? Dwa na szynach?

Tak się składa, że ja tego również nie zauważyłem. Dopiero jak jakiś gracz skarżył się, że opis klasy mówi co innego, a praktyka to co innego. No co zrobisz.

To jest po prostu marka NAJLEPSZEGO RPG W POLSCE. iks de

 

 

 

Błąd o którym piszesz zaistniał niedawno (z tego co mi wiadomo w przeddzień twojego starcia z owym grazem) i jest jednym z niewielu z którymi się spotkałem.
Skoro przyznajesz mi rację, to pominę wypowiedź i dodam pewną ciekawostkę: Eclair/Lighting (nie wiem czy to te same osoby), próbowały to naprawić, no ale jak się jest programistą SKRYPTÓW to nie wiele się potrafi i koniec końców - nadal tak jest. To jest dopiero komizm DOPRACOWANEGO SERWERA.

 


Antylogout, jak można przeczytać kilka postów wyżej, prawdopodobnie będzie w tym tygodniu. Serwer jest tworzony z pasjii ,nie stanowi on źródła utrzymania administracji przez co nie można oczekiwać, że wszystko będzie zrobione natychmiast, jak może to mieć miejsce w "większych" serwerach, czy też sieciach serwerów, w których szczerze mówiąc nie czuje się życia, nie spotyka administracji i których część stosuje praktyki pozyskiwania graczy, za które moje nastawienie do nich jest ogólnie negatywne.
Antylogout miał być już dawno, dawno temu. Co wy robiliście na tych swoich śmiesznych beta-testach? Bo zdaje mi się, że to powstało tylko po to, aby ekipa serwera (tak czytelniku, to nie jest zwykły gracz tylko członek ekipy, jak cała reszta wyżej). To jest podstawa każdego serwera, który chociaż ma nawet tę komendę na "/pvp on" i "/pvp off". Czy to aż tak bardzo dużo czasu zajmuje? No proszę, odpowiedz mi członku ekipy, co jest trudnego w ctrl+v. Przecież w innych przypadkach to zrobiliście (pluginy), ba nawet je edytowaliście - tak je sp*************e, że szkoda strzępić ryja na ten moment, może potem o tym wspomnę.

 

 

Na temat bana kolegi nie będę się rozpisywał, nie jestem administratorem, a temat był omówiony z graczem na chacie, przy czym administrator i kilka innych osób zostało znieważonych przez podejrzane konta "kolegów" o których już wspominałem.
To się rozpisz. Jesteś członkiem ekipy, czy marnym murzynem robiącym za darmo? Chętnie posłucham, gdy zostanie wyniesione to na publikę. 

 

 

Promo serwera CrazyRPG jest najlepszym promo serwera jakie kiedykolwiek widziałem, mała ilość wyświetleń wynika z przerwy w działaniu serwera przed którą powstało, promo istnieje od ~3 lat, ale serwer reklamowany jest od niedawna. Shadery tylko wspomagają efekt, bez shaderów, mapa również prezentuje się świetnie.

Widać, że się w ogóle nie znasz, jeżeli wg ciebie to naprawdę (albo po prostu łżesz dla rangi) najlepszy trailer. Najlepszy trailer ma 2/3k wyświetleń przez 3 lata? IKS ku**a DE.

Shadery nie wspomagają efektu, bo sam widziałem. One go  tworzą od zera (czyli poziomu, na którym jest ten cały serwer) do takiego trailera. Mapa prezentuje się świetnie? No szczególnie ta surowcowa. Swoją drogą - to pierwszy serwer, na którym zobaczyłem coś takiego jak "SUROWCOWA". Ciekawe. 

 

 

Książka jest pozostałością po czasie przed reaktywacją, nie mającą związku z obecnym stanem rzeczy.
Łżesz teraz jak pies. Nawet przed startem serwera pytałem się Shadeda o to, czy to jest nadal aktualne i czy nie mógłby tego chociaż trochę osłabić.

(oczywiście bez skutku, tylko obiecywał, jak zwykle, ale mniejsza)

 

 

Złamałeś 4 punkty regulaminu, poza tym, to co przedstawialiście sobą razem ze znajomymi, psuło grę większości zarówno "starych" jak i "nowych" graczy, co jest powodem dla którego większość społeczeństwa skópionego wokół serwera była za tym banem. Ban był za całokształt waszej działalności, nie za to, że ,,Admin ma zawsze rację".
Zostałem zbanowany za, cytuję: Admin ma zawsze rację. Nie widzę żadnego "Punkt 4. niedorobionego regulaminu". Wiesz, szczerzę to cieszę się z tego bana, bo bym jeszcze więcej stracił czasu na ten serwer pewnie. No pewnie. Jeżeli masz na myśli ten najazd na twoją gildię, to rzeczywiście psułem wam grę na serwerze. Szkoda, że wszystko się odbudowało i administrator wysetował wam zniszczenia. (kolesiostwo)

 

 

Sprawa questów była omówiona w postach wyżej, tych obecnie stworzonych przez graczy jest niewiele, prawdopodobnie zaimplementowana zostanie większa ich ilość naraz aby oszczędzić sobie zabawy.
Ile to już implementujecie? 20+ dni? Po co wystawiacie niedokończony serwer? Poza tym już widziałem wasze questy, gdzie NPC jest gadającym kurczakiem. (XD)

Bez komentarza.

,,Administracja nawet nie wiedziała gdzie mogą się zareklamować, bo aż napisałem na początku, przed startem pełen optymizmu, gdzie mogą do Shadeda. Nie mają bladego pojęcia o marketingu. Zero funduszy na jakąkolwiek reklamę sprawia, że maksymalna liczba graczy na serwerze w tygodniu PO ŚWIEŻYM STARCIE SERWERA PRZYPOMINAM (co dopiero musi być, np. za miesiąc!), ma jedynie cyfrę jedności (1-9).
Na starcie jakby ktoś chciał wiedzieć to liczba nie przekroczyła ani razu 20-25 osób (piszę to w takim przedziale, aby nie skłamać i nie dawać punktu zaczepienia pewnym osobom, zapewne ta liczba była o 5 mniejsza)."

Co do liczby graczy, w samej frakcji do której należę jest 15 aktywnych, w większości "nowych" graczy.
15 aktywnych graczy? Masz na myśli tę swoją masówkę, gdzie dodawałeś każdego gracza na serwerze i potem ten gracz nigdy potem nie wracał, bo nie miał zamiaru tracić czasu na tak źle zrobiony serwer? Te 15 graczy to offine, tak? No rozumiem, rozumiem. W takim razie jest ponad 60 graczy na serwerze! (Pomińmy już fakt - iks de -, że obecnie jest 9 graczy na serwerze.

 

 

Odkąd ten serwer funkcjonuje, przewinęło się przez niego więcej graczy niż sobie wyobrażasz, część z nich nie ma czasu, część zapomniała, a część zwyczajnie wyrosła z tej gry. Te 70 stron wyjaśnia o co chodzi na serwerze, a 10 minut można wykorzystać aby zapoznać się z nim i  z opisami klas, których wybór nie zawsze jest łatwy.
No super, super, że przewinęła się masa graczy. Szkoda tylko, że ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ (nie podaję liczb) wyszła po kilku sekundach, czy minutach. 

Naprawdę gratuluję wam tego niewyobrażalnego sukcesu. To naprawdę nieziemskie osiągnięcie, zdobyć aż tyle graczy przez tyle lat. Szacunek, tfu.



Administracji nawet nie chciało się zmieniać trailera (to jest stary 3-letni serwer ponoć), bo jest ona z 2014 roku. (serwer nie stoi tyle, tylko miał masę edycji. Każda z nich oczywiście upadła, bo czego można było się spodziewać).
A co do trailera - w 76 sekundzie widzimy napis "Wielka surowcowa". No po prostu IKS DE.
Ta surowcowa jest bardzo mała. Wiecie dlaczego? Bo jest tam jedna mapa! Tak. Nether, te wszystkie lokacje, odludzie (tam gdzie się zakłada gildie, ogromny prawie bezużyteczny w większości obszar, zabierający miejsce surowcowej)  są na jednej mapie!
I wiecie co? Jest przekopana na wszelkie możliwe sposoby, bo drop  jest ze stone oczywiście. Nie znajdziesz tu swoich kochanych ród.
Kopiesz 5 minut i natkniesz się na co najmniej 1 tunel (a tak naprawdę czasem kilka). Ale czekajcie - jest resetowana co miesiąc!"

Trailer jest dobry i jak najbardziej aktualny. Od tamtej pory minęło 0 edycji. Serwer został reaktywowany.

 

Rozmiar surowcowej nigdy mi nie przeszkadzał, i nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś może użyć go jako argumentu przeciw serwerowi, szczególnie, że nie widziałem żebyś zgłaszał co do surowcowej jakieś zastrzeżenia administracji. Nie uświadczyłem śladów szczególnego "przekopania". Jeśli twoim zdaniem, na serwerze RPG mapa zabiera miejsce surowcowej, to widocznie pomylił ci się typ serwera kiedy tu przyszedłeś. Co do umieszczenia wszystkiego na jednej mapie, mi, i nie tylko mi podoba się koncepcja umieszczenia wszystkiego na jednej mapie. Dzięki temu stąpa się po ziemiach jednej krainy która stanowi całość, a nie skacze ze świata na świat.
Ciesze się, że potrafisz czytać ze zrozumieniem i jak najbardziej mogłeś odniosłeś się do mojego argumentu. Życzę dalszych takich sukcesów.

Człowieku, jak to może być mapa RPG, jeżeli jedyne co na niej jest to 10 NPC-tów, służących jedynie do sprzedawania np. tego cobblestone'a. No litości, naprawdę...

Nie pogrążaj się aż tak. 


,, Nie wiem jak to mogę jeszcze skomentować, więc przejdę dalej.
W prezentacji są zamieszczone takie słowa "Zacznij od wyboru klasy, których jest aż 14 (...)".
No spoko, że jest ich 14. Szkoda, że są wszystkie, heh, niezbalansowane. Dużo rzeczy nie działa i sporo rzeczy nie jest nawet w najmniejszy sposób przemyślanych.
Poza tym te klasy to nie takie TYPOWE klasy, które spotkacie na RPG-u. To klasy typu: "dostajesz stack jajek wilka oraz stack ocelotów i bonusowy exp do mcmmo z mocą z nimi związaną (taming?)". No po prostu majstersztyk."


Nie spotkałem się z żadną inną niedziałającą rzeczą w klasach poza problemem u toporników, o którym pisałem już wcześniej. Mi te ,,nie takie TYPOWE klasy" odpowiadają. Grałem na serwerach rpg w mc, i tam były typowe klasy, które w wersji minecraftowej wypadały nie najlepiej i szybko się nudziły.
Jeżeli to dla ciebie jest dobre, to ja nie mam pytań. No po prostu co ja mam napisać tutaj, że gość z ekipy serwera stwierdza, że mu te klasy odpowiadają?

Widocznie na małej ilości serwerów RPG grałeś, bo ja pamiętam kilka takich serwerów, a trochę się ich przewinęło.

 

 

,,Ja się pytam, jakim prawem wy się nazywacie RPG-iem?
To jest typowy serwer, jak ktoś wspomniał, SV+F. Nie ma tu questów, rozbudowanych klas, fabuły, nawet tych dobrych budowli - to zwyczajny efekt shaderów."

Sprawa questów była już omawiana, klasy według mnie są dobre, fabułą zajmuje się administracja, a budowle, jak już zaznaczałem są bardzo dobre, a na shaderach nie grałem nigdy.
Questów nie było, nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Fabuły nie ma na serwerze. Budowle są do bani i powie ci to każda szanująca się grupa budowniczych, jak np. XANT.
 

 

 

Wina lagów nie leży po stronie serwera, ja mam wyjątkowo małe lagi na tym serwerze, pomimo bardzo marnego internetu, z jakiego korzystam.
Są lagi na serwerze. Administracja sama kiedyś wspominała, że nie spodziewali się takiej ilości graczy, co skutkuje taką maszyną, a nie inną. (widać, w co celują  - w upadek i stagnację)

,,Programista pluginów? Chyba "twórca SKRYPTÓW"."        <--- o  Eclairze.

Nie masz pojęcia o czym piszesz.

To mi udowodnij, drogi członku ekipy serwera Crazy "RPG", że się mylę. Konfigurowanie pluginów to nie ich robienie, od razu odpowiadam prewencyjnie.


,,Wracając do gildii znowu - bo zapomniałem - na serwerze wystarczy oclaimować dookoła teren, wzbić się w powietrze i twoja baza jest nietykalna. Dlaczego się pewnie zapytacie? Ano dlatego, że nasza administracja, tfu, szalonego "RPG" stwierdziło, że po wybuchu TNT, creeperów (plugin creeperheal też was autorski? xD) będzie odnawiać codziennie o BODAJŻE (słowa administratora) codziennie o 6 rano. Czyli albo wbijasz na maxa i zabijasz wszystkich (nie ma antylogouta, możesz równie dobrze wyjść z serwera, bo wszystko się odbuduje), albo możesz kopać ciągle diamenty z nadzieją, że leniwa administracja w końcu zrobi obiecywaną już dawno fabułę. Warto zauważyć, że nie ma tu żadnej blokady w budowaniu i po uszkodzeniu dynamitem czyjejś bazy CI NADAL MOGĄ SIĘ ZABUDOWYWAĆ.
Reasumując: nie da się w teorii przegrać takiej wojny."


Moim zdaniem to rozwiązanie jest bardzo dobre, a ty wyolbrzymiasz negatywne skutki jego działania, zresztą nie tylko to zostało tu wyolbrzymione. Zarzucanie administracji lenistwa jest co najmniej niepoważne. Poświęcają prywatny czas, za darmo po to, żeby gracze którzy to docenią mogli cieszyć się wyjątkowym serwerem, pomimo tego, że niektórzy nie potrafią tego zauważyć i docenić, i wyżywają się na forach w ramach zemsty. Każdy kto ma oczy powinien dostrzec czym jest powyższy post. Klasyczny, choć wyjątkowo wredny i zacięty akt zemsty dokonany na serwerze za bana.

 

Każdy serwer i jego administracja poświęca czas na serwerze, więc co to za argument? Nie wyolbrzymiam tylko tak jest. Każdy może się przekonać, jeżeli zdecyduje się tracić czas na ten serwer. Nie wyżywam się na forach - napisałem tylko "to jedyne co mi pozostaje, to ostrzec innych przed tym serwerem". 


,,Nie rozumiem - co to za zwyczaj wystawiania niedokończonego serwera."
Serwer jest ciągle rozwijany, przez co mogą występować błędy, jednak nie oznacza to, że serwer jest niedokończony.

Jest niedokończony, bo jak sam mi przyznałeś rację (naprawdę, mogę równie dobrze ctrl+v, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, co już mi pokazałeś wielokrotnie), przy np. usterce z topornikiem, czy nawet regulaminie, jak i oczywiście z nieprzemyślaną mapą surowcową, a co najwazniejsze - brakiem questów, co powoduje, że to jest survival+frakcje, a nie RPG.

 

,,Oczywiście serwer jest również niezgodny z "End-user license agreement". Szkoda tylko, że Microsoft ma to obecnie w poważaniu, bo bym z chęcią wam tym przez ten P2W dokopał."
Żadne P2W nie ma tu miejsca, a książka którą czytałeś jest nie usuniętą pozostałością z czasów z przed reaktywacji i sprzed EULA.

EULA wyszła dawno i wasz serwer łamie niestety zasady twórców Minecrafta. Wiesz, nawet poleciłbym wam zrobić kosmetyczne zmiany i zamienić P2W na te graficzne ulepszonka, ale no cóż, nie potraficie nic poza CTRL+V i konfigurowaniem pluginów w wersji dla takich jak wy.

 

Z góry przepraszam za wszelkie błędy, ale pisałem to późno i szybko, gdyż nie mogłem tego tak zostawić.

O tak, dużo błędów. Za dużo... Czekaj, ty w ogóle zbiłeś jakiś mój argument? Jakimiś dowodami? 

 

Legenda:

* - zielony = mój tekst.

 

Reszcie niestety nie odpisuję, bo 3 na 1 to banda frajerów. Zbierzcie swoją odpowiedź do kupy i nauczcie się pisać.

 

Pozdrawiam i odradzam tego serwera.


  • MrCubica, Nieogar i Simon Rowninghton lubią to

#19 Gewar

Gewar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Gewar

Napisano 29 April 2017 - 13:10

Polecam żeby każdy sam wszedł na serwer i ocenił dla samego siebie a nie słuchał tego heretyka który próbuje zniszczyć coś genialnego. Wiecie dlaczego pisze to co pisze? Nie przeszkadzała mu żadna z tych rzeczy do póki mógł grać i niszczyć atmosferę. Gdy admin powiedział mu żeby przestał się wykłócać o nieogara i obrażać wszystkich albo dostanie bana to on zagroził że obsmaruje ten świetny serwer na wszystkich forach jakie znajdzie. To nie serwer jest zły tylko Hejtnick się po prostu mści. Pod koniec tego wszystkiego cały serwer pisał żeby dać mu bana.

 

Jeszcze raz polecam żeby każdy sam ocenił. Pozdrawiam.



#20 Hejtnick

Hejtnick

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 10 postów

Napisano 29 April 2017 - 13:19

Przeszkadzała mi każda z tych rzeczy i prosiłem administrację, gdy jeszcze grałem, o zmianę ich. Bez skutku.

Wykłócałem się o bana dla mojego kolegi, bo został on nałożony bezpodstawnie - nie było punktu w regulaminie, który precyzował, że takie działa są zabronione.

Przekręcasz cały czas. Gdy napisał w stylu, że on nie dostanie UB , to napisałem, JAK ZRESZTĄ CYTOWAŁEM "jedyne co mi pozostanie, to ostrzec serwer przed innymi". Ani razu nie napisałem, że obsmaruje ten serwer, chociaż na to zasługuje. Ja akurat krytykuję, a nie obrzucam gównem jak ty wszystkich.

 

Serwer jest słaby i ja się mszczę. Masz rację.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje