Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plebiscyt na najlepszy serwer Minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 02 April 2017 - 11:55

8AU0zXM.png

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
 
Nowy projekt, jakim jest plebiscyt na najlepszy serwer Minecraft, ma na celu przybliżyć najciekawsze, oraz najlepsze serwery Minecraft czytelnikom oraz użytkownikom CraftPortal. Dzięki temu że to użytkownicy głosują na najlepszy serwer, wyniki nie będą w żaden sposób zfałszowane, zaś każdy będzie miał szansę na poznanie polecanych serwerów.
 
Pierw, odbywają się eliminacje, w którym każdy czytelnik może zaproponować serwer, wraz z krótkim opisem i podstawowymi informacji, tj. IP, tryb, strona WWW, itp. Następnie 5 propozycji przechodzi do następnego etapu, czyli de facto już głosowania. Po krótkim okresie, w którym użytkownicy będą mogli zagłosować, zostaną ogłoszone wyniki. Taki proces odbywał się bedzie co 2 tygodnie.
 

Plebiscyt nr. 1

 

Plebiscyt nr. 2
 
Pozdrawiam,
Janek


Użytkownik janek044 edytował ten post 08 April 2017 - 17:20

Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 April 2017 - 12:01

Kolejny event w twoim wykonaniu, który się nie odbędzie?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 02 April 2017 - 12:07

Tym razem, dołożę wszelkich starań aby się odbył i wszystko przebiegło tak jak zaplanowano ;)


Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 April 2017 - 13:21

Wynncraft. Najlepszy serwer RPG jaki kiedykolwiek istniał i to sie raczej nie zmieni, lepszy nawet od niejednej osobnej gry. Ogromna GIGANTYCZNA mapa, dziesiątki questów, świat wypełniony zawartością, serwer istnieje dobre kilka lat i wciąż jest rozwijamy.

IP: play.wynncraft.com
Wersja 1.8-1.11
Wymagany oryginalny Minecraft
  • Simon Rowninghton lubi to


#5 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 02 April 2017 - 14:05

To najlepszy serwer https://craftportal....l-dawny-jcraft/


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#6 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 02 April 2017 - 16:21

Fcraft.pl

2AyfJ3g.png


#7 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 04 April 2017 - 15:18

Serdecznie zaparaszam do głosowania! :)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#8 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 08 April 2017 - 17:19

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Z góry przepraszam za spóźnienie w ogłoszeniu wyników, jednak zrobię to teraz :) W ankiecie partycypowało 10 osób, z których 6 zagłosowało na serwer fCraft.pl, zaś 4 osoby zagłosowały na serwer Opencraft. Tym samym, pragnę ogłosić iż serwer fCraft.pl wygrał pierwszy plebiscyt na najlepszy serwer Minecraft. Mimo tego że użytkownik zgłaszający nie podał informacji o serwerze, chciałbym tutaj zamieścić link do wątku poświeconemu temu projektowi: https://craftportal....ięcej-wolności/. Serdecznie gratulujemy :)

 

Propozycje do następnego plebiscytu można składać już od 16 kwietnia, godz. 00:00 do 17 kwietnia, godz. 19:00. Proces eliminacyjny i tym razem przebiegnie podobnie. Pragnę także poinformować iż serwer fCraft.pl nie może zostać ponownie zgłoszony przez następne 2 plebiscyty.

 

Pozdrawiam,

Janek :)


Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#9 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 10 April 2017 - 20:36

To, co robisz jest bezcelowe, bo bierze zbyt mała ilość osób.

 

Demos - jak ja nie cierpię tego słowa.


Loli to nie pedofilia.


#10 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 April 2017 - 21:01

Ta ankieta była ustawiona. Jakiś survival nie ma prawa być lepszy od Wynncrafta.


#11 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 11 April 2017 - 22:28

No na pewno nie przeze mnie.


Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#12 karawaniarz

karawaniarz

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 203 postów

Napisano 16 April 2017 - 16:41

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Z góry przepraszam za spóźnienie w ogłoszeniu wyników, jednak zrobię to teraz :) W ankiecie partycypowało 10 osób, z których 6 zagłosowało na serwer fCraft.pl, zaś 4 osoby zagłosowały na serwer Opencraft. Tym samym, pragnę ogłosić iż serwer fCraft.pl wygrał pierwszy plebiscyt na najlepszy serwer Minecraft. Mimo tego że użytkownik zgłaszający nie podał informacji o serwerze, chciałbym tutaj zamieścić link do wątku poświeconemu temu projektowi: https://craftportal....ięcej-wolności/. Serdecznie gratulujemy :)

 

Propozycje do następnego plebiscytu można składać już od 16 kwietnia, godz. 00:00 do 17 kwietnia, godz. 19:00. Proces eliminacyjny i tym razem przebiegnie podobnie. Pragnę także poinformować iż serwer fCraft.pl nie może zostać ponownie zgłoszony przez następne 2 plebiscyty.

 

Pozdrawiam,

Janek :)

Gdzie składać propozycje?


Nie traktujcie moich postów poważnie.


#13 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 16 April 2017 - 17:27

Ajjj spóźniłem się :c

Nie ma czegoś takiego jak "najlepszy" serwer. Każdy ma swoją opinię i tyle. Uważam ten plebiscyt za totalnie bezsensowny i tak, jest ustawiony =D



#14 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 16 April 2017 - 19:04

Twój mózg jest chyba ustawiony, ale jak widzę, w złym kierunku... Teraz to nawet ja widzę że może i trochę bezsensowny, ale na pewno nie ustawiony :skeleton:


Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#15 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 April 2017 - 12:10

Twój mózg jest chyba ustawiony, ale jak widzę, w złym kierunku... Teraz to nawet ja widzę że może i trochę bezsensowny, ale na pewno nie ustawiony :skeleton:

 

Doprowadziłeś swoje pierwsze z wielu głosowań do skutku. Jak widać, nie tylko jedna osoba wygrała życie.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 19 April 2017 - 12:11

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#16 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 02 May 2017 - 22:48

www.avernus.pl

 

:]


sob7f7.png


#17 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 May 2017 - 00:52

Jak już ktoś odkopał to:
eu.mineplex.com
Prawdopodobnie najlepszy serwer typu minigames, bardzo dobrze zbalansowany, wiele minigier. Najlepszy zabijacz czasu na PC od czasów sapera.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#18 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 22 July 2018 - 07:45

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/