Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skonfigurować plik permissions


Najlepsza odpowiedź krzmaciek , 08 March 2017 - 18:16

Nie trzeba nic ustawiać w tym pliku "permissions" ... Jedynie w PermissionsEx musisz do grupy default dodać odpowiednie uprawnienia np. z essentials : essentials.home ... Nie wiem jakie są uprawnienia dla tych twoich pluginów ale możesz to sprawdzić w miejscu gdzie je pobrałeś - powinno tam pisać. Albo jeśli wyrzucisz permissionsEx wystarczy dać op'a komendą /op nick

Jeśli pomogłem proszę o "Lubię to". :)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 08 March 2017 - 18:10

Sieema, mam swój własny serwer i gram tam z kolegami, lecz dodałem kilka pluginów takich jak skinrestorer SetSpawn i EasyHome 

Nie dodałem essentials ponieważ cuś mi nie chce działać, ale nie ważne. Mam problem z tym że koledzy nie mogą używać komend jak skin- aby zmienić skina      sethome- ustawić dom     i home- teleport do domu. Ustawiałem wszystko dobrze w pluginie permissionsEx, lecz problem dalej występował więc odpuściłem z nim, ale zauważyłem że jest od razu przy starcie serwera plik permissions więc tam też chyba można ustawić permisje, ale nie wiem jak więc pytanie co mam wpisać aby koledzy czyli Gracze mogli używać tych komend?


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 08 March 2017 - 18:16   Najlepsza odpowiedź

Nie trzeba nic ustawiać w tym pliku "permissions" ... Jedynie w PermissionsEx musisz do grupy default dodać odpowiednie uprawnienia np. z essentials : essentials.home ... Nie wiem jakie są uprawnienia dla tych twoich pluginów ale możesz to sprawdzić w miejscu gdzie je pobrałeś - powinno tam pisać. Albo jeśli wyrzucisz permissionsEx wystarczy dać op'a komendą /op nick

Jeśli pomogłem proszę o "Lubię to". :)


Użytkownik krzmaciek edytował ten post 08 March 2017 - 18:17

  • Lewonier! lubi to

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).


#3 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 08 March 2017 - 18:25

Nie trzeba nic ustawiać w tym pliku "permissions" ... Jedynie w PermissionsEx musisz do grupy default dodać odpowiednie uprawnienia np. z essentials : essentials.home ... Nie wiem jakie są uprawnienia dla tych twoich pluginów ale możesz to sprawdzić w miejscu gdzie je pobrałeś - powinno tam pisać. Albo jeśli wyrzucisz permissionsEx wystarczy dać op'a komendą /op nick

Jeśli pomogłem proszę o "Lubię to". :)

Dzieki ja się tam bawiłem rangami że ranga gracz ranga admin itp a tu wystarczyło tylko tutaj wpisać xD 


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................