Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft 1.8 - komentarze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
858 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chramar

Chramar

    Modz!

  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 28 June 2011 - 14:35

Źródło:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Tłumaczenie:
"Do wersji 1.8 jest jeszcze dużo czasu, ale będziemy musieli przestać ukrywać to, co mamy. Będziemy dostarczać informacji o tym jak będą iść postępy prac, ale pozostawimy szczegóły w tajemnicy. Więc, na przykład można powiedzieć: "dodane zostały 2 kolory", ale nie mówiąc jakie konkretnie, lub "testowanie zdobywania doświadczenia i poziomów, aby zobaczyć, czy jest to fajne."

Aktualizacja będzie całkiem duża i mocno zmieni rozgrywkę w Minecrafta, skupiając się na odkrywaniu,walce dużo bardziej wynagradzającej (?) oraz dawaniu większego poczucia przygody.

Już dodano nowe rzeźby terenu, przynajmniej jednego nowego moba, nowe i interesujące mechanizmy walki, nowe oświetlenie, oraz trochę eksperymentalnych pomysłów co do rozgrywki. Dodane zostaną: bardziej ciekawa uprawa roli, większe bodźce do odkrywania świata, oraz wioski NPC. (zapewne coś jak Millenarie) ~Notch

Tłumaczenie jest w całości mojego autorstwa i nie zezwalam na jego kopiowanie.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 meksyk106

meksyk106

    Enderman lvl2

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 28 June 2011 - 15:44

Jedno jest pewne to będzie największy update od czasu hallowen

#3 TheMichex10

TheMichex10

    Minecraft gamer

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 28 June 2011 - 20:40

Ja nie chce wiosek i NPC. Bo minecraft to survival do samotności. Z tymi wioskami byłoby za łatwo np. na początku idę do wioski i kupuję sobie żelazny kilof. Minecraft straciłby swoją magię.

#4 Kamilo

Kamilo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 28 June 2011 - 21:06

Ja nie chce wiosek i NPC. Bo minecraft to survival do samotności. Z tymi wioskami byłoby za łatwo np. na początku idę do wioski i kupuję sobie żelazny kilof. Minecraft straciłby swoją magię.


Widzisz, każdy ma własne zdanie. Ja bym chciał - znudziło mnie bycie jedynym człowiekiem na ziemi. I nawet moda na wioski lub ludzi zainstalować nie mogę, bo gryzie się z innym modem...

#5 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 28 June 2011 - 21:14

Dopóki Minecraft nie stanie się nagle jakąś RPG-ówką z możliwością usuwania i stawiania klocków to przyjmę aktualizację otwartymi rękoma.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#6 batek56-97

batek56-97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 June 2011 - 21:20

ludzie nie wyszła wersja 1.7 a wy już gadacie o 1.8

#7 TarzanPL

TarzanPL

    TRIBE

  • Użytkownik
  • 782 postów

Napisano 28 June 2011 - 21:46

ale już są informacje o 1.8, więc co ci to przeszkadza?

#8 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 29 June 2011 - 00:49

I za co byś ten żelazny kilof kupił, za ziemię i brukowiec? Nie ma mowy, szybciej byś znalazł to żelazo niż na nie zarobił, więc można powiedzieć, że teraz gra jest za łatwa.

7dnEj.png


#9 SayerPL

SayerPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 29 June 2011 - 09:39

Ja nie chce wiosek i NPC. Bo minecraft to survival do samotności. Z tymi wioskami byłoby za łatwo np. na początku idę do wioski i kupuję sobie żelazny kilof. Minecraft straciłby swoją magię.


Na początku od razu kupisz żelazny kilof? To na pewno nie będzie możliwe, będzie trzeba np. znaleźć żelazo bądź zrobić sobie takowy żelazny kilof! Bądź nie będziesz miał dość materiałów na wymianę... Minecraft nie straci swej magii, nadal możesz zabić mnóstwo creeperów i wypier***ić te wioski w powietrze i żyć jako jaskiniowiec. bądź mieć willę :P

#10 Anubis

Anubis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 29 June 2011 - 09:48

Fajnie, że będzie nowy mob i wioski z NPC :D

#11 Venom33

Venom33

    Grafik

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 29 June 2011 - 10:53

Super Chce wioski npc:D Można by zrobić swoje królestwo i nie było by się w nim sam!:D

#12 TarzanPL

TarzanPL

    TRIBE

  • Użytkownik
  • 782 postów

Napisano 29 June 2011 - 10:56

powinna być przynajmniej funkcja o świecie z NPC i bez NPC. bo widzę nie wszystkim się podoba.

#13 Ripx97PL

Ripx97PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 29 June 2011 - 10:59

a adventure update miało byc już w 1.7
ale itak fajnie, że 1.7 już jutro,tylko mało rzeczy będzie dodanych...

#14 Venom33

Venom33

    Grafik

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 29 June 2011 - 11:39

@Up: Głupi jesteś? Przenieśli cały adwenczer updejt na 1.8
A 1.7 to update tłoków tłoku...

#15 Marox

Marox

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 29 June 2011 - 12:05

@up
O co ci chodzi ? przecież powiedział że adventure update MIAŁO BYĆ już w 1.7

#16 Venom33

Venom33

    Grafik

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 29 June 2011 - 12:17

Nabija posty o to chodzi

#17 Wilkożerca

Wilkożerca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 192 postów

Napisano 29 June 2011 - 13:03

Będzie ciekawie z tym 1.8, ale trzeba zadać pytania:
-Czy NPC będą rozwinięci? Będą mogli na bieżąco budować? Będą się mnożyć?
A może będą tylko stać w wygenerowanych domach?
-Czy system walki naprawdę będzie dawał frajdę i korzyści, jeśli będzie męczyć się robieniem uników, specjalnych ataków?
-Czy nowe tereny będą interesujące?
-Nowy mob podobno ma być straszny, ale czy trudny do pokonania?
-Czy w końcu doczekamy się aktualizacji, która utrudni grę?

#18 RomanPL79

RomanPL79

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 June 2011 - 15:05

-Nowy mob podobno ma być straszny


Tak teraz myślę - NPC i straszny mob. Hmmm, może Herobrine, jako taki wyrzutek, który mieszka sam i straszy ludzi? :D

#19 meksyk106

meksyk106

    Enderman lvl2

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 29 June 2011 - 15:59

Tak Herobrine chcemy Herobrine (aż ślinka cieknie) jestem jego fanem :P

#20 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 29 June 2011 - 19:40

Po pierwsze nie ekscytujcie się NPC, Notch nic o nich nie powiedział, że będą 1.8, a wy już jakby na pewniaka to bierzecie. Już od alphy pracuje nad "wioskami goblinów mieszkającymi na drzewach". Teraz powiedział tylko tyle, że dał nowe światło, jednego mobka, parę unowocześnień walki i jakieś badziewia. O wioskach napomniał tyle "To come is more interesting farming, bigger incentives to explore, and npc villages.". Co nie oznacza nawet, że zaczął je robić, czy, że będą w 1.8. Ehh, czemu polaczki tak lubią plotkować i łapać pierwsze lepsze informacje. Sprawdzajcie częściej źródła, uczcie się angielskiego...