Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starbound


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 December 2013 - 12:46

Starbound_Logo.png

Witam serdecznie!
Temat ten, jak można wnioskować po nazwie, poświęcony jest grze Starbound. Znajduje się ona co prawda w wersji closed-beta, dostępnej tylko dla graczy, którzy zakupili tą produkcję w wersji pre-order, ale i tak jest bardzo rozbudowana i ciekawie skonstruowana.
Ale na początek, dla nie wiedzących - co to jest Starbound?


No więc, gdy pokrótce przybliżyłem wam grę, chciałbym przedstawić moją własną opinię:

A także macie zwiastun na zachętę:



No więc zapraszam do oceniania gry, dzielenia się spostrzeżeniami i wspólnej rozgrywki.
Strona główna produkcji -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • elementiro lubi to
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ReeCoo

ReeCoo

    Grand'fatha

  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 07 December 2013 - 12:51

Da sie to spiracić ;___;?


0ed72fc37c7f.jpg


#3 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 December 2013 - 12:53

Da się. Ale jednak moim zdaniem gra warta jest tych 15 dolców, aby wspomóc twórców i cieszyć się wszystkimi update'ami aż do wersji pełnej.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#4 ReeCoo

ReeCoo

    Grand'fatha

  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 07 December 2013 - 13:06

Pytam na zapas bo owych 15 dolców nie posiadam D:


0ed72fc37c7f.jpg


#5 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 07 December 2013 - 18:31

A ja mam pytanko. Czy jest w tej grze multiplayer? I jak ją kupiłeś?

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#6 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 December 2013 - 19:10

Multiplayer jest, jak najbardziej, a kupione ze strony Starbounda (zakładka "pre-order" -> buy now).
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#7 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 07 December 2013 - 19:26

właśnie zassałem i odpalam, za 20 minut wrzucę moje pierwsze wrażenia ;p

 

Odpalam grę - ludzie pingwiny - ocena gry 10/10


/D/


#8 Raito

Raito

    Sappy

  • Użytkownik+
  • 326 postów

Napisano 07 December 2013 - 19:38

Da sie to spiracić ;___;?

 Wyprzedził mnie.

 

Wygląda ciekawie,  mody do terrari interesujące, wyssam z internetów, jak bede miec chwile


TdLCuNf.gif xSI3p.gif

 


#9 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 07 December 2013 - 19:55

kupuję tą grę przy najbliższej okazji, to jest niesamowite. Niechcący zabiłem człowieka kwiata i teraz przede mną uciekają ;_;

 

omfg, to łapanie czapki kiedy spadasz <3 ta gra jest tak średnio zoptymalizowana sama z siebie? bo w lochu mi trochę zamula

 

Właśnie znalazłem Bullbasaury w jaskini


  • Dominatort, KillShoot i DarknessXIII lubią to

/D/


#10 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 December 2013 - 22:12

Co do fragmentu o optymalizacji, to pragnę zauważyć, że gra wyszła do jakiegokolwiek użytku zaledwie w środę, więc może być ona niedopracowana. Akurat mój sprzęt jest na tyle mocny, że przy żadnej piselowatej grze mi nie będzie ciąć, więc nie mogę wypowiedzieć się precyzyjnie, a jedynie gdybać. :L
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#11 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 08 December 2013 - 19:21

Mam już srebrny set, wzywałem ufo ale nawet go nie tknąłem, na wszystkich planetach układu daje radę, co teraz mogę robić? Zasysać nową wersję czy jak?


/D/


#12 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 08 December 2013 - 21:54

Cieszę się że w końcu powstał temat o tej jakże wybornej grze. ( Mimo to uważam, że przydałoby się go ozdobić o chociażby obrazek z tytułem gry )

 

Ja sam już gram ponad 2 dni w Starbounda ( Na piracie, ale kupienie mam w planach ) i powiem szczerze, gra mi się bardzo przyjemnie, ogólnie już bardzo dobrze zapoznałem się z grą. Generalnie nauczyłem się chyba większości jaką beta proponuje. Mam tylko problemy ze znalezieniem tytanu : ) A no i ogólnie mam już sektor gamma odblokowany ale jeszcze jestem na niego za słaby, tylko 15 obrony, musi wzrosnąć. Oraz nie mam zielonego pojęcia, jak zdobyć/wydropić/czy cokolwiek zrobić, aby dostać bronie dystansowe chociażby takie jakie to mają przeciwnicy w dungeonach. Jak ktoś wie, to niech się podzieli tą informacją : P

 

Co do @up jak masz to wszystko, to pokonaj ufo, wtedy dostaniesz molten core, które będzie ci odblokowywać całkiem nowe craftingi oraz nowego bossa ( nie powiem jakiego, nie chce psuć zabawy ;) ) i nowy sektor zawierający planety od 11-20 poziomu.

 

Teraz moje pytanie do was. Jaka jest wasza najlepsza broń? Moja to:

 

Efekt: Brak

AP ( Armor Penetration ) : 19

Swing Speed: 1.70

Dmg per Swing: 18



#13 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 08 December 2013 - 22:24

Ale jak, bo łukiem nawet mu hp nie zbijałem, a potem uciekło ;O


/D/


#14 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 08 December 2013 - 22:39

Zdobąć podwójny skok, taką technologię, to będziesz w stanie doskoczyć do niego i za pomocą miecza zadawać mu Dmg.



#15 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 09 December 2013 - 17:49

Mój brat ściągnął już Starbound'a, zagram jak zwolni komputer ;_____;



#16 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 10 December 2013 - 09:10

Niedawno miał miejsce nowy update. Usunęło mi postać. Jestem irritated jak ten koala z nazwy poprzedniej wersji (teraz jest już annoyed). ._.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#17 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 10 December 2013 - 21:54

Właśnie kupiłem orginalnego Starbounda, bo uważam, że warto.

 

A ta nowa aktualizacja mnie zaskoczyła, przemienili Armor Penetration na DPS o.o? Ogólnie zmienili zadawany Dmg i ilość życia potworów co w sumie sprawia, że teraz ten pasek życia wydaje się bardziej profesjonalny.



#18 Irdo

Irdo

    B A S S S L U T

  • Użytkownik+
  • 709 postów

Napisano 11 December 2013 - 17:20

Meh, nie podoba mi się :c



#19 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 11 December 2013 - 19:24

Doszedł Update Starbounda, nazwali go: Frustrated Koala     : P Czas obczaić co dodaje.



#20 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 12 December 2013 - 15:01

Użyłem sklepu TPB żeby sprawdzić jak się prezentuje gra..

I nie działa. Zawiesza się przy pierwszym logo, i tyle z tego. Halp?
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey