Skocz do zawartości


Zdjęcie

SurvivalGames

survivalgames

Najlepsza odpowiedź gacus007 , 03 May 2013 - 10:00

Odradzać sie mogą tylko bloki które niszczysz ,i które są ustawione w konfigu Survival Games

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 03 May 2013 - 09:39

Mam maly problem mianowicie nie wiem dlaczego ale jak ide na arene to walczymy jest ok ale potem np. jak zachacze o jakas płapkę np. ruchome piaski to one sie nie odradzają na drugi raz. POMOCY


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LowcaOwca

LowcaOwca

    Owczy Zoofil

  • Użytkownik+
  • 720 postów

Napisano 03 May 2013 - 09:43

"Mam mały problem, otóż podczas testów mojego servera mamy problem z ponownym załadowaniu się mapy typu Survival Games."

Zrób reinstal pluginu. Najprawdopodobniej to pomoże.


Dołączona grafika

Autograf od Zu.

#3 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 03 May 2013 - 09:47

Nie bede robil reload pluginu czekam na lepsza odpowiedz 


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#4 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 03 May 2013 - 10:00   Najlepsza odpowiedź

Odradzać sie mogą tylko bloki które niszczysz ,i które są ustawione w konfigu Survival Games







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: survivalgames