Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze wydarzenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
132 odpowiedzi w tym temacie

#1 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 July 2012 - 12:40

Yo. Tutaj opisujemy jakieś tajemnicze wydarzenia jakie zaszły na naszym świecie.
Yy ja miałem baaardzo dziwne przeżycie otóż:
Zrobiłem sobie kopalnie: duży tunel,drzwi,szkło żeby widzieć jaskinie ( bo dokopałem się do jaskini)
I kopie sobie kopie.Nagle słyszę tę muzyke co występuje często w jaskiniach.Mroczna troche ;P
No ale chwile potem chciałem wyjść a tu dziwo: Drzwi które zamknąłem były otwarte.
Czy to jakiś bug czy co?
Opiszcie tutaj tak samo swoje przypadki.
P.S Save niestety zaginął jak reszta bo miesiąc temu miałem format komputera,a dopiero teraz przypomniałem sobie o tym. :(

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 10 July 2012 - 13:36

Może przypadkowo użyłeś drzwi 2 razy i nie zauważyłeś.

#3 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 July 2012 - 14:42

Yyy nie.
No ale wizdiał bym to

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#4 ziemniaczany

ziemniaczany

    Znawca

  • Użytkownik
  • 211 postów
  • Ziemniaczany

Napisano 10 July 2012 - 15:13

jak to multi to może poprostu ktoś przebiegł i otworzył :D a jak single to prawdopodobnie bug.

HEROBRINE

 tumblr_mh217yWKn91rp8opso1_r1_400.gif


#5 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 10 July 2012 - 15:25

Często tak mam... :000000000000000

#6 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 July 2012 - 15:44

Heh czyżby Jeb nam jakieś kawały robi? :P

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#7 Xome

Xome

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 11 July 2012 - 15:37

Jeśli multi to może jakiś lag ;). A jeśli singiel to bug ;D.

#8 BaDgEr

BaDgEr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 11 July 2012 - 16:29

Paranormal Activity...
A tak na serio to użyłeś drzwi dwa razy tak szybko, że tego nawet niezauważyłeś.
Dołączona grafika
Kliknij na diament :)

#9 DarkToFun

DarkToFun

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 13 July 2012 - 09:03

Herobrine <joke> Najbardziej prawdopodobne , że za dlugo przytrzymałes przycisk i 2 razy sie otworzyły :)

#10 MrOwned

MrOwned

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 13 July 2012 - 09:15

U mnie na serwerze, w trakcie generowania mapy pojawiały się dziwne długie tunele 2x1 prowadzące donikąd, mimo że nikt nie zdążyłby wejść i ich wykopać bo mapę dopiero co stworzyłem. Poza tym często słyszałem odgłosy drzwi w swojej kopalni, aż się w końcu skapnąłem że nad nią jest wioska NPC które się bawiły drzwiami.....

#11 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 13 July 2012 - 09:20

Nom ale u mnie nie ma wioski np nad kopalnią.Ani 2 razy drzwi nie zamykałem bo dobrze sprawdzałem zanim poszedłem 2 raz.

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#12 Abudah

Abudah

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 July 2012 - 12:28

Ja miałem dosyć dziwną sytuacje na moim starym świecie (1.6.6) otóż siedze sobie w domku i porządkuje skrzynie a tu nagle słysze wybuch tnt... Nie było to blisko lecz dosyć daleko (na oko a raczej na ucho to z 30-40 kratek). Miałem taką sytuacje tylko 1 raz i przeraziło mnie to do tego stopnia że automatycznie wyszedłem z gry i skasowałem save i starałem sie o tym zapomnieć.

#13 Aracz

Aracz

    Elektryk

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 14 July 2012 - 16:09

Ja miałem w MC dziwną sytuacje. Włączyłem zepsutą płytę a brat nie uciekł z pokoju!
Dołączona grafika
o/
o/ o/ o/ o/
o/ o/ o/ o/

#14 Radagast

Radagast

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 14 July 2012 - 20:44

Korciło mnie już od dawien dawna, żeby o tym powiedzieć, ale nie było po temu nigdy okazji, a założenie osobnego tematu (jak zapewne wiecie) skończyłoby się wyrzuceniem go do kosza i rzuceniem obelg typu dziecko neo, itp.. Dlatego chciałbym opowiedzieć teraz dwie historie, która jedna zaczęła się na moim świecie w Minecarfcie w wersji 1.5 (lub 1.6; było to dawno).

Raz, jak grałem w Minecrafta u kolegi, pokazał on mi jaskinię, w której, jak się do niej wchodziło, zaczynała grać ta straszna muzyka ze złotej płyty - 13. Za każdym razem tak było. Było to chyba na wersji 1.4, o ile sięgam pamięcią. Wtedy dopiero, wraz z kolegą zaczynaliśmy grać w Minecrafta. Nie wydało się nam więc to w ogóle dziwne.

Gdy grałem u siebie w Minecrafta, postanowiłem zrobić portal do netheru. Nie miałem wtedy jeszcze diamentowego kilofa, więc musiałem odlać obsydian z lawy i wody. W końcu zrobiłem portal. Wiele dni upłynęło od tego dnia. Pewnego razu poszedłem do netheru po trochę glowstone'u. Gdy wróciłem, przeniosło mnie do zupełnie innego miejsca i innego portalu, którego w ogóle nie robiłem. Okazało się, że wyniosło mnie całkiem niedaleko miejsca mojego starego portalu. Wróciłem i zniszczyłem sobowtóra mego portalu, lecz w ogóle się tym nie przejąłem, ponieważ słyszałem już o samotworzących się portalach. Odtąd zawsze tworzyły się (i niszczyłem) w ten sposób portale i w tym samym miejscu. Zaplanowałem coś, poczekałem kilka dni i poszedłem w tamto miejsce i... (o dziwo!) pokazał się portal lecz niedokończony z brakującym jednym blokiem obsydianu. Wtedy dopiero się naprawdę wystraszyłem. A potem usłyszałem o... NIM.

Proszę o wyjaśnienia tych dwóch historii. Tych światów już nie ma (nie)stety.

#15 Smerfetka

Smerfetka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 15 July 2012 - 17:58

ta 2 histora oznacza ze bawiles sie modem single player comands czy jakos tak xDzawsze jak sie bawie to mam kupe bugow... wychodzie z piekla a tam napis ze wchodze i faktyko znowu jestem w piekle... XD a co do muzyczki moze tylko zle pamietasz bo byla taka muzycza co mogla troszke przypominac ta z plyty

#16 Niesiemierodek

Niesiemierodek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 15 July 2012 - 20:33

Co do dziwnych odgłosów, jak np. Eksplozja albo drzwi podczas kopania, to zwykły bug odtwarzający niewłaściwy dźwięk, często tak mam jak np. Wpadam do wody a niedługo potem kopię i zamiast rozbicia klocka słychać chlupot.

#17 Radagast

Radagast

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 July 2012 - 14:48

@Smerfetka

Nie grałem wtedy w ogóle na żadnych modach, ani na single player commands, ani na żadnym innym modzie. Nawet się nie bawiłem i nie próbowałem instalować modów. Można powiedzieć, że jestem zwolennikiem grania bez żadnych modyfikacji. Jeśli chodzi o straszną muzykę z kopalni, to bardzo dobrze pamiętam o tej przygodzie i niemożliwym by było, żeby było tak jak mówisz. Żaden krótki dźwięk nie jest podobny do tego utworu ze złotej płyty.

@Niesiemiorodek

Nigdy nie słyszałem o czymś takim. Może jednak masz rację i rzeczywiście tak było, ale nie przypominam sobie bym miał coś takiego chociaż raz. Jednak, gdyby się tak zastanowić, to chyba nie masz racji, ponieważ to była długa, kilkuminutowa muzyka, a nie krótki dźwięk typu odgłosy kopania. Nie wyobrażam sobie, że jakbym wpadł do wody, to zamiast chlupotu zaczęła się ta upiorna muzyczka.

#18 Somar

Somar

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 16 July 2012 - 21:32

Nie tylko ty miałeś dziwną sytuację z drzwiami.
https://craftportal....186#entry292186

#19 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 17 July 2012 - 06:54

Wiem Somar czytałem to.

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#20 Niesiemierodek

Niesiemierodek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 29 July 2012 - 08:53

To o czym ja napisałem to raczej dotyczyło sytuacji że kopie się klocki i słychać drzwi, itp.