Skocz do zawartości


Zdjęcie

QoD Multiplayer - casting na graczy oraz moderatorów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
314 odpowiedzi w tym temacie

#1 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 May 2012 - 20:47

Wbijać na ostatnią stronę tematu! Szykujemy się do zamknięcia.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 26 May 2012 - 21:04

Wiek: 14 w realu (w grze mogę 20)
Imię: ZekeX
Coś o sobie: pomocny, odważny, pomysłowy
Konto premium: Yes
Dlaczego właśnie Ty: Ahoj, bo lubię mapy w stylu fantasy :P
Historia postaci (3-4 zdania):


Jako mały chłopiec zostałem porzucony, w mieście które było atakowane, wszyscy o mnie zapomnieli. Naszczęście dziadek szybko po mnie pobiegł, w tym czasie rodzice już nie żyli. Przez te lata wychowywałem się u dziadka, życ nie było łatwo ale przyzwyczajenie po chwili narasta.
Kiedyś dowiem się kto zabił moich rodziców i zemszczę się, lecz najpierw muszę jeszcze dużo pocwiczyc i nauczyc się walczyc, bo tak tego nie pozostawie. W końcu zaczęła się moja podróż ...



#3 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 26 May 2012 - 21:06

Wiek: 16
Imię: Hubert
Coś o sobie: Hymm.. Powiem tyle, że gralem w każda twoja mape i jestem wielkim fanem :D (Tak, wiem, podlizuję się, ale to zawsze jakaś taktyka)
Doświadczenie: Wykraczające poza skalę.
Konto premium: Na razie nie, lecz zamierzam kupić.
Od kiedy grasz: Od ostatniej alphy. Minecraft forever!
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ znam się na tym fachu, jestem doświadczoną osobą traktującą poważnie(czasami) to co robi. Poza tym kocham gry w klimacie RPG Fantasty i uczepie się zawsze każdego projektu który mi się spodoba! + mam propozycję.
A oto i propozycja:
Dodamy
Na
Serwer
Questy!!
Z citizens!!
RPG bez questow to nie RPG

@DOWN

Sorki że się czepiam, ale...
To nie jest SAMP człowieku!

Dołączona grafika Adventure is my life


#4 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 26 May 2012 - 21:09

Wiek: 15
Imię: Daniel
Coś o sobie:Nazywam się daniel. Jeżeli chodzi o minecrafta to mam staż od wersji 1.2,od zawsze mnie fascynował,a szczególnie to jak można w nim odgrywać np. RolePlay
Konto premium: Nie
Dlaczego właśnie Ty: Myślę,że potrafie realistycznie odgrywać wszystko. Poprawnie odgrywam postać w IC,nie myle IC z OOC Mapa ogólnie jest świetna,pragnę zagrać w nią z innymi.
Historia postaci (3-4 zdania): Dalahan był małym chłopcem kiedy na jego wioskę napadli bandyci,poprzysiągł zemstę.. Jako mroczny elf,dobrze widział w ciemności. Kiedy przemierzał bezdroża zobaczył jednego z bandytów który wyciął w pień całą wioskę. Zatopił swój stalowy miecz w jego głowie,wyruszył na poszukiwanie reszty tej bandy,wydawało mu się że to jedyny cel jego życia.. Podążał szlakiem,topił smutki w krwi.. W końcu dotarł do zacisznego miejsca gdzie (jak myślał) spędzi reszte swojego życia,gdyż stracił nadzieję na pełną zemstę
@UP: Wiem że to nie jest samp ogarze.. Wiesz co to seegelin? Podobne klimaty,średniowiecze itp. Mapka jest super,więc chce zagrać w nią z innymi.

KurmTAx.jpg


#5 Irdo

Irdo

    B A S S S L U T

  • Użytkownik+
  • 709 postów

Napisano 26 May 2012 - 21:16

Wiek: 12
Imię: Szymon
Coś o sobie: Jestem ogarnięty, ale jak ktoś mnie bez powodu wyzwie itp. to zaczyna się piekło ]:->
Konto premium: Na razie niestety nie :(
Dlaczego właśnie Ty: Lubię serwery rp, rasy tą mapkę oraz mroczne elfy i z reguły jestem spokojny.
Historia postaci: Tego dnia spokojnie sobie szedłem, a moja granatowa skóra mieniła się w słońcu. Nagle usłyszałem okrzyki Napad! Zabić ich! Gdy dobiegłem do wioski wszyscy nieżyli. Zacisnąłem zęby i zacząłem cicho płakać. Później przeszukałem ciała. Wśród nich nie było moich rodziców. Pomyślałem, że zostali porwani. Za karawaną bandytów dotarłem do miast Ludzi. Nie wiem gdzie oni są, szukam ich. (Będę mógł kontynuować ten wątek?)

#6 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 26 May 2012 - 21:21

Wiek:14/15 (Bardziej te 15 :) )
Imię:Kuba
Coś o sobie:Pochodzę z Okolic Warszawy.Interesują mnie komputery (Kombinowanie z karta graficzną i prockiem) oraz Gra w Piłkę i Rap.
Konto premium:Nie
Dlaczego właśnie Ty:Jestem ogarniętym graczem.Posiadam własny serwer który rozbudowuje itp.Zresztą lubię fantastykę :).

Rasa:Mroczny Elf

Historia postaci (3-4 zdania):
W pewnej Elfiej wiosce Veydenberg urodził się chłopie.

Przez lata uczył się od swego ojca Fechtunku oraz Strzelania z łuków i zakładania pułapek.

Nie sądził że mu się to kiedyś przyda,ponieważ wówczas nie zanosiło się na wojny.

Lecz wszystko się gwałtownie zmienia...

Pewnego jesiennego dnia gdy chłopiec w wieku 16 lat wyruszył sam na polowanie nie widzi powodów do obaw.

Gdy wracał do wioski zauważył dymy.

Szybko podbiegł i zauważył...

Elfy biły się między sobą.

Wioskę zaatakowały Elfy z osady Villy'emor.

Ich przewaga liczebna była 3 może 4 razy większe od obrońców.

Chłopiec przedzierał się przez tłumy Elfów ćwiartując każdego napotkanego.

Gdy doszedł do domu ujrzał coś strasznego...

Jego matka została nabita na pal,a ojciec został ugodzony mieczem lecz jeszcze żył.

Wskazał chłopcu miejsce położenia mapy oraz zbroi i ekwipunku.


Gdy wszystko już było gotowe chłopiec uciekł w gęstwinę lasu.

Mapa zaprowadziła go do Zamku Łowców Demonów...

Chłopiec był jednym z najbardziej rozwijających się adeptów.

Po miesiącach treningów chłopak opuścił Zamek.

Od tego czasu jadł to co upolował oraz chodził po systemach jaskiń aby zabijać wszelakie demony jakie się tam kryły.

Lecz pewnej zimowej nocy stało się coś dziwnego...

Chłopaka a w prawdzie już mężczyznę nawiedziła we śnie matka.

Opowiedziała mu o ludzkim mieście i Równinie Potępienia.

Powiedziała że musi się tam koniecznie udać.

Dwa dni potem chłopiec dotarł do miasta gdzie tymczasowo się osiedlił.

Zbierał informacje o Równinie Potępienia.

Ze wszystkiego wynikało że znajdują się tam Veydenburdzccy uchodźcy.

Kiedy tam dotarł ukazał mu się rozległy obóz.

Zaczął zbierać tam rekrutów i szkolić ich na Łowców Demonów.

Pewnej zimowej nocy Mały oddział naszego Bohatera zauważa stojącą i zapuszczoną zrujnowaną osadę.

Okazało się że to Veydenberg.

Bohater postanowił odnowić to miejsce i uczynić z tego nową fortecę zakonu,ponieważ z jego ostatnich doniesień forteca łowców została zburzona...

Po pewnym czasie to miejsce tętniło życiem.

Miasto było chronione przez Fortecę i łowców którzy pilnowali porządku w mieście i polowali na potwory .

Do miasta zaczęli dochodzić uciekinierzy ze starej Fortecy łowców...

Pewnej zimowej nocy nasz Bohater zostaje zamordowany.

Teraz ja jako jego następca wypełnię jego wolę i podporządkuje sobie Elfy z lasów Edenu!


Początkowe EQ:

1.Żelazny Miecz

2.Skórzany Set

3.Łuk (Power 1) i 2 kołczany strzał...


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#7 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 May 2012 - 21:22

Ależ miło widzieć tyle ciekawych historii, i żądnych krwi serwera graczy :) Nie będę pisał kto przyjęty, a kto nie ;p Zwyczajnie zacznę dodawać na WL. A do tego, drodzy gracze, potrzebuję kilku osób do pokierowania głównych miast dla ras... ;)

@edit:

To jaką historię napiszecie, z czym przykładowo wyruszycie na wojnę, zadecyduje o waszym początkowym ekwipunku i przydzieleniu do miasta (chyba że zechcecie inne ;p), ale oczywiście bez przesady, nie dam nikomu zenchantowanego diaxowego set'a, z milionem potionów i złotych jabłek :)

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#8 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 26 May 2012 - 21:29

Kiedy będzie podane IP? ;p

#9 Irdo

Irdo

    B A S S S L U T

  • Użytkownik+
  • 709 postów

Napisano 26 May 2012 - 21:34

Ja mam z 15 jabłek stalowy lub kamienny miecz i jak się zgodzisz skórzaną zbroję.

#10 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 May 2012 - 21:44

To dopiero faza rekrutacji, potem zajmiemy się stworzeniem podstaw, mini-stolic, ocuboidowania innych, dodania easter eggów, npc i gotowe. Nie mogę powiedzieć kiedy, wybaczcie.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#11 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 26 May 2012 - 21:47

jeżeli byłbym przyjęty,to na wojne moja postać wyruszyła z żelaznym mieczem,skórzaną zbroją jednym jabłkiem i dwoma kawałkami mięsa.

KurmTAx.jpg


#12 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 May 2012 - 21:56

Przyjęci są wszyscy do cholery! Nie spamić mi tutaj, jak bardzo chcielibyście być, albo co by było gdybyście byli, tylko edytujcie posty :D
Tak was kocham, że nie ma ograniczeń

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#13 Alexefer

Alexefer

    Aether Explorer

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 26 May 2012 - 23:37

Wiek: 14
Imię: Aleksander
Coś o sobie: ogarnięty, miły gracz szukający ciekawego serwera :)
Konto premium: tak
Dlaczego właśnie Ty: umiem wczuć się w klimat rozgrywki, umiem poprawnie pisać po polsku i długo gram w MC - nie starczy? :)
Historia postaci (3-4 zdania): Nigdy nie mogłem znaleźć stałego miejsca na osiedlenie. Byłem podróżnikiem i nie lubiłem niepotrzebnego towarzystwa. Jednak w końcu znalazłem odciętą od innych krain puszczą osadę, w której postanowiłem się osiedlić. (rasa - elf)

Ps. Nie powinno być jeszcze we wzorze podania napisane, jaką wybieramy rasę?
Ps2. Przedmioty, które od zawsze nosiłem ze sobą: twardy kamienny miecz ojca, lekka zbroja dająca trochę bezpieczeństwa oraz kilka sztuk prowiantu zdobytego w podróży.

#14 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 27 May 2012 - 07:16

Nie napisałeś historii postaci

Bo może zgłasza się na moderatora.

EDIT: Craftionality poprawiłem moją historię.

#15 kasiik1234

kasiik1234

    Uczony

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 27 May 2012 - 07:39

Wiek: 14
Imię: Łukasz
Coś o sobie: Interesuje się grafiką, sportem, komputerem.
Doświadczenie: Od kilku miesięcy gram w MC. Własne serwery Hamachi.
Konto premium: Tak
Od kiedy grasz: Od kilku miesięcy gram w MC.
Dlaczego właśnie Ty: Od razu spodobała mi się mapa, pomogłem Ci i zostałem jednym z pierwszych testerów. Grało się wspaniale, cudownie stworzona mapka.
Dołączona grafika

#16 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 27 May 2012 - 08:25

Wiek: 16
Imię: Igor
Coś o sobie: Jestem Igor, interesuje się komputerami, książkami, programowaniem w Javie/C++/Pascalu, mam dużo czasu i dlatego będę go miał także na moderatorowanie
Doświadczenie: No dosyć spore paroletnie
Konto premium: YUP!
Od kiedy grasz: Od czasów "classica"
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ kocham serwery survival z domieszką RP i chciałbym wspomóc go w rozwoju i budowie

#17 GunsNCraft

GunsNCraft

    Forumowy Muzykant

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Stradlin

Napisano 27 May 2012 - 09:15

Wiek: 17
Imię: Oleś.
Coś o sobie: No, mam 17 lat. Słucham Guns N' Roses oraz gram na perkusji. Lubię grać w gry oraz uwielbiam robić sesję RPG ;P
Konto premium: Yesz.
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ lubię RPG (I będę mógł nagrywać na serwerze ^^)
Historia postaci (3-4 zdania): Stradlin to Leśny Elf, urodzony w krainie Daegoria, tutaj tez się wychowywał. Jako młodzieniec uczył się walczyć bronią jednoręczną oraz łukiem. Gdy był dorosły uczył się u kowala wyrabiać zbroję oraz miecze, co dało mu siłę. Stradlin dziś szuka tylko przygód oraz łatwego zarobku gdyż chcę na starość sobie kupić pole oraz na nim żyć do końca jego życia.. (Sorry, ale ja talentu do pisania nie mam ;P)

#18 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 27 May 2012 - 09:22

Jedna uwaga moi drodzy - gracze z premium, muszą mieć na serwerze skiny odpowiednie dla swej rasy, gdyż bez tego, będzie po prostu suck'n'balz ;p

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#19 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 27 May 2012 - 09:35

herkuli zauważ tylko, że napisałem podanie na MODERATORA, a nie gracza. W związku z tym nie muszę pisać historii.

Dołączona grafika Adventure is my life


#20 Repcak1

Repcak1

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 postów

Napisano 27 May 2012 - 09:38

Jeżeli chcesz zostać budowniczym serwera:
(BUDOWNICZY)
Wiek:17
Imię:Kacper
Napisałeś podanie o postać?:nie
Podaj jakąś próbkę:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować